Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 79

Θέμα: Απαράδεκτη έως ύποπτη η συμπεροφορά του site

  1. #61
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.656
    Πέτερ, σταματάει εδώ αυτό το γαϊτανακι.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #62
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.282
    Απαράδεκτη ως ύποπτη η συμπεριφορά του site που εχει να κανει μια βολτα τσι προκοπης 6742554 χρονια..
    Απαράδεκτη ως ύποπτη η συμπεριφορά του site που μια ριμαδοπιτα δεν κοβει πχια...

    Απαράδεκτη ως ύποπτη η συμπεριφορά του site γιατι με εκανε το θεμα αυτο να γραψω μ@λ@κιες μετα απο καιρο.


    ΩΩΩΩ Γιααααννννηηηη...
    Throttle that mysterious friend of ours

  3. #63
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.656
    Ρε φυγε απο δω παλιοτεντιμποη που ήρθες να κάνεις το κομμάτι σου...oh wait...
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.772
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Ο Ωνάσης είχε πεί ότι αν δεν εμπιστεύεσαι τους ανθρώπους δε θα κάνεις ποτέ περιουσία και και η θέση σου είναι στα βουνά να βοσκάς πρόβατα. Όχι ότι δεν έχεις δίκιο αλλά έχει και αυτό τη σημασία του. Αν είναι κάθε φορά που πάς τη μηχανή στο συνεργείο να δημιουργείται ολόκληρο project και να κάνεις τον ντετέκτιβ...
    Ακρη εδώ δεν θα βγάλεις, ούτε για την απάτη του συνεργείου, ούτε για τις απαντήσεις στο ποστ.

    Οτι έγινε, έγινε, κοίτα να διαβάζεις καλύτερα την φάση στο μέλλον. Το να την πατήσεις μια φορά, δεν είναι σοβαρό πρόβλημα, το να την πατάς συνέχεια είναι κακό.


    Εμένα πιο ενδιαφέρον μου κάνει το username σου. Aν θες, γράψε το story του ή όπως είπε η Sarah Connor στο T2, ''so, what's your story''
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  5. #65
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    εσύ αφού κάνεις ότι λέει το υπερλαμόγιο ωνάσης έκανες περιουσία??
    Η εμπιστοσύνη είναι αναγκαία συνθήκη αλλά όχι ικανή από μόνη της

  6. #66
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Λοιπόν κύριοι έληξε το θέμα. Καταρχάς αποδεκτό το σχόλιο του admin και κατανοητό απλά εκείνη τη στιγμή παίρνεις στραβά το οτιδήποτε πόσο μάλλον κάτι τέτοιο...καταλαβαίνετε...οπότε το θέμα του site έληξε.
    Σχετικά με αυτούς που έκαναν off balance κριτική και η κριτική τους ήταν περισσότερο αιχμηρή για το θύμα παρά για τον θύτη οκ πάντα σε όλα τα πράγματα υπάρχουν και οι αντιδραστικοί και κρατάω την κριτική τους μέχρι εκεί που δεν με εξισώνουν με τον θύτη. Το πιο σημαντικό είναι τα σχόλια που έγραψαν αυτοί που είπαν ότι τέτοιες αναρτήσεις γίνονται μάθημα και για τους επόμενους.
    Τέλος για τον μάστορα μ@λ@κίες με δόλο σε μένα δεν παίζουν. Δεν χρειάζεται να πω περισσότερα.

    Ευχαριστώ
    Ο Τιμωρός

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    730
    Δεν πιστεύω να φοράς τίποτα μάσκες /μπέρτες και να κυκλοφοράς τα βράδια;;

    Πάντως τώρα με τις Απόκριες είναι καλή ευκαιρία, αν σε πιάσουν πετάς ένα συγγνώμη παιδιά εγώ σε ένα πάρτυ πήγαινα και μπερδεύτηκα!

  8. #68
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Δεν πιστεύω να φοράς τίποτα μάσκες /μπέρτες και να κυκλοφοράς τα βράδια;;

    Πάντως τώρα με τις Απόκριες είναι καλή ευκαιρία, αν σε πιάσουν πετάς ένα συγγνώμη παιδιά εγώ σε ένα πάρτυ πήγαινα και μπερδεύτηκα!
    καλό... με έβαλες σε σκέψεις... θα είσαι ο ηθικός αυτουργός

  9. #69
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.855
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Κάτσε ρε δικηγόρε... εκεί που μας χρωστούσαν μας πήραν και το βόδι δηλαδή;
    Σύμπτωση στη σύμπτωση; Σύμπτωση ότι δεν μου έδωσε το αναταλλακτικό σύμπτωση και ότι ο 2ος μάστορας έχει την ίδια άποψη; Σύμπτωση ότι δεν βρήκα μεταχειριμένο πάνω από 70 ευρώ; Πολλές συμπτώσεις δεν νομίζεις; Και αν δεν είναι με τη γίδα στην πλάτη 400 ευρώ η καινούρια αντλία και μεταχειρισμένη 230 και την αφήνει 180 ενώ επικοινώνησα με Σαρακάκη και μου είπε 274 ολοκαίνουργια γνήσια ετοιμοπαράδοτη τότε τι είναι;

    Και για το συνάφι σου... γράφεις ότι δεν κάνεις κάτι εξειδικευμενο... αλήθεια χρειάζεται να το σχολιάσει κανείς αυτό; Και αυτά περι λειτουργήματος τα ακούω βερεσε. Πολλοί κρύβονται πίσω από τέτοιες κλισέ ταμπέλες. Δεν λέω... δεν είναι όλοι ίδιοι σαφώς. Αλλά αρκούν αυτοί οι κακοί για να βγεί το κακό όνομα και θα πρέπει κάθε κλάδος να προστατεύει το εαυτό του από δαυτους. Γράφεις "Από τα γραφόμενα σου , φαίνεσαι τέτοιος τύπος." Λοιπόν όταν πέθανε ο πατέρας μου απευθυνθήκαμε σε δικηγόρο για τα περαιτέρω σχετικά με την περιουσία. Μάθε λοιπόν ότι και από εκεί έφαγα φόλα. Του έλεγα ότι καθυστερούμε και θα πρέπει να με φωνάξει πριν αλλάξει το έτος και μου έλεγε συνέχεια ναι και ναι και ποτέ δεν επικοινωνούσε. Τελικά καθυστέρησε πέραν των ημερομηνιών (είχε παρα πολύ χρόνο και ό ίδιος με πίεζε και μου έλεγε πές τε μου εσείς οκ και θα σας ενημερώσω και έγινε άφαντος) και η συμβολαιογράφος τελικά ήταν εκείνη που μου το εντόπισε και έφαγα πρόστιμο από την εφορία. Οπότε μην βιάζεσαι να κρίνεις τι έχει υποστεί ο καθένας και καταλήγουμε σε τέτοιες απόψεις. Μιλάμε για αντιεπαγγελματική συμπεριφορά πέραν του ότι είναι και προσβλητική.
    Γράφεις γιατί δεν ζήτησες παραστατικά. Εσύ μπορεί να είσαι παραλής εγώ δεν είμαι (για να μην αναφέρω τι μου είπε ότι κάνει στους δικηγόρους που βλέπει ότι τα έχουν!!!).
    και αν πιστεύεις ότι όταν κάποιος σου λέει καινούργιο 400 ενώ κάνει 274 και μεταχειρισμένο 230 και 180 ενώ είναι max 70 αλλά μου φταίει ο ντουνιάς τότε φίλε μου έχεις πέσει θύμα εξαπάτησης πολλές φορές και δεν έχεις πάρει χαμπάρι...
    1) Γράφω ότι δεν πουλάω κάτι εξειδικευμένο και ότι ασκώ λειτούργημα.
    Προκύπτει αυτούσιο και από τον Κώδικα περί Δικηγόρων και από το Σύνταγμα.
    2) Μου αναφέρεις μια πάλι προσωπική σου εμπειρία για να κρίνεις έναν κλάδο . Με κατηγορείς μάλιστα που βγάζω συμπέρασμα χωρίς να σε ξέρω.
    Πάντως δεν είναι περιέργο που ενώ είσαι τόσο ξυράφι σε έπιασαν κότσο και γιατροί και δικηγόροι και μηχανικοί?
    3) Η κανονική τιμή είναι αυτή που περιλαμβάνει το ΦΠΑ . Τώρα εσύ ρίσκαρες για κάτι χαμηλότερο και δεν σου βγήκε.
    Deal with it.
    4) Μάντεψε? Δεν πιστεύω κανέναν, ότι δεν ξέρω το ψάχνω όσο μπορώ και αν δεν μπορώ δεν γκρινιάζω μετά στα φορι γράφοντας παπάντζες για 6 σελίδες.

    Υ.γ. και δεν απαντώ ξανά στο θέμα αυτό ,
    Ένας μεγάλος σε ηλικία απατεώνας(είχε καταδικαστεί πρωτοδίκως) μου είχε πει ότι η πιο έξυπνη απάτη είναι να θεωρήσει το θύμα ότι σε εξαπατά.


    @Gavros Είμαι κοντά στην 2η κίτρινη.
    Get your fingers ready.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  10. #70
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.211
    Κύριοι μην το τραβάμε άλλο,ας λήξει εδώ το θέμα.

  11. #71
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.167
    Ηθικός αυτουργός είναι αυτός
    που σου προκάλεσε αυτά τα συναισθήματα αδικίας.
    Το τι θα κάνεις εσύ δεν επιβαρύνει κανέναν άλλο από τους δυο σας ..

  12. #72
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    1) Γράφω ότι δεν πουλάω κάτι εξειδικευμένο και ότι ασκώ λειτούργημα.
    Προκύπτει αυτούσιο και από τον Κώδικα περί Δικηγόρων και από το Σύνταγμα.
    2) Μου αναφέρεις μια πάλι προσωπική σου εμπειρία για να κρίνεις έναν κλάδο . Με κατηγορείς μάλιστα που βγάζω συμπέρασμα χωρίς να σε ξέρω.

    3) Η κανονική τιμή είναι αυτή που περιλαμβάνει το ΦΠΑ . Τώρα εσύ ρίσκαρες για κάτι χαμηλότερο και δεν σου βγήκε.
    Deal with it.
    4) Μάντεψε? Δεν πιστεύω κανέναν, ότι δεν ξέρω το ψάχνω όσο μπορώ και αν δεν μπορώ δεν γκρινιάζω μετά στα φορι γράφοντας παπάντζες για 6 σελίδες.

    Υ.γ. και δεν απαντώ ξανά στο θέμα αυτό ,
    Ένας μεγάλος σε ηλικία απατεώνας(είχε καταδικαστεί πρωτοδίκως) μου είχε πει ότι η πιο έξυπνη απάτη είναι να θεωρήσει το θύμα ότι σε εξαπατά.


    @Gavros Είμαι κοντά στην 2η κίτρινη.
    Get your fingers ready.


    Έχω εμπιστοσύνη σε αυτούς που ξέρουν ότι μπορώ να τους ξαναβρω γιαυτό και είμαι συνοπτικός στην αρχή. Και στο τέλος δεν βγήκα ποτέ χαμένος. If you know what I mean. Αφού θέλεις να το συνεχίσουμε...

  13. #73
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.855
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Έχω εμπιστοσύνη σε αυτούς που ξέρουν ότι μπορώ να τους ξαναβρω γιαυτό και είμαι συνοπτικός στην αρχή. Και στο τέλος δεν βγήκα ποτέ χαμένος. If you know what I mean. Αφού θέλεις να το συνεχίσουμε...
    Οχι δεν ξέρω τι εννοείς , θες να μου το εξηγήσεις?
    where was Gondor when the Westfold fell?

  14. #74
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Οχι δεν ξέρω τι εννοείς , θες να μου το εξηγήσεις?
    Επειδή δεν μπορώ να σε ξαναβρώ δεν σου έχω εμπιστοσύνη για να σου αναλύσω κάτι τέτοιο!

  15. #75
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.855
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Επειδή δεν μπορώ να σε ξαναβρώ δεν σου έχω εμπιστοσύνη για να σου αναλύσω κάτι τέτοιο!
    Τότε τι το αναφέρεις καθόλου?
    where was Gondor when the Westfold fell?

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2014, 14:06
  2. ΩΡΑ ΤΟΥ Site
    από LKOSTAS στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2010, 11:16
  3. Ένα site για το service του CBR 600f
    από dankannn στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2006, 22:42
  4. Και το site του Aνέμου υπέστη defacement ...
    από Gandalf dr685sm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 20:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF