Σελίδα 12 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 278910111213141516172262112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #166
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Τώρα που το έγραψες σε κατάλαβα. Είδα έναν που έβγαλε το χέρι και το κουνουσε.

  2. #167
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα μωρέ βλαμμένε στο αμάξι σου,δεν φτάνει που έκανες πέρα δώθε στον Κηφισσό,το κινητό δε το άφησες στιγμή...αλοίμονο μη χτυπήσεις κανα κακομοίρη...

  3. #168
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το παπακι να οδηγας στελνωντας μηνυμα με το κινητο...
    Παλι καλα που προλαβες να το φρεναρεις και να μην κολλησεις στον μπροστινο...ειναι αυτονοητο οτι δεν ειχες κρανος...
    Βγηκαν παλι οι ΕΠΟΧΙΑΚΟΙ 2τροχοι!!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  4. #169
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Τώρα που το έγραψες σε κατάλαβα. Είδα έναν που έβγαλε το χέρι και το κουνουσε.
    Tdm και vstrom παρεακι ησουν;

  5. #170
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Δυστυχώς σε είδα από μακρυά και στεναχωρήθηκα που δεν μπόρεσα να σε βοηθήσω γιατί αν το έκανα μάλλον θα σου έκανα παρέα στη ΓΑΔΑ τώρα. Πιθανόν και να τους προκάλεσες για να σε κυνηγούσαν (εθελοτυφλώ και κάνω το συνήγορο του διαβόλου... ποιού διαβόλου δλδ αυτός είναι τπτ μπροστά σε όσα έχουν κάνει οι συγκεκριμένοι) αλλά όπως και να χει δύο να κοπανάνε έτσι έναν δεν δικαιολογείται ότι και να έκανε. Στο βίντεο που είδα πριν λίγο βέβαια ακούγεται ένας (ανώτερος τους μάλλον) να τους κράζει. Αριστερή γραμμή για το θεαθήναι.

    Εδώ όσοι θέλετε να καταλάβετε γιατί μιλάω. Δυστυχώς (ευτυχώς όμως για το παιδί) αυτά δεν είναι τπτ και έχουμε δει και πολύ χειρότερα, αλλά όταν το βλέπεις live πιστέψτε με είναι πιο ωμό από ότι φαίνεται σε ένα βίντεο.

  6. #171
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Tdm και vstrom παρεακι ησουν;
    TDM & TDM.

  7. #172
    ΚΟΥΡΕΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της kouremenos
    Εγγραφή
    14/08/2006
    Μηνύματα
    151
    Ίσα που προλαβα και χαιρετησα μαυρο gsxr εχθες το πρωι (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ),
    εγω γυρνουσα απο Σουνιο εσυ πηγαινες ...
    Καλες βολτες σε ολους τους οικογενειαρχες με τις πολυ πρωινες βολτες ,πριν ξυπνησει ολη η οικογενεια !!!

  8. #173
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Σε είδα και δεν πίστευα τα ματάκια μου...
    Σε κεντρικότατο μονόδρομο στο Ρέθυμνο με δύο ολόκληρες λωρίδες -και την ώρα που περνούσαμε χωρίς να έχει διπλοπαρκαρισμένα και άλλα εμπόδια- πήγες να με χτυπήσεις 3 (ΤΡΕΙΣ) φορές όταν ήρθα σχεδόν δίπλα σου από αριστερά. Τη μία έκανα πιο πέρα χωρίς ευτυχώς να βρω πεζοδρόμιο, τις άλλες δύο φρέναρα δυνατά (ήμουν με το κουτί και δεν ήταν κανένας πίσω μου). Με κόρνες και φωνές δεν καταλάβαινες, τίποτα αλλά συνέχιζες τα ίδια. Στην αρχή σε πέρασα για κανένα τσογλάνι που δεν ήξερε να οδηγάει αλλά μετά είδα ότι ήσουν γυναίκα, νορμάλ θα έλεγα και δε φαινόσουν και αρχάρια. Πού έχετε το μυαλό σας γμτ, που ούτε η κόρνα δε σας το επαναφέρει στο δρόμο ;;; Συνέλθετε μην έχουμε άλλα χειρότερα ! Όταν οδηγάμε έχουμε το νου μας στο δρόμο. Όλα τα άλλα, άλλη ώρα...
    Φύγαμε...

  9. #174
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα "μαστορα" να δοκιμαζεις τις μοτο(πελατων..) ΧΩΡΙΣ κρανος βολταροντας σε ολη την πατρα...
    Σε ειδα και εσενα ιδιοκτητη καταστηματος αξεσουαρ-ανταλλακτικων μοτο να βολταρεις ΧΩΡΙΣ κρανος...
    Σε ειδα και εσενα αστυνομικο αγορι να κυκλοφορεις ΧΩΡΙΣ κρανος με το παπακι σου και με το κινητο στο χερι(εν ωρα εργασιας ομως θα μαδαγες κανεναν αλλον αν τον σταματαγες στο ιδιο στυλ με εσενα Που#@$ρα...)...

    Υ.γ.Ωραιο παραδειγμα ολοι σας και εχετε παρε δωσε με μοτοσυκλετιστες παναθεμα σας...

  10. #175
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα τροχαλία στροφάλου ... να προσπαθώ να σε λύσω και να σπάει ο αντάπτορας+καρυδάκι με το αεροπίστολο . Σταμάτησα κάθε προσπάθεια, αφού το επόμενο στάδιο ήταν ή ζόρισμα και σπάσιμο της βίδας μέσα στο στρόφαλο() ή κόντρα με αλυσίδα και άλλη τροχαλία.
    Γ@μώ τη βόρεια Αλεμάνια σας,γ@μώ. Όλοι οι άλλοι βάζουν τάπα στο σασμάν, για κόντρα στο βολάν, εσείς μασίφ χυτό αλουμίνιο.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  11. #176
    Σε βλεπω ποση ωρα τριβλακα με.το 5πορτο crv, hrv το στο καλο ειναι το μπλε παπαρι που οδηγεις. Σφηνες, χαζοχωσιματα, εισαι μονιμα ενα δυο αυτοκινητα μπροστα μου. Το.μονο epic που γραφεις.φαρδυ πλατυ πισω ειναι η βλακεια που σε δερνει.

  12. #177
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σε είδα σήμερα στη ποσειδώνος με το GSXR να χεις όρεξη για ανοίγματα. Το χάρηκα γιατί πήγαμε ωραία (αν και βγήκα αρκετά εκτός δρόμου), γιατί φόραγες εξοπλισμό και γιατί χαιρετηθήκαμε στο τέλος. Στη στροφή βρήκε κάτω το πόδι και κατέβασα ταχύτητα πάνω που θελε ανέβασμα τα χρειάστηκα εκεί


    Aν διαβάζεις ξαναχαιρετώ

  13. #178
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Σε είδα χτες το απόγευμα να περνάς απ τα μέρη μου, φορτωμένος για βολτάρα, και να πίνουμε καφεδάκι. Χάρηκα που τα είπαμε. (πρώτος συμφορμίτης life) Να περάσεις καλά και στο γυρισμό, πάτα καμιά κόρνα.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_++++2489.jpg 
Προβολές:	312 
Μέγεθος:	107,2 KB 
ID:	334242

  14. #179
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα σήμερα στον Πειραιά με την καλό συντηρημένη αφρικάνα σου, δυσκολευόσουν με το πλοίο της αγάπης και ήρθα δίπλα σου χαριτολογωντας πάντα ....
    -Βαρύ το όχημα σε βλέπω δυσκολεύεσαι, κάνουμε τράμπα; (Με το σκούτερ της δουλειάς εγώ )
    -Ξέχασε το μου λέει (νομίζοντας ότι δεν έχει ενοχληθεί και απλά φεύγει )

    Παρκάρω πιο κάτω και τυχαίνει να παρκάρει κοντά και αυτός. Μπαίνω σε μια δουλειά στα ΕΛΤΑ και βγαίνω. Έρχεται με ύφος χιλίων καρδινάλιων λέγοντας
    -Ξέρεις εσύ από μηχανές, τι είσαι μηχανικός;
    -(χαριτολογωντας πάντα εγώ με χαμόγελο νομίζοντας ότι κάνει πλάκα ο τύπος )Δεν είμαι μηχανικός αλλά κατι ξέρω...
    -Αν δεν ξέρεις πολλά μην μιλάς. ....
    -.... (κόκκαλο εγώ) Σοβαρά τώρα στράβωσες ;Πλάκα έκανα.
    -(φεύγοντας αυτός )Τίς πλάκες σε αυτούς που ξέρεις....
    -Περίμενε να σου πω λίγο. ...
    -.... (φεύγοντας )


    Συμπέρασμα. ...πέτυχα τον μαλακά της χρονιάς. Καλημέρα μας.
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #180
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε ειδα χθες βραδυ να νομιζεις οτι οι γραμμες του προαστιακου ειναι ραμπα και εσυ ο Evel Knievel.
    Τελικα δε σου βγηκε και πολυ καλα.... Σηκωσε σουζα αντι να πηδηξει, και εσυ το χασες απο τα ποδια σου. Αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι πως δε χτυπησες τη κεφαλα σου αφου ουτε κρανος φορουσες. Πηγες να το σηκωσεις και το κακομοιρο εσταζε λαδια. Εισαι πολυ τυχερος που δε καρφωθηκε σε κανενα αυτοκινητο να εχεις να πληρωνεις και αυτο.

    Τι να πω..... Κινδυνευουμε απο παντου.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF