Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 52

Θέμα: Φιλικο προς μοτο Κτεο θεσσαλονικη?

  1. #31
    αν τα λαστιχα ειναι τα δικα μου θελουν αλλαγη οποσδηποτε,εκανες σλιπστριμ με 1500 στροφες για πλακα.ρε τζον τα ζαντικα στα εστειλα με την προυποθεση να αλλαξεις τα λαστιχα...τα ειχα αφησει πανω για να μην στραβωσουν οι ροδες....

    φιλικα παντα...και πανω απο ολα η ασφαλεια η δικη σου και τον γυρω σου
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  2. #32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΘΑΝΟΣ27 Προβολή μηνύματος
    δεν ειμαι υπερ της λαμογιας αλλα οταν ο αλλος τα βγαζει περα δυσκολα νομιζω θα πρεπει να υπαρχει σε καποιες περιπτωσεις μια ανοχη.[...]
    Ναι ρε συ Θανο και το ίδιο θα σου πει οτ τυπος που κυκλοφορει με τουτου ανασφαλιστο όταν σε τρακαρει* "δεν εχω μια", "πειναω" "ανεργος". Φυσικα τοτε η ανοχη θα παει περιπατο και ολοι εδω μεσα θα σου γραψουμε "γαμησε τον πουστη, σκιστον τον καριολη"

    *κουφια η ωρα

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    [...]
    Αν θελουν να τα κανουν σωστα ας τα κανουν σαν τα Αγγλικα ΜΟΤ που βλεπουν τα παντα απο αναρτησεις μεχρι λαστιχα, εξατμησεις, αλυσιδες γραναζια κτλ... εκει θα εχει πλακα τα ποσα μηχανακια θα περσουν ΚΤΕΟ!
    Αν αποφασισει ποτέ αυτη η χωρα να κανει πραγματα οπως η Αγγλια και αλλου, οι περισσοτεροι εδω μεσα θα κλαιμε. Ουτε θα ξαναδεις ποστ "τι να κανω με την κληση" ουτε "μου την εσβησαν στο τμημα" κλπ.

    Μην το παιρνεις προσωπικα παντως, κυριως για την ασφαλεια σου το λεμε
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2011
    Μηνύματα
    320
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    .....
    Αν αποφασισει ποτέ αυτη η χωρα να κανει πραγματα οπως η Αγγλια και αλλου, οι περισσοτεροι εδω μεσα θα κλαιμε. Ουτε θα ξαναδεις ποστ "τι να κανω με την κληση" ουτε "μου την εσβησαν στο τμημα" κλπ.

    Μην το παιρνεις προσωπικα παντως, κυριως για την ασφαλεια σου το λεμε
    Οι Άγγλοι είναι αδελφές , οι Ολανδοί παιδεραστές , Οι Γερμανοί ζωο-lovers , Oι Ελβετοί ...

    Πιο καλά φθαρμένο λάστιχο !


  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    πηγα να περασω το ΚΤΜ συπερμοτο και μου λενε οτι ενω το λαστιχο πισω ειναι σε μετρια κατασταση οτι δεν θα μου το περασουν ελεος... δεν φενονται λινα αλλα θεσσαλονικη για καθε μερα οπως γληστραει βγαζει 2 μηνακια ακομη...

    ειπαρχει καποιο κτεο που ειναι λιγο πιο χαλαρο... η γηνανε ολλα ΜΟΤ αγγλιας?


    πες μου αν εβγαλες ακρη με κανενα ΚΤΕΟ στην θεσσαλονικη γιατι μολις διαβασα και μου ηρθε φλασια οτι πρεπει να περασει το gsxr και ειναι με πολυεστερικα, χωρις καθρεφτες, φλας, πινακιδα και αλλα χαζα...
    και για να μην μπαινω στην διαδικασια αλλαγης εξατμισης, ελαστικων, κουστουμιων και τα ρεστα...αν υπαρχει κανενας "καλος" ανθρωπος που με εναν "κερασμενο καφε" θα το περασει ως εχει...
    εν τω μεταξυ, θα πληρωσω ηδη προστιμο επειδη επρεπε να το περασω μεχρι 31/12/14...


    δεχομεθα και π.μ. απο αλλους συμφορουμιτες...

  5. #35
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος

    Αν αποφασισει ποτέ αυτη η χωρα να κανει πραγματα οπως η Αγγλια και αλλου, οι περισσοτεροι εδω μεσα θα κλαιμε. Ουτε θα ξαναδεις ποστ "τι να κανω με την κληση" ουτε "μου την εσβησαν στο τμημα" κλπ.

    Μην το παιρνεις προσωπικα παντως, κυριως για την ασφαλεια σου το λεμε

    το θεμα ειναι να γινουμε σε ολα αγγλια...οχι μονο σε οτι χρειαζεται να πληρωσουμε για να μαζευει το κρατος σπασμενα

  6. #36
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    εν τω μεταξυ, θα πληρωσω ηδη προστιμο επειδη επρεπε να το περασω μεχρι 31/12/14...
    Εμενα πες μου μονο αν θες τι προστιμο πληρωσες γιατι κι εγω μεχρι τοτε επρεπε να το εχω παει το μικρο

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Εκπρόθεσμος έλεγχος ΚΤΕΟ

    Επιπρόσθετο κόστος - Αξία επιπρόσθετου κόστους παραβόλου υπέρ δημοσίου

    Από 7 ημέρες έως 1 μήνα
    10€

    Από 1 μήνα έως 6 μήνες
    20€

    Από 6 μήνες και πάνω
    41€

    Με κάθε επιφυλαξη του clopy-paste

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Εμενα πες μου μονο αν θες τι προστιμο πληρωσες γιατι κι εγω μεχρι τοτε επρεπε να το εχω παει το μικρο

    δεν πληρωσα...
    πηρα τηλ σ'ενα κτεο και μου ειπαν οτι το προστιμο για μεχρι 6 μηνες ειναι 21,5€...
    δλδ αν δεν το περασω μεχρι 30/06 θα πληρωσω 25+21,5 (25 το κτεο)...
    αν περασω τις 30/06 θα πληρωσω 25+42 ...


    δεν ξερω αν παιζει ρολο που ειναι 1000cc και αν παιζει ρολο που ειμαι Θεσ/νικη...

    παντως μεχρι στιγμης το 50αρικο εχει φυγει απο την τσεπη και να δω και τι αλλο...

  9. #39
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    το θεμα ειναι να γινουμε σε ολα αγγλια...οχι μονο σε οτι χρειαζεται να πληρωσουμε για να μαζευει το κρατος σπασμενα
    Συμφωνοι. Βεβαια τα ιδιωτικα ΚΤΕΟ (που πολύς κοσμος δεν τα ήθελε και προτιμουσε/προτιμαει τα κρατικα με το μπαχτσισι), δεν εχουν σχεση με τα σπασμενα του κρατους.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Ναι ρε συ Θανο και το ίδιο θα σου πει οτ τυπος που κυκλοφορει με τουτου ανασφαλιστο όταν σε τρακαρει* "δεν εχω μια", "πειναω" "ανεργος". Φυσικα τοτε η ανοχη θα παει περιπατο και ολοι εδω μεσα θα σου γραψουμε "γαμησε τον πουστη, σκιστον τον καριολη"

    *κουφια η ωρα



    Αν αποφασισει ποτέ αυτη η χωρα να κανει πραγματα οπως η Αγγλια και αλλου, οι περισσοτεροι εδω μεσα θα κλαιμε. Ουτε θα ξαναδεις ποστ "τι να κανω με την κληση" ουτε "μου την εσβησαν στο τμημα" κλπ.

    Μην το παιρνεις προσωπικα παντως, κυριως για την ασφαλεια σου το λεμε
    Φιλε 10 χρονια εξωτερικο ζουσα απλα στην Ελλαδα τα λογικα μερικες φορες ειναι παραλογα....
    ORGIA!!!!!

  11. #41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    πες μου αν εβγαλες ακρη με κανενα ΚΤΕΟ στην θεσσαλονικη γιατι μολις διαβασα και μου ηρθε φλασια οτι πρεπει να περασει το gsxr και ειναι με πολυεστερικα, χωρις καθρεφτες, φλας, πινακιδα και αλλα χαζα...
    και για να μην μπαινω στην διαδικασια αλλαγης εξατμισης, ελαστικων, κουστουμιων και τα ρεστα...αν υπαρχει κανενας "καλος" ανθρωπος που με εναν "κερασμενο καφε" θα το περασει ως εχει...
    εν τω μεταξυ, θα πληρωσω ηδη προστιμο επειδη επρεπε να το περασω μεχρι 31/12/14...


    δεχομεθα και π.μ. απο αλλους συμφορουμιτες...
    Φιλε στο ιδιο πηγα στην Μενεμενη με περασε απλα εγραψε οτι η αδεια λεει ασημι και το μηχανακι ειναι πορτοκαλι..
    ORGIA!!!!!

  12. #42
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δεν πληρωσα...
    πηρα τηλ σ'ενα κτεο και μου ειπαν οτι το προστιμο για μεχρι 6 μηνες ειναι 21,5€...
    δλδ αν δεν το περασω μεχρι 30/06 θα πληρωσω 25+21,5 (25 το κτεο)...
    αν περασω τις 30/06 θα πληρωσω 25+42 ...


    δεν ξερω αν παιζει ρολο που ειναι 1000cc και αν παιζει ρολο που ειμαι Θεσ/νικη...

    παντως μεχρι στιγμης το 50αρικο εχει φυγει απο την τσεπη και να δω και τι αλλο...
    Ναι ρε συ.

    Για όταν θα το πήγαινες λέω.

    Αλλά απ'ότι έγραψε κι ο nickald έτσι είναι.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nickald Προβολή μηνύματος
    Εκπρόθεσμος έλεγχος ΚΤΕΟ

    Επιπρόσθετο κόστος - Αξία επιπρόσθετου κόστους παραβόλου υπέρ δημοσίου

    Από 7 ημέρες έως 1 μήνα
    10€

    Από 1 μήνα έως 6 μήνες
    20€

    Από 6 μήνες και πάνω
    41€

    Με κάθε επιφυλαξη του clopy-paste

    Thank you man!

  13. #43
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  14. #44
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    το θεμα ειναι να γινουμε σε ολα αγγλια...οχι μονο σε οτι χρειαζεται να πληρωσουμε για να μαζευει το κρατος σπασμενα

    Π.χ. αν είναι να γεννήσει η νύφη του Γλύξμπουργκ να μαζευτούμε έξω από το μαιευτήριο, μόλις αναγγελθεί η γέννηση να ανοίγουμε σαμπάνιες έμπλεοι χαράς για τη χαρμόσυνη είδηση και μετά να ποντάρουμε αν θα ονομαστεί το μωρό Κωνσταντίνος, Άννα-Μαρία ή Φρειδερίκη...

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mza_813109220275565928.320x480-75.jpg 
Προβολές:	100 
Μέγεθος:	63,9 KB 
ID:	335232

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πλύσιμο μοτό στη Θεσσαλονίκη
    από dimokritos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2008, 02:11
  2. Προς μοντερατόρε για κλεμμένες μοτό.
    από gregorgeous89 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2006, 14:23
  3. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΤΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?
    από tenx στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2006, 02:05
  4. Προς Βορειους- 18/12/2004, 14:00 Θεσσαλονικη
    από SvsGreek στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 12:34
  5. Προς.... Μοτο-Μουσικούς
    από superfour στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 18:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF