Σελίδα 94 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 44848990919293949596979899104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.396 έως 1.410 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #1396
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σας είδα με τα εντουράκια σας στο Άλσος του Δαφνιού εγώ με το ποδήλατο κ εσείς δίνατε πόνο...

  2. #1397
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σας ειδα χτες το βραδυ κατα τις 10 κ κατι 3 βαραντερο και ενα στρωμα με πινακιδες πατρας στην κηφισιας να πηγαινετε κομβοι πισω απκ ενα τζιπ χιουνται.

  3. #1398
    Σας είδα εντουρόπαιδα στα Κιούρκα, μερικά καθαρά, ένα 990, ένα raid... Καλή βόλτα ρέι

  4. #1399
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Σας είδα πριν δυο περίπου ώρες να επιστρέφετε από Κνωσό μεριά, ενα Husaberg και δύο ΚΤΜ από πίσω και ζήλεψα. Ελπίζω να περάσατε όπως φαντάζομαι.

  5. #1400
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε ειδα στο δρομο προς βιλια,να εχεις φυγει ευθεια στη ανοιχτη δεξια στροφη με το βαραντερο.
    Δυστυχως ερχοταν αυτοκινητο απο την αλλη.
    Ελπιζω να τη γλιτωσε το παλικαρι,αν και με το κρανος να του εχει φυγει και να ειναι αναισθητος κατω απο το αυτοκινητο, χλωμο το βλεπω.
    Κριμα.
    Εαν καποιος μαθει εαν επεζησε το παλικαρι,ας αναφερει κατι.

  6. #1401
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σας είδα πριν καμιά ώρα 40+ μηχανές στην ταβέρνα στο Σολωμό Κορινθίας, κάποιο club να υποθέσω;

  7. #1402
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σας είδα στη Συγγρού για Πειραιά ενώ ήμουν αριστερή λωρίδα με 130, να με περνάτε φίλερ 2 από αριστερά και 3 από δεξιά επειδή κυνηγιόσασταν με 170-190 περίπου.

    Κόκκινο Diavel απινακίδοβιτς
    690R απινακίδοβιτς
    TDM απινακίδοβιτς
    Varadero με φιμέ πινακίδα που δε ξεχωρίζεις τι γράφιε.

    Ψόφο μπάσταρδα όλα σας και αν τύχει και το διαβάσετε άμα έχετε τα @@ να μου στείλετε και μήνυμα να μου ζητήσετε το λόγο.

  8. #1403
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Μπροστά μου σταματημένο αυτοκίνητο (χαλασμένο και να κάνουμε όπισθεν μέσα στα στενάκια)) την κάνω στην πρώτη παράλληλο που πήγαινε και που είναι λεωφορειολωρίδα (επί της Ηρώων πολυτεχνείου στον Πειραιά στο ύψος της Τερψιθέας. Με σταματάει μπάτσος και μου λέει άδεια δίπλωμα και τα λοιπά. Του λέω θα έρθουν και άλλοι από πίσω μου έχει χαλάσει αυτοκίνητο και αναγκαστικά ήρθα από εδώ, μου λέει τα δικά του (πλακώνουν από πίσω μου και άλλοι φυσικά) και ΣΕ ΒΛΕΠΩ μ@λακα ποδηλάτη να κόβεις και να λες στον ένστολο γράψε τους τους καραγκιόζηδες που έρχονται μέσα στη λεωφορειολωρίδα κάθε μέρα και να σφάζεις το κόκκινο ταυτόχρονα όπως μίλαγες (Ηρώων πολυτεχνείου και Δευτέρας Μεραρχίας) σε μια από τις πλέον κεντρικές αρτηρίες! Βλέπω και τον τσέο να μου λέει τα βλέπεις, παραπονιούνται ! (Ρε μεσήλικα ποδηλάτη δε μπορείς να φανταστείς πόσο καραγκιόζης είσαι με το κολάν στην κωλάρα σου που ήταν δύο φορές η δική μου και που μπορούσες εύκολα να προβάλεις ταινία, να παραπονιέσαι σαν στρίτζο την ώρα που πέρναγες το κόκκινο.) Σε είδα και εσένα άλλε ποδηλάτη να διασχίζεις κάθετα τη Μεσογείων με το ένα πόδι κάτω το άλλο να κρέμεται στο ποδήλατο που δεν έφτανες σε άκυρο σημείο φυσικά χωρίς φανάρι και να βγαίνεις μπροστά μου μπροστά από φορτηγό που είχε πλακωθεί στα φρένα για να μη σε πάρει από κάτω! Ε πολλούς είδα σήμερα να κάνουν μ@λακίες που έχω βαρεθεί να σας βλέπω!

  9. #1404
    Σας είδα κατά τις 12 το μεσημέρι στο Νεράκι (πριν τον Λουτρόπυργο), τζάπαν ψευδοτσόπερ και 2-3 χαρχάλευ να κοιτάτε τον ιμάντα μετάδοσης ενός από τα χαρχάλευ. Όταν το βγάζεις βόλτα μια φορά το εξάμηνο μην περιμένεις να αντέξει ο ξεραμένος ιμάντας. Κάπως έτσι μαμιέται η βόλτα.
    Ελπίζω να το ήπιατε το κυριακάτικο καφεδάκι.

  10. #1405
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    σε ειδα μοναχικε εντουρα με το αθανατο XR 250 σημερα που ειχα βγαλει βολτα τον σκυλο στο Σει-Σου και χαιρετηθηκαμε.Σας ειδα και τους υπολοιπους με τα Gas-Gas husaberg WR κτλ παρεουλες πολλες και σας χαρηκα.

  11. #1406
    Vivere Pericolosamente Το avatar του/της yannιs
    Εγγραφή
    13/01/2003
    Μηνύματα
    1
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dant3 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα στο δρομο προς βιλια,να εχεις φυγει ευθεια στη ανοιχτη δεξια στροφη με το βαραντερο.
    Δυστυχως ερχοταν αυτοκινητο απο την αλλη.
    Ελπιζω να τη γλιτωσε το παλικαρι,αν και με το κρανος να του εχει φυγει και να ειναι αναισθητος κατω απο το αυτοκινητο, χλωμο το βλεπω.
    Κριμα.
    Εαν καποιος μαθει εαν επεζησε το παλικαρι,ας αναφερει κατι.
    Ζευγάρι... όταν σταματήσαμε, ο διασώστης μου έδειξε με τα δάχτυλα "2"... του 'φυγε το μπροστινό και βρέθηκαν κάτω από το αυτοκίνητο...
    Κρίμα...

  12. #1407
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    σας ειδα σημερα αγροτες σε μπλοκο στο Δερβενι να με αφηνετε να περάσω (σε αντιθεση με τα αυτοκινητα) και μαλιστα να φωναζετε να το ανοιξω μια πρωτη! Δεν σας χαλασα το χατηρι....
    σας ειδα και σας με το CBR και το VFR που χαιρετήσατε λιγο πριν το Κιλκις...
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  13. #1408
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    To γλιτώσαμε το λουκέτο πιστεύω... (gia τη συγγρού) κρίμα για το ζευγάρι που σήμερα ήταν η τελευταία του βόλτα. Πιο κρίμα για την οικογένεια και τους κοντινούς τους.

  14. #1409
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Σε είδα σήμερα το πρωί με το κίτρινο προπελεν 1200 adv να φέρνεις τον πιτσιρικά στο σχολείο. Πατέρας γιος με τα ΜΧ κράνη τους και σας χάρηκα.

    Κρίμα για τα παιδιά που χάθηκαν όπως γράφτηκε πριν..

  15. #1410
    Σε ειδα περιποιημενη γκομενιτσα που πηγαινες στη δουλεια σου, με σκουτερ, προβλεπε με κρανος κ τα καλωδια του χαντς φρη να κρεμονται στο πλαι. Δεν εχω ιδεα αν μιλουσες η οχι. Ξερω ομως οτι ειχες σφηνωσει αναμεσα απο 2 αυτοκινητα που πηγαιναν με καμια 60αρα στη Μεσογειων, και δεν ελεγες να πας ουτε μπρος ουτε πισω. Μονο περα δωθε πηγαινες, προσπαθωντας να αποφυγεις τις κινησεις τους.
    Επισης ξερω οτι ο σβερκος σου δεν κουνηθηκε χιλιοστο, και δεν ειχες ιδεα οτι υπαρχει ανθρωπος (ουρα, μαλλον) πισω σου. Τι κορνες απο πισω, τι φλας εβγαλαν οι κακομοιρηδες με τα αυτοκινητα που σε ειχαν κολλημενη διπλα τους.. ΝΑΑ σε ολα εδειχνε ο τροπος σου.

    Λυπαμαι που θα το πω εδω, αλλα το κρανος δε βελτιωνει τη μ@λακια στον εγκεφαλο. Το αναποδο μαλιστα, οταν την παθεις (που θα την παθεις) το μοναδικο που θα επιβιωσει ατοφιο ειναι η μ@λακια στον εγκεφαλο σου. Ετσι, για να μπορεσεις να την περασεις και στην επομενη γενια.

    Α ρε Δαρβινε, πρεπει να τριζουν τα κοκκαλα σου ρε καψερε...
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF