Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 92

Θέμα: Zen για μοτοσυκλετιστες

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    το να εχει κανει μ@λακια ο αλλος, να του το λες και να βγαινει και απο πανω φωναζοντας και βριζοντας...μολις κατεβει ο καθρεφτης του, ηρεμω και συνεχιζω...

  2. #32
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Να χαιρετας και να μην ανταποδιδουν.... Νιωθεις μια αμηχανια εκεινη την ωρα που σε χαλαει.

    Επισης αυτους που ερχονται απο πισω σου, αναβοσβηνουν φωτα, οδηγουν στο ποντο απο τη πινακιδα σου, για να σε περασουν...
    Και μετα να κολανε στη κινηση. Μου ερχεται να τους δωσω "μια" στο καθρευτη...

  3. #33
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Οι γιωταχιδες...


  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/02/2014
    Μηνύματα
    161
    μου τη δινουν απιστευτα οι λακουβες στους δρομους. τα σπασιματα και τα ξυσιματα σε μεγαλες οδους, και η λογικη του περναω στο αντιθετο ρευμα για να αποφυγω τη λακουβα και εγω που πηγαινω στο δικο μου ειμαι υποχρεωμενος να μαντεψω οτι εσυ θα βγεις και να προλαβω να κανω το σταυρο μου και να ζητησω συγχωρεση πριν "αποδημησω" .ασε με τουλαχιστο να κανω τη προσευχη μου. μη παω αδιαβαστος...
    και συνεχιζω...
    οι βλακες που οδηγουν αυτοκινητα -μηχανες-νταλικες-ποδηλατα -πατινια..αν εισαι βλακας ..εισαι βλακας...δεν το σωζεις με τιποτα
    οι κατοχοι gsxr που μετακινουνται χωρις γυναικα συνεπιβατη.....κατσε ρε μαγκα...η συγκεκριμενη μηχανη ειναι η επιτομη του "ματιου" μη μας το χαλατε.

  5. #35
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Πάρε μηχανή σου λέει μετά, να γλυτώσεις από τα νεύρα και το άγχος. Που αν ρωτήσεις κουτάκηδες το ίδιο σου απαντάνε αμέσως «οι μοτοσυκλετιστές, που δεν προλαβαίνω καν να τους δω και που χώνονται και με προσπερνάνε από παντού»

  6. #36
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Οι κόρνες.

    Τα φλας που δε χρησιμοποιούνται.

    Οι τύποι (κυρίως θηλυκού γένους), οι οποίοι κάνουν μαλακία και, όταν τους φτάνεις, κοιτάζουν τον ουρανό ή ευθεία μπροστά σαν να μην έχουν καταλάβει τίποτα, αντί να ζητήσουν ένα γαμημένο ΣΥΓΓΝΩΜΗ.

    Οι πεζοί και οι ποδηλάτες, οι οποίοι είναι πιο Eλληναράδες από τους οδηγούς.
    Life begins at 45°.

  7. #37
    Μέλος της Μένσα Το avatar του/της Nikol1979
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Tα γ@μημένα τα σαμαράκια.......

    (όχι τα παιδιά του σαμαρά.....)
    εμενα παντως και τα αλλα σαμαρακια μου τη σπανε....μη σου πω και περισσοτερο
    Ότι δίνεις γυρνάει σε σένα

  8. #38
    Μέλος της Μένσα Το avatar του/της Nikol1979
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    155
    Επισης να ειναι μπροστα σου φορτηγο, να κανει οπισθεν, να μη σε βλεπει απο τον καθρεφτη ( η να μην κοιταει τον καθρεφτη), πισω σου να ειναι κολλητα αυτοκινητο, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΚΟΡΝΑ ΣΟΥ!!!! τρομος σας λεω......
    Ότι δίνεις γυρνάει σε σένα

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    ο μπροστινος που σερνεται ενω το φαναρι ειναι πρασινο και το παταει μολις γινει πορτοκαλι και με αφηνει στο κοκκινο
    οι οδηγοι καθε οχηματος που μιλουν στο κινητο

  10. #40
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    εμενα με τη μηχανη με εκνευριζει γενικως (και όχι μονο μεσα στη πολη) το ότι όταν οδηγω, δε μπορω να καπνισω, να φαω κανα σάντουιτς, να διαβασω την εφημεριδα μου, να τσεκαρω τις ενημερώσεις στο Facebook, να γραψω κανα τουιτ, να απαντησω σε κανα θρεντ στο μοτο, να πλεξω κανα πουλόβερ... ενώ με το αμαξι δεν εχω θεμα, μπορω να τα κανω όλα αυτά...

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    εμενα με τη μηχανη με εκνευριζει γενικως (και όχι μονο μεσα στη πολη) το ότι όταν οδηγω, δε μπορω να καπνισω, να φαω κανα σάντουιτς, να διαβασω την εφημεριδα μου, να τσεκαρω τις ενημερώσεις στο Facebook, να γραψω κανα τουιτ, να απαντησω σε κανα θρεντ στο μοτο, να πλεξω κανα πουλόβερ... ενώ με το αμαξι δεν εχω θεμα, μπορω να τα κανω όλα αυτά...
    Εισαι νεος ,αμα περασουν τα χρονια τα καταφερνεις και με μοτο.

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    1. Ταριφοσκυλα.
    Κατηγορια King of the Road και ποιοι ειμαστε εμεις που θα αντιμιλησουμε στους τριμεγιστους γνωστες της μετακινησης.

    2. Κατοχοι Τζηποτράκτερων.
    Ειδικα αν ειναι και Mercedes...την βαψαμε. Ολικη αδιαφορια για τους υπολοιπους χρηστες του δρομου.

    3. Κορν...εδες.
    Λες και η κορνα ειναι για οποιον την πατησει πιο γρηγορα. Τρελα νευρα οταν ακους την κορνα πρωτα απο τον τελευταιο μιας ουρας 20 αυτοκινητων γιατι θελει να προλαβει το φαναρι.

    4. Οι Στονεραδες.
    Ειναι αυτοι που σε τσιγκλανε να ανοιξεις γκαζι η σε αγχωνουνε κολλωντας απο πισω σου σε διηθηση με κανα καλο "εργαλειο". Γενικα ψαχνονται για γρηγορες καταστασεις...αλλα ξαφνικα...εγκαταλειπουν νωρις.

    5. Οι Αστροναυτες.
    Ειναι η κατηγορια των οδηγων λεωφορειων (ΕΘΕΛ-ΤΡΟΛΛΕΥ-ΟΛΑ).
    μονο οταν δεις ξαφνικα να βγαινει απο λεωφορειολωριδα καταλαβαινεις οτι οι τυποι ειναι απο αλλο συμπαν...παραλληλο.

    Αμα συνεχισω...αφηστε καλυτερα.

  13. #43
    Ο ίδιος μας ο εαυτός

  14. #44
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Τα τσουτσεκια "συναδελφοι" διτροχοι που κοιμουνται η ειναι κατουρημενοι απο φοβο, παντα αργα και αριστερα και στα φρυδια τους το χαος απο πισω.
    Το αυτο!!!

  15. #45
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Τα αργότερα δίτροχα(παπιά-ποδήλατα) που πατάνε στην διάβαση πεζών για να μπουν μπροστά μου όταν εχει κόκκινο φανάρι.Και μόλις πρασινίσει σέρνονται καθυστερόντας ακόμα και οδηγούς αυτοκινήτων.
    RIDE MORE TALK LESS

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. απαραδεκτο βιντεο για μοτοσυκλετιστες στη Ελλαδα
    από EVI στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2013, 21:13
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2010, 16:18
  3. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2009, 15:06
  4. συνεντευξη για μοτοσυκλετιστές
    από Βάγια στο forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2008, 20:37
  5. φιλοζωοι μοτοσυκλετιστες για δειτε
    από ΜΟΖΑΡΤ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2007, 21:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF