Σελίδα 66 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1656616263646566676869707176116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 976 έως 990 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #976
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    σε είδα που δεν με είδες με στην κίνησε και μου έβαλεσ παράσημο στο φτερό της χάρλευ. δεν με νοιάζει η μελανιά στο πόδι αλλά ρε μάστορα, πάει η 150% γυαλάδα...

  2. #977
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σας είδα πιτσιρικάδες (2)να μου λέτε πόσο σας αρέσει το glx και το κράνος μου, σας είπα ευχαριστώ και με ξαναρωτησατε αν το πουλάω
    Μου φτιάξατε την μέρα

  3. #978
    Σε είδα μίστερ τάξιμαν να βρίζεις και να χτυπιέσαι γιατί... σταμάτησα στο κόκκινο.

    Σε είδα "κανονική" κοπέλα όχι πολύ μακριά από την ηλικία μου (μάλλον) με το μωρό στο καρότσι έξω από σουπερ-μάρκετ να ζητάς ντροπαλά χρήματα και να ψευτοπουλάς βραχιολάκια από κλωστές... Τι να πω ρε γαμώτο, τι να πω. Με πιάνει μαυρίλα με τέτοια. Άνθρωποι που δεν μοιάζουν σε τίποτα με επαίτες (τουλάχιστον όχι αυτό που είχα συνηθίσει πιο μικρός να βλέπω) παντού πια.

  4. #979
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σας είδα αυτοκίνητα να διψάτε για τσάι σήμερα. Στο πρώτο το παραδέχομαι ότι τσίγκλισα όσο δεν πάει αλλά άλλο που δεν ήθελες και συ. Ιταλίδα κατακόκκινη καλλονή στην Ποσειδώνος κάπου μετά το Φλοίσβο. Λυσασμένος ήχος που σίγουρα δν ήταν από στοκ εξατμίσεις (έχουμε δει κι άλλες φεράρες στο χωριό). Μόλις καταλάβανες ότι την ψάχνω και σε περιμένω άρχισες να μαρσάρεις αλλά αρχικά δυστυχώς μας κλείναν κάτι σκούτερ και βάρκες (μάρκα δε λέμε). Μόλις βρήκαμε λίγο χώρο σε περίμενα να κάνεις την κίνηση και την έκανες αλλά η αυστρία ήταν αυτή που κέρασε το τσάι. Το πιες από φανάρι, εν κινήσει, περνώντας μπροστά (εκεί πίστευα πώς δεν) και όλα αυτά στον ήρεμο χάρτη. Μόλις πατήθηκαν τα κουμπάκια είδες να σε περνάει στη μία ρόδα αρχικά και μετά στη στροφή και σε είδα να σταματάς δίπλα μου με το στόμα ανοιχτό Βάλαμε και οι δυο μας τελεία εκεί.

    Η συνέχεια στη γνωστή καντίνα με RX8 τουμπανιασμένο (τραγικό εσωτερικό με neon και woofers) και fireblade. Φυσικά ενδιαφέρον είχε το δίτροχο το οποίο μέχρι το επόμενο φανάρι δεν τα κατάφερε... το κουτί πίσω αρκετά.

    Ωραία ήταν
    Τελευταία τροποποίηση από macdeath_s; 13/10/2015 στις 15:32. Αιτία: συντακτικό

  5. #980
    σε είδα πάκη που είχες κατεβάσει το κεφάλι και πήγες να περάσεις τη Θησέως στην Καλλιθέα κουτουρού....
    ξύπνησες από την κόρνα και γύρισες πίσω τροχάδην...
    πουτσ@@@@@@@@@

  6. #981
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα για τελευταία φορά 250άρακι μου πριν σε παραδώσω στον νέο σου ιδιοκτήτη...Καλά χλμ με τον νέο σου "σύντροφο" απο δώ και πέρα.....

  7. #982
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Σε ειδα βλακα με το beverly ακρανωτος κοντομανικος ανεμελος να σου φευγουν οι καρεκλες και το τραπεζι που ειχες φορτωμενα πανω στο τριμπουρδελο σου Μαρτιου με Καραμανλη απο πισω σου να γινεται της τατανας και εσυ αταραχος να κατεβαινεις να μαζευεις τα αμαζευτα ηλιθιε.

  8. #983
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    δεν σε ειδα αλυσιδουλα μου να κοβεσαι και να μ'αφηνεις ν'ανοιγω γκαζι αδικως...

    δεν σε κακολογω..ηταν η ωρα σου...και αργησες κιολας...
    επισης σ'ευχαριστω που δεν ηρθες στην πλατη μου, ουτε τυλιχτηκες στο ψαλιδι ή στην ροδα...
    ενταξει, το προστατευτικο που εσπασε ηταν η παραπλευρη απωλεια...

    α, και το timing ηταν ευνοϊκο...αν ειχε γινει μια ωριτσα νωριτερα ενω ημουν ρυσιο, τωρα μπορει να μιλαγαμε για μεγαλη ζημια...


    εφυγες οπως σου αρμοζε...με καμια 160αρια στο κοντερ και αθορυβα...


  9. #984
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα στην Κυμης φιλε Dfoud & ανοιξαμε λιγο με το ''κτηνακι'' σου!!
    Χαρηκα που τα ειπαμε εστω και στο φαναρι, μετα απο καιρο...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  10. #985
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    401
    Σε είδα γυναίκα Κηφισίας,στο ύψος του Χαλανδρίου,με μαύρο Ducati Monster 620,καφέ δερμάτινο κινούμενη έμπειρα και σβέλτα.Σε ακολούθησα μέχρι τον Παράδεισο Αμαρουσίου όπου και έστριψες.
    Φωτεινή εξαίρεση.Μου έφτιαξες το πρωινό

  11. #986
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα κοπελια με το Ολολευκο ΤDM900 στο φαναρι της Πειραιως που ερχεται απο το γηπεδο Καραισκακη.
    Ασπρο το μηχανακι...Ασπρα ρουχα και συ με ασπρες μποτες...ξεκρανωτη.

    Αμεσως στο μυαλο μου βγηκε ο τιτλος... BLACK & WHITE και παραπεμπει σε...τσοντα !!!

  12. #987
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Σας βλεπω ολους (ειδικα σκουτερ και παπια) να σφαζετε κανονικα και με το νομο τα κοκκινα αδιαφορωντας πληρως σαν να προκειται για το πλεον φυσιολογικο πραγμα..
    Ρε πατε καθολου καλα;;;
    MADE IN JAPAN 日本製

  13. #988
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Σε ειδα βλημα τροχονομε να με σταματας με το σκουτερ 50 κ.ε. και να θες να με γραψεις γιατι δεν ειχα
    διπλωμα τροχαιας...
    Δευτερη φορα που συμβαινει.
    Απεριοριστο μπετοβλακαααα..


  14. #989
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα χθες βράδυ στην Αλεξάνδρας να κάνεις αναστροφή μπροστά μου από την κάθοδο στην άνοδο. Αφού φρενάρισα οριακά και γλίτωσα τη μούρη σου με ελιγμό σταμάτησα τη μηχανή μπροστά σου. Όταν κατέβηκα από το μηχανάκι και σου φώναζα μέσα από το κράνος ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΚΡΕΑΣ ΘΑ ΦΤΑΙΩ.....γυρνάς με τρομοκρατημένο ύφος και μου λες.....φταίω έχεις δίκιο. ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ΓΑΜΩ! ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΓΑΜΗΔΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΕΤΑ! Με πιάνει στο φανάρι μετά ένας σύντροχος και μου λέει οτι έπρεπε να του σπάσω τη μούρη. Δε ξέρω γιατί κρατήθηκα......νομίζω οτι φταίει η σχεδόν κλαμμένη φάτσα της κοπελιάς δίπλα σου μετά από ότι παραλίγο να γίνει.


    Σε είδα πριν λίγο στο Κηφισσό με το 1200GS και το τριβάλιτσο με σημαίες από Αυστρία-Ελβετία κλπ. Στην αρχή είπα να χαιρετίσω αλλά μετά είδα φουλ κουλαμάρα και να μην αφήνεις κανέναν να περάσει αφού το τριβάλιτσο ήταν οριακό για διήθηση, και έφυγα απογοητευμένος.

  15. #990
    Σαρδαναπαλος Το avatar του/της sotostzav
    Εγγραφή
    16/01/2011
    Μηνύματα
    638
    Σε ειδα χτες το βραδυ στην Καβαλας με το σουπερ ντουπερ βροντερο και κακο cayenne σου,να εχεις και το σκυλογκομενακι σου διπλα με μουσικη υποκρουση κατι ασματα τυπου κλαιει η μανα μου στο μνημα,να θες κοντριτσες...ΑταΧτουλικο αγκορι!!!Καλοπιοτο το βουνισιο
    Here I am,on the road again.......

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF