Σελίδα 67 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1757626364656667686970717277117 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 991 έως 1.005 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #991
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σας είδα V-strom και Υαμαhα Μτ να φεύγετε τάπες στο φανάρι στο χρηματιστήριο, σούζα και κόφτες μέχρι το επόμενο!! O V-stromas είχε ορεξούλες και στο δεύτερο ξεκινώντας με παντιλίκια αλλά σας τα χάλασε η κίνηση!!
    Τελευταία τροποποίηση από Nik0s_Dk; 16/10/2015 στις 11:39.

  2. #992
    Σε είδα. Με το prius. ΜΕ ΤΟ PRIUS ΡΕ ΤΥΠΕ?

    Σε είδα Αντωνάκη να έχεις μαζεμένο κόσμο στο σπίτι... Ετοιμάζεις την νέα νέα δημοκρατία; Δίνεις εντολές στο πως θα ρίξουν τον μουστακαλή, πως θα θάψουν τον μπουμπούκο, πως θα τεμαχίσουν τον τζιτζιφιόγκο και πως θα πάει ο εγγονός στη θέση της βίκης σταμάτη για να επανέλθεις ως σωτήρας ως η νέα νέα νέα νέα ελπίδα;
    Προλαβαίνω να φύγω από τη χώρα πριν δείρεις τη μέρκελ και σκίσεις το τρίτο μνημόνιο φέρνοντας το τέταρτο; Δεν το βλέπω...

  3. #993
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σε ειδα φιλε με το VStrom ξαπλα στην αριστερη λωριδα της εθνικης στην φιλαδελφεια.

    Ησουν ανασκελα αναποδα στο ρευμα, δεν κουνουσες τιποτε εκτος του αριστερου χεριου...

    Ευτυχως ηταν εκει το ασθενοφορο, και κοσμος εκαναν οτι μπορουσαν να σε βοηθησουν...

    λογικα εσκασες πισω απο το πριμερα.

    Ελπιζω να πανε ολα καλα!

  4. #994

    Μ4


    ζουν αναμεσά μας
    πουτσ@@@@@@@@@

  5. #995
    Σε ειδα ξεκρανωτο να μπαινεις με το σαπιοπαπο σου αναποδα στην Αγ. Δημητριου, στο σημειο που ειναι μονοδρομημενη μπροστα στην εκκλησια, με το 7χρονο παιδι σου πισω, αποτομα και απροειδοποιητα 10 μετρα μπροστα μου. Ουτε καν με αφησες να περασω, ουτε μου αφησες χωρο να σταματησω (λογω της υπεροχης ισορροπιας/οχταρια σου), και τελικα ξανακοψες αποτομα και ανεβηκες το πεζοδρομιο.
    Ουτε αυτο σωστα ομως. Το παιδακι πεταχτηκε απο το μηχανακι κ επεσε μπροστα μου, κι εσυ εκανες το υπεροχο: εγειρες το μηχανακι για να μεινει η σελα κατω απο τον κωλο του μικρου.



    Να πεθανεις ρε. Αργα και βασανιστικα. ΠΟΛΥ αργα και ΠΟΛΥ βασανιστικα. Πριν την πληρωσει το μικρουλι.
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  6. #996
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    σε είδα με το ν8 Mercedes Να θες κόντρα από φανάρι σε φανάρι σήμερα με -2. δεν σφάξανε ρε φίλε που θα τον δαγκώσω για σένα. καλύτερα τσαγάκι έτσι και αλλιώς τρακτεράκι καβαλάω όχι rice cooker. Μεταξύ μας, δεν νομίζω να σε είχα έτσι όπως είναι εργοστασιακό

    τσαγάκι για να ζεσταθεί ο headbanger πρωί πρωί

  7. #997
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα με το cbr να σηκωνεις το κινητο, να το στηριζεις στον ομω σου και να προσπαθεις να οδηγησεις, υστερα απο τα κορναρισματα που ειχες φαει απο πισω........ οοτι να'ναι λεμεε...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #998
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα πριν μερικές μέρες όταν έβρεχε στο Μπουρνάζι...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2015-10-15 23.00.04.jpg 
Προβολές:	311 
Μέγεθος:	25,9 KB 
ID:	343115
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  9. #999
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα μετά την έκρηξη.
    Φίου φίου φι φι φίου

  10. #1000
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo24
    Εγγραφή
    26/10/2008
    Μηνύματα
    138
    Σε ειδα κυρ αστυνομε να μου την κοβεις σημερα και κατι μ'επιασε....

    350 για ζωνη και 160 για τριγωνο και πυροσβεστηρα

    περαστικα μου....

  11. #1001
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα πιτσιρικά να με κοιτάς φουλ αρματωμενο και να θες να μου τη βγεις!!!
    Θα μου έμπαινε περισσότερο στο μάτι την άλλη φορά να φοράς και κάνα κρανακι


    Σας είδα μαντάμ επανω στο σκούτερ με σβηστα φώτα στη Λένορμαν κι όταν σου είπα να τα αναψεις με αποστομωσες "Γιατί ξέρω πως ανάβουν?" με την έτερη κιουρια από πίσω να συμπληρώνει "Έλα μωρέ φτάσαμε τώρα"

  12. #1002
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Σε ειδα Μπεμβεδακια με το gs να πεταγεσαι καρφι τελευταια στιγμη στην Ολγας ενω με ειχες δει οτι ερχομουν.. αλλα στα @@ σου..


    Σε ειδα υπεροχο και ονειρεμενο ΧΤ 350 ασπρο κοκκινο του προηγουμενου αιωνα ανακατασκευασμενο να γυαλιζεις και να μας προσπερνας με ηχο σκετη καυλα!!! Καλους δρομους παντα και μπραβο για την δουλεια που του εριξες!!
    MADE IN JAPAN 日本製

  13. #1003
    Σε είδα ρε μάστορα να λες "α ναι είχαμε πει το μεσημέρι σήμερα αλλά δεν το έχω γιατί ήταν για να το φέρουν πρωί και ίσως το μεσημέρι..." που πέρασε ρε αγόρι. Και αν πω κανένα γαλλικό θα είμαι άδικος γιατί εσύ το παρήγγειλες και ο προμηθευτής μπλα μπλα. Πιο πολύ θα εκτιμούσα το "δεν ξέρω πότε θα το έχω" να πάω αλλού.

  14. #1004
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα στην Αρδητου πρωί-πρωί 65ρη με τη μαούνα σκούτερ σου να οδηγείς προσεχτικά...

    Τόσο που 3 φορές πήγες να μας σκοτώσεις, μ@λάκα!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #1005
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα ξάπλα το πρωί στον Κηφισό στο ύψος της Λαχαναγοράς (προς Πειραιά) να σε βάζουν εκείνη την ώρα πάνω στο φορείο και να φωνάζεις ότι πονάει το χέρι σου,ελπίζω να είναι όλα καλά.

    Σε είδα κυρία με το Peugeot 206 να μου κάνεις νόημα συγγνώμη για το κλείσιμο που μου έκανες προς στιγμήν.Έγνεψα καταφατικά και όλα καλά.
    Keep spamming!!!:a13:

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF