Σελίδα 54 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 444495051525354555657585964104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 796 έως 810 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #796
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Σε είδα στην Ποσειδώνος με το μαύρο αμάξι να σταματάνε όλοι για κόκκινο φανάρι και αφού είχαν περάσει αρκετά δευτερόλεπτα που ήταν κόκκινο εσύ σαν "αναίσθητος" (σε είδα κάπου είχες χαθεί στις σκέψεις σου) που ήσουν δεν κατάλαβες καν ότι υπήρχε φανάρι και πέρασες έτσι, αν υπήρχε μηχανάκι που περίμενε στο φανάρι θα είχες πέσει πάνω του γιατί πήγαινες κομμάτια και δεν είχες αίσθηση, ευτυχώς δεν έγινε τίποτα, μεγάλη προσοχή.

  2. #797
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    σε είδα με το infinity να μιλάς στο κινητό και να αλλάζεις λωρίδα εδώ χωρίς να κοιτάξεις δίπλα σου η να ακούσεις την ρημάδα την εξάτμιση. Την εφαγες την κλωτσιά στην πόρτα στο επόμενο φανάρι και δεν είπες και τπτ.

  3. #798
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2015
    Μηνύματα
    18
    Είδα πραγματογνώμονα σε δίκη σοβαρού τροχαίου ατυχήματος με μοτοσυκλέτα που κινούταν με μεγάλη ταχύτητα, να γράφει στην πραγματογνωμοσύνη του: από το γεγονός ότι το τιμόνι της μοτοσυκλέτας κλείνει προς τα αριστερά, εξάγεται το συμπέρασμα ότι ο αναβάτης επιχείρησε αριστερό ελιγμό, αποφευκτικό της πρόσκρουσης....

    Υ.Γ. Τώρα θα μου πεις, αυτό σε μάρανε; Εδώ προϋπόθεση για να δικάζει ένας δικαστής τροχαία δεν είναι καν να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης.

  4. #799
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σας βλεπω καθε μερα χωρις κρανος με τα σκουτερ σας, να περνατε τα κοκκινα σαν να μην τρεχει τιποτα...
    Σε ειδα και εσενα με το τζιπ, να αλλαζεις λωριδα χωρις φλας...
    Οταν σου ειπα στο φαναρι ''να βγαζεις φλας στην αλλαγη λωριδας'' μου ειπες ''εχεις δικιο...sorry''...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  5. #800
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σε είδα με τον παλιό μου έρωτα στη Ποσειδώνος να μου κάνεις νεύμα για το νέο έρωτα Ο ήχος του 990 είναι αξεπέραστος!!!

    Ta kοφτίδια μετά κατά λάθος γίνανε. Καλούς δρόμους να χεις.

  6. #801
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σε ειδα ρε ανιψαρα,να χουφτωνεις το γκαζι στο μηχανάκι και να σηκώνεται ολοι η συνοικια στο ποδι.....
    Αυτο το χαμόγελό ηταν ολα τα λεφτα!!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  7. #802
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Ιδανική απόσταση για να πληρώσεις τα διόδια και για να μην πέσουν κατω τα ρέστα

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	11759394_10205851126130592_1328544298_n.jpg 
Προβολές:	523 
Μέγεθος:	62,1 KB 
ID:	340574
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  8. #803
    Σε ειδα με το Rallye (ναι, με το Peugeot 106 rallye) να με κυνηγας με διαθεση για παιχνιδι, ολο τον περιφερειακο της Χαλκιδας και μεχρι την Εθνικη. Ωραιο τιμονι, τιμιος οδηγος, και ΠΟΛΥ γρηγορος ο ματρακας σου αδερφε μου. Πρωτη φορα στη ζωη μου εντυπωσιαστηκα με αυτοκινητο...

    Εκεινη την προσπεραση στη γεφυρα να μην εκανες μονο, και θα σου εδινα Α+...

    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  9. #804
    σε άκουγα για ώρα να κράζεις τον γέρο με τα κόκκινα all star που δεν έχει καταλάβει ότι δεν είναι στα ματαλα, που έτσι που γιουβέτσι και γελούσα... και έρχεται και κάθεται δίπλα μου και σταματάς το κράξιμο. Μιλτο Πασχαλιδη λολ και ομιτζι, με διασκεδασες αλλιώς απόψε

  10. #805
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Σε.... ακουσα σταματημενος με το κουτί να πνιγεις το γκάζι ανεβαίνοντας τα στροφιλικια της πλακωτης στην παλαιά εθνική Ιωαννίνων Ηγουμενίτσας και πέρασες φέτες μπροστά μου με σαμαρια που ακουμπουσαν σχεδόν στην άσφαλτο και την συνοδηγό να έχει κολλήσει πάνω σου . Τα γιουσουμουρια κεντουσαν στο ασημί xx με τις ιταλικές πινακίδες. Πολύ γουσταρισα! !!

  11. #806
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Και εκεί που έλεγα ότι έχω δει πολλά τόσα χρόνια στην Αθήνα....σήμερα είδα τυπά να αποβιβάζει παπί από αστικό λεωφορείο!!

    άνοιξε η τέρμα πίσω πόρτα και ο αθεόφοβος έβγαλε τσουλώντας το παπάκι!

  12. #807
    Σε είδα ψες να περνάς το κόκκινο στη Λαμπράκη "αέρα" μαγκάκο με το xj6. Και εκεί που λέω ΟΚ γλιτώσαμε το φονικό απόψε και πάμε, σας είδα ακόμα δύο βλαμμένα με παπιά να περνάτε χαλαροί και άνετοι. Με το ζόρι να φαγωθεί κάποιος ρπμ. Και μετά φταίνε οι κουτάκηδες;

  13. #808
    Είδα πολλά μηχανάκια σήμερα στον κλασσικό γύρο της Λ. Πλαστήρα, μόνο εσύ με το 990 adv και τις πλαϊνές βαλίτσες ανταπέδωσες χαιρετισμό. Καλούς δρόμους...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  14. #809
    σε είδα μπαμπάκα με το κίτρινο 650gs με τη γυναίκα πίσω να κρατάει μπαλόνια...
    Και το γιό να κρατιέται από το δίχτυ που είχες περάσει στο ψευτο ρεζερβουάρ εμπρός.

  15. #810
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα με το σκούτερ πριν κάνα 2ωρο να κατηφορίζεις τον Κηφισσό χωρίς φώτα κρατώντας με το ένα χέρι το τιμόνι και στο άλλο χέρι το κινητό σε λειτουργία φακού....ακόμα δε μπορώ να το χωνέψω.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF