Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Anytime προσφορά

  1. #16
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Γενικά μην προσπαθείτε να μόνοι να βρείτε άκρη με την μαμα Ιντεραμερικαν καθώς στην ουσία πρόκειται για δαιδαλώδες υπουργείο.
    Βάλτε τον ασφαλιστή σας να ασχοληθεί και τέλος. Δουλειά του είναι. Το μόνο που αξίζει για να κάνεις συμβόλαιο εκεί είναι για παλιά οχήματα καθώς έχει κάλυψη για παλαιότητα ανταλλακτικών στο πακέτο της κλοπής.
    Μέσω anytime δεν παρέχεται αυτή η δυνατότητα.
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Εχουν κενα στα διαδικαστικα τους! Μαλακια τους! Φατε τους!
    μιας και απευθύνονται στο ευρύ κοινό -> ιδιώτες , χαλαρά κράξιμο.

    ας ήταν ευέλικτοι. ναι να κάνω οτι ζητηθεί απο την διαδικασία τους αλλά ρε φίλε...ενημέρωση τιμής ήταν η απορία μου... το να κάνω πατέντες για να δω μια στο περίπου τιμή..δεν το κάνω.
    Υπάρχουν περίπτωσεις που μετά μπορεί να μην ισχύει αυτό το ποσό.
    Υπάρχουν περιπτώσεις που για να συνάψω ΝΕΟ συμβόλαιο (σενάριο οτι διακόπτω interamerican,δεν με καλύπτει της anytime και ζητάω μετά απο Interamerican ΠΑΛΙ να με ασφαλίσουν) δεν θα έχω ίδιες καλύψεις/τιμή.
    είμαι παθών απο παρόμοιο περιστατικό με την Interamerican και είμαι επιφυλακτικός μέχρι αηδίας μαζί τους. Στο προηγούμενο περιστατικό βρήκα το δίκιο μου , 3 μήνες μετά... Σε αυτή την περίπτωση δεν "ρισκάρω" το γεγονός να μείνω ανασφάλιστος για λίγο καιρό.

    Blitzzzer, ενδεχομένως στη δική σου περίπτωση, θα βοήθησε στο να κρατήσουν πελάτη τους έναν πελάτη της anytime, θα ήταν πιο ευέλικτοι διότι ήταν περίπτωση καθαρά ενδοεταιρικής και όχι μεταξύ "ομίλου" ή μπορεί να πέτυχες πιο εξυπηρετικό υπάλληλο (αν και οι δικοί μου ήταν ευγενέστατοι αλλά σαν αποτέλεσμα δεν εξυπηρετήθηκα)

    ξεκαθαρίζω οτι δεν εχω πρόθεση να δυσφημίσω αυτές τις εταιρείες μέσω του μοτο, αυτή την δυσαρέσκεια την έχω μεταφέρει στην interamerican/anytime ηδη...

  3. #18
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Αν είναι έτσι όπως τα λες, δεν έχεις άδικο. Προφανώς, κανείς δε θα διακόψει το συμβόλαιό του για να πάρει μια προσφορά. Το σύστημα θα έπρεπε να λειτουργεί διαφορετικά. Αλλά σε βεβαιώνω ότι αν βάλεις τα σωστά στοιχεία σου στο site τους (με άλλη πινακίδα), θα πάρεις σωστή προσφορά. Και οι ίδιοι μέσω του ίδιου συστήματος το κάνουν.
    Life begins at 45°.

  4. #19
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ichigo Προβολή μηνύματος
    Γενικά μην προσπαθείτε να μόνοι να βρείτε άκρη με την μαμα Ιντεραμερικαν καθώς στην ουσία πρόκειται για δαιδαλώδες υπουργείο.
    Επιβεβαιωνω τον προλαλισαντα. Μαλιστα ο κλαδος ζημιων τους ειναι ενας απο τους πλεον αργοκινητους σε σημειο που αν δεν πιεσεις δεν κινειται ο φακελος της ζημιας. Επισης το κορυφαιο που ειχα συναντησει (στον κλαδο ζημιων) πολλακις ειναι υπαλληλοι που τρωγανε και σου μιλαγανε (ακριβως οπως σε μια δημοσια υπηρεσια)... αυτο ηταν το πιο ασχημο απο ολα!

    Και γω δεν εχω προθεση να δυσφημήσω απλα εμπειριες λεω.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν είναι έτσι όπως τα λες, δεν έχεις άδικο. Προφανώς, κανείς δε θα διακόψει το συμβόλαιό του για να πάρει μια προσφορά. Το σύστημα θα έπρεπε να λειτουργεί διαφορετικά. Αλλά σε βεβαιώνω ότι αν βάλεις τα σωστά στοιχεία σου στο site τους (με άλλη πινακίδα), θα πάρεις σωστή προσφορά. Και οι ίδιοι μέσω του ίδιου συστήματος το κάνουν.
    Πρεπει να εισαι σιγουρος ομως οτι δεν εχεις κανει ποτε δηλωση υπαίτια/αναίτια.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  5. #20
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Πρεπει να εισαι σιγουρος ομως οτι δεν εχεις κανει ποτε δηλωση υπαίτια/αναίτια.
    Ναι, το θεωρώ δεδομένο αυτό. Μιλάμε πάντα για "καθαρό" όχημα.
    Life begins at 45°.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 133
    Τελευταίο μήνυμα: 05/01/2006, 14:05
  2. ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ !!!!!
    από SubZero στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2005, 12:46
  3. Προσφορά
    από warm up στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 23:21
  4. Προσφορα Αγαπης
    από Nefeli στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2004, 13:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF