Σελίδα 15 από 77 ΠρώτοΠρώτο ... 510111213141516171819202565 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 1148

Θέμα: action camera

  1. #211
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    Με 65ε θελω κι εγω μια...πως θα γινει ομως που ειμαι κοζανη;;;
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  2. #212
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    http://www.ebay.com/itm/Original-SJC...item51d627fb9f
    οποιος θελει πμ με τηλ ...

    κ ποια καμερα θελει
    ως τωρα ειναι 3 οι φιλοι.
    αλλους 2 μπορω να εξυπηρετησω...μην παραγγειλω 20...θα με Κυνηγήσει το τελωνειο..!!!

  3. #213
    Η κάμερα στο link είναι αυτή που πήρα,με μόνη διαφορά το οτι η δικιά μου δεν έχει φορτιστή πρίζας, αλλά είχε 2 μπαταρίες μέσα.
    Την είχα δει σε ebay αλλά λόγω τελωνείου προτίμησα να ψάξω αρχικά Ελλάδα (στην βρήκα μεταξύ 90-95 σε κάποια μαγαζιά) αλλά δεν προχώρησα λόγω μεγάλης αναμονής στην παραγγελία εξαιτίας των CC. Ετσι κατέληξα στο Amazon μιας και το ευρωπαϊκό ebay δεν είχε ουσιαστικές διαφορές.

    Το wifi δουλεύει σε anroid μια χαρά. Εντυπωσιακά καλά θα έλεγα καθώς παρέχει και πλήρη χειρισμό απ΄το κινητό. Υπάρχει app της SJCam στο Playstore.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #214
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Η παραγγελια εγινε.
    Οχι αλλα π.μ. παρακαλω παιδια....

    οταν ερθουν και εφοσσον ολα πανε οκ, το ξαναβλεπουμε.

    Η καμερουλα οπως λεει ο Βυρωνας ειναι αστερακι, την εχω 6+ μηνες,
    σε καταδυσεις, στην μοτο παντου....

  5. #215
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Bύρωνα που σκοπεύεις να τη τοποθετήσεις στο τουόνο;

    Εγώ την έβαλα δοκιμαστικά στο τεπόζιτο και φαίνεται το τιμόνι και το καντράν με τη ζελατίνα.
    Για να φανεί δρόμος θα έπρεπε να σηκώσω πολλλύ ψηλά.

    Τελικά κατέληξα να τη τοποθετώ στα αεροδυναμικά φτεράκια που υπάρχουν εκατέρωθεν του ψυγείου.

  6. #216
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Bύρωνα που σκοπεύεις να τη τοποθετήσεις στο τουόνο;

    Εγώ την έβαλα δοκιμαστικά στο τεπόζιτο και φαίνεται το τιμόνι και το καντράν με τη ζελατίνα.
    Για να φανεί δρόμος θα έπρεπε να σηκώσω πολλλύ ψηλά.

    Τελικά κατέληξα να τη τοποθετώ στα αεροδυναμικά φτεράκια που υπάρχουν εκατέρωθεν του ψυγείου.
    Δεν ξέρω που θα την βάλω, στο ντεπόζιτο δεν μπαίνει όμως γιατί έχω και λίγο ψηλότερη μαύρη ζελατίνα και δεν θα φαίνεται τίποτα.
    Πιθανόν να δοκιμάσω το κολπάκι του sapila racing που το δοκίμασα ήδη στο T (λάμα αλουμινίου με κολλημένη βάση) και την είχα βιδώσει στη βάση της μανέτας του φρένου οπου υπάρχει τρύπα για Μ5 βίδα.
    Καλά, έδειχνε εκεί, λίγο τρέμουλο σε κάποια σημεία μόνο.

    Στα φτεράκια πως την έβαλες? Από την βίδα που στηρίζονται έβαλες μπράτσο?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #217
    Μέλος
    Εγγραφή
    23/03/2014
    Μηνύματα
    44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος

    Στα φτεράκια πως την έβαλες? Από την βίδα που στηρίζονται έβαλες μπράτσο?
    Έτσι: Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20151014_145136.jpg 
Προβολές:	341 
Μέγεθος:	66,3 KB 
ID:	342995


    και να μην παίρνετε sjcam4000, πλέον έχουν βγει πολύ καλύτερες με αυτά τα λεφτά.

  8. #218
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tuonino Προβολή μηνύματος
    και να μην παίρνετε sjcam4000, πλέον έχουν βγει πολύ καλύτερες με αυτά τα λεφτά.
    this post is worthless without links.

  9. #219
    Μέλος
    Εγγραφή
    23/03/2014
    Μηνύματα
    44
    Μιλάω για τις xiaomi yi και η eken h9.

    Από κινεζομάγαζα όπως το banggood και το gearbest.

  10. #220
    90 μόνο η κάμερα. δεν είναι ακριβώς το ίδιο, ακόμα και αν είναι καλύτερη σαν υλικό που δεν το ξέρω γιατί η σχέση μου με το βίντεο είναι μόνο από την πλευρά του θεατή.
    Παρ' όλα αυτά συμφωνώ πως αν είναι να πάρεις SJ σε τιμή ελληνικού μαγαζιού, τότε καλύτερα να ψωνίσεις το πιο ισχυρό hardware όπως λες.

  11. #221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Έτσι όπως είναι το φτεράκι στη φωτό του τουονίνο εγώ την έβαλα στο άνω μέρος.

    Βύρωνα βάζεις την αυτοκόλλητη βάση στο φτεράκι κ κουμπώνεις τη κάμερα.

    Η sj νομίζω έχει ρυθμιζόμενη κλίση μπρος πίσω άρα δεν θα έχεις πρόβλημα γτ το φτεράκι νομίζω έχει μια κατηφορική κλίση.
    Εγώ θα πρέπει να πάρω ένα βραχίονα που θα μπορώ να τη πηγαίνω μπρος-πίσω / δεξιά-αριστερά.

    Δοκιμές κάνω έτσι, μπορεί να μην είναι αποτελεσματικό έτσι όπως το έχω σκεφτεί, γι'αυτό ρωτάω κι εγώ.

    Υ.Γ: Σε τιμόνι, μανέτα, τιμονόπλακα δεν θέλω να τη βάλω γτ μ'αρέσει να είναι σε σταθερό σημείο, άσε που στη μανέτα θα παραέχει κραδασμούς.

  12. #222
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tuonino Προβολή μηνύματος
    Έτσι: Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20151014_145136.jpg 
Προβολές:	341 
Μέγεθος:	66,3 KB 
ID:	342995

    Ναι οκ, κατάλαβα. Μετά πως την φέρνεις σε οριζόντια θέση? Με αρθρωσεις για να κάνει γωνία 90 μοίρες? Αυτό που λέει ο Μπάμπης, από πάνω δλδ, μου φαίνεται πιο απλό.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #223
    Μέλος
    Εγγραφή
    23/03/2014
    Μηνύματα
    44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Ναι οκ, κατάλαβα. Μετά πως την φέρνεις σε οριζόντια θέση? Με αρθρωσεις για να κάνει γωνία 90 μοίρες? Αυτό που λέει ο Μπάμπης, από πάνω δλδ, μου φαίνεται πιο απλό.
    Ο Μπάμπης έχει τη sony που είναι μακρόστενη η sj δεν χωράει εκεί. Οπότε ναι, με αρθρώσεις. Έτσι τη βάζεις και σε 2 ύψη, η γωνία προς τα πάνω κάνει πιο πολύ για βόλτα, ενώ η γωνία προς τα κάτω πιο action (φέρνει την άσφαλτο πολύ κοντά).

  14. #224
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tuonino Προβολή μηνύματος
    Ο Μπάμπης έχει τη sony που είναι μακρόστενη η sj δεν χωράει εκεί. Οπότε ναι, με αρθρώσεις. Έτσι τη βάζεις και σε 2 ύψη, η γωνία προς τα πάνω κάνει πιο πολύ για βόλτα, ενώ η γωνία προς τα κάτω πιο action (φέρνει την άσφαλτο πολύ κοντά).
    Ok, thanks.
    θα την ψάξω λίγο, γιατι έχει 10 κομμάτια βραχίονες μέσα και δεν έχω βρει χρόνο να τους ανοίξω.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #225
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Ok, thanks.
    θα την ψάξω λίγο, γιατι έχει 10 κομμάτια βραχίονες μέσα και δεν έχω βρει χρόνο να τους ανοίξω.
    Μεγειά την καμερα Βυρωνα!
    Βαλες μας και κανα video αλλά χωρίς πολλές σούζες, να φαίνεται και λίγο ο δρόμος.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF