Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 102

Θέμα: Γνωστός ηθοποιός τραυμάτισε και εγκατέλειψε μοτοσικλετιστή

  1. #61
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Δεν απαντάω, γιατί δεν αξίζει να σκίσουμε το θρέντ! Πίσσα και πούπουλα στον μουστάκια, οέο!

  2. #62
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Έλα μου ντε..τι κακό έκανε το ΠΑΣΟΚ σε αυτόν τον τόπο... τι σου έλεγα κοπελιά ότι ψήφισαν ΠΑΣΟΚ , εδώ μάλιστα το υποστηρίζουν με θράσος .Για αυτό σου λέω στην Ελλάδα είμαστε .Ο Έλληνας μυαλό δεν βάζει ,θα οδηγήσει αφού έχει πιει ,θα περάσει με κόκκινο,θα κάνει την οποιαδήποτε μαλακία γιατί ξέρει ότι κουτσά στραβά θα την σκαπουλάρει και μετά από λίγο καιρό όλα θα ξεχαστούν σαν να μην έγιναν ποτέ...

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Nevermind που λέγανε κι οι Nirvana, ας μη μπω στη διαδικασία... Πάντως ο τύπος είναι φοβερό τρολ!!!

    Συνημμένο 337678

    πολιτισμός λέει!

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Αν επιτρέπεται ποιας κομματικής ή μάλλον πολιτικής πεποιθήσεως τα στελέχη επιτρέπεται να παραβιάζουν το κόκκινο;
    Κοίτα επειδή σε θεωρώ έξυπνο άνθρωπο μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας.
    Όταν κάποιος πάει για βουλευτής οφείλει να είναι υπόδειγμα πολίτη.
    Η παρεούλα αυτή όμως έχει δώσει δείγματα γραφής πάρα πολύ άσχημα.
    Θα μου πεις στη γενική κατάπτωση της χώρας αυτοί σε χαλάσανε?
    Κι ένα δίκιο θα το χεις.
    Επειδή όμως εγώ έχω τη γεροπαραξενιά μου πιστεύω ότι η πτώση αυτής της χώρα δεν άρχισε οικονομικά αλλά ηθικά.
    Πρώτα γίναμε @@ακια και μετά ρίξαμε την κανονιά.
    Αν θέλουμε λοιπόν να σηκώσουμε κεφάλι (πράγμα πολύ δύσκολο μεταξύ μας) κάτι τέτοιους κάφρους πρέπει να τους στέλνουμε στο σκουπιδοντενεκέ που είναι και η θέση σους.

    \
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 25/06/2015 στις 00:14.
    ανανήψαντας

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    αληθεια ο Μεσιε Λιαπης τι εγινε???
    θα πινει κανενα μοχιτο σε τιποτα παραλιες!!

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.853
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    η πτώση αυτή της χώρα δεν άρχισε οικονομικά αλλά ηθικά.
    Πρώτα γίναμε @@ακια και μετά ρίξαμε την κανονιά.
    Αν θέλουμε λοιπόν να σηκώσουμε κεφάλι (πράγμα πολύ δύσκολο μεταξύ μας) κάτι τέτοιους κάφρους πρέπει να τους στέλνουμε στο σκουπιδοντενεκέ που είναι και η θέση σους.

    \

    Αυτο.

  7. #67
    Μέλος της Μένσα Το avatar του/της Nikol1979
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    155
    Νομιζω, -ελπιζω να μην τον ξαναδουμε τον ηθο-ποιο, ακριβως λογω επεγγελματος...θα φαει τετοιο κραξιμο απο τα μιντια (σοσιαλ ειδικα) που δεν θα του ξαναδωσουν ρολο και να μου το θυμηθειτε...ε, και στο κομμα μετα τι να σου κανει?

    Αν ηταν πολιτικος, ναι, θα τη γλυτωνε..
    Στο skylaro που ρωτησε "σοβαρα" για πασοκ και νδ, πολυ θα ηθελα να απαντησω κι εγω τα δικα μου αλλα δεν θα το κανω, γιατι μυριζομαι γενικως λουκετακι εδω τριγυρω..........

    Bob mastoras παει το στοιχημα!! Αλλα τηλεοραση θα πρεπει να βλεπεις εσυ να μου πεις γιατι εγω δεν εχω
    Ότι δίνεις γυρνάει σε σένα

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Ρε σας τάιζαν μόνο λακέρδες μικροί και χαζέψατε ? Βγάλτε με τώρα Πασοκο ή Φιλελέ!

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.853
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από skylaros Προβολή μηνύματος
    Ρε σας τάιζαν μόνο λακέρδες μικροί και χαζέψατε ? Βγάλτε με τώρα Πασοκο ή Φιλελέ!
    Μα ρωτανε τετοιες μαλακειες ρε μαν;;



  10. #70
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikol1979 Προβολή μηνύματος

    Bob mastoras παει το στοιχημα!! Αλλα τηλεοραση θα πρεπει να βλεπεις εσυ να μου πεις γιατι εγω δεν εχω
    Oυτε εγω εχω.. Θα ρωταω ενα φιλο μου που βλεπει μπολικη.
    MADE IN JAPAN 日本製

  11. #71
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    kai στέλεχος "νεοφιλελέ" κόμματος, ναταλεμεαυτα....
    τι σχέση έχει αυτό;
    οι μη νεοφιλελέ δεν καίνε τα κόκκινα;
    το ότι είναι ηθοποιός, γνωστός ή μη, και τι κόμμα είναι δεν έχει σχέση με τις μαλακίες που κάνει στο δρόμο.

  12. #72
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    ναι καλά, και 2-3 να σκοτώσει , άντε να γίνουν 12 οι μήνες αφαίρεσης διπλώματος.

    Θυμάται κανείς τον ΧΧΧΧΧ ΧΧ-ΧΧ ? 2 φορές δολοφόνος. 2 φορές εγκατάλειψη. 2 φορές φυγόδικος. 2 φορές ατιμώρητος.(πρέπει να έκατσε 1-2 μέρες μέσα? εκείνος που είχε διαμελήσει μια γυναίκα στην παραλιακή και μετά από 2-3 χρόνια ξανά το ίδιο , ξανά μεθυσμένος.

    ενιτ (δεν θυμάμαι μάλλον καλά το όνομα γιατί δεν βρίσκω τίποτα στο ιντερνετ) οι παλιότεροι κάτι πρέπει να θυμούνται -είχαν βρεθεί τα μέλη του θύματος στα γύρω μπαλκόνια.
    πάντως εκείνος που είχε διαμελίσει τη γυναίκα στην παραλιακή, αποδείκχτηκε αδιόρθωτος μεν αλλά για το συγκεκριμένο δεν έφταιγε (τουλάχιστον όχι στο 100%), ακόμα θυμάμαι τα σχόλια των άλλων που πέρασαν μαζί της το δρόμο σε σημειο φυσικά χωρίς φανάρι ή διάβαση που λέγανε, σταμάτησε να φτάξει κάτι στο παπούτσι της, (μέσα στη μέση της παραλιακής)....
    (έφταιγε βέβαια για την εγκατάλειψη αλλά άλλο η εγκατάλειψη άλλο το καθαυτό ατύχημα, ειναι δύο διαφορετικά πράγματα)

  13. #73
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    ...
    (έφταιγε βέβαια για την εγκατάλειψη αλλά άλλο η εγκατάλειψη άλλο το καθαυτό ατύχημα, ειναι δύο διαφορετικά πράγματα)
    δε καταλαβαίνω τη συλλογιστική του άνω παρακαλώ βοήθησε με λιγο περισσότερο.


  14. #74
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    δε καταλαβαίνω τη συλλογιστική του άνω παρακαλώ βοήθησε με λιγο περισσότερο.

    εννοώ ότι όταν ακούμε για μια περίπτωση ατυχήματος με εγκατάλειψη και πριν μάθουμε οποιαδήποτε λεπτομέρεια για το πώς έγινε έχουμε ένα και μόνο δεδομένο σε επίπεδο ευθύνης.
    Την εγκατάλειψη, για την οποία φυσικά φταίει αυτός που φεύγει.
    Είναι άλλο αδίκημα η πρόκληση ατυχήματος και άλλο η εγκατάλειψη.
    (μπορούν βέβαια να συνδυαστούν στο καταλογισμό της ποινής αν με κάποιο τρόπο η εγκατάλειψη οδηγήσει σε σημαντικότερες συνέπειες αλλά αυτά ας μας τα διευκρινίσουν οι δικηγόροι του φόρουμ).
    έστω ότι παραβιάζεις στοπ (από απροσεξία όχι από μεθύσι ή οτιδήποτε) και τρακάρεις με κάποιον και δεν πάθει και κανένας τίποτα, (αν έρθει η αστυνομία) θα φας ό,τι πρόστιμο αντιστοιχει για την παραβίαση του στοπ και τίποτα άλλο (και για τις ζημιές ασχολούνται οι ασφαλιστικές), αν σηκωθείς και φύγεις θα φας το ίδιο πρόστιμο συν ό,τι κρίνει το δικαστήριο για την εγκατάλειψη.

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Επειδη τον εχω γνωρισει προσωπικα ο συγκεκριμενος ειναι πολυ ωραιος τυπος και ξηγημενος. Τωρα βεβαια η εγκαταληψη ειναι κατι που δεν το περιμενα απο αυτον. Τι να πω, κακως εφυγε. Ολοι εχουμε κανει μαλακιες, δεν εγκαταλειπεις καποιον ομως ποτε.

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2013, 09:56
  2. Τον χτύπησε και τον εγκατέλειψε
    από brainstorm73 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2011, 17:37
  3. Παρέσυρε σταθμευμένη μοτο και εγκατέλειψε
    από tasoulisk στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2011, 16:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF