Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 100

Θέμα: Εντυπωσεις απο την εκθεση και test rides.

  1. #61
    ΝΛΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ..!!!
    210-7016881

  2. #62
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    nls ise kakia skliri ke akardi
    giati to koroidevis to paloukari?
    θα το (έχει) ξεπεράσει

  3. #63
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    ΝΛΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ..!!!
    210-7016881
    έφτιαξε ο καιρός γι'αυτό - θα σε πάρω αν δω ότι μπορεί να έρθω

  4. #64
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    THANASI...

    OTAN ERHTEI AYTOS O PAPARAS O NLS NA PLYNEI TO BMW...
    PESTOY [E AFOU EXEI FAEI TH TSAPOY NA ERTHEI EKEI...]
    OTI GIA NA TOY PLYNEIS TO PAPAROBMW TOY...THA PREPEI NA MPEI STO MOTO.GR KAI NA GRAPSEI ENA POST...GIA TO POSO KALYTERA EINAI TA KTM APO TA PAPAROBMW!!

    ALIOS...DOSTOY EKEI ENA KARABAKI...[GNOSTO SAPOYNI ] KAI STEILTONA NA TO PLYNEI MONOS TOY!!

  5. #65
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640

    Re: THANASI...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    OTAN ERHTEI AYTOS O PAPARAS O NLS NA PLYNEI TO BMW...
    PESTOY [EAFOU EXEI FAEI TH TSAPOY NA ERHTEI EKEI...]
    OTI GIA NA TOY PLYNEIS TO PAPAROBMW TOY...THA PREPEI NA MPEI STO MOTO.GR KAI NA GRAPSEI ENA POST...GIA TO POSO KALYTERA EINAI TA KTM APO TA PAPAROBMW!!

    ALIOS...DOSTOY EKEI ENA KARABAKI...[GNOSTO SAPOYNI ] KAI STEILTONA NA TO PLYNEI MONOS TOY!!
    bre paparobits (greeklish gia na katalabeneis) sapouni thes esy kai sxoini na pas na kremasteis pou phges kai phres ayto to gameboy me rodes kai nomizeis oti kati egines

  6. #66
    ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ....ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ

    ΒΡΕ,ΒΡΕ ΤΟΝ ΝΛΣ.....ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΟΥ..!!!

  7. #67
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    :rotflmao:

  8. #68
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    PARE PARE..NA SKASOYME EKEI 15 KTM ME

    GAMO TH BROMA PANO...KAI NA PERIMENEI..NA PLYTHOYNE OLA...MA OLA.. TA KTM ...
    KAI META TO DIKO TOY TO ..BMW[OOOOOXXOOOOO] !

    EKEI NA DEIS XENERA!

    A RE SY NLS...TO DUKA DE TO PHRA GIA NA GINO KATI....GIA NA TON ODHGAO TON PHRA!
    ESY POY PHRES TO BMW;;TO PHRES GIA NA SE APOKALOYNE PAPARA STA FORUM;;XAXAXAXAAXAXXAAX

    TESPA..OTAN PAREIS TO 1200 KILA....TI THA GINEIS;;;BARYS PAPARAS;:rotflmao: :rotflmao:

  9. #69
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    κι ασήκωτος

  10. #70
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: PARE PARE..NA SKASOYME EKEI 15 KTM ME

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    GAMO TH BROMA PANO...KAI NA PERIMENEI..NA PLYTHOYNE OLA...MA OLA.. TA KTM ...
    KAI META TO DIKO TOY TO ..BMW[OOOOOXXOOOOO] !

    EKEI NA DEIS XENERA!

    A RE SY NLS...TO DUKA DE TO PHRA GIA NA GINO KATI....GIA NA TON ODHGAO TON PHRA!
    ESY POY PHRES TO BMW;;TO PHRES GIA NA SE APOKALOYNE PAPARA STA FORUM;;XAXAXAXAAXAXXAAX

    TESPA..OTAN PAREIS TO 1200 KILA....TI THA GINEIS;;;BARYS PAPARAS;:rotflmao: :rotflmao:
    ego leo file mou afou travas tetio zori otan o filos nls 8a fevgi apo to plintirio perimene ton ligo pio eki me ena gkouva laspi ke kanton kenourio pali i akoma kalitera perimene na pai spiti na parkari ke meta tou petas tin laspouria na goustaris
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #71
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    εγραψα
    γιατι δεν οδηγησες το fazer για να καταλαβεις την διαφορα της π$#@ας με της βουρτσας (συγγνωμη αγαπητοι fazerakides αλλα ετσι νιωθω,δεν υπαρχει περιπτωση να πιασετε το hornet με το νεο fazer ετσι οπως το ειδα εγω)

    εγραψες
    psinesai gia mia psili?
    ta ergaleia theloyn kai empira xeria, pokahondas.
    arkesoy sti "filikotita" tis sfigas soy

    Τωρα δες τα και τα δυο και βγαλε συμπερασμα μετα συμφωνω οτι εγινα πλεον προκλητικος αλλα πιστευω οχι αδικα αλλα το τα εργαλεια θελουν και εμπειρα χερια και pokahondas εκει δεν μου παει γιατι εγω αναφερομουν σε ενα αψυχο πραγμα και εσυ εγραψες σε προσωπικο επιπεδο αναφερθηκες σε εμενα χωρις να με ξερεις καν ουτε σε γραπτο λογο αλλα αυτο δεν λεει και τιποτα,αλλοιμονο εαν καταθετουμε για μια μηχανη την προσωπικη μας αποψη και ερχονται μετα οι κατοχοι και μας τη λενε,αν το τηρουσες αυστηρα σε επιπεδο μοτοσυκλεττας δεν θα απανταγα ετσι αλλα μαχαιρα εδωσες μαχαιρα θα λαβεις.
    Τι σχεση εχει η αποψη μου για τη μηχανη που εχεις(και αν το ξερα οτι εισαι τοσο ευαισθητος στο θεμα να σαι σιγουρος οτι δεν θα το γραφα,διοτι το σκεφτηκα αλλα λεω τι διαλο για τη μηχανη γραφω) με τις οδηγικες μου ικανοτητες αυτο μπορεις να μου το εξηγησεις;

    τεσπα να σαι καλα εσυ προπαντων και παντα ορθιος και η κουκλα σου!

    και ελπιζω να τα πουμε καπου καποτε και απο κοντα

  12. #72
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    κι εγώ

  13. #73
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΕΣΥ ΜΗ ΜΙΛΑΣ

    ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΑΛΛΟΙ!!!ΑΕΙ ΤΡΑΒΑ ΠΛΥΝΕ ΤΗΝ 316 ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΥΝΕΙΣ ΕΔΩ!!ΑΙΝΤΕ ΟΥΣΤ!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  14. #74
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    εγραψα
    γιατι δεν οδηγησες το fazer για να καταλαβεις την διαφορα της π$#@ας με της βουρτσας (συγγνωμη αγαπητοι fazerakides αλλα ετσι νιωθω,δεν υπαρχει περιπτωση να πιασετε το hornet με το νεο fazer ετσι οπως το ειδα εγω)

    εγραψες
    psinesai gia mia psili?
    ta ergaleia theloyn kai empira xeria, pokahondas.
    arkesoy sti "filikotita" tis sfigas soy

    Τωρα δες τα και τα δυο και βγαλε συμπερασμα μετα συμφωνω οτι εγινα πλεον προκλητικος αλλα πιστευω οχι αδικα αλλα το τα εργαλεια θελουν και εμπειρα χερια και pokahondas εκει δεν μου παει γιατι εγω αναφερομουν σε ενα αψυχο πραγμα και εσυ εγραψες σε προσωπικο επιπεδο αναφερθηκες σε εμενα χωρις να με ξερεις καν ουτε σε γραπτο λογο αλλα αυτο δεν λεει και τιποτα,αλλοιμονο εαν καταθετουμε για μια μηχανη την προσωπικη μας αποψη και ερχονται μετα οι κατοχοι και μας τη λενε,αν το τηρουσες αυστηρα σε επιπεδο μοτοσυκλεττας δεν θα απανταγα ετσι αλλα μαχαιρα εδωσες μαχαιρα θα λαβεις.
    Τι σχεση εχει η αποψη μου για τη μηχανη που εχεις(και αν το ξερα οτι εισαι τοσο ευαισθητος στο θεμα να σαι σιγουρος οτι δεν θα το γραφα,διοτι το σκεφτηκα αλλα λεω τι διαλο για τη μηχανη γραφω) με τις οδηγικες μου ικανοτητες αυτο μπορεις να μου το εξηγησεις;

    τεσπα να σαι καλα εσυ προπαντων και παντα ορθιος και η κουκλα σου!

    και ελπιζω να τα πουμε καπου καποτε και απο κοντα

    Καλησπέρα.

    Φίλε hornet, δεν παρεξηγήθηκα με την ανταλλαγή των μηνυμάτων, προς θεού, δεν υπάρχει κανένα απολυτός πρόβλημα. Εξάλλου δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις, δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε. Στο κάτω-κάτω δε πιστεύω ότι αυτό που πραγματικά επιθυμείς είναι η ανταλλαγή μηνυμάτων σε αυτό το forum σε στιλ «κυριλέ». Δεν αρμόζει πιστεύω κάτι τέτοιο στους μοτοσυκλετιστές, που είναι κατά το μεγαλύτερο ποσοστό τους ανθρώποι αληθινοί και απλοί. Εγώ απάντησα σε πνεύμα «πειράγματος» στις δικές σου «μπηχτές» και με παρεξήγησες. Με θεώρησες τσαμπουκά επειδή σου είπα «ψήνεσαι για μια ψηλή»? αυτά δεν λέτε και με τους φίλους σου όταν μιλάτε για μηχανές? Η μήπως δε σου λένε «άσε ρε φίλε, αυτά δεν είναι για τα δικά σου χέρια» καμιά φορά για να σε πειράξουν? Το «ποκαχοντας» το χρησιμοποιώ σαν παρατσούκλι για τους φίλους της Honda (είστε κολλημένοι κατά κάποιο τρόπο, είναι αλήθεια....) και δεν είχα σκοπό να χαρακτηρίσω εσένα προσωπικά με προσβλητική διάθεση.
    Αλλά μιας και ανέβηκε πολύ το επίπεδο, δηλώνω κατηγορηματικά και αναλαμβάνοντας όλες τις ευθύνες μου τα παρακάτω:

    Τα Honda δεν κλάνουν μια σε σχέση με το super Fazer μου.

    Ελπίζω στο μέλλον πάντως να μην χρειάζετε να απαντώ έτσι κάθε φορά που «πειράζω» κάποιον στο forum γιατί αλλιώς δεν βλέπω το λόγο να είμαι εδώ, βάρος.

    Τα λέμε
    Γιώργος


    Σημ. NLS πρέπει να έχεις ΠΟΛΥ χαλαρή δουλειά ώστε να είσαι τόσο επίμονος σε εργάσιμη ώρα. Ξεκόλα.

  15. #75
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ήταν μια (σπανίως) νυσταλέα μέρα σήμερα

    πράγματι

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ-ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ
    από g.papalexis στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2007, 02:52
  2. Εντυπώσεις από την βόλτα το ΣΚ
    από panagiotispapa στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 22:44
  3. Προς οσους αγορασαν απο την Touratech και πιανει το χερι τους!
    από Vstrommer71 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2007, 00:29
  4. Ανάκληση απο την ΥΑΜΑΗΑ και την ΤΟΥΟΤΑ
    από Gandalf dr685sm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2007, 13:36
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2005, 19:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF