Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Piaggio X8-X9, Sym gts, άλλο...

  1. #1

    Piaggio X8-X9, Sym gts, άλλο...

    Καλησπέρα σκέφτομαι για αγορά ενός σκουτερ μιας και η μηχανή πουλήθηκε. Ψάχνω κάτι φθηνό εννοείται μεταχειρισμένο. Φθηνό λέγοντας κάτω από 1400ευρώ και σε κυβικά 200-300 ώστε να μείνω σε αυτήν την κατηγορια εξόδων, δεν θέλω κα΄τι παραπάνω. Χαλαρή χρήση όχι κατι ιδιαίτερο. Πιο πολύ το θέλω για να μην ξεμείνω από 2τροχο.
    Θέλω σίγουρα χώρους οπότε κοιτάω κάτι σε mega scooter ή αν έχετε να προτείνετε κάτι σε σκάφος όπως είναι τα beverly κλπ.

    Με ενδιαφέρει Piagio X8-X9, Sym gts , Majesty 250

  2. #2
    κανείς? τίποτα? ούτε μια άποψη απο αυτά? κατάλαβα στα τυφλά θα βαδίσω...

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Για το piaggio εχω καλη αποψη. Τιμιο μηχανακι είναι και με μεγαλους χωρους. Το μοτερ του είναι καλο. Φιλος το ειχε για κοντα 50κ χλμ με αναλωσιμα μονο.

  4. #4
    πιο απο τα 2? γιατι και τα χ8- χ9 βγαινανε 200cc αλλάτο χ9 έβγαινε και 250. πιο είχε? τελική? κατανάλωση? ξέρουμε τίποτα?

  5. #5
    x9 σε 180-200-250 μακρια.Ζημιαρικα. παθων

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Sorry για το Χ8 το 250cc μιλαω με injection

  7. #7
    Όποιον ξέρω με ΣΥΜ δεν είχε ποτέ το παραμικρό πρόβλημα . Εγώ εχω το τζόυράιντ , αλλά αν δεν ήθελα ίσιο πάτο , θα το έπαιρνα το GTS ....Αλλιώς Χόντα .

  8. #8
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Όποιον ξέρω με ΣΥΜ δεν είχε ποτέ το παραμικρό πρόβλημα . Εγώ εχω το τζόυράιντ , αλλά αν δεν ήθελα ίσιο πάτο , θα το έπαιρνα το GTS ....Αλλιώς Χόντα .
    Και ειναι και πολυ ομορφα. Το μονο κακο οσο και αν φαινεται περιεργο, δε χωραω πολυ ανετα στο GTS, θα επρεπε να φαω λιγο απο το μαξιλαρακι για να μπορω να κατσω λιγο πιο πισω.

  9. #9
    θα σας πω...το gts ξεφεύγει αρκετά όπως και το joyride αν και είναι αρκετά δυσέβρετο. Απο κει και πέρα με ενδιαφέρει το χ9 250 evo το ποίο είναι ιντζεκτιον. Βέβαια η μηχανική κατάσταση με ενδιαφέρει έχω βρει μερικά καλά. άλλα θέλουν μαζεματάκια. Η χρήση τους είναι πιο πολύ βολτάδικη και όχι για δουλειά.

  10. #10
    τελικά κατέληξα στο χ9 όπου και αγόρασα γιατί είχε αρκετά μεγάλη διαφορά στην τιμή.
    Εντυπώσεις...σταθερό για σκούτερ, τα 110 ανετα και τα 130 τελικη. Πολύ καλά φρένα. Ο προηγούμενος είχε αλλάξει πραγματάκια όπως αντλίες κλπ οπότε είμαι οκ.

Παρόμοια θέματα

  1. piaggio X8 ή piaggio X9
    από kalarrytes στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2008, 14:17
  2. SYM gts Οι εχοντες παρακαλω ενημερωστε μας
    από sotosgts στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2007, 00:22
  3. Sym Gts250, Yamaha X-max, Aprilia Atlantic Ή Piaggio X8???
    από djvangelis στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2006, 14:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF