Σελίδα 7 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 120

Θέμα: Μετά το μεγάλο ταξίδι με 885TIGER

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    απο την πρωτη μερα αγγελια????ο λογος

  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sv1000s Προβολή μηνύματος
    απο την πρωτη μερα αγγελια????ο λογος
    Βίτσιο πες το

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Ρε που έχουμε μπλέξει...
    ΥΓ Μ' αρέσει που την πέσατε και στο Βαγγελάκη .

  4. #94
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Σταμ,αν εχεις διαβασει τα παλιοτερα ποστ του ματζι και τα λες αυτα,μαλλον δεν εχουμε λογο να κουβεντιασουμε κατι παραπερα.
    Αν δεν το εχεις κανει,ριξε μια ματια και θα δουμε αν εξακολουθεις να εχειςωτην ιδια αποψη..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    Σταμ,αν εχεις διαβασει τα παλιοτερα ποστ του ματζι και τα λες αυτα,μαλλον δεν εχουμε λογο να κουβεντιασουμε κατι παραπερα.
    Αν δεν το εχεις κανει,ριξε μια ματια και θα δουμε αν εξακολουθεις να εχειςωτην ιδια αποψη..


    Τα περισσοτερα ειναι σβησμενα.
    Προσωπικα δεν με ενδιαφερουν ουτε οι λεσχες,ουτε οι facebook ομαδες κτλ.
    Πως ομως απο αυτη την αποψη προκυπτει οτι ειμαστε κακεντρεχεις μιζεροι κακομοιρηδες και
    ολα τα ομορφα δεν το'χω καταλαβει.
    Αποψεις εκ του πληκτρολογιου για φυσικα προσωπα.
    Αν κανει ο magi αυτο που θελει και του βγει,μια χαρα.
    Δεν τον πολεμα κανενας,το να εκφερεις αποψη δεν σημαινει οτι εισαι αντιθετος με τα οποια σχεδια του.

  6. #96
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Τα περισσοτερα ειναι σβησμενα.
    Προσωπικα δεν με ενδιαφερουν ουτε οι λεσχες,ουτε οι facebook ομαδες κτλ.
    Πως ομως απο αυτη την αποψη προκυπτει οτι ειμαστε κακεντρεχεις μιζεροι κακομοιρηδες και
    ολα τα ομορφα δεν το'χω καταλαβει.
    Αποψεις εκ του πληκτρολογιου για φυσικα προσωπα.
    Αν κανει ο magi αυτο που θελει και του βγει,μια χαρα.
    Δεν τον πολεμα κανενας,το να εκφερεις αποψη δεν σημαινει οτι εισαι αντιθετος με τα οποια σχεδια του.
    Μονο ενα θεμα-το καλυτερο δυστυχως-εχει σβηστει.
    εγω απλα το ειπα για να καταλαβει τον ματζι,πωε μιλα και φερεται.αυτο ακριβως λεω.γιατι να με χαρακτηρισει ετσι;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  7. #97
    Όμολογώ πως δεν έχω κάποια άσχημη εντύπωση από τον άνθρωπο, νομίζω ότι δεν έχει βρίσει κανέναν ούτε ειρωνεύτηκε ποτέ. Ταυτόχρονα από την αντίθετη πλευρά, συνασπίστηκαν μερικοί άνθρωποι οι οποίοι αδιακρίτως βάλλουν εναντίον του και προσπαθούν ποικιλοτρόπως να τον φέρουν σε δύσκολη θέση.
    Δεν καταλαβαίνω ποιόν από αυτούς πείραξε ο άνθρωπος...!
    Αν θυμάμαι καλά του κάνανε καζούρα για τις κουνημένες φωτογραφίες, για το πόσα και ποιά μηχανάκια έχει οδηγήσει, για το που, πότε και πόσο δούλευε και νομίζω (ας με συγχωρήσει) αφελώς απαντούσε με κάθε ειλικρίνεια και θάρρος της γνώμης του.
    Τώρα τί από όλα είναι που προκαλεί την μήνιν τους εναντίον του δεν το καταλαβαίνω, ίσως είναι το θάρρος του να προσπαθήσει κάτι μεγάλο για έναν άνθρωπο μόνο, ίσως είναι και τα πολλά τρέφεν που λόγω γερμανομάθειας ανέφερε... Χα!
    οκ, γελάσαμε, αστείο είναι γιατί επαναλαμβάνεται. ίσως είναι που ανέφερε τον σύριζα τόσες φορές, οκ επικαλείται ένα κόμμα που είναι κυβερνόν και ενδεχομένως εχει δώσει κάποιο (στήριγμα?) στην προσπάθεια...? Αδιαφορώ, ας είναι και ο Λεβέντης ή ο Μητσοτάκης που θα στηρίξει την όποια προσπαθεια.
    Το θέμα είναι ότι ο άνθρωπος έχει βρεθεί στη σέντρα και βάλλεται. Και το χειρότερο είναι ότι σε ένα χώρο που υποτίθεται ότι υπάρχουν κάποιοι κανόνες και ένα τυπολόγιο, αφήνεται στο έλεος του πλήθους το θέμα γιατί ενδεχομένως διασκεδάζει το πλήθος... Αλλά μάλλον το νόμιμο είναι και το ηθικό... Όσο ειρωνευόμαστε με λεπτότητα (ή όχι), και δεν προσβάλλουμε άμεσα με χαρακτηρισμούς, κρατιόμαστε εντός κανονισμών....


    Ξαναλέω δεν έβλαψε κανέναν, προσπαθεί να κάνει κάτι, το οποίο αν αποδειχθεί φούσκα, απλά θα σκάσει και τότε ας γελάσει όποιος θέλει. Όμως το να ψάχνουμε να βρίσκουμε κάθε φορά κάποιον να πετροβολήσουμε για να διασκεδάσουμε δεν μας κάνει πολύ διαφορετικούς από τους "λεβέντες" της γαλακτοκομικής...

  8. #98
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος

    Ξαναλέω δεν έβλαψε κανέναν, προσπαθεί να κάνει κάτι, το οποίο αν αποδειχθεί φούσκα, απλά θα σκάσει και τότε ας γελάσει όποιος θέλει. Όμως το να ψάχνουμε να βρίσκουμε κάθε φορά κάποιον να πετροβολήσουμε για να διασκεδάσουμε δεν μας κάνει πολύ διαφορετικούς από τους "λεβέντες" της γαλακτοκομικής...
    Αν μου επιτρέπεις τη γνώμη μου είσαι φάουλ σε πολλά που γράφεις και αυτό το τελευταίο με τη γαλακτοκομική είναι αλλού για αλλού.

    1ον δε νομίζω ότι χρειάζεται υποστηρικτές ο συμπαθής magi. Η πλάκα, πλάκα και οι σοβαρές κουβέντες για σοβαρά πράγματα σοβαρές.

    2ον Δεν νομίζω ότι κανείς τον προσέβαλλε ή ότι άλλο υπονοείς. Δεν είμαστε σε χαρακώματα και ο ένας είναι απέναντι από τον άλλο.

    3ον και τελευταίο. Είναι γνωστό ότι εδώ στην Ελλάδα από του πουθενά και με τάχιστες διαδικασίες ξεφυτρώνουν ένα κάρο ομοσπονδίες, οργανώσεις, ΜΚΟ και δε ξέρω και εγώ τι άλλα σκατά. Ο κόσμος όχι απλά τις βλέπει με επιφύλαξη αλλά εννίοτε και με αρνητική διάθεση γιατί γνωρίζουμε ακριβώς τι συμβαίνει. Εδώ λοιπόν έχουμε το συμπαθή magi ο οποίος ξεκινάει κάποια θέματα θέλοντας να μας δείξει ότι είναι ο γνωρίζων την αλήθεια για το μοτοσυκλετισμό & ξάφνου υπάρχει και νέα ομοσπονδία. Τι ακριβώς λοιπόν θέλεις να κάνουμε εμείς οι κακομοίρηδες, βλάχοι, αγράμματοι και δε ξέρω τι άλλο; Να υποδεχτούμε άλλο ένα σωτήρα;

    Όταν εκθέτω τον εαυτό μου και τα γραφόμενα μου σε δημόσια θέα τότε αυτά είναι προς κρίσην. Ξαναγράφω ότι ουδέποτε υπήρξαν προσβολές ή ότι άλλο υπονοείς που μας συγκρίνεις κιόλας με ότι έγινε στα Γιάννενα. Σταμέλο δεν έχω κανένα αρνητισμό απέναντι σου και δε σου γράφω επιθετικά. Όμως ρε φίλε ήταν λίγο καφρίλα ότι έγραψες.

    Προσωπικά λοιπόν εγώ θα γούσταρα να μπει ο magis να μας πει το και το παλικάρια. Να αφουγκραστεί το παλμό. Έτσι όμως όπως έγινε μου μοιάζει με το "μουλωχτά τα κατάφερα και εγώ - εμείς να χωθούμε κάπου". Δεν ισχυρίζομαι ότι περίμενε από αυτό το οποιοδήποτε προσωπικό όφελος, αλλά ρε φίλε λίγη γ@μημ@νη διαφάνεια στο Greece καλό θα ήταν. Αλλά εδώ το μόνο εύκολο είναι όλοι να είμαστε διασπασμένοι.

    & τέλος επειδή αφήνεις και αιχμές για τους διαχειριστές και εν τέλει για μένα, δεν είμαι εδώ για να διασκεδάζω το πλήθος, πόσο μάλλον να ρίχνω κάποιον στη πυρά για να γίνεται γλέντι. Αν αύριο το πρωί εγώ έρθω και γράψω ότι κάνω πίστα στην Ελλάδα (όχι πίστα για "σκυλιά" ε) πως το κόβεις, θα πρέπει όλοι να νοιώσουν μια σιγουριά και ταυτόχρονα να δέχομαι μόνο συγχαρητήρια.

    Λοιπόν εν κατακλείδι σε παρακαλώ όχι εδώ μέσα εκφράσεις σαν "λεβέντες" της γαλακτοκομικής και άλλα παρόμοια. Εδώ μέσα εχθρούς δεν έχουμε ούτε θα γεννήσουμε.


    Τέλος magi ελπίζω η προσπάθειες σας να είναι ειλικρινής και από ψυχής.

  9. #99
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Πάντως εγώ θυμάμαι, ότι είχα νιώσει πολύ άσχημα με την τοποθέτηση του Μάτζι σε στυλ
    ''γύρισα με κάποια φράγκα στην Ελλάδα, θα σας χαιδέψω λίγο το κ@λαράκι, γιατί είστε άφραγκοι
    και με την πλάτη στον τοίχο''. Αυτά που τράβηξε τόσα χρόνια στις φάμπρικες της Γερμανίας
    μάλλον δεν τον δίδαξαν και πολλά..............


    Σαν μετανάστης κι' εγώ, που νιώθω τον παλμό των Ελλήνων στις δύσκολες αυτές μέρες
    προσπαθώ να βοηθήσω όπως μπορώ, και όχι να εκμεταλευτώ την άσχημη κατάσταση προς όφελός μου.

    Και μου κάθεται λίγο άσχημα ο τύπος που το καλοκαίρι κοίταγε να πάρει χιλιάρι με 1500 ευρώ και
    αναθεμάτιζε όσους δεν κατέβαζαν λίγο τις τιμές τους να στήνει ολόκληρη ομοσπονδία μετά από ένα εξάμηνο................................

    Κι' άλλος Κοσκωτάς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


    Δυστυχώς τα επικά θρέντ σβήστηκαν από τα οποία φαινόταν η αλαζονεία και η κουτοπονηριά του τυπάκου αυτού
    Πιστεύω όμως που αρκετοί από εδώ μέσα τα θυμούνται και έχουν καταλάβει για το ποιόν του αγαθού, καλοπροαίρετου
    Μάτζι.........Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρουν οι διαχειριστές αλλά πραγματικά θ' άξιζε τον κόπο..........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    Όμως το να ψάχνουμε να βρίσκουμε κάθε φορά κάποιον να πετροβολήσουμε για να διασκεδάσουμε δεν μας κάνει πολύ διαφορετικούς από τους "λεβέντες" της γαλακτοκομικής...
    Ρε φίλε αλήθεια το σκέφτηκες καλά αυτό πριν το γράψεις ?
    Αν ναι λυπάμαι ειλικρινά ...

  11. #101
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    έχει πλάκα που το συζητάτε και σοβαρά...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  12. #102
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Anthropos pou mpainei se motoforum kai dinei apantiseis "pou pa re me to freewind kakomoiri" (true fact), rotaei pou tha brei kana 1000ari ama laxei naoume se kali katastasi sto tsampe, klp klp
    sou fainetai esena oti exei tin aparaititi sobarotita kai diathesi gia na kanei kati sobaro????
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Πάντως εγώ θυμάμαι, ότι είχα νιώσει πολύ άσχημα με την τοποθέτηση του Μάτζι σε στυλ
    ''γύρισα με κάποια φράγκα στην Ελλάδα, θα σας χαιδέψω λίγο το κ@λαράκι, γιατί είστε άφραγκοι
    και με την πλάτη στον τοίχο''. Αυτά που τράβηξε τόσα χρόνια στις φάμπρικες της Γερμανίας
    μάλλον δεν τον δίδαξαν και πολλά..............


    Σαν μετανάστης κι' εγώ, που νιώθω τον παλμό των Ελλήνων στις δύσκολες αυτές μέρες
    προσπαθώ να βοηθήσω όπως μπορώ, και όχι να εκμεταλευτώ την άσχημη κατάσταση προς όφελός μου.

    Και μου κάθεται λίγο άσχημα ο τύπος που το καλοκαίρι κοίταγε να πάρει χιλιάρι με 1500 ευρώ και
    αναθεμάτιζε όσους δεν κατέβαζαν λίγο τις τιμές τους να στήνει ολόκληρη ομοσπονδία μετά από ένα εξάμηνο................................

    Κι' άλλος Κοσκωτάς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


    Δυστυχώς τα επικά θρέντ σβήστηκαν από τα οποία φαινόταν η αλαζονεία και η κουτοπονηριά του τυπάκου αυτού
    Πιστεύω όμως που αρκετοί από εδώ μέσα τα θυμούνται και έχουν καταλάβει για το ποιόν του αγαθού, καλοπροαίρετου
    Μάτζι.........Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρουν οι διαχειριστές αλλά πραγματικά θ' άξιζε τον κόπο..........
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    Όμολογώ πως δεν έχω κάποια άσχημη εντύπωση από τον άνθρωπο, νομίζω ότι δεν έχει βρίσει κανέναν ούτε ειρωνεύτηκε ποτέ. Ταυτόχρονα από την αντίθετη πλευρά, συνασπίστηκαν μερικοί άνθρωποι οι οποίοι αδιακρίτως βάλλουν εναντίον του και προσπαθούν ποικιλοτρόπως να τον φέρουν σε δύσκολη θέση.
    Δεν καταλαβαίνω ποιόν από αυτούς πείραξε ο άνθρωπος...!
    ...............
    Οι δυο παραπανω "κυριοι" γραφουνε πραγματα ,που αν τα καταλαβεις,θα λυθουνε πολλες αποριες σου.
    Δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακος ,αλλο λενε και συμφωνω μαζι τους.

    Μπορει να μην ειρωνευτηκε ,οπως λες,αλλα προσβαλει τη νοημοσυνη μας με αυτα που γραφει.

    Δεν γραφω αλλα γιατι θα τα κοψουνε.


    Υ.Γ.Συμφωνω με τον Αριστειδη.Αντε να παμε παρακατω.......
    Τελευταία τροποποίηση από Pan (dvs); 16/03/2015 στις 19:14. Αιτία: Υ.Γ

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Οι δυο παραπανω "κυριοι" γραφουνε πραγματα ,που αν τα καταλαβεις,θα λυθουνε πολλες αποριες σου.
    Δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακος ,αλλο λενε και συμφωνω μαζι τους.

    Μπορει να μην ειρωνευτηκε ,οπως λες,αλλα προσβαλει τη νοημοσυνη μας με αυτα που γραφει.

    Δεν γραφω αλλα γιατι θα τα κοψουνε.


    Υ.Γ.Συμφωνω με τον Αριστειδη.Αντε να παμε παρακατω.......
    Ποιος είπε ότι κάποιος που αγοράζει μοτοσικλέτα με 1500 ευρώ δεν έχει το δικαίωμα στα δρώμενα της μοτοσυκλέτας? Ποιος είπε ότι μια ομοσπονδία την στήνει κάποιος μόνος? Πως παίρνει ο φτωχομπινες μεταναστης γραφεία στην ΔΕΘ? Απλά ο Έλληνας είναι κακός πολύ κακός για αυτό δεν πάει μπροστά. Είμαστε απλά πολλοί και εγώ ένα μέλος που τίμησαν τα τρεξίματα μου και έγινε γγ. Είμαστε πολλοί που είπαμε να πολεμήσουν ότι στραβό γίνεται ως τώρα. Μόνο ντροπή αισθάνομαι για όσους γράφουν αυτά. Αυτό δείχνει ότι μόνο ο Αλαφούζος μπορεί να έχει ομοσπονδία και όχι ο απλός μοτοσυκλετιστης. Αίσχος για αυτούς, όλους λέω κακομοιρηδες

  14. #104
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Και ναι !!!!!
    Δεν τα καταλαβε φιλε Πανο..........
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #105
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Bulmont....
    Καπως ετσι τα ειχα στο μυαλο μου να τα πω αλλα με προλαβες....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ειναι δυνατον να κανεις μεγαλο ταξιδι με διχρονο ?
    από Hornet_08_ABS στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2015, 21:45
  2. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2011, 17:48
  3. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 01/05/2007, 12:46
  4. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2006, 05:16
  5. Μεγάλο Ταξίδι (Όχι το κακό): HELP!
    από jtoros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 10:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF