Σελίδα 21 από 32 ΠρώτοΠρώτο ... 11161718192021222324252631 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 466

Θέμα: MotoGP 2016 Round#8 Assen Netherlands

  1. #301
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NxOxT Προβολή μηνύματος
    εχω παψει να ασχολουμαι με τα motogp εδω και αρκετα χρονια, η μερα που ο μεγαλυτερος οδηγος που περασε μεχρι σημερα απο το σπορ εγκαταληψει θα ειναι απιστευτα συγκινητικη και συναισθηματικα φορτισμενη, αλλα το γεγονος οτι θα παρει μαζι του (δηστυχως οχι αμεσως) και τη τυφλη βοθροπλεμπα που εφερε θα ειναι ευχη για το σπορ.

    Ανεπιτρεπτο να αναφερονται μοτοσυκλετιστες σε αναβατες ως αχωνευτους, πουστηδες, sfb (small fucking bastard ανθρωπος που το χοντα του 16 χρειαζεται 7 μπουκαλες αιμα να συνελθει μετα απο καθε αγωνα) και γενικα υπαρχει και ενα κοσμιτικο για καθε οδηγο που πλησιασε (γιατι κανεις μεχρι σημερα δεν εχει καταφερει να περασει) τη δοξα του μεγαλυτερου αναβατη που περασε απο το σπορ μεχρι σημερα.

    Αλλα ενταξυ μωρε πλακιτσα κανουμε, μια παρεα ειμαστε, αλλα αν παει και σε κανα τοιχο ο Μαρκ με 200 και το παρει ο γιατρος φετος δεν θα μας χαλασει κιολας.

    Ντροπη σας σε εσας που τα λετε και δυο φορες ντροπη σε αυτους που σας επιτρεπουν.
    Nτροπη σου σε εσενα που μας αποκαλεις ετσι και στο επιτρεπουν οι υπευθυνοι εδω μεσα.

    Ποιος νοημων ανθρωπος θα χαιροταν αμα παθαινε κακο καποιος αλλος ανθρωπος ???




    DoctoR_k6

    WiSe

    SHOOTER045

    nikos_XT600
    Τελευταία τροποποίηση από GIOTIS750; 27/06/2016 στις 12:02.

  2. #302
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NxOxT Προβολή μηνύματος
    εχω παψει να ασχολουμαι με τα motogp εδω και αρκετα χρονια, η μερα που ο μεγαλυτερος οδηγος που περασε μεχρι σημερα απο το σπορ εγκαταληψει θα ειναι απιστευτα συγκινητικη και συναισθηματικα φορτισμενη, αλλα το γεγονος οτι θα παρει μαζι του (δηστυχως οχι αμεσως) και τη τυφλη βοθροπλεμπα που εφερε θα ειναι ευχη για το σπορ.

    Ανεπιτρεπτο να αναφερονται μοτοσυκλετιστες σε αναβατες ως αχωνευτους, πουστηδες, sfb (small fucking bastard ανθρωπος που το χοντα του 16 χρειαζεται 7 μπουκαλες αιμα να συνελθει μετα απο καθε αγωνα) και γενικα υπαρχει και ενα κοσμιτικο για καθε οδηγο που πλησιασε (γιατι κανεις μεχρι σημερα δεν εχει καταφερει να περασει) τη δοξα του μεγαλυτερου αναβατη που περασε απο το σπορ μεχρι σημερα.

    Αλλα ενταξυ μωρε πλακιτσα κανουμε, μια παρεα ειμαστε, αλλα αν παει και σε κανα τοιχο ο Μαρκ με 200 και το παρει ο γιατρος φετος δεν θα μας χαλασει κιολας.

    Ντροπη σας σε εσας που τα λετε και δυο φορες ντροπη σε αυτους που σας επιτρεπουν.
    Δεν υπαρχει τετοιο πραγμα στα gp
    Πλεμπα στα gp ? Αποκλειεται!

  3. #303
    Απορώ τι βαρύτητα έχει για σας η γνώμη της "πλέμπας" και χαλιέστε τόσο πολύ!!!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #304
    Πλέμπα μόουντ ον ρε μουνι@!!!
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image.jpg 
Προβολές:	166 
Μέγεθος:	60,8 KB 
ID:	361704
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  5. #305
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIOTIS750 Προβολή μηνύματος
    Nτροπη σου σε εσενα που μας αποκαλεις ετσι και στο επιτρεπουν οι υπευθυνοι εδω μεσα.
    Οι υπεύθυνοι αν αρχίζουν να μοιράζουν κάρτες δεξιά και αριστερά όπου γίνεται οπαδισμός γιατί χαλάτε και οι μεν και οι δε το επίπεδο και γίνεστε και οι ροσικοί και οι αντιροσικοί αντιπαθείς, δεν θα μείνει κανείς στα αγωνιστικά νέα. Η δουλειά των υπεύθυνων εδώ μέσα δεν είναι να κάνουν λογοκρισία στον κάθε φανατικό κάθε είδους σε κανένα επίπεδο. Αυτό θα έπρεπε ως μεγάλοι άνθρωποι να το κάνετε μόνοι σας. Ο Ρόσι δεν είναι η μάνα σας. Ούτε ο Λορένθο. Ούτε ο Μάρκεθ ούτε κανείς τους. ΘΕΑΜΑ είναι. Και ως τέτοιο δέον να αντιμετωπίζεται. Το να παίρνει ο όποιος προσωπικά οτιδήποτε γράφεται για έναν οδηγό είναι απλά αστείο. Αν μου λες με το παρόν ότι αδυνατείς και γενικότερα αδυνατείτε να συμπεριφέρεστε όμορφα και να μιλάτε ανθρώπινα και θέλετε βούρδουλα και γομολάστιχα στα βρισίδια και τις προσβολές, να το συζητήσουμε και να γίνει η επιθυμία σας πραγματικότητα. Μερικά κλικ παραπάνω, μερικά λιγότερα, δεν αλλάζει κάτι.

    Το ζήτω ο Τάδε, γαμιέται ο Τάδε, έχει απλά κουράσει και άμεσα θα πρέπει να αλλάξει. Το "τσουκαλίκι" ένθεν και ένθεν είναι μιά ανοησία και μισή.

  6. #306
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    Στα τοσα χρονια που ειμαι εδω ουδεποτε εβρισα η μιλησα ασχημα για κανενα οδηγο\ ομαδα ,
    γιατι να το κανω αλλωστε δεν υπαρχει λογος.
    Αλλα δεν μπορω να δεχτω απο καποιον αλλον να( μας )αποκαλει ετσι
    και να μην απαντησουμε και να μην πουμε τιποτα ?
    οι περισοτεροι απο εμας ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι με οικογενεια και παιδια εγω τουλαχιστων
    και οταν ξεκιναω να γραψω κατι το σκεφτομαι 100 φορες για να μην προσβαλω κανεναν.

  7. #307
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Παίδες, έχουμε αρκετά προβλήματα ήδη, μην προσθέτουμε τα δικά τους στα δικά μας.
    Τελείωσε ο αγώνας και σε δύο εβδομάδες έχει και άλλον κοκ.

  8. #308
    Οπότε θες να μου πεις πως αν ο όποιος εδώ μέσα είναι "Τσουκαλάς", θα γίνουμε όλοι "Τσουκαλάδες"; Σόρι, δεν το βλέπω. Θα αλλάξει κανάλι, έτσι απλά με μερικά κλικ.


    Υπάρχει ένα ωραίο κουμπάκι κάτω αριστερά, με ένα τρίγωνο και ένα θαυμαστικό μέσα. Σε βρίζουν; Το πατάς, αναφέρεις το ποστ που βρίζει/προσβάλλει/δενξερωγωτι και περιμένεις να επιληφθεί του θέματος ο πρώτος διαθέσιμος. Δεν τα κάνεις όλα μπάχαλο.

    Αυτό που είπε ο ΝΧΟΧΤ το έχουν πει άπειρες φορές, άπειροι αντιροσικοί, σχεδόν σε κάθε νήμα αγώνα γιατί ΟΛΑ τα καταφέρνετε να καταλήγουν έτσι. Νισάφι. Άλλο πράγμα το πείραγμα (ειδικά αν έχει αληθινό χιούμορ-έχουμε δει πολύ έξυπνα ποστ), άλλο πράγμα οι εξωγήινες θεωρίες (με τις οποίες γελάμε κιόλας), άλλο πράγμα το βρισίδι και οι προσβολές.

  9. #309
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    Να υπαρχει Σεβασμος αυτο λεω .

    Τσουκαλαδες δεν ξερω δεν βλεπω μπαλα ποτε.

  10. #310
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIOTIS750 Προβολή μηνύματος
    Στα τοσα χρονια που ειμαι εδω ουδεποτε εβρισα η μιλησα ασχημα για κανενα οδηγο\ ομαδα ,
    γιατι να το κανω αλλωστε δεν υπαρχει λογος.
    Αλλα δεν μπορω να δεχτω απο καποιον αλλον να( μας )αποκαλει ετσι
    και να μην απαντησουμε και να μην πουμε τιποτα ?
    οι περισοτεροι απο εμας ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι με οικογενεια και παιδια εγω τουλαχιστων
    και οταν ξεκιναω να γραψω κατι το σκεφτομαι 100 φορες για να μην προσβαλω κανεναν.
    Εγω ειμαι ηδη αμαρτωλος:εχω πει πολλες φορες τον ΜΜ "τσογλανο" (οταν το αξιζε)

  11. #311
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Εγώ αποκαλώ συνέχεια κλαψομούνη τον κλαψομούνη.
    Life begins at 45°.

  12. #312
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εγώ αποκαλώ συνέχεια κλαψομούνη τον κλαψομούνη.


    Πεθανα στο γελιο με τη δικαιολογια των τρυπων στο φερινγκ!
    Τελευταία τροποποίηση από WiSe; 27/06/2016 στις 16:54.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  13. #313
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    Δεν παιζεσται

  14. #314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIOTIS750 Προβολή μηνύματος
    Να υπαρχει Σεβασμος αυτο λεω .

    Τσουκαλαδες δεν ξερω δεν βλεπω μπαλα ποτε.
    Να υπάρχει, δεν διαφωνεί κανείς. Από όλες τις πλευρές.

  15. #315
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Δηλαδή το να πεις τον Λορένθο "αχώνευτο" κι επιλέγω αυτή τη λέξη γιατί την έχω χρησιμοποιήσει είναι τόσο κακό; Είναι δείγμα καφρίλας ή κάτι τέτοιο; Δεν μπορούμε να έχουμε μια κακή γνώμη για κάποιον; Δεν μπορείτε να το δείτε ως αυτό που πραγματικά σημαίνει, ότι ΕΜΕΝΑ που τον αποκαλώ έτσι δεν μου αρέσει; Δηλαδή τι; Αυτό σημαίνει κιόλας ότι εύχομαι να πάει να καρφωθεί σε κάνα τοίχο όπως γράφτηκε;
    Ή πρέπει να στενοχωρηθώ αν πέσει (και να χάσει βαθμούς όχι να χτυπήσει) ένας αναβάτης που δεν μου αρέσει και αυτός που προτιμώ να κερδίσει έτσι πρακτικά ακόμα παραπάνω βαθμούς;
    Δηλαδή όλοι οι "αντιροσσικοί" στενοχωρέθηκαν χθες που από 20-25 με 0 το αποτέλεσμα έγινε 0 με 6;
    Μην τα θεωρούμε όλα, όπως δυστυχώς γίνεται σχεδόν παντού στο δίκτυο πια, αν έχεις μια αρνητική γνώμη για κάποιον είσαι hater, (φαντάζομαι αν έχει καλή γνώμη λέγεσαι lover). Δηλαδή εγώ που από αυτούς που τρέχουν εκεί μέσα σήμερα μου αρέσει περισσότερο ο Ρόσσι τι είμαι γκόμενός του; Μου αρέσει περισσότερο γιατί θεωρώ ότι μου παρέχει το περισσότερο θέαμα και όταν σταματήσει δεν θα σταματήσω να παρακολουθώ επειδή σταμάτησε. Ούτε μετοχές έχουμε παρέα ούτε τίποτα. Αλλά το κάθε επαγγελματικό άθλημα περιλαμβάνει το θέαμα, αν δεν το είχε δεν θα επιβίωνε, απλά τα πράγματα, άρα ο καθένας μας μπορεί να έχει και να εκφράζει όποια γνώμη για τον κάθε έναν τους στα πλαίσια του αγώνα. Και το να σχολιάζεις τη συμπεριφορά του καθένα του στα πλαίσια του αγώνα είναι μέσα στο πρόγραμμα. Ενώ π.χ. το να ψάχνω την κάθε λεπτομέρεια της προσωπικής του ζωής και να σχολιάζω με βάση αυτήν δεν είναι.


    Παρεμπιμτόντως, το sfb πάλι όταν πρωτοειπώθηκε δεν είχε καθόλου αρνητική έννοια και είμαι σίγουρος μια χαρά του άρεσε και του ίδιου τότε.

Παρόμοια θέματα

  1. WSBK 2016 , Round 4, Assen
    από mario27 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2016, 20:46
  2. MotoGP 2012, Round 7, Assen
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2012, 14:47
  3. MotoGP 2012, Round 2, Jerez
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 103
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2012, 09:42
  4. MotoGP 2012, Round 3, Estoril
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2012, 17:02
  5. motogp 2011 Round 3 Estoril Portogal
    από sotos 8 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2011, 08:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF