Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Αγορα/Ανταλλαγη XT660X με scooter

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/07/2016
    Μηνύματα
    1

    Αγορα/Ανταλλαγη XT660X με scooter

    Γεια σας παιδες, νεος εδω και καλως ηλθα

    Χρειαζομαι τους προβολεις σας...ειμαι κατοχος ενος XT660X 05' και λογω το οτι τα χρονια περνανε και οι υποχρεωσεις αυξανονται, ειπα να κοιταξω λιγο περισσοτερο την ''ανεση''μου στις μεταφορες.... καλο μηχανακι δεν λεω αλλα πλεον πιστευω οτι εφτασε η ωρα να το αποχωριστω καθοσον πριν απο 2 χρονια ηρθε νεο μελος στο φαμιλι και επισης ειναι ακρως ακαταλληλο για την συζυγο να το οδηγησει, γι αυτο και του κρεμασα πωλητηριο αλλα και ανταλλαγη το συζητω.... Η κατηγορια στην οποια κοιταω οπως ειναι αυτονοητο ειναι τα scooter, αλλα επειδη εχω λιγο μεσανυχτα παρατεταρτο στις μαρκες, θελω λιγο μια ''γραμμη πλευσης'', το μονο που ξερω ειναι οτι θελω απο 200 εως 350 κυβ και να ειναι οσο γινεται μαζεμενο διοτι η συζυγος ειναι μικροκαμωμενη, (1.55 cm)... για παραδειγμα δεν θα επαιρνα με τιποτα το Kymco Xciting 300 R........ πανω απο ολα το ζητουμενο ειναι το σκουτερ να ειναι ασφαλες και αξιοπιστο και η χρηση για την οποια προοριζετε ειναι για κυριως μετακινησεις εντος πολης και κοντινες εκτος .

    Πιστευω να εγινα οσο περιεκτικος γινεται.... αναμενω τις συμβουλες σας σαν σφουγκαρι

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    sh150i

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF