Σελίδα 36 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2631323334353637383940414686 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 540 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #526
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.349
    Σε είδα με το παπί, με το arai στον αγκώνα, πέρασες και με κόκκινο. Κρίμα τα λεφτά που σκασες για το κράνος.

  2. #527
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    Σε είδα χτες να ταξιδεύουμε μαζί απο τα διόδια στην αθηνα μέχρι την Πάτρα με το 1300 σου.καλους δρόμους να έχεις κ απο εδω Γιώργο!

  3. #528
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σας είδα να χαιρετιόμαστε Παρασκευή έξω από τον Εθνικό παραλιακά για Πύργο με το Varadero και ένα μάλλον CBR 600. Σε είδα και εσένα με το ανθρακί F800GS στην επιστροφή σήμερα μετά τα διόδια Νεστάνης για Αθήνα.

    Στο σύνολο πάντως ελάχιστοι χαιρετάτε. Δε πειράζει. Καλούς δρόμους σε όλους.

  4. #529
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.282
    Σε ειδα νεαρέ με το cbr 600f στον περιφερειακό Δραπετσωνας με την κορασίδα από πίσω να παλεύεις να πας γρήγορα να δείξεις στον φίλο σου με το XT τι χέρια έχεις μόλις σε κεράσα τσάι στη στροφή σκυλιασες στην ευθεία να ρθεις δίπλα με πέρασες και στις επόμενες δύο ξανά κέρασμα..Τελικά είμαι πολύ large...Η αποθέωση όταν δε έκοψα να με ρωτάς πόσο πήγε το σταμπιλιζατερ στο τιμόνι γιατί σου "κουναει"στις στροφες


    Υ.γ:πάρε ένα κρανακι και στο κορίτσι εε και κάνα της προκοπής για σένα και άσε τα σταμπιλιζατερια και τα καγκουριλικια
    Throttle that mysterious friend of ours

  5. #530
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Χθες στην Παλιά Εθνική (Ελευσίνας - Θηβών) κοντά Ερυθρές προς Αθήνα, δικοί μας;
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων r7yuY.jpg‎  

  6. #531
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.968
    Σας είδα κλασσικά BMW, Moto Guzzi κτλ στο δρόμο για Ναύπλιο...

  7. #532
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.464
    σας ειδαμε με τον Eversman και τον Mike σήμερα που γυρνάγαμε απο βολτούλα ΟΛΟΙ οσοι ανεβαινατε , να χαιρετάτε και πολυ το χαρηκα.

  8. #533
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα υπαλληλε της shell να ξινιζεις τη μουρη σου που δεν εβαλα v power. Τωρα αν εγραψε κατι λιγα η αντλια παραπανω δεν μπορω να το πω.....

  9. #534
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.788
    Σε είδα ολοστρόμπουλη κυρία με το ματιζάκι να πετάς από το παράθυρό σου ΟΛΟΚΛΗΡΗ σακούλα τίγκα στα σκουπίδια, να μην πετυχένεις τον κάδο και να τα τρώω όλα στη μάπα. Κι εγώ στρουμπουλότατος είμαι αλλά δεν είμαι μπουχέσας μωρή μποχλάδω και πάω μέχρι τον κάδο να πετάξω τα σκουπίδια.
    Εξάσκησα πάλι σήμερα τα Γαλλικά μου.
    Ρε δεν υπάρχει σωτηρία λέμε
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #535
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Σε είδα να βγαίνεις εθνική τέρμα αριστερά, με 40, μωρή φακλάνα και σε φασκέλωσα....
    Μα αφού παρεξηγήθηκες ήθελα να σου πω ότι κανονικά έπρεπε να σου μαυρίσω το κωλί από τις μπάτσες
    και όχι να σε φασκελώσω ΜΟΝΟ....
    ΦΑΚΛΑΝΑ Ε ΦΑΚΛΑΝΑ
    :a37:
    ανανήψαντας

  11. #536
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    401
    Σε είδα όμορφη MV AGUSTA BRUTALE

  12. #537
    Σε είδα χθες το βράδυ ηλίθια με το μαύρο cabrio στο τελείωμα της γέφυρας Μεταμόρφωσης, να μιλάς στο κινητό και να κινείσαι πολύ αργά - σχεδόν σταματημένη - πάνω στη στροφή, κόβωντας την κυκλοφορία. Κανείς δεν κατάλαβε τί ήθελες να κάνεις, μάλλον ήθελες να περάσεις απέναντι? Όταν σε πλησίασα και μάρσαρα λίγο για να κάνω αισθητή την παρουσία μου εσύ κατατρόμαξες, κοκκάλωσες απότομα και γύρισες να με κοιτάξεις - εννοείται δεν με είχες δει και δεν είχες καμία συναίσθηση του τί συμβαίνει γύρω σου. Σου φώναξα "κλείσε το κινητό ρε κοπελιά" για να μου απαντήσεις "σε ενοχλεί το κινητό και δεν μπορείς να περάσεις"? Φυσικά κατά τη διάρκεια όλου αυτού του συμβάντος το κινητό παρέμενε κολλημένο στο αυτί, καμία ελπίδα...
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  13. #538
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.349
    Σας είδα, είδα τα μαύρα μας τα χάλια, που θέλουμε να μας θεωρούν και Ευρωπαίους.

    Ενας με ενα καινούργιο μερσεντέ έκανε σφήνες και στα αυτά του οι άλλοι οδηγοί, μια με ενα BMW εστελνε sms και το ιχ πήγαινε όπου να ναι, ενας με ενα 1050 τιγερ γκάζωσε με πέρασε ξυστα στα ανοιχτά και μετά στην διήθηση κοκοκο μου έσπασε τα νεύρα, ενας με ενα παπί χωρίς καθρέπτες πήγαινε όπου να ναι χωρίς να βλέπει πίσω, ποδηλάτες να παραβιάζουν κόκκινα και να ρισκάρουν. Και μετά μου αρέσει που φοβόμαστε να οδηγήσουμε στα Βαλκάνια γιατί είναι λέει επικίνδυνα.

  14. #539
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.172
    Σε είδα βλαμμένη κοπελιά (οκ, ήταν ) να πηγαίνεις το σκούτερ με...20 στην ιερά οδό και να προσπαθείς να γράψεις μήνυμα στο αη(ντε) φόουν 6 plus με το ένα χέρι και φυσικά να μην τα καταφέρνεις λόγω του μεγέθους του γιατί βρε κοπελιά δεν έκανες
    2 λεπτά σε μια από τις τόσες εσοχές που έχει η Ιερά να το γράψεις με την ησυχία σου και ΚΥΡΙΩΣ με ασφάλεια; Άκρανη βεβαίως και να κινδυνεύεις να σε πατήσουν τα φορτηγα που προσπαθούσαν να σε προσπεράσουν (ένας κι εγώ) πάντως, πολύ.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #540
    Σ´είδα σήμερα το απόγευμα να περνάς από την πλατεία Ιπποδαμείας πάνω σε ένα περτικαλί ΚΤΜ ποδήλατο αξίας αρκετών εκατοντάδων €€€, στο οποίο είχες προσαρμόσει πίσω σχάρα και είχες βάλει και μια σέλα πιο φαρδιά για να μην πιάνεται ο κ**λος σου... Ποιος κλαίει το ποδήλατο δεν ξέρω....


    Έδιτ: Δεν γνωρίζω φίλτατε amyroukai σε τι αναφέρεστε, για το ποιους και τι μας έχει πιάσει τελευταία…
    Βγάζοντας όμως τον προσδιορισμό (τον ίσως άκομψο για κάποια ευαίσθητα μάτια που όμως είναι αλλιώς στο προφορικό), το ποστ δεν βγάζει κανένα νόημα… Θα μπορούσε να αντικατασταθεί, και το ποστ να ξεκινάει "Σ´είδα σήμερα το απόγευμα μελαψό αγόρι από το Πακιστάν, να περνάς…."
    Τελευταία τροποποίηση από Vegeta; 13/09/2016 στις 21:42. Αιτία: δεν ξέρω τι σας έχει πιάσει τελευταία... ΟΚ, το καταλαβαίνω το οξύμωρο και στον προφορικό λόγο είναι αλλιώς. Γραπτά όμως...
    To talk without thinking is to shoot without aiming...
    __________________

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF