Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Καλύτερη αντιπροσωπεία για αγορά Yamaha

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2023
    Μηνύματα
    7

    Καλύτερη αντιπροσωπεία για αγορά Yamaha

    Καλησπέρα στην παρέα,
    Μετά απο πολύμηνη σκέψη και άπειρες αναβολές κατέληξα στην Yamaha MT-07. Ποια επίσημη αντιπροσωπεία πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη για αγορα; Και για την ολη φαση της αγορας αλλα και απο αποψη after sales. Εντελως τυχαια επεσε το ματι μου στο αρθρο του mototriti για τις καλυτερες αντιπροσωπειες και το καταστημα που ελεγε για την yamaha(βυνιος) εχω ακουσει διαφορα χωρις ωστοσο να εχω προσωπικη εμπειρια. Γενικα απο που εχετε μεινει ευχαριστημενοι; Σας ευχαριστω!

  2. #2
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.176
    Εφόσον πας για κούτα, την ίδια αντιμετώπιση θα έχεις πάνω κάτω.
    Ίσως κάποιοι να δώσουν κάποια δώρα με την αγορά, μην φανταστείς όμως τίποτα καλό, συνήθως είναι της σειράς φτηνιάρικα δώρα εκτός και πάρει κανείς μοτό των 20 χιλιάδων, ας πούμε...
    Στην θέση σου θα πήγαινα σε όποιον είναι πιο κοντά μου για μεγαλύτερη ευκολία στα σέρβις όσο θα βρίσκεται στην εγγύηση.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  3. #3
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    308
    Προσωπικά είχα ψωνίσει από Μοτοδικτυο Καλλιρόης και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος. Πωλήσεις-ανταλλακτικα τα παιδιά πολύ κομπλέ, στο service κάνα δυο πιτσιρικαδες έχουν θεματάκια συμπεριφοράς αλλά νομίζω γίνεται σωστή δουλειά με νορμαλ τιμές.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2023
    Μηνύματα
    7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Εφόσον πας για κούτα, την ίδια αντιμετώπιση θα έχεις πάνω κάτω.
    Ίσως κάποιοι να δώσουν κάποια δώρα με την αγορά, μην φανταστείς όμως τίποτα καλό, συνήθως είναι της σειράς φτηνιάρικα δώρα εκτός και πάρει κανείς μοτό των 20 χιλιάδων, ας πούμε...
    Στην θέση σου θα πήγαινα σε όποιον είναι πιο κοντά μου για μεγαλύτερη ευκολία στα σέρβις όσο θα βρίσκεται στην εγγύηση.
    Το χει παρει το ματι μου αυτο με τα δωρα πιο πολυ με τελη κυκλοφοριας και τετοια που ενταξει σιγα τα ουα απο την μια απο την αλλη ειναι κατι ευπροσδεκτο. Οσον αφορα εξοπλισμο θα προτιμησω να κοιταξω αντι για δωρα εκπτωση σε κατι μηπως αναβαθμισω κρανος η μπουφαν. Σε ευχαριστω παντως για την τελευταια συμβουλη δεν το ειχα σκεφτει και οντως βγαζει νοημα.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2023
    Μηνύματα
    7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος
    Προσωπικά είχα ψωνίσει από Μοτοδικτυο Καλλιρόης και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος. Πωλήσεις-ανταλλακτικα τα παιδιά πολύ κομπλέ, στο service κάνα δυο πιτσιρικαδες έχουν θεματάκια συμπεριφοράς αλλά νομίζω γίνεται σωστή δουλειά με νορμαλ τιμές.
    Εχω δει και εγω το αντιστοιχο της Μεσογειων και το χω στα υποψιν μου. Αμα γινεται σωστη δουλεια χαλαλι(μεχρι ενος σημειου βεβαια παντα)

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2016, 15:04
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2016, 13:02
  3. Γνώμες για αγορά Yamaha DT
    από bidil στο forum Yamaha
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2009, 13:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF