Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Ερωτηση σχετικα με δανειο απο volkswagen bank

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/08/2016
    Μηνύματα
    5

    Ερωτηση σχετικα με δανειο απο volkswagen bank

    Γεια σας παιδια, επειδη σκεφτομαι να αγορασω μια μηχανη και να παρω το δανειο απο Volkswagen Bank που πιστευω θα το εγκρινουν πιο ευκολα απο αλλες τραπεζες λογο του οτι ειχαμε αγορασει ενα audi a1 πριν 3 χρονια και θελω να πιστευω οτι απο την στιγμη που δεν τους δημιουργησαμε θεμα να το εγκρινουν και για την μηχανη...

    Ξερει κανεις που να την εχει χρησιμοποιησει στο παρελθον τι προκαταβολη ζηταει το λιγοτερο? η δεν τους ενδιαφερει καθολου?


    Τοτε με το αμαξι ειχαμε δωσει τα μισα μετρητα, απο τα 21.000 δηλαδη περιπου τα 11.000, απλα τωρα δεν εχω το μισο ποσο για προκαταβολη να τους δωσω για την μηχανη, απο τα 10.000 που κοστιζει το z800 εχω 2.000 για να τους δωσω...


    Ευχαριστω...

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από damzrr Προβολή μηνύματος
    Γεια σας παιδια, επειδη σκεφτομαι να αγορασω μια μηχανη και να παρω το δανειο απο Volkswagen Bank που πιστευω θα το εγκρινουν πιο ευκολα απο αλλες τραπεζες λογο του οτι ειχαμε αγορασει ενα audi a1 πριν 3 χρονια και θελω να πιστευω οτι απο την στιγμη που δεν τους δημιουργησαμε θεμα να το εγκρινουν και για την μηχανη...

    Ξερει κανεις που να την εχει χρησιμοποιησει στο παρελθον τι προκαταβολη ζηταει το λιγοτερο? η δεν τους ενδιαφερει καθολου?


    Τοτε με το αμαξι ειχαμε δωσει τα μισα μετρητα, απο τα 21.000 δηλαδη περιπου τα 11.000, απλα τωρα δεν εχω το μισο ποσο για προκαταβολη να τους δωσω για την μηχανη, απο τα 10.000 που κοστιζει το z800 εχω 2.000 για να τους δωσω...


    Ευχαριστω...
    γιατι δεν ρωτας την τραπεζα ειπαμε ??
    Quod me nutrit... me destruit.....

Παρόμοια θέματα

  1. Ερώτηση σχετικά με αξιοπιστία αντιπροσωπείας.
    από Infini στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2004, 18:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF