Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 29 από 29

Θέμα: 16year ΖΗΤΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ

  1. #16
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bocos
    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΣΤΡΑ.
    Κάτι δε μου αρέσει στην τελευταία λέξη...

    με το κράνος τι σχέσεις έχεις;
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bocos
    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΣΤΡΑ
    Ωχ,ωχ ωχ!!!
    Καλα το πηγαινες,αλλα μας τα χαλασες τωρα!
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  3. #18
    Τρελος Enduras Το avatar του/της LanosXR125
    Εγγραφή
    01/07/2005
    Μηνύματα
    67
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ghostwalker
    Πρώτη και βασική επίπτωση είναι ότι σε περίπτωση ατυχήματος (φτου φτου μακριά) και δίκαιο να είχες δεν θα μπορέσεις να το βρείς. Συν ότι δεν σε καλύπτει η ασφάλεια.
    diafwnw apolita !!! oute egw eixa diplwma pou pige na me skotwsei o allos alla i dikografia einai iper mou !! i moni epiptwsi einai oti tha fas dikastirio pou tha erthei se kana 2xrono !!! i asfalia den se kaliptei an ftais esi!!!!
    Της μηχανης μου σαν ακουω να μουγκριζει το μοτερ,
    νιωθω στα συνεφα μεγαλος καμικαζι.

  4. #19
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LanosXR125
    diafwnw apolita !!! oute egw eixa diplwma pou pige na me skotwsei o allos alla i dikografia einai iper mou !! i moni epiptwsi einai oti tha fas dikastirio pou tha erthei se kana 2xrono !!! i asfalia den se kaliptei an ftais esi!!!!

    όταν πας δικαστικά και φταίει ο άλλος τελικά σε αποζημειώνει ΑΛΛΑ και μπερδεύονται τα πράγματα περισσότερο και βρίσκει ο άλλος πάτημα και λέει τα δικά του και γενικά μια περίπτωση που μπορεί να είναι απλούστατη περιπλέκεται και (ναι μεν το πιθανότερο είναι ότι τελικά θα δικαιωθείς) ταλαιπωρήσε χωρίς να έχεις κάποιο ουσιαστικό όφελος.
    Επίσης όπως θα γίνει και με σένα θα φας κάποιο πρόστιμο έτσι κι αλλιώς.

    Αλλά όμως στην περίπτωση που φταις εσύ τι γίνεται; Και καλά να τσαλακώσεις κάνα φτερό άμα τραυματίσεις κάποιον; Ποιος τον πληρώνει;

  5. #20
    bocos
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
    Κάτι δε μου αρέσει στην τελευταία λέξη...

    με το κράνος τι σχέσεις έχεις;
    αν και το μαλλι το εχω καρφακια και με το κρανος σιγουρα θα χαλαει, αλλά αναγκαστικα τις περισσοτερες φορές θα πρέπει να το φοράω.

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bocos
    αν και το μαλλι το εχω καρφακια και με το κρανος σιγουρα θα χαλαει, αλλά αναγκαστικα τις περισσοτερες φορές θα πρέπει να το φ οράω.
    αν ειναι να το φορας αναγκαστικα καλο θα ητανε να σκεφτει λιγο την αγορα μοτο

  7. #22

    αποκτηση διπλωματος για 50αρι

    ρε παιδια 8ελω να μαθω τι χρειαζεται για διπλωμα για 50αρι !!αν χρειαζεται μα8ηματα και τα σχετικα

  8. #23
    Πήγαινε στο κοντινότερο τμήμα της Τροχαίας και ρώτα να σου πουν,εκεί δίνεις για το 50άρι δεν έχει καμία σχέση με Υπουργείο κτλ...Οπότε πιο γρήγορα θα πάρεις απάντηση απο εκεί απ'ότι εδώ


    Υ.Γ Διάβασε λίγο και τα Στραβά & Ανάποδα μήπως και αλλάξεις τον τρόπο που βλέπεις το θέμα κράνος

  9. #24
    καμια καλη συμβοθλη για 50αρι!! scooter h crossaki?? και μεταχειρισμενο μια χαρα!! κρανος παντα!!

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από slash gnr
    καμια καλη συμβοθλη για 50αρι!! scooter h crossaki?? και μεταχειρισμενο μια χαρα!! κρανος παντα!!
    Oτι σου κάνει εσένα κέφι φίλτατε νεανία
    Κράνος πάντα και παντού έστω και 50 μέτρα παρακάτω να πηγαίνεις

  11. #26
    ξερεις περιπου τιμες?? γιατι δεν εχουμε και πολλα

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από slash gnr
    ξερεις περιπου τιμες?? γιατι δεν εχουμε και πολλα

    θα σε γελάσω φίλε μου,εξαρτάται και κατά πολύ απο τον τύπο που θα επιλέξεις...Απ'οσο ξέρω τα Super Motard είναι λίγο τσιμπημένα για 50άρια...Αλλά καλύτερα κόψε καμιά βολτίτσα απο τοπικά μαγαζιά να δείς μόνος σου τι παίζει,μη σου λέω μαλακίες

    Καλό ψάξιμο,καλές βόλτες και πάντα όρθιος!!
    (Οδηγάμε με το πάνω κεφάλι,όχι με το κάτω ε? )

  13. #28
    xaxa!!!αν και εχω ακομα διαφωνιες με τουσ γονεις για το αν με αφηνουν κλπ!! ρε γαμωτο ομως εχω παιδευτει πααααρα πολυ με λεωφορεια και ιστοριες για να πηγαινω φροντηστηρια κλπ για μικρες αποστασεις(οι οποιες δεν βγαινουν με ποδια) και νομιζω οτι ειναι πολυ χρησιμο!!μαρεσουν πολυ οι μηχανες αλλα τωρα 8ελω μονο για ε3υπηρετηση!! και τυχαια η μηχανη σου ειναι η αγαπημενη μου!!

  14. #29
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Αχ, ομορφη εφηβεια Τοση ορμονη και που να την καταναλωσεις, Νεοτερο μελος της παρεας μας, συμβουλη μου οπως και παρα πολλων αλλων εντος και εκτος του moto gr ειναι να εξικοιωθεις περισσοτερο με το υπεροχο διτροχο ονειρο των 50 κυβικων που οι περισσοτεροι απο μας με νοσταλγια θυμομαστε την πρωτη μας βολτα Μην ανησυχεις και η στιγμη σου θα ερθει που θα εχεις και τις βολτες σου, και την μοστρα σου και τις πρωτες σου βροχες, τις πρωτες νερολακουβες, το πρωτο αδειο τεποζιτο, τα πρωτα κρυα..... ακομη και τους πρωτους σου ερωτες Σιγουρα κουραζεσαι με τα "κανε υπομονη" του καθενος αλλα πιστεψε με αγορι μου, εχουμε χασει φιλους, συγγενεις, ακομη και οικογενειες απο το παθος που μολις αρχισες να γνωριζεις. Τωρα που πλεον μεγαλωσα (και καλα)μπορει να εχω μια δυνατη μηχανη στα χερια μου που σιγουρα με ευχαριστει, ομως το "ταυρακι" μου που με αντεξε 6 χρονια (θα με αντεχε και αλλα, αλλα μου το εκλεψαν) θα το εχω σε μια ξεχωριστη θεση, επειδη εκει πρωτοφιλησα,(17 χρονων γαιδουρακας) τετοιες και αλλες αναμνησεις δεν προκειται να στις χαρισει το οποιοδηποτε τρελογκαζο επειδη θα εχει 10 ιππους παραπανω. Ακομη και να αναγκαστεις καποτε να σπρωξεις, σιγα την ζημια, εμεις που αγορασαμε και αυτοκινητο τωρα σπρωχνουμε κι αυτο Παρε εσυ το 50αρι και να θυμασαι παντα πως το μηχανακι θα σου χαρισει ατελειωτες αναμνησεις στις πρωτες σου εξορμησεις (ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ ΕΕΕΕΕ)??

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. ζητώ πληροφορίες για moto gp turkey
    από φατα μουτρα στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2006, 17:02
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2005, 17:21
  3. Πληροφοριεσ Για Το 36ωρο Κανεισ?????
    από div400 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 20:38
  4. Δίνω για δίπλωμα...
    από milaber στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 111
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2005, 22:49
  5. Αύριο δίνω για δίπλωμα ρεεε!
    από milaber στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2004, 01:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF