Σελίδα 564 από 666 ΠρώτοΠρώτο ... 64464514554559560561562563564565566567568569574614664 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 8.446 έως 8.460 από 9987

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #8446
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.195
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antoncbf Προβολή μηνύματος
    παρακαλώ αν ενοχλεί ας κατέβει ,
    εδω ο φίλος ειναι ατυχος γιατι ΔΕΝ ειχε ασφάλεια κλοπής σε τοσο ακριβή μοτο...
    https://www.facebook.com/groups/214302261935262/user/1204835370/?__cft__[0]=AZUHbyoqPahDXVDOUL77Ul3BxIdDwtpCcIZgiHqNMe-7UO2dCNn0a5KDTxhyDmvF4fAsAi_KBfqwkMn0-QmXF0Z6kvw8oEEyo-vCpuefylrIW4sA2zqoi24N4KSM1p3t3kuUbqXbNWepWZLtcxn2ToZtUJQnW8lBlcq2mMHROAWXhDfBF_SqaEeGedJ_J5U2jdo&__ tn__=-UC%2CP-R
    Μου κάνει εντύπωση με τόσα κλειδώματα που είχε.... Εν τω μεταξύ, η πολλή διαφήμιση στα social κάνει κακό, πολύ κακό.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  2. #8447
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2023
    Μηνύματα
    55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Μου κάνει εντύπωση με τόσα κλειδώματα που είχε.... Εν τω μεταξύ, η πολλή διαφήμιση στα social κάνει κακό, πολύ κακό.....
    φιλε δεν πας καλα ...ανεβαζω αυτη την κλοπη που εγινε στον αγιο δημητριο στο ποστ που εγινε η κλοπη για το NC750 του nikos dk στον νεο κοσμο (γειτονικες ειναι οι περιοχες αν δεν το ξερεις...οποτε μαλλον ειναι οι ιδιοι κλεφτες ) ο nikos dk ηταν τυχερος μεσα στην ατυχια του γιατι ειχε ασφαλεια κλοπης ,εδω ο φιλος ηταν ατυχος γιατι δεν ειχε ασφαλεια κλοπης σε τοσο ακριβη μοτο κ την πατησε ,στο ποστ του nikos dk εγραφαν τα παιδια απο κατω ,ποσα πληρωνε για να εχει ασφαλεια κλοπης για το NC750 ,εσυ ακριβως τι παραλογο βλεπεις ?

  3. #8448
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.195
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antoncbf Προβολή μηνύματος
    φιλε δεν πας καλα ...ανεβαζω αυτη την κλοπη που εγινε στον αγιο δημητριο στο ποστ που εγινε η κλοπη για το NC750 του nikos dk στον νεο κοσμο (γειτονικες ειναι οι περιοχες αν δεν το ξερεις...οποτε μαλλον ειναι οι ιδιοι κλεφτες ) ο nikos dk ηταν τυχερος μεσα στην ατυχια του γιατι ειχε ασφαλεια κλοπης ,εδω ο φιλος ηταν ατυχος γιατι δεν ειχε ασφαλεια κλοπης σε τοσο ακριβη μοτο κ την πατησε ,στο ποστ του nikos dk εγραφαν τα παιδια απο κατω ,ποσα πληρωνε για να εχει ασφαλεια κλοπης για το NC750 ,εσυ ακριβως τι παραλογο βλεπεις ?
    Λίγο το ύφος σου πρόσεχε, ναι; και διάβασε πιο προσεκτικά τι έγραψα. Το παλικάρι έβαζε στο φατσαμπούκι τι έκανε στην μηχανή του με πιθανό αποτέλεσμα να γίνει μαγνήτης για τους κλέφτες, αυτό εννοούσα.
    Το τι κατάλαβες εσύ ΔΕΝ σου δίνει το δικαίωμα να μιλάς έτσι!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  4. #8449
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Θα βλεπουν το onboard στα MotoGp κ θα κλαινε...
    Αν πω οτι το βρηκα απειρως καλυτερο/απολαυστικοτερο απο των alien θα ειμαι παραλογος?

    Εντο με ταξι να σε περνανε αεροπορια με 40-60χλμ παραπανω σε εισοδους/εξοδους κ στην ευθεια...spooky!!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από est Προβολή μηνύματος
    Το έβλεπα και δεν ήθελα να τελειώσει!
    (Τα φρεναρίσματα από άλλο πλανήτη, μάζεμα δεκατάκια σε σημεία που δεν το φανταζόσουν.. ομορφιές!)


    Φοβεροί και οι δυο τους, αλλά και αυτή η πίστα ρε παιδιά - δεν τις φτιάχνουν έτσι πια.

    Θα ήθελα πολύ να οδηγήσω σε Μουτζέλο και Νίρμπουργκρινγκ μοτοσικλέτα ή οτιδήποτε άλλο με ρόδες

  5. #8450
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.088
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antoncbf Προβολή μηνύματος
    φιλε δεν πας καλα ...ανεβαζω αυτη την κλοπη που εγινε στον αγιο δημητριο στο ποστ που εγινε η κλοπη για το NC750 του nikos dk στον νεο κοσμο (γειτονικες ειναι οι περιοχες αν δεν το ξερεις...οποτε μαλλον ειναι οι ιδιοι κλεφτες ) ο nikos dk ηταν τυχερος μεσα στην ατυχια του γιατι ειχε ασφαλεια κλοπης ,εδω ο φιλος ηταν ατυχος γιατι δεν ειχε ασφαλεια κλοπης σε τοσο ακριβη μοτο κ την πατησε ,στο ποστ του nikos dk εγραφαν τα παιδια απο κατω ,ποσα πληρωνε για να εχει ασφαλεια κλοπης για το NC750 ,εσυ ακριβως τι παραλογο βλεπεις ?
    Με συγχωρεις κι ολας ,αλλα η ΑΜΕΛΕΙΑ ,δεν ειναι ατυχια.Απλως παιρνεις το ρισκο κι οπου βγει.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #8451
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.723
    Τυχερος μεσα στην ατυχια του θα ηταν οι κλεφτες να τρωγανε καμια σουπα πουθενα κ να εβρισκε το μοτο του με ζημια...αλλα να το εβρισκε.
    Το οτι εκανε ασφαλεια κλοπης οταν το πηρε ειναι θεμα επιλογης κ οχι τυχης. Πηρε το ρισκο κ δεν εκανε ο αλλος φιλος για χ,ψ λογους...
    Ride(s) the wind of change...

  7. #8452
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.864
    Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να πάρει μια μηχανή με 9.000+ ευρώ και να μην την ασφαλίσει.
    Προφανώς το οικονομικό θα μου πεις , αλλά ρε φίλε δίνεις ντούκου περί τα 10.000 -15.000-20000 και λυπάσαι τα 600-700 τον χρόνο?
    where was Gondor when the Westfold fell?

  8. #8453
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.116
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να πάρει μια μηχανή με 9.000+ ευρώ και να μην την ασφαλίσει.
    Προφανώς το οικονομικό θα μου πεις , αλλά ρε φίλε δίνεις ντούκου περί τα 10.000 -15.000-20000 και λυπάσαι τα 600-700 τον χρόνο?
    Την ασφάλιση δεν μπορείς να την επιδεικνύεις στις καφετέριες.
    Life begins at 45°.

  9. #8454
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.459
    Διαβάσατε πως το είχε κλειδωμένο;
    when life gets complicated... i ride.

  10. #8455
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.864
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Την ασφάλιση δεν μπορείς να την επιδεικνύεις στις καφετέριες.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	αρχείο λήψης.jpg 
Προβολές:	148 
Μέγεθος:	7,2 KB 
ID:	445086
    where was Gondor when the Westfold fell?

  11. #8456
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2023
    Μηνύματα
    55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Λίγο το ύφος σου πρόσεχε, ναι; και διάβασε πιο προσεκτικά τι έγραψα. Το παλικάρι έβαζε στο φατσαμπούκι τι έκανε στην μηχανή του με πιθανό αποτέλεσμα να γίνει μαγνήτης για τους κλέφτες, αυτό εννοούσα.
    Το τι κατάλαβες εσύ ΔΕΝ σου δίνει το δικαίωμα να μιλάς έτσι!
    συγνωμη αλλα εισαι καπου λαθος...και γραφεις αδικαιολογητες δικαιολογιες για να δικαιολογηθείς...
    δηλαδη εβαζε ο φιλος extra στη moto του κ τις ανεβαζε στο f/k και καλα εκανε για μενα ,δεν εγραφε ουτε διευθυνση σπιτιου ουτε που την παρκαρει νυχτα η ημερα κλπ κλπ ,την ανεβασα μπας κ την δει καπου καποιος φιλος παρατημενη κ ειδοποιήσει το 100 η τον ιδιο κλπ -ενταξει ομως 1.000 ευρω τον χρονο περιπου για ασφαλεια κλοπης ειναι σίγουρα ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟ ,παιδια προσοχη κ παλι για οσους μενουν νεο κοσμο - αγιο δημητριο - νεα σμυρνη- ηλιουπολη κλπ παρα πολλες κλοπες τελευταια ,υπαρχει σπειρα που κλεβει μεγαλες κ ακριβες μοτο...

  12. #8457
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2023
    Μηνύματα
    55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Διαβάσατε πως το είχε κλειδωμένο;
    εγω τα διαβασα με προσοχη κ ειδα (αν λεει αληθεια φυσικα) οτι ειχε λαβει πολλα κ ασφαλη μετρα με ακριβα λουκετα αλυσιδες κλπ ,για να μην του την κλεψουν ,εγω ενα ταπεινο κ παλιο cbf250 εχω κ το κλειδαμπαρωνω ....με πεταλα - λουκετα - αλυσιδες για να το βρω στην θεση του την επομενη μερα ...

  13. #8458
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2023
    Μηνύματα
    55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Την ασφάλιση δεν μπορείς να την επιδεικνύεις στις καφετέριες.
    πολυ σωστη παρατηρηση

  14. #8459
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2023
    Μηνύματα
    55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να πάρει μια μηχανή με 9.000+ ευρώ και να μην την ασφαλίσει.
    Προφανώς το οικονομικό θα μου πεις , αλλά ρε φίλε δίνεις ντούκου περί τα 10.000 -15.000-20000 και λυπάσαι τα 600-700 τον χρόνο?
    παρα πολυ σωστα - αν δεν εχεις την οικ. δυνατοτητα για ασφαλεια κλοπης σε μεγαλη κ ακριβη μοτο -θα εισαι συνεχεια νυχτα-μερα με το αγχος ,μην την κλεψουν

  15. #8460
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Κάναμε όμορφη βολτίτσα με τον Δημήτρη και τον Μπάμπη!

    https://www.zougla.gr/automoto/moto/...ine-aparadekti
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF