Σελίδα 68 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1858636465666768697071727378118 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.006 έως 1.020 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #1006
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tycho Moon
    Εγγραφή
    13/11/2014
    Μηνύματα
    398
    Σας βλέπω μέρα παρά μέρα να κλείνετε απόγευμα τους δρόμους γύρω από το Σύνταγμα και να ταλαιπωρούντε 1000αδες κόσμου.

    Περισσότερο με εκνευρίζει που δεν προσφέρετε εναλλακτικές διαδρομές, αλλά τους πήζετε όλους στους γύρω δρόμους μέχρι να τελειώσουν οι μαλ@κες τη διαμαρτυρία - ή ότι στο διάολο κάνουν - και να ξαναδώσετε τους δρόμους στην κυκλοφορία.
    Ἀπὸ τὸ πάρκο στὴ Μυροβόλο τὸ μηχανάκι ἀστράφτει στὸν ἥλιο,
    ἀντανακλᾶ τὸ χαμόγελό σου καὶ μὲ διαλύει στὸ φῶς.

  2. #1007
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σας ειδα εχτες,κ σας είδα και σήμερα ΠΟΛΛΟΥΣ με enduro ,στην πατησίων,στην κυψέλη...στα φανάρια....και σας χάρηκα,XR,DR,KLX και όλα

  3. #1008
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα εξω απο το νοσοκομειο να με βλεπεις να ανεβαινω στη μηχανη για να τη ζεστανω και μου ζητησες ευγενικα να σου κανω μια χαρη. Να βαλω το κρανος μου! Σου ειπα δεν φευγω αν δεν το βαλω και μου ειπες για τα 8 παιδια, που εφυγαν την τελευταια βδομαδα στην κυπρο, λογω της μη χρησης κρανους! Ο,τι και αν σε στεναχωρει, περαστικο να ειναι!

  4. #1009
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα με το κουτί στο Πειραιά σήμερα το μεσημέρι να κάνεις ανόητες στραβοτιμονιές και λέω ο κλασσικός ο μλκας ο Έλληνας στο κινητό τηλέφωνο.Πάω πιο κοντά και τι να δώ.........Σε είδα να.....









    ......ξυρίζεσαι!

    Κράτα το τιμόνι ρε βλάκα και κοίτα μπροστά που μου θες και ξύρισμα! Γ@μω τη Ζιμπάμπουέ μου!

  5. #1010
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα να φευγεις δικαβαλος με την 10χρονη κορη σου, χωρις να φορατε κρανος και χωρις να ελενξεις...
    Οταν φρεναρα σχεδον οριακα διπλα σου και καταλαβες τι εκανες, ζητησες συγγνωμη... τι να σου πω ρε ανθρωπε, αφου δεν σκεφτεσαι ουτε το ιδιο σου το παιδι;...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #1011
    Σας είδα puroduro αλλά δεν σας κατάλαβα, 8 παρά στα διόδια, με πέρασε μετά ο ελ-γάτος μαζί με κάτι πολύ ξεταπωτο και άλλον έναν;

  7. #1012
    Σε ειδα τοκογλυφε να αφηνεις την ταμπελα σου για αγορα χρυσου μεσα στη μεση της λωριδας στην πατησιων. Ειδα και τον πανικο που προκαλεσε,αφου ολοι αλλαζαν λωριδα να την αποφυγουν.
    Εφαγε το κλωτσιδι της, ακουσα και το ψευτονταηλικι του σκατογερου τελειωμενου (μαλλον φιλος του μαγαζιου;; ), δεν την ξαναειδα ομως ουτε στο πεζοδρομιο οταν ξαναπερασα μετα απο κανα μισαωρο!
    Γαργαρα ε;

  8. #1013
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pektis Προβολή μηνύματος
    Το ειχα δει & εγω...Συνημμένο 339983
    Σε ειδα και σε αγγελια gpz..
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6853031/

  9. #1014
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Κοπελίτσα, κοκκινομάλλα, με ER-6, στο φανάρι Φραντζή & Καλλιρρόης, πριν καμιά ώρα, με το κρανάκι σου και την πλεξούδα σου (των μαλλιών ε, όχι την ηλεκτρική) και τα πάντα. Και bagster στην πλάτη.

    Παντρεύομαι.
    Life begins at 45°.

  10. #1015
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Σε ειδα στο φαναρι να ανοιγεις τα χερια σου να τα τιναζεις για να ξεπιαστεις με το z750 και κλασσικα στο φαναρι να δινεις γκαζι στην εκκινηση αλλα ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ για 5 δευτερα θα ειχε αλλαξει η ζωη σου ολη, πηγες να πατησεις την γυναικα με το παιδι της ΜΑΛΑΚΑ ΑΝΙΩΘΕ ουτε φρενο πατησες ουτε καν τους ειδες λογο οτι ειχε σκοταδι, στο τελος σταματησες λιγο παρακατω και απο το χεσιμο σου εβριζες, προσεχε ρε φιλε και μην οδηγας ετσι ειδικα οταν εισαι κουρασμενος.

  11. #1016
    Σε είδα στη Συγγρού το πρωί, με το μαύρο ΧΤR660 και φόραγες σαν βραχιόλι σε κάθε χέρι...από μια πατερίτσα.

    Μλκς, δεν την παλεύετε.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #1017
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.233
    Σε ειδα μεσηλικη γυναικα σημερα το πρωι στη Βουλιαγμενης με το σαραβαλιασμενο yaris; να μην μπορεις να κρατησεις το αυτοκινητο στη λωριδα σου.. να σε παιρνει μία δεξια μία αριστερα..

    Στο κοκκινο, σε αποσταση ασφαλειας απο σενα, σε κοιταγα να βαρας πρεζονταγκλες..

  13. #1018
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα ρε παλιόπ#$α να βλέπεις οτι πας για τη λακούβα καρφί και όχι μόνο να μη κόβεις την βάρεσες όλη κ μου πέταξες 1μιση λίτρο νερό κατάμουτρα και είχες και το θράσσος να επιταχύνεις μετά σαν άλλος Άρι Βατάνεν.Ευτυχώς ήμουν φούλ προβλεπέ με τις αδιαβροχάρες μου.Ωστόσο σου εύχομαι ολόψυχα να περάσει νταλίκα ενώ θα είσαι με τα όμορφα ρουχαλάκια σου και να σου αμολύσει 10 λίτρα νερό απο την κορυφή ως τα νύχια ρε 'δέλο....και να φας και το ξεπάγιασμα μετά.Καραγκιόζη!!

  14. #1019
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Σας βλεπω τριβαλιτσους, δεξιοβαλιτσους, βαυαρούς, αυστριακους, αγγλους ονοφαδες, με το rayban και το μοκασινι απΚατ, να κανετε city adventure....

    Σε ειδα και εσενα τριβαλιτσε με το γκομενακι, (φραντζα γυαλι) μολις ειχατε φυγει απο τον καφε, να μην χωρατε να περασετε απο πουθενα και να ειστε κολλημενοι πισω απο το λεωφορειο....
    .............

  15. #1020
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Σε ειδα σε παπακι στο κεντρο της Θεσσαλονικης με κιτρινο κρανος εργοταξιου! Δεν καταλαβα ακομα αν το φορουσες γιατι πηγαινες στη δουλεια ή υποτθεται οτι σε προστατευε...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF