Σελίδα 9 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 302

Θέμα: Παιδική Χαρά.

  1. #121
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/01/2023
    Μηνύματα
    7
    Ο άλλος συγκρίνει το 500ds με multistrada V4. ΟΚ.

    Υπομονή να βγάλει η Κίνα αντίστοιχο και εδώ είμαστε να τα ξαναπούμε. Το οποίο ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ θα γίνει και πολύ σύντομα. Πριν 10 χρόνια έβγαζαν κάτι 50αρια lifan που πουλούσαν τα Praktiker και τώρα έχουμε 4+ εταιρείες με αντιπροσώπευση στην Ελλάδα.
    Το ίδιο έγινε με τα κίνητα.
    Για την ηλεκτροκίνηση δεν αξίζει να μιλήσω καν.

    Μιλάμε για την κυρίαρχη χώρα σε τεχνολογία που είναι 20 χρόνια μπροστά από την Δύση, ήδη αναπτύσσει το 6G και φωτονικούς υπολογιστές και ο Έλλην αμφιβάλλει για το αν μπορέσει να φτιάξει ένα πλαίσιο και να χαρτογραφήσει ένα μοτέρ.

    Απόψεις παιδιά, μην ταράσσεστε, σε 5 χρόνια εδώ θα είμαστε να τα λέμε (μακάρι).

    ΥΓ: Ενδεικτικό βίντεο πως βλέπουν οι Κινέζοι τους Βρετανούς και τη Δύση γενικότερα
    https://www.youtube.com/watch?v=cLEup9RaR3I

  2. #122
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.848
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    ποναν τα παλληκαρια ωρε συντεκνε????

    αληθεια αυτο που αγορασες ποιος και που το φτιαχνει?
    Εγώ είπαμε είμαι ηλίθιος που τα έσκασα για το έμβλημα. Το έχουμε κατοχυρώσει αυτό μην επαναλαμβάνεσαι αγαπημένε Δράκε!
    where was Gondor when the Westfold fell?

  3. #123
    Συντονιστής Το avatar του/της Volpad
    Moderator
    Εγγραφή
    28/03/2019
    Μηνύματα
    1.005
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SJK91 Προβολή μηνύματος
    Ο άλλος συγκρίνει το 500ds με multistrada V4. ΟΚ.

    Υπομονή να βγάλει η Κίνα αντίστοιχο και εδώ είμαστε να τα ξαναπούμε. Το οποίο ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ θα γίνει και πολύ σύντομα. Πριν 10 χρόνια έβγαζαν κάτι 50αρια lifan που πουλούσαν τα Praktiker και τώρα έχουμε 4+ εταιρείες με αντιπροσώπευση στην Ελλάδα.
    Το ίδιο έγινε με τα κίνητα.
    Για την ηλεκτροκίνηση δεν αξίζει να μιλήσω καν.

    Μιλάμε για την κυρίαρχη χώρα σε τεχνολογία που είναι 20 χρόνια μπροστά από την Δύση, ήδη αναπτύσσει το 6G και φωτονικούς υπολογιστές και ο Έλλην αμφιβάλλει για το αν μπορέσει να φτιάξει ένα πλαίσιο και να χαρτογραφήσει ένα μοτέρ.

    Απόψεις παιδιά, μην ταράσσεστε, σε 5 χρόνια εδώ θα είμαστε να τα λέμε (μακάρι).

    ΥΓ: Ενδεικτικό βίντεο πως βλέπουν οι Κινέζοι τους Βρετανούς και τη Δύση γενικότερα
    https://www.youtube.com/watch?v=cLEup9RaR3I
    Ο "άλλος" δεν συνέκρινε το 500ds με το multistrada v4.

    Αν κατάλαβες μόνο αυτό, δεν φταίω εγώ. Φταίει το επίπεδο στα ελληνικά σχολεία...

  4. #124
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.086
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Εγώ είπαμε είμαι ηλίθιος που τα έσκασα για το έμβλημα. Το έχουμε κατοχυρώσει αυτό μην επαναλαμβάνεσαι αγαπημένε Δράκε!
    Κανεις δεν σε ειπε ηλιθιο,ουτε εσενα ουτε κανεναν αλλο,οπως το αναπαραγετε καποιοι εδω μεσα.Μην αυτομαστιγωνεσθε.Απλως ο καθενας κανει τις επιλογες του ,και τις υποστηριζει στα μετρα της υποκειμενικοτητας,και της προσωπικης του εμπειριας.Αν αυτο ενοχλει καποιους ας μην συμμετεχουν .Στο κατω κατω ,ελαχιστοι παραθετουν τις οποιες εμπειριες τους,οι περισσοτεροι τις προσλαμβανουν, απο καποιους που ειχαν το θαρρος και την υπομονη και επιμονη να το κανουν,λεπτομερως.Πραγμα που ωφελει τους υποψηφιους χρηστες.Χωρις φοβο αλλα με παθος.Απο μερους μου νομιζω οτι συνεβαλλα αρκετα και θα συμβαλλω κι αλλο ,οσο εχω στην κατοχη μου την παρουσα μοτο ,για την οποια ανοιχτηκε το θρεντ,και οταν και εαν την αποχωριστω θα αναφερω λεπτομερως το γιατι.Δεν χρειαζονται αλλες ανουσιες αντιπαραθεσεις ,και οπως ειπες ,ας μεταφερθουν οι επομενες σε καποιο αυτοτελες αναγνωσμα '' china vs all'' η οπως αλλιως θελετε να το ονομασετε.ΤΕΛΟΣ απο μενα.Η οιαδηποτε αλλη αναρτηση μου θα αφορα την πορεια της μηχανης μου και ΜΟΝΟΝ.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #125
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.848
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Κανεις δεν σε ειπε ηλιθιο,ουτε εσενα ουτε κανεναν αλλο,οπως το αναπαραγετε καποιοι εδω μεσα.Μην αυτομαστιγωνεσθε.Απλως ο καθενας κανει τις επιλογες του ,και τις υποστηριζει στα μετρα της υποκειμενικοτητας,και της προσωπικης του εμπειριας.Αν αυτο ενοχλει καποιους ας μην συμμετεχουν .Στο κατω κατω ,ελαχιστοι παραθετουν τις οποιες εμπειριες τους,οι περισσοτεροι τις προσλαμβανουν, απο καποιους που ειχαν το θαρρος και την υπομονη και επιμονη να το κανουν,λεπτομερως.Πραγμα που ωφελει τους υποψηφιους χρηστες.Χωρις φοβο αλλα με παθος.Απο μερους μου νομιζω οτι συνεβαλλα αρκετα και θα συμβαλλω κι αλλο ,οσο εχω στην κατοχη μου την παρουσα μοτο ,για την οποια ανοιχτηκε το θρεντ,και οταν και εαν την αποχωριστω θα αναφερω λεπτομερως το γιατι.Δεν χρειαζονται αλλες ανουσιες αντιπαραθεσεις ,και οπως ειπες ,ας μεταφερθουν οι επομενες σε καποιο αυτοτελες αναγνωσμα '' china vs all'' η οπως αλλιως θελετε να το ονομασετε.ΤΕΛΟΣ απο μενα.Η οιαδηποτε αλλη αναρτηση μου θα αφορα την πορεια της μηχανης μου και ΜΟΝΟΝ.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.266
    Τελικά είναι καλά τα κινέζικα?

  7. #127
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Τελικά είναι καλά τα κινέζικα?
    Δημοσιεύθηκε αρχικά από SJK91 ομ
    Καλά, επειδή το έχω το zontes, με 20000 χιλιόμετρα καθημερινή χρήση και ταξίδια, κάτι μπουμουβου και κατι γριες που επιλέγει ο πάνσοφος Έλλην που ξέρει από μηχανολογία είναι μόνιμα σε συνεργεία. Το δικό μου ποτέ.
    ακούγονται τα καλύτερα....
    κουκουρουκουκου

  8. #128
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    460
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SJK91 Προβολή μηνύματος
    Ο άλλος συγκρίνει το 500ds με multistrada V4. ΟΚ.

    Για την ηλεκτροκίνηση δεν αξίζει να μιλήσω καν.

    ήδη αναπτύσσει το 6G και φωτονικούς υπολογιστές και ο Έλλην αμφιβάλλει για το αν μπορέσει να φτιάξει ένα πλαίσιο και να χαρτογραφήσει ένα μοτέρ.
    Επιτέλους!

  9. #129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    KEWESEKI TALATONA απευθειας απο φωτονικο υπολογιστη..Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	αρχείο λήψης.jpg 
Προβολές:	126 
Μέγεθος:	8,6 KB 
ID:	447668



    και κλωνος Z900 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	01_20190715011001.jpg 
Προβολές:	126 
Μέγεθος:	33,5 KB 
ID:	447669
    κουκουρουκουκου

  10. #130
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.653
    Ρε συ Μοντυ γιατί τόσος πονος;;;
    Τι ανάγκη είναι αυτή να "πεισεις" sony & ντε;;;
    Να πω ότι το νεγκατιβ φηντμπακ στους Κινέζους (ειτε ορθό είτε λανθασμένο) έκοβε από το φαΐ της οικογενειας σου, να το καταλάβω.
    Αλλά σίγουρα δεν το κόβει.
    Τι φάση ρε συ;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #131
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    460
    Σοβαρά ρε γαυρε, είδες τι ποστ έγινε και σε τι θέμα ή όχι?

    Κάθεται γράφει ο κάθε ένας τη ραντομιά του και δεν θα απαντάμε?

  12. #132
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    460
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SJK91 Προβολή μηνύματος

    Υπομονή να βγάλει η Κίνα αντίστοιχο και εδώ είμαστε να τα ξαναπούμε. Το οποίο ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ θα γίνει και πολύ σύντομα. Λ
    https://www.gazzetta.gr/gmotion/2270...siki-superbike

    Κινεζια θα είναι.

  13. #133
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/03/2020
    Μηνύματα
    25
    ΠΑΙΔΕΣ! Γαματε ενα θεμα , που ασχέτως τι ισχύει και τι όχι για τα κινεζικα , ο ιδιοκτήτης ενός απο αυτων επέλεξε να μοιραστεί μαζί μας τις εμπειρίες του, τόσος διάλογος χωρίς κανένα απολύτως λογο.
    Τα μηχανάκια που κάνανε παλια τα ιδια λεφτά με το κάθε βογκε δεν θα ξαναπουληθουν ποτέ στις ιδιες τιμές, οποιος θέλει αγοράζει, οποίος δεν θέλει υπάρχουν στο car ποιοτικότατα tdm/βστρομ/βερσυς/κτλπ σε προνομιακές τιμές των 5-6κ.
    Αφήστε το θέμα αυτό πλιζ, μπας και μάθουμε τίποτα τις προκοπής από τα χιλιόμετρα του παναβουρ και του καθε παναβουρ.

  14. #134
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.847
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Όχι το λέει δεν είναι Κινεζία : "Επίσημες πληροφορίες δεν υπάρχουν σχετικά με τη 1000RR, ωστόσο με δεδομένη τη συνεργασία της μητρικής της Voge εταιρείας Loncin με την BMW, υπάρχει σοβαρή πιθανότητα η τεχνογνωσία του τετρακύλινδρου μοτέρ των Γερμανών από το S 1000 RR να έχει περάσει στα χέρια της"

  15. #135
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PaNick67 Προβολή μηνύματος
    Η Κινα αγαπητε παντα ηταν η βιομηχανια του πλανητη με ενα διαλειμμα 70 χρονων. Επισης τα κινεζικα μεταξια, οι πορσελανες, φτηνα δεν ηταν ποτε και ουτε θα γινουν.

    Απλα οι Κινεζοι φτιαχνουν τα παντα σε αναλογες ποιοτητες και τιμες , συμφωνα με τις απαιτησεις αυτου που πληρωνει.

    Δεν ξερω αν θα κυριαρχησουν στον κοσμο αλλα ξερω οτι οταν φτιαξουν μοτοσυκλετα, αυτοκινητο, πλοιο, κλπ εφαμιλο με τα καλυτερα θα εχει την ιδια τιμη με αυτα. Κανεις μα κανεις δεν θα σου πουλησει κατι φθηνοτερα για τα ωραια σου ματια
    Πάρε ένα vroom από εδώ γιατί είμαι από κινητό.

Σελίδα 9 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. η παιδικη χαρα
    από geopitt στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2006, 14:05
  2. Γεια και χαρα σας!!!
    από petridist στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2004, 20:53
  3. Γεια Χαρα Στουσ Μισουσ Τεστ Νο2
    από celtic13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 05:43
  4. Γεια Χαρα Σε Ολουσ......
    από celtic13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 18:09
  5. Γεια και χαρα
    από sonus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 11:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF