Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 52

Θέμα: Φιλικο προς μοτο Κτεο θεσσαλονικη?

  1. #1

    Φιλικο προς μοτο Κτεο θεσσαλονικη?

    πηγα να περασω το ΚΤΜ συπερμοτο και μου λενε οτι ενω το λαστιχο πισω ειναι σε μετρια κατασταση οτι δεν θα μου το περασουν ελεος... δεν φενονται λινα αλλα θεσσαλονικη για καθε μερα οπως γληστραει βγαζει 2 μηνακια ακομη...

    ειπαρχει καποιο κτεο που ειναι λιγο πιο χαλαρο... η γηνανε ολλα ΜΟΤ αγγλιας?
    ORGIA!!!!!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Που το πηγες?

    Ειχα περασει στο autovision του αεροδρομιου νομιζω το τουονο με τραγικο λαστιχο..... Ο ανθρωπος δεν θα μπορουσε να είναι πιο πιεστικος, συγκεκριμένος, αναλυτικος και επαγγελματιας πανω στο ποσο αμεση ηταν η αναγκη αλλαγης του πισω αλλα με περασε για να μην ξανατραβιέμαι αφου του υποσχεθηκα ότι παει αμεσα για αλλαγη.... ε με εκοψε σοβαρο φαινεται ξερωγω....

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Αν ητανε σε μετρια κατασταση θα σε πηγαινε κανα 8 μηνο.Αφου ΔΕΝ ειναι σε μετρια κατασταση,δεν κανεις μια να το αλλαξεις,γιατι ποτε δεν ξερεις?

  4. #4
    Αν καταλαβα καλα, ψαχνεις ενα ΚΤΕΟ που θα σου περασει το μηχανακι ενω σε 2 μηνες πρεπει να αλλαξεις λαστιχο.

    Ειναι παραξενοι ανθρωποι εκει στα ΚΤΕΟ και θελουν το κακό σου.

    Αχ, οι παλιες εποχες των κρατικώνΕ που εδινες το κατιτιΣ σου και περναγε το σαραβαλο αέρα...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  5. #5
    το λαστιχο για την ασφαλεια μου ειναι μια χαρα το γνωριζω καλητερα απο τον πιτσιρικο στο ΚΤΕΟ λογο εμπηριας.. δηλαδη αν παω και βαλω ενα ξεραμενο 10ετιας που εχει αβλακια στο κεντρο θα ειναι ΟΚ ... καλητερα δηλαδη ενα ChichChain κενουργιο παρα ενα Diablo Rosso που εχει ακομη ψωμι...

    και το μηχανακι μου απεχει αρκετα απο το να θεωρηθει σαραβαλο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FullSizeRender.jpg 
Προβολές:	270 
Μέγεθος:	97,5 KB 
ID:	335061
    ORGIA!!!!!

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Αν ητανε σε μετρια κατασταση θα σε πηγαινε κανα 8 μηνο.Αφου ΔΕΝ ειναι σε μετρια κατασταση,δεν κανεις μια να το αλλαξεις,γιατι ποτε δεν ξερεις?
    Αν ητανε σε καποιο βαρυ μηχανακι και καλη ασφαλτο ναι αλλα θεσσαλονικη που δεν μπορεις να φηγεις απο το φαναρι και με το ΚΤΜ μαλλον βγαζει καλοκαιρι, το μηχανακι δεν το κυκλοφορω συχνα
    ORGIA!!!!!

  7. #7
    Αν ητανε σε καποιο βαρυ μηχανακι και καλη ασφαλτο ναι αλλα θεσσαλονικη που δεν μπορεις να φηγεις απο το φαναρι και με το ΚΤΜ μαλλον βγαζει καλοκαιρι (μετα βαζω τα εντουρο λαστιχα που εχω), το μηχανακι δεν το κυκλοφορω συχνα
    ORGIA!!!!!

  8. #8
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    χαχαχαχ σοβαρα σου παν τετοιο πραγμα?

  9. #9
    λεει δεν περναει με αυτο το λαστιχο του λεω σοβαρα πρεπει να βαλω κενουργια λαστιχα για να περασω ΚΤΕΟ? το λαστιχο σχεδιαστικα δεν εχει αυλακια στο κεντρο ο αλλος νομιζει οτι εχουν εξαφανηστει... ευτηχως προσεχει για την ασφαλεια μου ΛΟΛ!


    θα παω να βαλω 10ετιας λαστιχο και να το περασω ετσι για τον χαβαλε.....
    ORGIA!!!!!

  10. #10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    το λαστιχο για την ασφαλεια μου ειναι μια χαρα το γνωριζω καλητερα απο τον πιτσιρικο στο ΚΤΕΟ λογο εμπηριας..[...]
    Sorry αδερφε αλλα λαστιχο που βγαζει δυο μηνακια - κατα δηλωση σου - και μαλιστα καλοκαιρινα, απεχει πολύ απο το να θεωρηθει μια χαρα. Ειδικα οπως το βλεπω στη φωτο και ειδικα για το αθλιο οδοστρωμα της Θεσσαλονικης.

    Απο εκει και πέρα, εσυ το οδηγας, σε μας δεν πεφτει λογος
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #11
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    καλα οτι να ναι...εγω ειχα περασει με λιωμενα σλικ...απλα ο τυπος ειχε καβλες μαλλον...η πηγαινε αλλη μερα η απλα πηγαινε αλλου αμα δε φαινονται λινα ειναι παραλογο να μη σε περασει...εδω εχουν περασει μηχανακια χωρις φλας με εξατμισεις μπουρια...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    καλα οτι να ναι...εγω ειχα περασει με λιωμενα σλικ...απλα ο τυπος ειχε καβλες μαλλον...η πηγαινε αλλη μερα η απλα πηγαινε αλλου αμα δε φαινονται λινα ειναι παραλογο να μη σε περασει...εδω εχουν περασει μηχανακια χωρις φλας με εξατμισεις μπουρια...
    Και μετα φταιει η κακη τυχη και μοιρα όταν συμβει θανατηφορο εξ αιτιας π.χ λιωμενου λάστιχου 'η χαλασμενων δισκων, μα ποτε ,μα ποτε εμεις...και όταν μερικοι σοβαροι ανθρωποι κανουν το αυτονοητο τους ονομάζουμε "μη-φιλικους" προς τα μοτο επειδή και μονο κανουν σωστα και αψογα τη δουλεια τους και αντι για μπραβο τους δινουμε μουντζες και προσπαθουμε με λαμογια να τη σκαπουλαρουμε..

    Συγγνωμη οποιος δεν μπορει να συντηρησει σωστα μια μηχανη παιρνει παπακι η καθεται σπιτι του...

    Θα ηθελα να εβλεπα τη φατσα του καθενα μας αν χασουμε φιλικο προσωπο από κακοσυντηρημενο αμαξι ή μηχανη...

    Ααα..ξεχασα..θα φταιει ο υπάλληλος τοτε στο ΚΤΕΟ που τον αφησε να περασει ενώ εμεις την λαμογια με τον υπαλληλο την καναμε κανονικα..

    παντα φταινε οι αλλοι...this is Greece...

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Sorry αδερφε αλλα λαστιχο που βγαζει δυο μηνακια - κατα δηλωση σου - και μαλιστα καλοκαιρινα, απεχει πολύ απο το να θεωρηθει μια χαρα. Ειδικα οπως το βλεπω στη φωτο και ειδικα για το αθλιο οδοστρωμα της Θεσσαλονικης.

    Απο εκει και πέρα, εσυ το οδηγας, σε μας δεν πεφτει λογος
    το αθλιο οδοστρωμα της θεσσαλονικης δεν το κανεις καλα με κανενα λαστιχο και σιγουρα ο τυπος δεν νιαζετε για την ασφαλεια μου αν το εκανε θα κοιταζε την ημερομηνια του Ελαστικου οχι μονο σε ποσο βαθμο εχει φθαρει..

    Επισης τα λαστιχα τα σοβαρα κανουν 180e απλα δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα οποτε γουσταρει ο αλλος να παω να τα αλαξω..θα το αλαξω εγω οταν θα ξερω οτι δεν μου παρεχει ασφαλεια οδηγικα τωρα με τον τροπο που οδηγω ειναι μια χαρα δεν ειναι το πρωτο μου μηχανακι
    ORGIA!!!!!

  14. #14
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    πωπω οτι να ναι ειστε μερικοι...φιλε τα ατυχηματα γινονται λογω των σκατοδρομων που εχουμε...επειδη ο κοσμος στελνει μηνυματα ενω οδηγαει...επειδη δεν τηρουν τον κωδικα διαφοροι κλπ κλπ κλπ...οχι απο ενα λαστιχο που απλα δεν εχει πολυ ψωμι ακομα...αντε καληνυχτα τωρα

  15. #15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    πωπω οτι να ναι ειστε μερικοι...φιλε τα ατυχηματα γινονται λογω των σκατοδρομων που εχουμε...επειδη ο κοσμος στελνει μηνυματα ενω οδηγαει...επειδη δεν τηρουν τον κωδικα διαφοροι κλπ κλπ κλπ...οχι απο ενα λαστιχο που απλα δεν εχει πολυ ψωμι ακομα...αντε καληνυχτα τωρα

    +1000
    ORGIA!!!!!

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πλύσιμο μοτό στη Θεσσαλονίκη
    από dimokritos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2008, 02:11
  2. Προς μοντερατόρε για κλεμμένες μοτό.
    από gregorgeous89 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2006, 14:23
  3. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΤΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?
    από tenx στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2006, 02:05
  4. Προς Βορειους- 18/12/2004, 14:00 Θεσσαλονικη
    από SvsGreek στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 12:34
  5. Προς.... Μοτο-Μουσικούς
    από superfour στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 18:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF