Σελίδα 26 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 16212223242526272829 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 434

Θέμα: Εσπρέσο και συμπάθεια...

  1. #376
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Volpad Προβολή μηνύματος
    Σωστή η παρατήρηση σου....
    Ο καφές είναι αυτος.
    Είναι πολύ αξιόλογος για τα χρήματά του. Θέλει σχετικά ψηλή θερμοκρασία (94°) και αρκετουτσικη ποσότητα (δεν θυμάμαι ποσα γραμμάρια βάζω... εχει σεταριστει η μηχανή εκεί και δεν έχω αλλάξει καφέ για χρόνια...).

    Γενικά η εταιρία έχει ενδιαφέρουσες προτάσεις..
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_M. Προβολή μηνύματος
    +1 κ απο μενα για αυτη την εταιρεια κ τα προιοντα της
    ως λατρης του ελληνικου
    ψωνιζω χρονια (8-9)απο εκει τον ιδιο ελληνικο καφε κ ομοιο του δεν εχω πετυχει πουθενα ακομα κ σε αναλογου τυπου εταιρειες που δραστηριοποιουνται τοσα πολλα χρονια στο ειδος.
    ολες αυτες οι παλαιας κοπης μετρανε αιωνα κ βαλε στα χαρμανια...
    επισης μεχρι να μου κοψουν την ποσοτητα που θελω καθε φορα (1 φορα καθε μηνα αγοραζω 2 κιλα σε 8 των 250γρ, δινω σε ολη την στενη φαμιλια) εχω δοκιμασει εσπρεσακι στο μαγαζι απο κατι χαρμανια της Αφρικης δεν θυμαμαι χωρες κτλ ομως θυμαμαι πολυ καλα την απιστευτη γευση κ αρωμα που ειχαν!
    απιστευτη,ποιοτητα,γευση,καιμακι,απαλοτητα!
    Α, τέλεια, η επόμενη παραγγελία θα γίνει από εκεί

    Έχουν και ημερομηνία ψησίματος, άψογα, όποιος έχει ανάλογες ποιοτικές προτάσεις καταστημάτων ας γράψει τις εντυπώσεις του, μη σας τα βγάζουμε με το τσιγκέλι

  2. #377
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Καλημέρες με δοκιμή του Master Blend από το Coffee Island που είναι και το σήμα κατατεθέν 100% Arabica χαρμάνι τους:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	eOoMvkW - Imgur.jpg 
Προβολές:	219 
Μέγεθος:	107,6 KB 
ID:	450595

    Σωστή συσκευασία με βαλβίδα μονής κατεύθυνσης αλλά η σακούλα είναι από πολύ λεπτό πλαστικό υλικό και δεν υπάρχει ημερομηνία ψησίματος

    Παρόλα αυτά επειδή είναι το κύριο χαρμάνι της εταιρείας ψήνεται σε μεγάλες ποσότητες και συχνά, οπότε υπάρχει καλή πιθανότητα να τον πετύχετε φρεσκοκαβουρδισμένο.

    Ο δικός μου ήταν σίγουρα φρέσκος αλλά με προβλημάτισε το υπερβολικά έντονο άρωμα μόλις τον άνοιξα, με έκανε να πιστέψω ότι ήταν τεχνητά αρωματισμένος, αλλά μόλις τον έβαλα στο ειδικό δοχείο ισορρόπησε.

    Με τα διαφορετικά χαρακτηριστικά των ποικιλιών από Βραζιλία, Κολομβία και Αιθιοπία, το medium - dark ψήσιμο είναι μονόδρομος και, επιτέλους, πολύ σωστό και επιτυχημένο χωρίς τις συνηθισμένες υπερβολές.

    Σαν πρώτη επιλογή αλυσίδας καφέ βγαίνει αυστηρά στα 18γρ και πρέπει να ομολογήσω ότι είναι σίγουρα αρκετά "ψαγμένος" ώστε να παίρνει τα θετικά της κάθε ποικιλίας και πολύ εύκολος και σταθερός στην εξαγωγή.

    Από την άλλη βέβαια είναι κάπως "φλύαρος" με κάποια από τα χαρακτηριστικά του να επικαλύπτονται και να αλληλοεξουδετερώνονται αναλόγως εξαγωγής αλλά πάντα ενδιαφέρων:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	3B4QzN5 - Imgur.jpg 
Προβολές:	219 
Μέγεθος:	108,5 KB 
ID:	450596

    Θα έλεγα ότι είναι ιδανική επιλογή για αρχάριους γιατί είναι δύσκολο ως αδύνατο να βγάλεις νεροχυτάτο καφέ ακόμα και όταν ψάχνεσαι με τις ρυθμίσεις και καταλήγεις πάντα με ένα φλυτζάνι που έχει κάτι να πει έστω και χωρίς να είναι απολύτως ισορροπημένο.

    Ιδανικός επίσης για όλα τα παράγωγα ροφήματα, κρύα ή ζεστά, καθώς με το στιβαρό του σώμα "ακούγεται" δυνατά, για εσπρέσο θα προτιμούσα πάντως τον Σάντα Τερέζα της ίδιας εταιρείας για τον οποίο έγραψα στη σελίδα 18.

    Ο Master Blend βέβαια είναι πολύ πιο οικονομικός αλλά σίγουρα over engineered και δείχνει να προσπαθεί πολύ για να αποδώσει ένα απλό και καθαρό προφίλ σοκολάτας και ξηρών καρπών με μια κάποια οξύτητα.

  3. #378
    Συντονιστής Το avatar του/της Volpad
    Moderator
    Εγγραφή
    28/03/2019
    Μηνύματα
    1.014
    Αμα ακούγεται δυνατά το σώμα, δοκίμασε να αυξήσεις τη ποσότητα του καφέ στο καλάθι.
    Στα πόσα δευτερόλεπτα έχεις εκχύλιση? Αν χρειαστεί κόψε λίγο πιο χοντρά για να πιάσεις το χρόνο.

    Γενικά, έχω παρατηρήσει το εξής.
    Οι καφέδες που βγαίνουν απευθύνονται σε "φτωχότερες" περιοχές, ψήνονται περισσότερο, θέλουν λιγότερα γραμμάρια καφέ στο καλάθι και έχουν αρκετά ισχυρό σώμα και λιγότερες λεπτές γεύσεις.
    Αυτοί που απευθύνονται σε πιο "πλούσιες" περιοχές, ψήνονται λιγότερο, θέλουν πολύ περισσότερα γραμμάρια στο καλάθι και έχουν ασθενέστερο σώμα και περισσότερες λεπτές γεύσεις.

    Οι καφέδες που πουλάνε συνήθως τα μαγαζιά (εννοώ οι καφετέριες), είναι της 1ης κατηγορίας, για λόγους κόστους. Άλλο να βάζεις 20gr καφέ σε κάθε 2πλό εσπρέσσο και άλλο να βάζεις 35gr...

  4. #379
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Volpad Προβολή μηνύματος
    Αμα ακούγεται δυνατά το σώμα, δοκίμασε να αυξήσεις τη ποσότητα του καφέ στο καλάθι.
    Στα πόσα δευτερόλεπτα έχεις εκχύλιση? Αν χρειαστεί κόψε λίγο πιο χοντρά για να πιάσεις το χρόνο.

    Γενικά, έχω παρατηρήσει το εξής.
    Οι καφέδες που βγαίνουν απευθύνονται σε "φτωχότερες" περιοχές, ψήνονται περισσότερο, θέλουν λιγότερα γραμμάρια καφέ στο καλάθι και έχουν αρκετά ισχυρό σώμα και λιγότερες λεπτές γεύσεις.
    Αυτοί που απευθύνονται σε πιο "πλούσιες" περιοχές, ψήνονται λιγότερο, θέλουν πολύ περισσότερα γραμμάρια στο καλάθι και έχουν ασθενέστερο σώμα και περισσότερες λεπτές γεύσεις.

    Οι καφέδες που πουλάνε συνήθως τα μαγαζιά (εννοώ οι καφετέριες), είναι της 1ης κατηγορίας, για λόγους κόστους. Άλλο να βάζεις 20gr καφέ σε κάθε 2πλό εσπρέσσο και άλλο να βάζεις 35gr...
    Δεν το γράφω σαν μειονέκτημα ότι έχει καλό σώμα, ίσα - ίσα που μου αρέσει κιόλας

    Ξεκίνησα από τα 19γρ στο καλαθάκι και κατέληξα στο πιο ισορροπημένο αποτέλεσμα στα 18γρ, που είναι και ο μέσος όρος ποσότητας καφέ για έναν διπλό εσπρέσο.

    Συμφωνούμε λοιπόν ότι το βασικό χαρμάνι μιας εταιρείας δεν υπάρχει περίπτωση να "λειτουργεί" με 20+γρ στο καλαθάκι για λόγους κόστους.

    Επίσης πρέπει να δίνει ικανοποιητικό αποτέλεσμα όταν τον δουλεύουν υπάλληλοι σε αλυσίδες καφέ που δεν είναι απαραίτητα μπαρίστι, χωρίς puck prep και στα γρήγορα.

    Εγώ θα "γυρίσω" αυτό που λες για τις περιοχές στο επίπεδο του εξοπλισμού και θα πω πως όσο ακριβότερο είναι το hardware, μύλος και μηχανή, και η προετοιμασία πριν την εξαγωγή, τόσο περισσότερες πιθανότητες υπάρχουν να εκμεταλλευτούμε τα λεπτότερα προφίλ των ακριβότερων καφέδων.

    Για αυτό θα προσθέσω ότι ο συγκεκριμένος καφές ταιριάζει απόλυτα με budget έως entry level εξοπλισμό, αλλά το "ταβάνι" του που μπορεί να πιάσει κανείς με πιο premium εξοπλισμό είναι σχετικά χαμηλό.

  5. #380
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Καλημέρες με δοκιμή του Master Blend από το Coffee Island που είναι και το σήμα κατατεθέν 100% Arabica χαρμάνι τους:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	eOoMvkW - Imgur.jpg 
Προβολές:	219 
Μέγεθος:	107,6 KB 
ID:	450595

    Σωστή συσκευασία με βαλβίδα μονής κατεύθυνσης αλλά η σακούλα είναι από πολύ λεπτό πλαστικό υλικό και δεν υπάρχει ημερομηνία ψησίματος

    Παρόλα αυτά επειδή είναι το κύριο χαρμάνι της εταιρείας ψήνεται σε μεγάλες ποσότητες και συχνά, οπότε υπάρχει καλή πιθανότητα να τον πετύχετε φρεσκοκαβουρδισμένο.

    Ο δικός μου ήταν σίγουρα φρέσκος αλλά με προβλημάτισε το υπερβολικά έντονο άρωμα μόλις τον άνοιξα, με έκανε να πιστέψω ότι ήταν τεχνητά αρωματισμένος, αλλά μόλις τον έβαλα στο ειδικό δοχείο ισορρόπησε.

    Με τα διαφορετικά χαρακτηριστικά των ποικιλιών από Βραζιλία, Κολομβία και Αιθιοπία, το medium - dark ψήσιμο είναι μονόδρομος και, επιτέλους, πολύ σωστό και επιτυχημένο χωρίς τις συνηθισμένες υπερβολές.

    Σαν πρώτη επιλογή αλυσίδας καφέ βγαίνει αυστηρά στα 18γρ και πρέπει να ομολογήσω ότι είναι σίγουρα αρκετά "ψαγμένος" ώστε να παίρνει τα θετικά της κάθε ποικιλίας και πολύ εύκολος και σταθερός στην εξαγωγή.

    Από την άλλη βέβαια είναι κάπως "φλύαρος" με κάποια από τα χαρακτηριστικά του να επικαλύπτονται και να αλληλοεξουδετερώνονται αναλόγως εξαγωγής αλλά πάντα ενδιαφέρων:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	3B4QzN5 - Imgur.jpg 
Προβολές:	219 
Μέγεθος:	108,5 KB 
ID:	450596

    Θα έλεγα ότι είναι ιδανική επιλογή για αρχάριους γιατί είναι δύσκολο ως αδύνατο να βγάλεις νεροχυτάτο καφέ ακόμα και όταν ψάχνεσαι με τις ρυθμίσεις και καταλήγεις πάντα με ένα φλυτζάνι που έχει κάτι να πει έστω και χωρίς να είναι απολύτως ισορροπημένο.

    Ιδανικός επίσης για όλα τα παράγωγα ροφήματα, κρύα ή ζεστά, καθώς με το στιβαρό του σώμα "ακούγεται" δυνατά, για εσπρέσο θα προτιμούσα πάντως τον Σάντα Τερέζα της ίδιας εταιρείας για τον οποίο έγραψα στη σελίδα 18.

    Ο Master Blend βέβαια είναι πολύ πιο οικονομικός αλλά σίγουρα over engineered και δείχνει να προσπαθεί πολύ για να αποδώσει ένα απλό και καθαρό προφίλ σοκολάτας και ξηρών καρπών με μια κάποια οξύτητα.
    Τιμούλα;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  6. #381
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Τιμούλα;
    Πρώτα θα μας πεις την περιοχή σου, τον εξοπλισμό σου, το εισόδημα και τον ενφια σου για να δούμε αν ο συγκεκριμένος καφές είναι της τάξεώς σου

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20240213_152653.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	13,0 KB 
ID:	450597



















    ...8 ευρώ τα 250γρ κάνει, αν τον πετύχεις φρεσκοψημένο αξίζει με τα χίλια μια δοκιμή

  7. #382
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.814
    με έχετε κάνει να μετανιώσω που πήρα την αυτόματη και έβγαλα σε "ακινησία" την manual

  8. #383
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.814
    το 'χω, θα σας μπανάρω και θα σβήσω το θέμα

  9. #384
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Ban τον μΠ@υστη λέμε!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Πωωωωω... καλά λέει ο Bowleno να σε μπανάρουν.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    το 'χω, θα σας μπανάρω και θα σβήσω το θέμα

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20240213_182636.jpg 
Προβολές:	188 
Μέγεθος:	17,4 KB 
ID:	450603

  10. #385
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.814
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20240213_182636.jpg 
Προβολές:	188 
Μέγεθος:	17,4 KB 
ID:	450603

  11. #386
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Καλημέρα σε όλους, τελικά πήρα και σκαντζόχοιρο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	VIaZXUK - Imgur.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	101,4 KB 
ID:	451112

    Ο λόγος είναι απλός, με το κατάλληλο εργαλείο η δουλειά γίνεται πιο γρήγορα, πιο αποτελεσματικά και πιο ευχάριστα και μαζί με τον κατανεμητή και φυσικά το τάμπερ έχω τελειώσει με το puck prep σε δευτερόλεπτα.

    Επίσης διαπίστωσα ότι με τον entry level εξοπλισμό μου το puck prep είναι απαραίτητο και βοηθά στην καλύτερη εξαγωγή ακόμα και του τελευταίου κόκκου καφέ.

    To συγκεκριμένο γκάτζετ το πήρα από Temu πολύ φθηνό και πραγματικά αξίζει τα εννέα ευρώ του καθώς οι ακίδες φαίνονται πολύ ανθεκτικές και η κεφαλή σφραγίζει το 58άρι καλαθάκι κάνοντας τη δουλειά χωρίς να λερώνει και να σπαταλά καφέ


    Να και το πρωινό μου καφεδάκι, έγινε και το απίστευτο να πετύχω latte art πρωί Δευτέρας

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	0020vK9 - Imgur.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	102,6 KB 
ID:	451114

  12. #387
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα σε όλους, τελικά πήρα και σκαντζόχοιρο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	VIaZXUK - Imgur.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	101,4 KB 
ID:	451112

    Ο λόγος είναι απλός, με το κατάλληλο εργαλείο η δουλειά γίνεται πιο γρήγορα, πιο αποτελεσματικά και πιο ευχάριστα και μαζί με τον κατανεμητή και φυσικά το τάμπερ έχω τελειώσει με το puck prep σε δευτερόλεπτα.

    Επίσης διαπίστωσα ότι με τον entry level εξοπλισμό μου το puck prep είναι απαραίτητο και βοηθά στην καλύτερη εξαγωγή ακόμα και του τελευταίου κόκκου καφέ.

    To συγκεκριμένο γκάτζετ το πήρα από Temu πολύ φθηνό και πραγματικά αξίζει τα εννέα ευρώ του καθώς οι ακίδες φαίνονται πολύ ανθεκτικές και η κεφαλή σφραγίζει το 58άρι καλαθάκι κάνοντας τη δουλειά χωρίς να λερώνει και να σπαταλά καφέ


    Να και το πρωινό μου καφεδάκι, έγινε και το απίστευτο να πετύχω latte art πρωί Δευτέρας

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	0020vK9 - Imgur.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	102,6 KB 
ID:	451114

    Να δω πότε θα σε Banάρουμε εσένανΕ.....


    Ωραίος!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  13. #388
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.401
    Δοκιμή νο.2 από τους Coffee Rawsters - Δελφών με Π. Συνδίκα, όμορφος χώρος και ποικιλία small batch καφέδων με ημερομηνία ψησίματος

    Πλέον οι συσκευασίες έχουν μονόδρομη βαλβίδα - μπράβο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	4xO4x78 - Imgur.jpg 
Προβολές:	85 
Μέγεθος:	104,7 KB 
ID:	451162

    Όπως είχα γράψει και πριν οι τιμές θα ήταν εξαιρετικές αν οι συσκευασίες ήταν 250gr αντί για 200gr (ο συγκεκριμένος στα 8 ευρώ), αλλά είναι σίγουρα λογικές.

    Κολομβιανός μονοποικιλιακός λοιπόν, ψημένος στις 5 Φεβρουαρίου, με πολύ ενδιαφέρον προφίλ - εντυπώσεις σύντομα!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	k86a0Eh - Imgur.jpg 
Προβολές:	84 
Μέγεθος:	102,9 KB 
ID:	451163

  14. #389
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Δοκιμή νο.2 από τους Coffee Rawsters - Δελφών με Π. Συνδίκα, όμορφος χώρος και ποικιλία small batch καφέδων με ημερομηνία ψησίματος

    Πλέον οι συσκευασίες έχουν μονόδρομη βαλβίδα - μπράβο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	4xO4x78 - Imgur.jpg 
Προβολές:	85 
Μέγεθος:	104,7 KB 
ID:	451162

    Όπως είχα γράψει και πριν οι τιμές θα ήταν εξαιρετικές αν οι συσκευασίες ήταν 250gr αντί για 200gr (ο συγκεκριμένος στα 8 ευρώ), αλλά είναι σίγουρα λογικές.

    Κολομβιανός μονοποικιλιακός λοιπόν, ψημένος στις 5 Φεβρουαρίου, με πολύ ενδιαφέρον προφίλ - εντυπώσεις σύντομα!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	k86a0Eh - Imgur.jpg 
Προβολές:	84 
Μέγεθος:	102,9 KB 
ID:	451163


    Ρε κιορατά, θα με κάνεις να έρθω Σαλόνικα να σε banαρω επί τόπου! Αφού πρώτα πιω τον καφέ σου, βεβαίως βεβαίως....


    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #390
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/02/2018
    Μηνύματα
    28
    Ψησου...αφού πρώτα φτιαχτείς με καλούς καφέδες βεβαίως, βεβαίως...

Παρόμοια θέματα

  1. Τσάϊ και Συμπάθεια
    από Alchimistis στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2018, 23:01
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2014, 09:05
  3. Και κάτι ακόμα
    από bikersonly στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 15:41
  4. Γεια και χαρα
    από sonus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 11:47
  5. Προς admins, moderatores και όποιος άλλος...
    από TManiac στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 08:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF