Σελίδα 60 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1050555657585960616263646570110 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 886 έως 900 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #886
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    σε είδα σήμερα μελαχρινή οπτασία στο φανάρι για Spruce Grove στο Ford Ranger Σου. Σου άρεσε το μοτόρι και ήθελες να πάμε για μπύρα. Πήγαμε. Μετά από καμιά ώρα σου πα την αλήθεια . είσαι πολύ όμορφο μωρό αλλά εγώ αρραβωνιασμένος γαμω το φελέκι μου. Φιλάκι στο ηλιοβασίλεμα, motorhead στο Ipod Και δρόμο για το επόμενο μπαρ με "cowboys and bikers welcome" πινακίδα.

    Σε είδα Ιάπωνα με τον δεξιοτίμονο Supra του 90 να δίνεις κάτι ξερογκαζιές και να τρίζει η άσφαλτος. Δεν σε φτάνω ρε τεράστιε Χάρλεη οδηγάω όχι CBR.

    Σας είδα και εσάς αλάνια από Iron Order MC στο μπαρ στο Tomahawk. Μια red neck town 108 χμ δυτικά . Καλά περνουσατε στην σημερινή μπυροποσία. Στην υγειά σας και θα τα πούμε κυριακή στο Pidgeon Lake.
    Σας είδα και εσάς μάγκες Αγγέλους να μην φοράτε τα patch να μην σας πρήζουν τα @@ οι μπάτσοι. τα τατουάζ ΗΑ και οι μηχανές ενώ τα πίνουμε δίπλα δίπλα δεν κρύβονται μάγκες. να σται καλά και θα σας γουστάρω στο επόμενο πάρτυ σας

    4 χρόνια έκλεισα σήμερα εδώ.και γαμώ τις βόλτες εξελίχθηκε

  2. #887
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Σε είδα σήμερα το πρωί στο φανάρι, να στρίβουμε μαζί για Αλίμου.
    CB1300, με το γαμάτο ασπροκόκκινο χρώμα (πραγματικά δε θα έπρεπε να το βγάζουν σε άλλο χρώμα), ψιλοπαλιό και ταλαιπωρημένο το είχες.
    Δικάβαλος με γυναίκα πίσω.

    Σε χαιρέτησα με το που στρίψαμε κι άνοιξα (ήταν πρωί και ήθελα να ξυπνήσω λίγο).
    Στο επόμενο φανάρι ήρθες δίπλα μου.
    Κοίταγες το GSX, κοίταγα το CB.

    2.700 κυβικά δίπλα δίπλα.
    Δέος όσο να πεις.

    "Ωραίο" σου είπα χαμογελώντας.
    Μου έκανες νόημα "ευχαριστώ" χαμογελαστός κι εσύ, κουνώντας το κεφάλι.

    Άναψε πράσινο κι έφυγα (είπαμε, πρωί κι έπρεπε να ξυπνήσω).

    Καλούς δρόμους να'χεις!

  3. #888
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σας είδα μόλις εξω απο το ΣΚΑΙ να φιλιέστε με τα κουτιά κ το δικό σου κοπελιά να τουμπάρει. Ευτυχώς δε χτύπησες. Το σοκ θα το ξεπεράσεις.

  4. #889
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Σε γρουσουζιά νομίζω μου βγαίνει να γράφω στο "σε είδα"....

    Σε είδα πριν λίγο γυρνώντας σπίτι, με το σκουτέρι σου, να σφάζεις το στοπ και να μου πετάγεσαι από δεξιά.
    Εκεί που ήμουν έτοιμος να σε γ@μωσταυρίσω σήκωσες το χέρι και ζήτησες συγγνώμη.
    Σου έκανα κι εγώ νόημα οκ.

    Πάλι καλά που δεν ήταν πρωί και δεν πήγαινα σβέλτα για να ξυπνήσω.....

  5. #890
    Ε ας πούμε και κανένα αστείο...


    Σε είδα να οδηγείς το μηχανάκι μου με εμένα αγχωμένο συνεπιβάτη και μόλις βρίσκεις άδειο δρόμο να κοφτιάζεις πρώτη και δευτέρα και να σκέφτομαι ΚΟΙΤΑ ΕΝΑΝ ΜΠΟΥΣΤΗ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ... Ευτυχώς που δεν το έκανες, παρά το ότι το σκεφτόσουν και γελούσες κουφαλίτσα

    Δεν είναι τόσο εύκολο πράγμα η πίσω σέλα και άπειρο σεβασμό στις συμβίες (ή και τους συμβίους).

  6. #891
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Είχατε περάσει τα πλατάνια δίπλα στον Λούρο ποταμό λίγο μετά τις 12:30 κι ανηφορίζατε για Ιωάννινα.Σας χαιρέτισα από "κουτί".
    Δύο μηχανές,η πρώτη ίσως V-strom.Την παρέα σας θαύμασα,το κοινό ταξίδι(ή βόλτα) γι'αυτό και δεν έδωσα σημασία στα εργαλεία.

    Καλούς δρόμους νά'χετε πάντα παιδιά..

  7. #892
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Σας είδα κύριοι - ονόματα δεν λέμε - στο Κερατσίνι και χάρηκα πραγματικά πολύ πολύ
    την Δευτέρα τα υπόλοιπα

  8. #893
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Σε είδα με το αμάξι να έρχεσε κομμάτια πίσω μου στο δρόμο για το καζίνο Πάρνηθας (βράδυ - δεν υπάρχει φωτισμός) , ήμουν με το μηχανάκι 110 - 120 στις στροφές και εσύ πίσω στα 10 μέτρα σε πήγα κανά 5 λεπτό έτσι αλλά σε άφησα να περάσεις, αν είναι δυνατόν πρέπει να πήγαινες 140+ εκεί στις στροφές στην συνέχεια δεν είδα κάποια σύγκρουση κάπου οπότε έφτασες σώος και αβλαβής, στο κατέβα πάλι αμάξι άλλο να μου κολλάει και το ίδιο σκηνικό τώρα ήταν κατηφόρα σε άφησα να περάσεις και σε είχα εγώ τώρα στο μέτρο (πάλι και εσύ με 130-140+ σε μερικά σημεία στον στενό δρόμο δεν φαίνεται τίποτα και στροφές επικίνδυνες) ,έκανες μετά από αρκετά χιλιόμετρα δεξιά και μου λες ωραία το πάω, σου είπα προσοχή ήσασταν πολλοί μέσα τα λάθη δεν συγχωρούνται εκεί, μπορεί να ξέρεις τους δρόμους επειδή περνάς συχνά αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να σε πετάξει από κάποιο εμπόδιο στον δρόμο ή λάθος υπολογισμό.

    Σε είδα πάλι πλαστικό μπουκάλι στην μέση του δρόμου (στο κατέβα από Πάρνηθα) γεμάτο ούρα, ταρίφας πάλι; Κλασσικά.

    Υ.Γ. Το παπούτσι ξυσμένο εντελώς
    Τελευταία τροποποίηση από BoSS_Man*; 25/09/2015 στις 01:03.

  9. #894
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σε είδα πανίβλακα πενηντάρη με το σκούτερ να σταματάς στο μισό μέτρο μπροστά μου (εγώ πεζός) επειδή έστριβες και μίλαγες στο κινητό ταυτόχρονα χωρίς να κοιτάς... και καπάκι μετά από 10 μέτρα πανηλίθια πιτσιρίκα με παπάκι να οδηγάει και να στέλνει ταυτόχρονα μηνύματα και το μηχανάκι να κάνει ζιγκ ζαγκ... Καμία ελπίδα...

  10. #895
    σε είδα

    αν σε ξαναδώ θα σε ρίξω

    ξηγημένα πράματα
    πουτσ@@@@@@@@@

  11. #896
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    988
    Σε είδα πράσινο Ζ1300.. ωραίο μηχάνημα φίλε, να το χαίρεσαι!

  12. #897
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα που ήθελες να γυρίσεις τα χλμ στο κονδέριον αλλά έφαγες άκυρο απο τον μάστορα.
    Φίου φίου φι φι φίου

  13. #898
    Ήντα κάνετε? Το avatar του/της xarisiero
    Εγγραφή
    01/07/2014
    Μηνύματα
    340
    Σε ειδα φιλαράκι σημερα και γράψαμε όμορφα χλμ παρεα.....Το χάρηκα όσο δεν παει....

    Και οπως παντα με την γνωστή μοτοσυκλετιστικη σου αλληλεγγύη......

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	3 epej.jpg 
Προβολές:	261 
Μέγεθος:	94,5 KB 
ID:	341787

  14. #899
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Σας είδα αρκετούς να ανεβαίνετε απο την λίμνη μαραθώνος με τα πιπίνια από πίσω ,εγώ ανέβαινα με το ποδήλατο και αναρωτήθηκα... μήπως είμαι μαζώχας ρε γαμώτο Σε είδα και σένα εχθές που κατέβαινες απο πεντέλη λίγο πριν τον άγιο πέτρο ,μου κόρναρες και σε χαιρέτησα ..απο πίσω ακουλουθούσε άλλη μια μιχανή ακράνωτος αν θυμάμαι καλά ( λογικά μαζί σου ήταν ).

  15. #900
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε ειδα να κοβεις το φαναρι οχι με βαθυ πορτοκαλι αλλα με βαρβατο κοκκινο και να περνας με το πασο σου.
    Ανοιγει πρασινο σε εμας και ενας ντελιβερας ξεκιναει και παρα λιγο να τον φας λαχανο.του ξυσες την εξατμιση...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF