Σελίδα 7 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 241

Θέμα: Εκλάπη tdm 900 από υποψήφιο αγοραστή

  1. #91
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/05/2016
    Μηνύματα
    76
    Φίλε εσύ που λες ότι σου κλέψανε το μηχανάκι μπροστά στα μάτια σου το 2005 έτσι μου κλέψανε και εμένα τότε ένα άστρα που είχα έξω από το μαγαζί μου...
    Τέλος δεν ξαναπαιρνω μηχανάκι δεν με πάει,στη χειρότερη κανένα παπί κινέζικο που αυτά δεν τους νοιάζουν...

  2. #92
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/05/2016
    Μηνύματα
    76
    Όσο για το πατακι μια φορά είχα δει και εγώ και τους φωνάζω ρε μ.... Τι κάνετε και αφήνουν το κλεμενο και φεύγουν και έκατσα πήρα την αστυνομία και ήρθε και μου είπε ότι όντως ήταν κλεμενο και θα ενημέρωναν και τον ιδιοκτήτη...
    Επίσης πήρα τον αριθμό του αλλουνού και μου είπε ότι και αυτο κλεμμένο ήταν...

  3. #93
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Γιάννη μην απελπίζεσαι.Και να μην βρεθει,εσυ θα κάνεις αυτό που θες.Πλέον εμαθες τι πρεπει και τι δεν πρέπει.Ατσάλωσε το ηθικό σου και καλή αρχή ευχομαι.
    Φίου φίου φι φι φίου

  4. #94
    Μέλος Το avatar του/της geobiker
    Εγγραφή
    27/02/2016
    Μηνύματα
    33
    όταν σας παίρνουν τηλ υποψήφιοι καντε ένα τσεκάρισμα στο white pages.. σου λέει ο άλλος είμαι ο τάκης και στο ιντερνετ γράφει ότι το νούμερο ανήκει στον αλέκο... ξέρω απλό αλλά από τα βασικά ξεκινάμε..

  5. #95
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/05/2016
    Μηνύματα
    76
    Σωστά και εγώ αν είχα δει ότι ανήκε σε τέτοιο άκυρο όνομα θα πονειρευομουν...

  6. #96
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Καλά όλα αυτά ρε παίδες αλλά να ρωτησω κάτι.έστω ότι είμαι υποψήφιος αγοραστής και βρίσκω ένα μηχανάκι που μαρεσει σε μία άλλη πόλη,όπου δεν παίζει κάνεις γνωστός μου εκεί;υπάρχει περίπτωση να πάρω το μηχανάκι χωρίς να το κάνω βόλτα;;
    Υποτίθεται πως ο πωλητής δεν ξέρει αν εγώ όντως του λέω αλήθεια ότι είμαι από αλλού.
    Εγώ αυτό που κάνω είναι να παίρνω και έναν φίλο μαζί .ε αλο μηχανάκι και αν δω κάτι που δεν Μαρεσει κάνει ο φίλος βόλτα δίπλα με τον υποψήφιο αγοραστή της μότο μου.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  7. #97
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannisgs1979 Προβολή μηνύματος
    στη χειρότερη κανένα παπί κινέζικο
    Είναι ένας με BMW που στο κάνει ανταλλαγή χωρίς διαφορά, αν πιστέψουμε τι λέει στην υπογραφή του





    Ρε σεις, βλέπω το σούρουρο κάθε μέρα, λέω "οκ, θα βρέθηκε σήμερα" και τελικά δεν έχει καλά νέα, μόνο μουχαμπέτι. Γλιστρίδα φάγατε;

  8. #98
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/05/2016
    Μηνύματα
    76
    Φιλαράκο μακάρι να βρεθεί από το στόμα σου και στου θεού το αυτί...

  9. #99

  10. #100
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/05/2016
    Μηνύματα
    76
    Μακάρι να ήταν η δικιά μου,θα πάρω αύριο στην ασφαλεια Κορίνθου να ρωτήσω,βέβαια θα με είχαν ειδοποιήσει αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
    Πάντως φίλε μου σε ευχαριστω για την ενημέρωση όσο μπορώ θα το ψάχνω

  11. #101
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/05/2016
    Μηνύματα
    76
    Πήρα στην Κορίνθο αλλά δεν ήταν αυτός,απλά έπεσα σε έναν καλό ανθρώπο και είπε ότι θα ασχοληθεί με τους ντόπιους και αν είναι θα μου πει να πάω για αναγνώριση...
    Πάντως φίλε μου και πάλι ευχαριστώ για την ανάρτηση

  12. #102
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    Καλά όλα αυτά ρε παίδες αλλά να ρωτησω κάτι.έστω ότι είμαι υποψήφιος αγοραστής και βρίσκω ένα μηχανάκι που μαρεσει σε μία άλλη πόλη,όπου δεν παίζει κάνεις γνωστός μου εκεί;υπάρχει περίπτωση να πάρω το μηχανάκι χωρίς να το κάνω βόλτα;;
    Υποτίθεται πως ο πωλητής δεν ξέρει αν εγώ όντως του λέω αλήθεια ότι είμαι από αλλού.
    Εγώ αυτό που κάνω είναι να παίρνω και έναν φίλο μαζί .ε αλο μηχανάκι και αν δω κάτι που δεν Μαρεσει κάνει ο φίλος βόλτα δίπλα με τον υποψήφιο αγοραστή της μότο μου.

    Ακη, στη περίπτωση αυτή εαν πούλαγα το μηχανάκι , θα έλεγα να κάνω βόλτα και να είναι συνοδηγός ο υποψήφιος. επίσης θα είχα φέρει και φίλο με μοτο να έρχεται απο πίσω.

    Βόλτα δεν θα το έδινα. καλύτερα να το δώσω κοψοχρονιά σε έμπορο και ας χάσω 1Κ παρά να ρισκάρω με το τι μπορεί να συμβεί αν αφήσω να οδηγήσει ο άλλος....

  13. #103
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SoR Προβολή μηνύματος
    Ακη, στη περίπτωση αυτή εαν πούλαγα το μηχανάκι , θα έλεγα να κάνω βόλτα και να είναι συνοδηγός ο υποψήφιος. επίσης θα είχα φέρει και φίλο με μοτο να έρχεται απο πίσω.

    Βόλτα δεν θα το έδινα. καλύτερα να το δώσω κοψοχρονιά σε έμπορο και ας χάσω 1Κ παρά να ρισκάρω με το τι μπορεί να συμβεί αν αφήσω να οδηγήσει ο άλλος....
    οκ,διαφωνω.επειδη το εχω κανει στο λεω.εχω παει σε αλλη πολη να παρω μηχανακι που δεν ειχα γνωστο.(κι εναν που ειχα δεν πηγε ποτε να το δει,τεσπα).
    αν μου ελεγε δεν θα το κανεις βολτα,θα ετρωγε ακυρο.
    αν δεν μου ειχε πει απτο τηλ θα του ζηταγα και τα χρηματα πηγαινε ελα,γιατι με πηγε τσαμπα ως εκει.
    αν στα 4-5 χιλιαρικα χασεις ενα,τι να πω;;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #104
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    οκ,διαφωνω.επειδη το εχω κανει στο λεω.εχω παει σε αλλη πολη να παρω μηχανακι που δεν ειχα γνωστο.(κι εναν που ειχα δεν πηγε ποτε να το δει,τεσπα).
    αν μου ελεγε δεν θα το κανεις βολτα,θα ετρωγε ακυρο.
    αν δεν μου ειχε πει απτο τηλ θα του ζηταγα και τα χρηματα πηγαινε ελα,γιατι με πηγε τσαμπα ως εκει.
    αν στα 4-5 χιλιαρικα χασεις ενα,τι να πω;;
    Μάλλον λίγο ανάποδα τα λες

    Εσύ έπρεπε να ρωτήσεις αν στο δίνει, για να μην έμπαινες καν στον κόπο αν δεν είχες σκοπό να το πάρεις μη δοκιμάζοντάς το

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  15. #105
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Μάλλον λίγο ανάποδα τα λες

    Εσύ έπρεπε να ρωτήσεις αν στο δίνει, για να μην έμπαινες καν στον κόπο αν δεν είχες σκοπό να το πάρεις μη δοκιμάζοντάς το
    εγω φευγω απτο σπιτι μου να κανω 100-200 χλμ να δω ενα μηχανακι.θεωρω αυτονοητο πως θα το κανω βολτα.
    οπως θεωρω αυτονοητο πως αν ερθει καποιος να παρει το μηχανακι μου θα το καβαλησει.το εγραψα και παραπανω,εχω καβατζα ενα φιλο με αλλο μηχανακι για την περιπτωση που κατι δεν μου αρεσει στην ολη φαση.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

Σελίδα 7 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 148
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2016, 09:52
  2. εκλάπη TDM 900
    από cityfly στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2006, 13:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF