Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: wr200 για απειρο

  1. #16
    Νέο μέλος Το avatar του/της ΧαρηςΚ46
    Εγγραφή
    20/03/2016
    Μηνύματα
    26
    Μια χαρα μηχανακι ειχα το Dt200 wr 94' κ τι δε του χα κανει μεχρι κ ταξιδι στη Θηβα δικαβαλο πηγα!!! και το μηχανακι σκυλι μαυρο!Πολυ καλο για αρχαριο ευκολοδηγητο ωραια θεση οδηγησης ωραιο αποβαρο καλο γκαζακι για αρχαριο αξιοπιστο με την συντηρηση που πρεπει σε ενα 2Τ ζημιες δε μου χε βγαλει καθολου!Το κακο ειναι οτι εχει παλιωσει αρκετα πια με οτι αυτο συνεπαγεται!!! Αλλα για εναν αρχαριο κ ξεκινημα με λιγα λεφτα για αγορα το θεωρω μια απο τις πολυ καλες λυσεις! Ελπιζω να σε βοηθησα...

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    31/03/2016
    Μηνύματα
    11
    Ευχαριστω πολυ παιδια θα παρω ολες τις γνωμες σας και τις συμβουλες υποψιν μου πριν την αγορα....να στε καλαα

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΧαρηςΚ46 Προβολή μηνύματος
    Μια χαρα μηχανακι ειχα το Dt200 wr 94' κ τι δε του χα κανει μεχρι κ ταξιδι στη Θηβα δικαβαλο πηγα!!! και το μηχανακι σκυλι μαυρο!Πολυ καλο για αρχαριο ευκολοδηγητο ωραια θεση οδηγησης ωραιο αποβαρο καλο γκαζακι για αρχαριο αξιοπιστο με την συντηρηση που πρεπει σε ενα 2Τ ζημιες δε μου χε βγαλει καθολου!Το κακο ειναι οτι εχει παλιωσει αρκετα πια με οτι αυτο συνεπαγεται!!! Αλλα για εναν αρχαριο κ ξεκινημα με λιγα λεφτα για αγορα το θεωρω μια απο τις πολυ καλες λυσεις! Ελπιζω να σε βοηθησα...
    Τα ιδια ακριβως, YAMAHA DT 200 μοντ 1990 σκυλί μαυρο, 80.000 χλμ του ήπια το αιμα και δεν εκανε κιχ, δεν πηγα σε συνεργείο ΠΟΤΕ. μεχρι που το έκλεψαν, το βρήκα σε χαλια κατάσταση μετα δυό μήνες, το πούλησα (λάθος μου) και το μηχανάκι επισκευάστηκε και περπατά ακόμη.

  4. #19
    πιαστα και αστα Το avatar του/της askianos
    Εγγραφή
    15/09/2009
    Μηνύματα
    66
    wr 200 ειχα παρει πριν 3 χρονια και το εχω ακομη...κορυφη..τιποτα ζημιες.. πολύ ευκολο στην χρηση του και πολύ φιλικο για διχρονο για ένα αρχαριο..ένα μειον εχει ότι καει κατι παραπανω..αλλα 2 χρονο είναι...κατά τα αλλα θα το ευχαριστηθείς.

  5. #20
    2χρονο, εικοσαετίας. Οπότε πλέον μιλάμε για πολύ διχρονολαδίλα..
    Το είχα το ΄95. Πολύ καλό γιατί το είχα πάρει του κουτιού.
    Δεν νομίζω ότι είναι για αρχάριο. Προτιμητέο θα ήταν 4τ 250άρι. Ο,τι πάρεις, προσοχή και καλά χλμ!

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motoexelixis
    Εγγραφή
    11/08/2009
    Μηνύματα
    258
    ηθελα να ξερα, μονο εγω βλεπω λιγο καπως , το να παρει ενα παιδι( που δηλωνει την οποια απειρια του σε μοτοσυκλετες,ξεκαθαριζει οτι εχει κανει βολτα μονο παπακια και αυτο απο λιγο), ενα διχρονο 20ετιας με καμια 30αρια νευρικα αλογα; Εγω γιατι πιστευω οτι δε θα τα κανει καλα,οχι οτι ειναι πολλα, οχι οτι δεν ειναι καλο το μηχανακι, αλλα επειδη το παιδι ισως δεν ειναι ακομη ετοιμο για αυτο;
    Καρτερ ημων το εν της μηχανης,αγιασθητω το βολαν σου,ελθετω η μπαταρια σου,γεμισθητωτο ρεζερβουαρ σου,ως εν λιπαντικον και επι της μηχανης,το στροφαλον ημων τον επιουσιον,σωσε ημην σημερον και αφες ημηναπο τα μικροπροβληματα των ηλεκτρικων,ως και ημεις αφιωμεν τις βαλβιδες ημων,στων αντιπροσωπων και τωνμηχανικων,αλλα ρησε ημας απο τα ιμιτασιον,
    AVIN

  7. #22
    πιαστα και αστα Το avatar του/της askianos
    Εγγραφή
    15/09/2009
    Μηνύματα
    66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motoexelixis Προβολή μηνύματος
    ηθελα να ξερα, μονο εγω βλεπω λιγο καπως , το να παρει ενα παιδι( που δηλωνει την οποια απειρια του σε μοτοσυκλετες,ξεκαθαριζει οτι εχει κανει βολτα μονο παπακια και αυτο απο λιγο), ενα διχρονο 20ετιας με καμια 30αρια νευρικα αλογα; Εγω γιατι πιστευω οτι δε θα τα κανει καλα,οχι οτι ειναι πολλα, οχι οτι δεν ειναι καλο το μηχανακι, αλλα επειδη το παιδι ισως δεν ειναι ακομη ετοιμο για αυτο;
    σωστα μιλας..
    ενταξει αυτό είναι προσωπικο θεμα του κάθε ένα..
    μετριαζεις τις δυνατότητες σου και βλέπεις αμα σε παιρνει.....αμα το καταφέρνεις που λεμε...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Πρωτη μηχανη για απειρο οδηγο μοτοσυκλετας;
    από Ulekin στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2016, 15:53
  2. Για Wr200
    από christosyz στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2008, 21:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF