Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 79

Θέμα: Απαράδεκτη έως ύποπτη η συμπεροφορά του site

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Μόλις περιέγραψες τον καπιταλισμό.
    Αυτό που με μπερδεύει βέβαια σε αυτά που λες είναι ότι πιάνονται με την γίδα στην πλάτη.
    Ότι έχεις περιγράψει μέχρι τώρα είναι η άποψη ενός μάστορα για την δουλειά άλλου μάστορα ήτοι δεν γνωρίζεις πραγματικά τι έχει γίνει αλλά βασίζεσαι στην άποψη 2ου μάστορα που και αυτός πιθανολογεί ότι δεν έχει αλλάξει η αντλία σου.
    Που ξέρεις ότι ο 2ος μάστορας δεν σου κράζει τον προηγούμενο για να σε πιάσει πελάτη?
    Σε όσους μάστορες έχω πάει οι περισσότεροι είναι στην φάση'' πως στα έχει δέσει έτσι? , δεν σου έχει βάλει όλες τις βίδες, τι λάδια σου έβαλε ?'' Είναι πάγια τακτική τους για να τους εμπιστευτείς και αντικειμενικά αν και αντισυναδελφικό δεν είναι και τόσο μεμπτό.

    Τώρα θα μιλήσω για τους δικηγόρους. Μιας και ανήκω στον κλάδο.
    Εγώ δεν πουλάω κάτι εξειδικευμένο, ασκώ λειτούργημα και χειρίζομαι έννοιες που δεν είναι απλό να στις κάνω κατανοητές. Όχι επειδή είμαι σνομπ αλλά επειδή έχεις άγνοια.
    Ξέρεις πόσοι απαιτούν να γίνει μια ενέργεια που είναι καταφανώς λάθος και τελικά βγαίνω και απατεώνας ή ότι δεν ξέρω την δουλειά μου αν δεν τους την κάνω?
    Πάνε στον επόμενο που τον ενδιαφέρει περισσότερο να πάρει 5 δεκάρες παραπάνω και του κάνει το χατίρι ,τέλος τα κάνουν σκατά και μετά μένουν με την ίδια εικόνα., οι δικηγόροι είναι απατεώνες.
    Από τα γραφόμενα σου , φαίνεσαι τέτοιος τύπος.
    Ξέρεις να κρίνεις , αλλά όταν έπρεπε να κρίνεις π.χ. αν ο απέναντι σου πάει να σε δουλέψει, δεν το έκανες και το δικαιολογείς σαν άγνοια.
    Γιατί δεν ζήτησες παραστατικά?
    Γιατί δεν πλήρωσες τον Φ.Π.Α. για να είσαι τυπικός και ωραίος και τώρα θα του έπαιρνες τα σώβρακα?
    Γιατί βολεύτηκες και τώρα που δεν σου βγήκε το ρίσκο σου φταίει ο ντουνιάς.
    Κάτσε ρε δικηγόρε... εκεί που μας χρωστούσαν μας πήραν και το βόδι δηλαδή;
    Σύμπτωση στη σύμπτωση; Σύμπτωση ότι δεν μου έδωσε το αναταλλακτικό σύμπτωση και ότι ο 2ος μάστορας έχει την ίδια άποψη; Σύμπτωση ότι δεν βρήκα μεταχειριμένο πάνω από 70 ευρώ; Πολλές συμπτώσεις δεν νομίζεις; Και αν δεν είναι με τη γίδα στην πλάτη 400 ευρώ η καινούρια αντλία και μεταχειρισμένη 230 και την αφήνει 180 ενώ επικοινώνησα με Σαρακάκη και μου είπε 274 ολοκαίνουργια γνήσια ετοιμοπαράδοτη τότε τι είναι;

    Και για το συνάφι σου... γράφεις ότι δεν κάνεις κάτι εξειδικευμενο... αλήθεια χρειάζεται να το σχολιάσει κανείς αυτό; Και αυτά περι λειτουργήματος τα ακούω βερεσε. Πολλοί κρύβονται πίσω από τέτοιες κλισέ ταμπέλες. Δεν λέω... δεν είναι όλοι ίδιοι σαφώς. Αλλά αρκούν αυτοί οι κακοί για να βγεί το κακό όνομα και θα πρέπει κάθε κλάδος να προστατεύει το εαυτό του από δαυτους. Γράφεις "Από τα γραφόμενα σου , φαίνεσαι τέτοιος τύπος." Λοιπόν όταν πέθανε ο πατέρας μου απευθυνθήκαμε σε δικηγόρο για τα περαιτέρω σχετικά με την περιουσία. Μάθε λοιπόν ότι και από εκεί έφαγα φόλα. Του έλεγα ότι καθυστερούμε και θα πρέπει να με φωνάξει πριν αλλάξει το έτος και μου έλεγε συνέχεια ναι και ναι και ποτέ δεν επικοινωνούσε. Τελικά καθυστέρησε πέραν των ημερομηνιών (είχε παρα πολύ χρόνο και ό ίδιος με πίεζε και μου έλεγε πές τε μου εσείς οκ και θα σας ενημερώσω και έγινε άφαντος) και η συμβολαιογράφος τελικά ήταν εκείνη που μου το εντόπισε και έφαγα πρόστιμο από την εφορία. Οπότε μην βιάζεσαι να κρίνεις τι έχει υποστεί ο καθένας και καταλήγουμε σε τέτοιες απόψεις. Μιλάμε για αντιεπαγγελματική συμπεριφορά πέραν του ότι είναι και προσβλητική.
    Γράφεις γιατί δεν ζήτησες παραστατικά. Εσύ μπορεί να είσαι παραλής εγώ δεν είμαι (για να μην αναφέρω τι μου είπε ότι κάνει στους δικηγόρους που βλέπει ότι τα έχουν!!!).
    και αν πιστεύεις ότι όταν κάποιος σου λέει καινούργιο 400 ενώ κάνει 274 και μεταχειρισμένο 230 και 180 ενώ είναι max 70 αλλά μου φταίει ο ντουνιάς τότε φίλε μου έχεις πέσει θύμα εξαπάτησης πολλές φορές και δεν έχεις πάρει χαμπάρι...

  2. #47
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Σε προφύλαξαν από πιθανή χαζομάρα και καλά έκαναν.
    όσο για τα συνεργεία, προσωπικά δεν πηγαίνω μηχανάκι ούτε για το σέρβις των 1000 χιλ.
    Δεν έχω ανάγκη από προστάτες. Αν ήταν έτσι θα είχαν ήδη διακόψει και το νέο thread.
    Και καλά κάνεις και δεν το πας αφού μπορείς. Εγώ δεν είμαι γνώστης

  3. #48
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Ρε φιλαρακι δεν ειναι ετσι οπως τα λες.
    Και θα σου δώσω 1 απλά παραδειγμα.
    Σε daytona 675 με χαλασμενο ματι στα πηνια η triumph μου ζητούσε 500 ευρω γιατι το ματι δεν πουλιοταν ξεχωριστα οποτε
    επρεπε να αλλαξω και τα πηνια μαζι.
    Στο συνεργειο που πηγαινω τα παιδια καθησαν και δοκιμαζαν ματια μεχρι να βρουν ενα που να κανει,τελικα βρηκαν ενα ματι απο ktm
    και το μηχανάκι δουλευει μια χαρα με κοστος το 1/4 της αξιας που θα επρεπε να δωσω για το γνήσιο ανταλλακτικό.
    Δεν ειναι ολοι οι μαστορες λαμογια ουτε ολοι προσπαθουν να πατησουν στην αγνοια σου για να σε κλέψουν.
    Και στο φινάλε πριν σου κανουν την επισκευη σε ρωτάνε,φιλαρακι ειναι τοσα, θες?
    Εσυ τα δινεις αρα εισαι υπευθυνος να ψαξεις να ρωτησεις και να μάθεις αν πανω κατω αυτο που σου λενε ειναι οκ.
    400 ευρώ μου ζήτησε ο μαστορας για καινούριο 274 από επικοινωνία με Σφακιανάκη. 230 μου λέει ο μάστορας ότι του ζήτησε ο συνεργάτης του για μεταχειρισμένο και το έκανε αυτός 180 max 70 το βρίσκω στο ιντερνετ...
    Στην αρχή μου λέει ο συνεταίρος-βοηθός του ότι το άνοιξε και είναι το o-ring μετά από 3 μέρες με παίρνει αυτός και μου λέει ότι θέλει αλλαγή και η ίδια η τρόμπα γιατί ΘΑ δημιουργήσει πρόβλημα και δεν έχω εναλλακτική
    κατα τα άλλα δεν είναι έτσι... οκ... Thanks anyway
    Υποτίθεται ότι φτιάχνεις μια σχέση εμπιστοσύνης. Αν είναι κάθε φορά που πας τη μηχανή σου να γίνεται project...
    Συμφωνώ μόνο στο ότι δεν είναι όλοι έτσι. Αλλά αυτό θέλει χρόνο και χτίσιμο...
    Τελευταία τροποποίηση από nonlinear; 16/02/2023 στις 16:48.

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.272
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    400 ευρώ μου ζήτησε ο μαστορας για καινούριο 274 από επικοινωνία με Σφακιανάκη. 230 μου λέει ο μάστορας ότι του ζήτησε ο συνεργάτης του για μεταχειρισμένο και το έκανε αυτός 180 max 70 το βρίσκω στο ιντερνετ...
    Στην αρχή μου λέει ο συνεταίρος-βοηθός του ότι το άνοιξε και είναι το o-ring μετά από 3 μέρες με παίρνει αυτός και μου λέει ότι θέλει αλλαγή και η ίδια η τρόμπα γιατί ΘΑ δημιουργήσει πρόβλημα και δεν έχω εναλλακτική
    κατα τα άλλα δεν είναι έτσι... οκ... Thanks anyway
    Σου ειπα οτι ολοι οι μαστορες δεν ειναι λαμογια το τι κανει ο δικος σου πως να το ξερω?

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.088
    Ηθικον δίδαγμα, πάμε σε σοβαρά εξουσιοδοτημένα,για να έχουμε και την κάλυψη της αντιπροσωπείας.Οσοι και αν μπορούμε.Κοιταμε αξιολογήσεις, ρωτάμε, κλπ.Τα έχουμε κοιτάξει από πριν,σε περίπτωση αιφνίδιας βλάβης στη μέση του δρόμου και χρήσης οδικής βοήθειας.

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    630
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Κάτσε ρε δικηγόρε... εκεί που μας χρωστούσαν μας πήραν και το βόδι δηλαδή;
    Σύμπτωση στη σύμπτωση; Σύμπτωση ότι δεν μου έδωσε το αναταλλακτικό σύμπτωση και ότι ο 2ος μάστορας έχει την ίδια άποψη; Σύμπτωση ότι δεν βρήκα μεταχειριμένο πάνω από 70 ευρώ; Πολλές συμπτώσεις δεν νομίζεις; Και αν δεν είναι με τη γίδα στην πλάτη 400 ευρώ η καινούρια αντλία και μεταχειρισμένη 230 και την αφήνει 180 ενώ επικοινώνησα με Σαρακάκη και μου είπε 274 ολοκαίνουργια γνήσια ετοιμοπαράδοτη τότε τι είναι;

    .
    Oλα αυτα που γραφεις τωρα αν δεν ειχες πει το αρχικο "ναι" στο να προχωρησει στην αλλαγη με την μεταχειρισμενη θα τα ειχες αποφυγει. Δεν το εκανες γιατι πιθανοτατα ηθελες την μηχανη αυθημερον, γιατι θεωρησες δυσκολο το ψαξιμο, γιατι ειχες δουλεια, κλπ και την πατησες. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να φροντισεις να μην την ξαναπαθεις.

    Ολοι μας λιγο η πολυ εχουμε πεσει θυματα τετοιου δαγκωματος και μαθαμε με τον δυσκολο τροπο, οπως θα μαθεις κι εσυ. ΑΛλωστε γι αυτο θα δεις πολλους να επισκευαζουν μονοι τους τις δικες τους. Γιατι επαθαν κι εμαθαν. Ξερεις τι ειναι να πληρωνεις σε εξουσιοδοτημενο 3 φορες παραπανω ενα ανταλλακτικο απο οσο κανει κανονικα; Το πηρα ειδηση χρονια μετα οταν ξανασπασε και πηγα σε αλλο συνεργειο για καμια πατεντα και μου ειπε ποσο κοστιζει.

    Γι αυτο καθε μα καθε φορα που μας τηλεφωνουν απο το συνεργειο λεγοντας μας οτιδηποτε, του απανταμε οτι θα τον παρουμε σε μιση ωρα πισω και ψαχνουμε τιμες γι' αυτο που μας ειπε. Μονο τοτε δινουμε το ΟΚ.

    Που και παλι μπορει να μας λεει φουμαρα αλλα τουλαχιστον δεν θα το πληρωσουμε βαπορισιο

  7. #52
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Αυτός είναι πιο πολύ χαμένος από εμένα. Έχασε έναν πελάτη και δυνητικά και άλλους που θα τον σύστηνα και θα πάρει μια κακή κριτική και μια καταγγελία στον Σαρακάκη.
    Τελευταία τροποποίηση από nonlinear; 16/02/2023 στις 17:30.

  8. #53
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Oλα αυτα που γραφεις τωρα αν δεν ειχες πει το αρχικο "ναι" στο να προχωρησει στην αλλαγη με την μεταχειρισμενη θα τα ειχες αποφυγει. Δεν το εκανες γιατι πιθανοτατα ηθελες την μηχανη αυθημερον, γιατι θεωρησες δυσκολο το ψαξιμο, γιατι ειχες δουλεια, κλπ και την πατησες. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να φροντισεις να μην την ξαναπαθεις.

    Ολοι μας λιγο η πολυ εχουμε πεσει θυματα τετοιου δαγκωματος και μαθαμε με τον δυσκολο τροπο, οπως θα μαθεις κι εσυ. ΑΛλωστε γι αυτο θα δεις πολλους να επισκευαζουν μονοι τους τις δικες τους. Γιατι επαθαν κι εμαθαν. Ξερεις τι ειναι να πληρωνεις σε εξουσιοδοτημενο 3 φορες παραπανω ενα ανταλλακτικο απο οσο κανει κανονικα; Το πηρα ειδηση χρονια μετα οταν ξανασπασε και πηγα σε αλλο συνεργειο για καμια πατεντα και μου ειπε ποσο κοστιζει.

    Γι αυτο καθε μα καθε φορα που μας τηλεφωνουν απο το συνεργειο λεγοντας μας οτιδηποτε, του απανταμε οτι θα τον παρουμε σε μιση ωρα πισω και ψαχνουμε τιμες γι' αυτο που μας ειπε. Μονο τοτε δινουμε το ΟΚ.

    Που και παλι μπορει να μας λεει φουμαρα αλλα τουλαχιστον δεν θα το πληρωσουμε βαπορισιο
    Ο Ωνάσης είχε πεί ότι αν δεν εμπιστεύεσαι τους ανθρώπους δε θα κάνεις ποτέ περιουσία και και η θέση σου είναι στα βουνά να βοσκάς πρόβατα. Όχι ότι δεν έχεις δίκιο αλλά έχει και αυτό τη σημασία του. Αν είναι κάθε φορά που πάς τη μηχανή στο συνεργείο να δημιουργείται ολόκληρο project και να κάνεις τον ντετέκτιβ...

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.088
    Σαρακάκης ώρε,όχι Σφακιανάκης.

  10. #55
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Σαρακάκης ώρε,όχι Σφακιανάκης.
    Έχεις δίκιο ωρέ σύντεκνε.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    630
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Ο Ωνάσης είχε πεί ότι αν δεν εμπιστεύεσαι τους ανθρώπους δε θα κάνεις ποτέ περιουσία και και η θέση σου είναι στα βουνά να βοσκάς πρόβατα. Όχι ότι δεν έχεις δίκιο αλλά έχει και αυτό τη σημασία του. Αν είναι κάθε φορά που πάς τη μηχανή στο συνεργείο να δημιουργείται ολόκληρο project και να κάνεις τον ντετέκτιβ...
    Με μια και δυο φορες που πας καπου δεν χτιζεις σχεση.

    Οποτε θα κανεις οτιδηποτε μπορεις να διασφαλισεις τα λεφτα που δινεις. Για να μην τα κλαις μετα

  12. #57
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.659
    Ρε παλικαρι είσαι απίστευτος!!!
    4 σελίδες οργής;;;
    Εγω ειμαι ο υπαιτιος, το πρωί που σου απάντησα στο αρχικό σου θρεντ. Το έκανα μέσω κινητου και ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ κλειδωθηκε. Μου έχει συμβεί ξανά αρκετές φορές, δεν έχω καταλάβει τι λάθος κάνω και συμβαίνει. Συνήθως όμως είτε το παιρνω πρεφα εγκαιρα είτε κάποιος μου το επισημαίνει και διορθώνω.
    Τώρα εσυ έπεσες στην περίπτωση όπου δεν ξαναμπήκα όλη τη μέρα και αντί να στείλεις ένα μήνυμα, ρε παιδια γιατί κλείδωσε κλπ, εφτιαξες σήριαλ.
    Διάβασα μόλις λίγα ποστ σε τουτο της πρώτης σελίδας και χαίρομαι που βλέπω ότι οι συμφορουμιτες σε έβαλαν στη θέση σου. Αυτό είναι κέρδος για ένα μέσο. Να υπάρχει η στοιχειώδης συμπνοια και κατανόηση.
    Σου ζητώ συγνώμη πάντως που ένα λάθος μου, σου προκάλεσε τόση τρικυμία.
    Πάω να συνεχίσω την ανάγνωση.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.588
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Κάτσε ρε δικηγόρε... εκεί που μας χρωστούσαν μας πήραν και το βόδι δηλαδή;
    Σύμπτωση στη σύμπτωση; Σύμπτωση ότι δεν μου έδωσε το αναταλλακτικό σύμπτωση και ότι ο 2ος μάστορας έχει την ίδια άποψη; Σύμπτωση ότι δεν βρήκα μεταχειριμένο πάνω από 70 ευρώ; Πολλές συμπτώσεις δεν νομίζεις; Και αν δεν είναι με τη γίδα στην πλάτη 400 ευρώ η καινούρια αντλία και μεταχειρισμένη 230 και την αφήνει 180 ενώ επικοινώνησα με Σαρακάκη και μου είπε 274 ολοκαίνουργια γνήσια ετοιμοπαράδοτη τότε τι είναι;

    Και για το συνάφι σου... γράφεις ότι δεν κάνεις κάτι εξειδικευμενο... αλήθεια χρειάζεται να το σχολιάσει κανείς αυτό; Και αυτά περι λειτουργήματος τα ακούω βερεσε. Πολλοί κρύβονται πίσω από τέτοιες κλισέ ταμπέλες. Δεν λέω... δεν είναι όλοι ίδιοι σαφώς. Αλλά αρκούν αυτοί οι κακοί για να βγεί το κακό όνομα και θα πρέπει κάθε κλάδος να προστατεύει το εαυτό του από δαυτους. Γράφεις "Από τα γραφόμενα σου , φαίνεσαι τέτοιος τύπος." Λοιπόν όταν πέθανε ο πατέρας μου απευθυνθήκαμε σε δικηγόρο για τα περαιτέρω σχετικά με την περιουσία. Μάθε λοιπόν ότι και από εκεί έφαγα φόλα. Του έλεγα ότι καθυστερούμε και θα πρέπει να με φωνάξει πριν αλλάξει το έτος και μου έλεγε συνέχεια ναι και ναι και ποτέ δεν επικοινωνούσε. Τελικά καθυστέρησε πέραν των ημερομηνιών (είχε παρα πολύ χρόνο και ό ίδιος με πίεζε και μου έλεγε πές τε μου εσείς οκ και θα σας ενημερώσω και έγινε άφαντος) και η συμβολαιογράφος τελικά ήταν εκείνη που μου το εντόπισε και έφαγα πρόστιμο από την εφορία. Οπότε μην βιάζεσαι να κρίνεις τι έχει υποστεί ο καθένας και καταλήγουμε σε τέτοιες απόψεις. Μιλάμε για αντιεπαγγελματική συμπεριφορά πέραν του ότι είναι και προσβλητική.
    Γράφεις γιατί δεν ζήτησες παραστατικά. Εσύ μπορεί να είσαι παραλής εγώ δεν είμαι (για να μην αναφέρω τι μου είπε ότι κάνει στους δικηγόρους που βλέπει ότι τα έχουν!!!).
    και αν πιστεύεις ότι όταν κάποιος σου λέει καινούργιο 400 ενώ κάνει 274 και μεταχειρισμένο 230 και 180 ενώ είναι max 70 αλλά μου φταίει ο ντουνιάς τότε φίλε μου έχεις πέσει θύμα εξαπάτησης πολλές φορές και δεν έχεις πάρει χαμπάρι...
    και εσύ μια χαρά θύμα έπεσες!το παίζεις έξυπνος αλλά την έρευνα την έκανες αφού σε δάγκωσαν!οπότε τώρα και άκρη δεν θα βγάλεις και θύμα θα μείνεις!καλόπιωτη η τάπα λοιπόν,γιατί τα βάζεις με ανθρώπους που δεν ξέρεις δίχως λόγο και ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ τι έπαθες!να μίλουσες όμορφα να σκύβαμε όλοι πάνω από το πρόβλημα σου(και ο δικηγόρος που κράζεις) για να σε βοηθήσουμε αλλά κυρίως να σε παρηγορήσουμε γιατί την έπαθες σαν παιδάκι!
    την επόμενη πρώτα η έρευνα και μετά οι εξυπνάδες!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  14. #59
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Απαράδεκτο το σάιτ,διότι μέρα που είναι δεν έχουν βάλει οι διαχειριστές, κάτι σε προβατίνα η άλλο χοντρό κρέας, να μαθαίνουν και οι νεώτεροι.Ας τα διαλα,πουλεγε κι ο Ζήκος.
    Σε ποδαρακια, σε παιδακια, σε μπιφτέκια, σχεδόν σε όλες τις μορφές την απολαύσαμε.
    Να μας συμπαθάτε αν αφήσαμε το μαγαζί κλειδωμένο.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    και εσύ μια χαρά θύμα έπεσες!το παίζεις έξυπνος αλλά την έρευνα την έκανες αφού σε δάγκωσαν!οπότε τώρα και άκρη δεν θα βγάλεις και θύμα θα μείνεις!καλόπιωτη η τάπα λοιπόν,γιατί τα βάζεις με ανθρώπους που δεν ξέρεις δίχως λόγο και ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ τι έπαθες!να μίλουσες όμορφα να σκύβαμε όλοι πάνω από το πρόβλημα σου(και ο δικηγόρος που κράζεις) για να σε βοηθήσουμε αλλά κυρίως να σε παρηγορήσουμε γιατί την έπαθες σαν παιδάκι!
    την επόμενη πρώτα η έρευνα και μετά οι εξυπνάδες!
    Όχι έτσι. Μην παμε εκεί. Πολυ αχρείαστο το ποστ σου.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.588
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Ο Ωνάσης είχε πεί ότι αν δεν εμπιστεύεσαι τους ανθρώπους δε θα κάνεις ποτέ περιουσία και και η θέση σου είναι στα βουνά να βοσκάς πρόβατα. Όχι ότι δεν έχεις δίκιο αλλά έχει και αυτό τη σημασία του. Αν είναι κάθε φορά που πάς τη μηχανή στο συνεργείο να δημιουργείται ολόκληρο project και να κάνεις τον ντετέκτιβ...
    εσύ αφού κάνεις ότι λέει το υπερλαμόγιο ωνάσης έκανες περιουσία??
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2014, 14:06
  2. ΩΡΑ ΤΟΥ Site
    από LKOSTAS στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2010, 11:16
  3. Ένα site για το service του CBR 600f
    από dankannn στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2006, 22:42
  4. Και το site του Aνέμου υπέστη defacement ...
    από Gandalf dr685sm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 20:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF