Σελίδα 127 από 132 ΠρώτοΠρώτο ... 2777117122123124125126127128129130131132 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.891 έως 1.905 από 1966

Θέμα: Δημοψήφισμα 2015

  1. #1891
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    Η ουσία είναι αυτό που έγγραψα πριν. Δεν δέχεστε άλλη άποψη
    Η ουσία είναι οτι βλέπεις φαντάσματα

  2. #1892
    Μέλος της Μένσα Το avatar του/της Nikol1979
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    γιατί η πλειοψηφία του ΟΧΙ ήταν όχι και πριν ξεκινήσουν οι αντίστοιχες προπαγάνδες.
    ήταν και πριν ΟΧΙ άλλο μνημόνιο
    ήταν και πριν ΟΧΙ άλλα μέτρα
    ήταν και πριν ΔΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.
    +110
    Ότι δίνεις γυρνάει σε σένα

  3. #1893
    Μέλος της Μένσα Το avatar του/της Nikol1979
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    Είναι μια προσέγγιση αυτή αλλά έχετε ποτέ σκεφτεί ότι μπορεί κάποιος να μη θέλει το όχι εκτός των άλλων γιατί δεν έχει καμία εμπιστοσύνη σε αυτούς που θέλουν να το διαχειριστούν;
    σορρυ ρε παιδια κρατιομουνα κρατιομουνα αλλα δε μπορω αλλο.
    Οταν λες δεν εμπιστευεσαι αυτους που θα το διαχειριστουν, για την κυβερνηση μιλας?

    Εννοεις οτι εμπιστευεσαι περισσοτερο αυτους που ΑΠΕΔΕΙΞΑΝ οτι δεν αξιζουν την εμπιστοσυνη σου επι (ποσα αληθεια αν τα προσθεσεις??) χρονια??
    Και την Τροικα? Καλυτερα το κακο που ξερεις, δλδ?

    Γιατι αυτες ειναι οι εναλλακτικες μας, τι να κανουμε.............
    Ότι δίνεις γυρνάει σε σένα

  4. #1894
    Ότι και να ψηφίσουμε θα μας πονέσει όλους ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Και αυτοί που υποστηρίζουν το Ναι και αυτοί που υποστηρίζουν το Όχι έχουν επιχειρήματα σεβαστά.

    Το ποιο βασικό από όλα είναι από την Δευτέρα και μετά, που ανεξαρτήτως αποτελέσματος η κατάσταση θα επιδεινώνεται συνεχώς για πολύ καιρό ακόμα, να μην ρίχνουμε τα βέλη σε αυτούς που ψήφισαν το αντίθετο γιατί:

    1ον δεν θα ξέρουμε τι εξελίξεις θα δρομολογούνταν με αντίθετο αποτέλεσμα

    2ον Σίγουρα η κατάσταση θα συνέχιζε να είναι το ίδιο σκατά το επόμενο διάστημα ανεξαρτήτως αποτελέσματος

    3ον Μόνο ενωμένοι μπορούμε να περισώσουμε λίγο την κατάσταση, με διχασμό θα μεγαλώσουν ακόμα περισσότερο αυτά που θα περάσουμε προσπαθήστε να θυμάστε ότι το μίσος οδηγεί σε μίσος.

    Ακόμα αναποφάσιστος είμαι, το μόνο που έχω πάρει άπόφαση είναι να μην δεμονοποιώ την αντίθετη γνώμη από την δική μου και να προσπαθήσω την ευθύνη να την ρίξω εκεί που πρέπει και όχι στον συμπολίτη μου που για τον οποιωδήποτε λόγο (γνώμη, συμφέρον, φόβο κτλ) διάλεξε κάτι άλλο.

    Επίσης ο καθένας να αναλάβει το μερίδιο ευθύνης του (άλλοι μικρότερη άλλοι περισσότερη, άλλοι ίσως και καθόλου) που φτάσαμε ως εδώ και μιλώ από τις αρχές του 80 και μετά και να μην κατηγορεί μόνο τους άλλους. Οι κυβερνήσεις και οι πολιτικοί δεν ήρθαν στην εξουσία μόνοι τους, η φοροδιαφυγή δεν ήταν τόσο μεγάλη χωρίς να συμμετέχει κανένας κτλ κτλ. Προφανώς και δεν φταίμε το ίδιο όλοι και προφανώς μεγάλη ευθύνη έχουν τα κόμματα και οι πολιτικοί αλλά φταίει και η παιδεία μας και η νοοτροποία μας όσο και να μην το παραδέχονται κάποιοι. Ας προσπάθησουμε αυτά να τα θυμόμαστε. Καλό κουράγιο σε όλους γιαυτά που έρχονται και μακάρι να έχω άδικο και όλα να πάνε καλά.

  5. #1895
    Εγώ άκομα δεν έχω καταλάβει γιατί το πλούσιο Κεφάλαιο και η Δεξία, Πασοκοβολεμένοι included,δεν ειναι υπέρ του όχι και της πλήρης καταστροφής και φτωχοποίησης της Έλλαδας...αφού γυρνόντας στην δραχμή θα μπορέσουν να αγοράσουν τα πάντα τσάμπα και θα γίνουν πλουσιότεροι...εκτός αν θέλετε να πιστέψω οτι τα φράγκα τα έχουν οι αριστεροί Συριζέοι αρα πάω πάσο...την ίδια απορία εχώ και για τους πλούσιους Ευρωπαίους που θέλουν με το στανίο να μάς σώσουν αντί να μάς αγορασουν για ενα κομμάτι ψωμί...

    Μία γρήγορη ιστορία...το 2006 είχα ενα ΖΖR πού έψαχνα να πούλησω μιας και είμουνα έτοιμος να αγοράσω το Busa...έψαχνα για πολύ καιρό και δεν έβρισκα αγοραστή...ρίχνοντας την τιμή στα 1200 ευρώ βρέθηκε κάποιος στη Θεσσαλονίκη (μένω Αθήνα) να ενδιαφερθεί...αφού έγιναν οι επαφές ο τυπάκος μου λέει το θέλω αλλα πρέπει να το δώ αλλάδεν μπορω να έρθω Αθήνα και ούτε έχω κανέναν δικό μου να το δει...του λέω ευχαρίστως έρχομαι εγώ έπανω αλλα πρέπει να έχω κάποια εγγύηση οτι δεν θα κάνω άδικα έξοδα...η συμφωνία ήταν οτι σε περίπτωση μη πώλησης θα μου έδινε τα λέφτα για την επιστροφή αξίας 75 ευρώ μιας και θα το ανεβωκατέβαζαμε το τρένο...όλα φίνα και ωραία παω στο μαγαζί του, το τσέκαρει, το κοιτάει, το πάει βολτα να το δοκιμάσει και γυρνώντας μου λέει...το μηχανάκι είναι τζάμι πάμε στο γραφείο να τα πούμε...Φιλαράκι το μηχανάκι το θέλω αλλα δεν μπορώ να σου δώσω 1200...με ενα 900άρι πάμε τώρα για τις υπεύθυνες δηλώσεις...αντιλαμβάνεστε τι έγινε αλλά τελικά αναγκάστικα να δεχτώ τα 1050...δέχτηκα γιατί το μηχανάκι ήταν δικό μου και δεν έδινα αναφόρα σε κανέναν...αν δεν ήταν δικό μου δεν θα τολμούσα να πάρω καμμια απόφαση χώρις να ενημερώσω τον ιδιοκτήτη...ο καθένας σας οτι κατάλαβε κατάλαβε...

    ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΑΣ...

    υ.γ. Ακούγοντας μαζοχιτικά Σκάι κάθε μερα προτείνω τον Μπάμπη Παπαδημητρίου για νέο Υπουργό Οικονομικών...

  6. #1896
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	11667520_678724982257861_2433076250314410080_n.jpg 
Προβολές:	171 
Μέγεθος:	29,7 KB 
ID:	338134

  7. #1897
    Μέλος της Μένσα Το avatar του/της Nikol1979
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CIRUS Προβολή μηνύματος
    Ότι και να ψηφίσουμε θα μας πονέσει όλους ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Και αυτοί που υποστηρίζουν το Ναι και αυτοί που υποστηρίζουν το Όχι έχουν επιχειρήματα σεβαστά.

    Το ποιο βασικό από όλα είναι από την Δευτέρα και μετά, που ανεξαρτήτως αποτελέσματος η κατάσταση θα επιδεινώνεται συνεχώς για πολύ καιρό ακόμα, να μην ρίχνουμε τα βέλη σε αυτούς που ψήφισαν το αντίθετο γιατί:

    1ον δεν θα ξέρουμε τι εξελίξεις θα δρομολογούνταν με αντίθετο αποτέλεσμα

    2ον Σίγουρα η κατάσταση θα συνέχιζε να είναι το ίδιο σκατά το επόμενο διάστημα ανεξαρτήτως αποτελέσματος

    3ον Μόνο ενωμένοι μπορούμε να περισώσουμε λίγο την κατάσταση, με διχασμό θα μεγαλώσουν ακόμα περισσότερο αυτά που θα περάσουμε προσπαθήστε να θυμάστε ότι το μίσος οδηγεί σε μίσος.

    Ακόμα αναποφάσιστος είμαι, το μόνο που έχω πάρει άπόφαση είναι να μην δεμονοποιώ την αντίθετη γνώμη από την δική μου και να προσπαθήσω την ευθύνη να την ρίξω εκεί που πρέπει και όχι στον συμπολίτη μου που για τον οποιωδήποτε λόγο (γνώμη, συμφέρον, φόβο κτλ) διάλεξε κάτι άλλο.

    Επίσης ο καθένας να αναλάβει το μερίδιο ευθύνης του (άλλοι μικρότερη άλλοι περισσότερη, άλλοι ίσως και καθόλου) που φτάσαμε ως εδώ και μιλώ από τις αρχές του 80 και μετά και να μην κατηγορεί μόνο τους άλλους. Οι κυβερνήσεις και οι πολιτικοί δεν ήρθαν στην εξουσία μόνοι τους, η φοροδιαφυγή δεν ήταν τόσο μεγάλη χωρίς να συμμετέχει κανένας κτλ κτλ. Προφανώς και δεν φταίμε το ίδιο όλοι και προφανώς μεγάλη ευθύνη έχουν τα κόμματα και οι πολιτικοί αλλά φταίει και η παιδεία μας και η νοοτροποία μας όσο και να μην το παραδέχονται κάποιοι. Ας προσπάθησουμε αυτά να τα θυμόμαστε. Καλό κουράγιο σε όλους γιαυτά που έρχονται και μακάρι να έχω άδικο και όλα να πάνε καλά.
    Δεν εχεις κι αδικο οτι πρεπει να κραταμε την ψυχραιμια μας....οσο κι αν ειναι δυσκολο...αλλα ανοιγεις youtube να δεις ενα επεισοδιακι black books να γελασεις λιγο πριν πας για υπνο, και πεφτεις πανω στη διαφημιση "το ΟΧΙ θα φερει διχασμο", ε και μετα πως να μη συγχυστεις.....

    By the way εγω διαφημιση υπερ του ΟΧΙ στο ιντερνετ δεν ειδα, μαλλον θα ειναι ακριβη, γι αυτο δε βαλανε................
    Ότι δίνεις γυρνάει σε σένα

  8. #1898
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikol1979 Προβολή μηνύματος
    Δεν εχεις κι αδικο οτι πρεπει να κραταμε την ψυχραιμια μας....οσο κι αν ειναι δυσκολο...αλλα ανοιγεις youtube να δεις ενα επεισοδιακι black books να γελασεις λιγο πριν πας για υπνο, και πεφτεις πανω στη διαφημιση "το ΟΧΙ θα φερει διχασμο", ε και μετα πως να μη συγχυστεις.....

    By the way εγω διαφημιση υπερ του ΟΧΙ στο ιντερνετ δεν ειδα, μαλλον θα ειναι ακριβη, γι αυτο δε βαλανε................
    Και το Ναι να επικρατήσει τον ίδιο διχασμό μπορεί να φέρει.................

    Εγώ χρησιμοποιώ adblockplus οπότε διαφημίσεις στο internet δεν βλέπω καθόλου και δεν μπορώ να σου απαντήσω.

  9. #1899
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Για να ευθυμήσουμε λίγο γιατί το καλό τρολλάρισμα χρειάζεται...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	11403365_950037628352384_1379786181412258382_n.jpg 
Προβολές:	164 
Μέγεθος:	32,8 KB 
ID:	338135

  10. #1900
    restoration fan Το avatar του/της ΝΤΙΚ
    Εγγραφή
    22/07/2012
    Μηνύματα
    123
    o ktinos ειχε πει την πιο σωστη κουβεντα πριν καποια ποστ
    και οι φιλοι μου μετα το ναι/οχι παλι φιλοι μου θα ειναι,
    το ιδιο και οι συγγενεις και παει λεγοντας
    η ισχυς εν τη ενωση λενε
    ενω αυτοι παλευουν για το διαιρει και βασιλευε χροοοοοοονια τωρα
    μια ζωη την εχουμε.....και την μιση την ζησαμε

  11. #1901
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    900
    Α

    Ο Lyndon LaRouche είναι Αμερικανός πολιτικός ακτιβιστής και ιδρυτής του κινήματος LaRouche, ο οποίος μέσα στο άρθρο του αναπτύσσει την άποψη ότι το χρέος της Ελλάδας είναι πλασματικό.

    «Το Ελληνικό χρέος δεν είναι ως επί το πλείστον ελληνικό χρέος. Το χρέος το οποίο η Γερμανία και άλλες χώρες απαιτούν να πληρώνεται αφορούν χρήματα που οι Έλληνες δεν πήραν! Έτσι, οι Έλληνες δεν οφείλουν αυτά τα χρήματα. Πρόκειται για απάτη, γιατί οι Έλληνες δεν επιβαρύνονται με το χρέος».

    LaRouche: «Οι Έλληνες δεν χρωστάνε τίποτα – Σας κοροϊδεύουν οι δωσίλογοι, το χρέος είναι απάτη» !!!


    Αυτό που πρέπει να γνωρίζουν οι Αμερικανοί για την Ελλάδα και «το χρέος της» είναι πως η νέα ελληνική κυβέρνηση ζητά από την Ευρωπαϊκή Ένωση να σταματήσει να τη διοικεί μέσω Wall Street-Λονδίνου και να κάνει δυνατή την οικονομική ανάπτυξη και πάλι στην Ευρώπη.

    Αν αυτό δεν συμβεί, η επιδείνωση και τελικά η πτώχευση του συνόλου του υπερατλαντικού τραπεζικού συστήματος θα συνεχιστεί, όπως και οι αντιπαραθέσεις με τις μεγάλες δυνάμεις της Ρωσίας και της Κίνας… Και η απειλή του Παγκοσμίου Πολέμου θα γίνει πραγματικότητα…

    Η υπόλοιπη Ευρώπη, μέχρι στιγμής, αρνείται να κλείσει η αισχροκερδής Wall Street αισχροκέρδειας και ο υπουργός Οικονομικών των ΗΠΑ, Jack Lew υποστηρίζει την άρνηση, μεταξύ άλλων και με απειλητικά τηλεφωνήματα προς τον Έλληνα Υπουργό Οικονομικών, Γιάννη Βαρουφάκη.

    Τι απαιτούν Ομπάμα, Μέρκελ και λοιποί εξουσιαστές να κάνει η Ελλάδα, αντί για τερματισμό αυτής της πανευρωπαϊκής απάτης από τις τράπεζες; Θέλουν να… τρέξει ένα δημοσιονομικό πλεόνασμα ύψους 4,5% της ετήσιας οικονομίας της, αποκλειστικά και μόνο για να πληρώσει το «ελληνικό χρέος».

    Γνωρίζετε τι θα σήμαινε αυτό αν προωθούνταν ως λύση για τις Ηνωμένες Πολιτείες;
    Να… τρέξουν ένα φορολογικό πλεόνασμα 750 δισεκατομμυρίων δολαρίων το χρόνο, προκειμένου η κυβέρνηση να πληρώσει το χρέος της.

    Δεν θα ακούσετε τον Ομπάμα ή τον υποτακτικό του, Lew να μπαίνουν σε αυτή τη διαδικασία… Γιατί; Γιατί απλά, ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΊ…

    Το «ελληνικό χρέος» είναι μια απάτη, ίδια με τη διάσωση TARP εδώ στις ΗΠΑ. Γίνεται εκτύπωση των $ 4 τρισεκατομμυρίων σε νέα κεφάλαια για να καλύψουν τα χρέη της Wall Street. Και δράστες είναι οι ίδιες οι συστημικές τράπεζες. Απλά η Ελλάδα δεν έχει τον πολιτικό ηγέτη που θα αντισταθεί για ν’ ανατρέψει την κατάσταση, αφού κυβερνήθηκε από δωσίλογους όλα αυτά τα χρόνια.

    Στις Ηνωμένες Πολιτείες, οι μεγάλες τράπεζες πήραν τα εκατομμύρια και τα μετέτρεψαν σε τοξικά χρεόγραφα που ανατίναξαν το χρηματοπιστωτικό σύστημα και το σύνολο της οικονομίας το 2008. Η κυβέρνηση τους γλίτωσε την ίδια ώρα που το βιοτικό επίπεδο των πολιτών βυθίστηκε.

    Στην Ευρώπη, οι τράπεζες αγόρασαν τα χρεόγραφα ενυπόθηκων δανείων από τις τράπεζες των ΗΠΑ. Ταυτόχρονα έκαναν εκατομμύρια unrepayable subprime δάνεια των δικών τους – όχι μόνο για τους ιδιοκτήτες σπιτιού, αλλά και για τις κυβερνήσεις, χωρίς τα μέσα για να τα εξοφλήσουν, όπως εκείνες της Ελλάδας, της Ιρλανδίας, της Πορτογαλίας, της Ουγγαρίας και άλλων.

    Μεγάλες τράπεζες της Wall Street είχαν εμπλακεί, ιδίως η Goldman Sachs, η οποία δημιούργησε τα «μαγικά» παράγωγα: Το «Πάρτε ένα τραπεζικό δάνειο για την Ελλάδα», το κάνουν να μοιάζει με ένα απλό «νόμισμα ανταλλαγής» και όχι ένα χρέος – αλλά δέκα χρόνια αργότερα το μετατρέπουν σε ένα πολύ μεγαλύτερο χρέος.

    Η κρίση χρέους στις μεγάλες ευρωπαϊκές τράπεζες ξέσπασε το 2009, ένα χρόνο αργότερα από την κρίση που σημειώθηκε στο αμερικανικό τραπεζικό σύστημα.

    Τότε οι ευρωπαϊκές κυβερνήσεις, οι οποίες ήταν εξίσου υπερχρεωμένες, δημιούργησαν το Ευρωπαϊκό Ταμείο Χρηματοπιστωτικής Σταθερότητας (EFSF), το αντίστοιχο δηλαδή TARP (Troubled Asset Relief Program), ύψους 1 τρισ. δολαρίων.

    Διέσωσαν τους τραπεζικούς κολοσσούς, με τη συμμετοχή του ΔΝΤ, χρησιμοποιώντας «μόνο» τα 600 δισ. για να πληρώσουν τα ανεξόφλητα χρέη των κυβερνήσεων. Τα 275 δισ. δολάρια καταβλήθηκαν για την αποπληρωμή του «ελληνικού χρέους».

    Αυτή η τεράστια τραπεζική διάσωση εγκρίθηκε από την ελληνική, την ιρλανδική και άλλες κυβερνήσεις και πέρασε κατευθείαν στις τράπεζες που υπήρξαν οι subprime δανειστές τους.

    «Πρέπει να τονίσουμε ότι αυτό το γεγονός είναι πρωταρχικής σημασίας για τις ΗΠΑ. Μπορεί να βυθιστεί η Wall Street εξαιτίας του. Αν υποβαθμιστεί η ελληνική απάτη, θα ξεκινήσει μια αλυσιδωτή αντίδραση του διεθνούς υπερατλαντικού συστήματος, όπως το σύστημα της Wall Street, το βρετανικό κ.α.

    Σε αυτούς τους ανθρώπους οφείλεται το χρέος και όχι στους Έλληνες»~ Lyndon LaRouche

  12. #1902
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    900
    Β

    Η απάτη με το Ελληνικό χρέος είναι κλασικό κόλπο.

    Το 2009 το χρέος στην Ελλάδα ήταν 300 δισ. δολάρια. Στη συνέχεια, η χώρα έλαβε δύο τεράστια πακέτα διάσωσης για το 2010 και το 2012, περίπου 140 δισεκατομμύρια δολάρια το καθένα. Λιγότερο από το 10% των εν λόγω 275 δισεκατομμυρίων δολαρίων έμεινε στην Ελλάδα και χρησιμοποιήθηκε από την Ελληνική κυβέρνηση. Τουλάχιστον το 90% των χρημάτων αυτών πήγε κατευθείαν και άμεσα στην Deutsche Bank, την HSBC, την JPMorgan Chase, καθώς και στους υπόλοιπους καρχαρίες, ενώ αμοιβαία κεφάλαια αντιστάθμισης κινδύνου δόθηκαν στα hedge funds.

    Η πρώην υπουργός Εργασίας & Κοινωνικής Ασφάλισης Λούκα Κατσέλη έχει προσκομίσει στοιχεία που αποδεικνύουν ότι στην πραγματικότητα η ελληνική κυβέρνηση έλαβε μόνο το 3% των 275 δισεκατομμυρίων δολαρίων.

    Οι μόνες τράπεζες που αναγκάστηκαν να διαγράψουν το «Ελληνικό χρέος» ήταν οι Ελληνικές.

    Οι τράπεζες της Νέας Υόρκης και του Λονδίνου διατήρησαν το τοξικό χρέος στο «ενεργητικό» τους, εγγυημένο 100% από την ευρωπαϊκή απάτη διάσωσης.

    Όλο αυτό οδήγησε στη χρεοκοπία των ελληνικών τραπεζών, αναγκάζοντας την Ελληνική κυβέρνηση να δανειστεί άλλα 50 δισ. δολάρια για να τις διασώσει. Έτσι, αντί να μειώνεται, το ελληνικό χρέος αυξανόταν. Μία απόλυτη απάτη!

    Στη συνέχεια, από το 2010 μέχρι και σήμερα, η Ελλάδα, η Ιρλανδία, η Πορτογαλία, κλπ υποχρεώθηκαν να πληρώσουν το «λογαριασμό» για τη διάσωση των τραπεζών σε πανευρωπαϊκό επίπεδο.

    Επέβαλαν τόσο σκληρά μέτρα λιτότητας που οι πολίτες τους μετανάστευσαν, τα ποσοστά θνησιμότητας αυξήθηκαν, οι γεννήσεις μειώθηκαν και η αιθαλομίχλη έπνιξε τις πόλεις, αφού οι κάτοικοι δεν μπορούσαν πλέον να πληρώσουν για τη θέρμανσή τους.Μετά από πέντε χρόνια «τιμωρίας» και αφού 250 δισ. δολάρια δόθηκαν στις τράπεζες, το χρέος της Ελλάδας από τα 300 αυξήθηκε στα 350 δισ…

  13. #1903
    εγώ έχω να καταγγείλω την shoei για άμεση παρέμβαση στα εσωτερικά της χώρας

    παράλληλα υπάρχει μία έμμεση ομολογία οτι τα κράνη της των 400€ είναι "αρκετά καλής ποιότητας"

    http://www.aek365.com/a-405297/h-sho...-krano-tou.htm

    ARAI θα πάρω ρε μουνι@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

    πουτσ@@@@@@@@@

  14. #1904
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    εγώ έχω να καταγγείλω την shoei για άμεση παρέμβαση στα εσωτερικά της χώρας

    παράλληλα υπάρχει μία έμμεση ομολογία οτι τα κράνη της των 400€ είναι "αρκετά καλής ποιότητας"

    aek365.com/a-405297/h-shoei-einai-ekneurismenh-epeidh-o-baroufakh-kanei-dhlwsei-forwnta-to-krano-tou.htm

    ARAI θα πάρω ρε μουνι@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

    [/QUOTE]

    Σε καταγγέλω ρε για γκρίζα διαφήμιση.
    (Εδώ θα ταίριαζε κάτι για κίτρινο τύπο αλλά ψιλο-αδόκιμο το έκοψα)








































































    Πριν απαντήσεις είμαι Αεκτζής για πάνω από 4 δεκαετίες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

  15. #1905
    Αεκτζης εεεεε;

    Και σπερνεις τη διχονοια εεεεεε;

    Γαυροτσολιααααααααααααα

    πουτσ@@@@@@@@@

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2010, 00:56
  2. Δημοψήφισμα για το Ασφαλιστικό
    από ermiss στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2008, 11:00
  3. Ερωτηση-Δημοψήφισμα για όλους...
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 17:44
  4. Cnn Δημοψηφισμα Για Ελλασ Euro 2004
    από kapeos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2004, 16:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF