Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 85 από 85

Θέμα: Riding School.

  1. #76
    Νέο μέλος Το avatar του/της Ilias_83
    Εγγραφή
    18/06/2012
    Μηνύματα
    70
    Αν έχεις κάνει το 1 και το 2 νομίζω λίγο πολύ μπορείς να κρίνεις μόνος σου αν σε βοήθησε και αν αξίζει να κάνεις το 3ο.

    Προσωπικά έχοντας μόλις ολοκληρώσει σήμερα το 2ο θέλω λίγο χρόνο να αφομοιώσω όσα είπαμε, αλλά σίγουρα θα κάνω και το 3ο και πιθανότατα και το 4ο.
    Ίσως έχοντας κάνει και μερικά "ιδιαίτερα" στο ενδιάμεσο καθώς νιώθω πως μου παίρνει περισσότερο να ξεκλειδώσω το μυαλό μου και κατ' επέκταση και το σώμα μου.

    Όπως και να έχει βρίσκω το κόστος αναλογικά μικρό για αυτά που σου προσφέρει...
    No one told you when to run,
    you missed the starting gun

  2. #77
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    137
    Λοιπον κυριοι, επειδη ηδη με τρωει ο κωλαριγκος μου, υπαρχει καποιο riding school στα Σερρας μπας και μαθω να το πηγαινω σωστα το μηχανακι? Αλλα καλο θα ειναι να υπαρχει γκρουπ για αμπαλους-κουλατζες ωστε να κανω σωστο blend in!
    Σκεφτομαι για σκασια 10 μερουλες τον Μαιο και μπορω να βρω μηχανακι για κατι τετοιο!!

  3. #78
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Riding School κάνει στη πίστα καρτ Λαγκάδα, δες το πρόγραμμα από το σάιτ θα σε καλύψει.

    το CSS έμπαινε στη πίστα Σερρών, αλλά νομίζω είναι σε αναστολή λειτουργίας από πέρσι

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Στην πίστα κάνει μαθήματα και ο ισραηλινός ο σαι.
    Αλλα έχει φουλ πακ με δικά του μηχανάκια. Δεν ξέρω αν μπορεί να σε βάλει και με δικό σου.
    Ρώτησε τον,
    racetrack learning curves το ονομάζει.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  5. #80
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    137
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    Στην πίστα κάνει μαθήματα και ο ισραηλινός ο σαι.
    Αλλα έχει φουλ πακ με δικά του μηχανάκια. Δεν ξέρω αν μπορεί να σε βάλει και με δικό σου.
    Ρώτησε τον,
    racetrack learning curves το ονομάζει.
    Καλή φάση ακούγεται! Θα έρθω σε επικοινωνία

  6. #81
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    298
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jiannis21 Προβολή μηνύματος
    Έχω κάνει το Riding School 1 και το 2. Αξίζει να κάνω το 3ο; (Το σκέφτομαι επειδή έχουν ανεβεί λίγο οι τιμές).
    Για εμενα και το 4 αξιζει

  7. #82
    Νέο μέλος Το avatar του/της rex4539
    Εγγραφή
    09/02/2023
    Μηνύματα
    58
    Ένα πολύ καλό νέο για όσους έχουν παρακολουθήσει riding 1, 2, 3, 4. Έλαβα χτες το παρακάτω mail και το έχω ενεργοποίησει ήδη. Εξαιρετική κίνηση!

    Λαμβάνετε αυτό το μήνυμα σε συνέχεια της εκπαίδευσής σας στο "Riding School Θανάσης Χούντρας".

    Σκοπός είναι να σας στείλουμε τον ατομικό, μοναδικό κωδικό της Anytime (Interamerican), που σας παρέχει έκπτωση (ανάλογα με το επίπεδο Riding που έχετε ολοκληρώσει) στα ασφάλιστρα της μοτοσυκλέτας αλλά και του αυτοκινήτου σας!
    Μία μοναδική παροχή, στο χώρο των ασφαλιστικών εταιρειών και των ασφαλίσεων οχημάτων, πρωτοποριακή στην ιστορία της Ελλάδας, αλλά και της Ευρώπης, -μόνο στη Μ. Βρετανία υπάρχει ανάλογη παροχή. Η αξιολόγηση από την Interamerican, -μέλους του ACHMEA Group, του μεγαλύτερου ασφαλιστικού φορέα στην Ευρώπη-, όσων έχουν περάσει από τις "Ημερίδες Ασφαλούς Οδήγησης Riding School Θανάσης Χούντρας", ως ουσιαστικά ασφαλέστερων οδηγών, δημιούργησε αυτή τη μοναδική παροχή.

    Ο κωδικός σας είναι:
    XXXXXXXXXXXXXXXX

    Μόλις τον καταχωρήσετε στο ειδικό σημείο κατά την εγγραφή σας στην πλατφόρμα της Anytime, αυτόματα θα διαμορφωθεί η τιμή με τη σχετική έκπτωση. Εάν χρειαστείτε οποιαδήποτε βοήθεια κατά τη διαδικασία ασφάλισης του οχήματός σας στην Anytime, μπορείτε να καλέσετε τον κ. XXXXXX XXXXXXX (αρμόδιο συνεργάτη της Interamerican) στο XXXXXXXXX.

    Σημειώστε ότι ο κωδικός :
    Είναι ατομικός και συνδέεται με το όνομα του οδηγού και το επίπεδο που έχετε ολοκληρώσει. Συνεπώς τα οχήματα πρέπει να είναι στο όνομά σας.
    Ισχύει για περισσότερα από ένα οχήματα (αυτοκίνητα ή μοτοσυκλέτες).
    Έχει ισχύ 12 μηνών, οπότε σε αυτό το διάστημα μπορεί να καταχωρηθεί οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να ασφαλίσετε το όχημά σας.
    Με την ενεργοποίησή του ή με την εμφάνιση ασφαλιστηρίου Interamerican/Anytime στο όνομά σας που είναι σε ισχύ, έχετε αυτόματα έκπτωση 10% σε επόμενο στάδιο εκπαίδευσης στο Riding School.
    Με κάθε επόμενο στάδιο εκπαίδευσης, λαμβάνετε νέο κωδικό της Anytime, ο οποίος διαμορφώνει μεγαλύτερη έκπτωση (Riding 1: 5% - Riding 2: 10% - Riding 3: 10% - Riding 4: 10%), επιβραβεύοντας ανάλογα τους οδηγούς και το επίπεδο εκπαίδευσης που έχουν ολοκληρώσει.
    Ο κωδικός έκπτωσης ισχύει μόνο για νέους πελάτες που θα συνάψουν για πρώτη φορά συμβόλαιο οχήματος στην Anytime και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ενεργό συμβόλαιο Interamerican ή Anytime. Άρα, εάν είστε ήδη πελάτης της Anytime ή της Interamerican, θα χρειαστεί να καλέσετε στο XXXXXXXXX, τον κ. XXXXXXXX XXXXXXXX (αρμόδιο συνεργάτη της Interamerican), για άμεση εξυπηρέτηση και αξιοποίηση του προνομίου.

    Η συμμετοχή σας στην Ημερίδα Riding School σας έχει κάνει πιο ασφαλή οδηγό και αυτό εκτιμάται!

    Καλή συνέχεια ευχόμαστε, ευχάριστα και ασφαλή χιλιόμετρα!

    Για το Riding School
    Νατάσα Κόλλια

  8. #83
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    298
    Παλαβό! Θα μιλήσω αύριο με την ασφαλιστρια μου!

  9. #84
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    298
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος
    Μιλησα με την Ιωαννα και μονο 13/4 εχει 3ο. Ενημερωτικα απο Απριλιο παει στα 200 η τιμη και εχουμε εκπτωση €20 σαν μελη του moto.
    Τελικά 3ο στις 19/5

  10. #85
    Νέο μέλος Το avatar του/της Ilias_83
    Εγγραφή
    18/06/2012
    Μηνύματα
    70
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rex4539 Προβολή μηνύματος
    Ένα πολύ καλό νέο για όσους έχουν παρακολουθήσει riding 1, 2, 3, 4. Έλαβα χτες το παρακάτω mail και το έχω ενεργοποίησει ήδη. Εξαιρετική κίνηση!

    Λαμβάνετε αυτό το μήνυμα σε συνέχεια της εκπαίδευσής σας στο "Riding School Θανάσης Χούντρας".

    Σκοπός είναι να σας στείλουμε τον ατομικό, μοναδικό κωδικό της Anytime (Interamerican), που σας παρέχει έκπτωση (ανάλογα με το επίπεδο Riding που έχετε ολοκληρώσει) στα ασφάλιστρα της μοτοσυκλέτας αλλά και του αυτοκινήτου σας!
    Μία μοναδική παροχή, στο χώρο των ασφαλιστικών εταιρειών και των ασφαλίσεων οχημάτων, πρωτοποριακή στην ιστορία της Ελλάδας, αλλά και της Ευρώπης, -μόνο στη Μ. Βρετανία υπάρχει ανάλογη παροχή. Η αξιολόγηση από την Interamerican, -μέλους του ACHMEA Group, του μεγαλύτερου ασφαλιστικού φορέα στην Ευρώπη-, όσων έχουν περάσει από τις "Ημερίδες Ασφαλούς Οδήγησης Riding School Θανάσης Χούντρας", ως ουσιαστικά ασφαλέστερων οδηγών, δημιούργησε αυτή τη μοναδική παροχή.

    Ο κωδικός σας είναι:
    XXXXXXXXXXXXXXXX

    Μόλις τον καταχωρήσετε στο ειδικό σημείο κατά την εγγραφή σας στην πλατφόρμα της Anytime, αυτόματα θα διαμορφωθεί η τιμή με τη σχετική έκπτωση. Εάν χρειαστείτε οποιαδήποτε βοήθεια κατά τη διαδικασία ασφάλισης του οχήματός σας στην Anytime, μπορείτε να καλέσετε τον κ. XXXXXX XXXXXXX (αρμόδιο συνεργάτη της Interamerican) στο XXXXXXXXX.

    Σημειώστε ότι ο κωδικός :
    Είναι ατομικός και συνδέεται με το όνομα του οδηγού και το επίπεδο που έχετε ολοκληρώσει. Συνεπώς τα οχήματα πρέπει να είναι στο όνομά σας.
    Ισχύει για περισσότερα από ένα οχήματα (αυτοκίνητα ή μοτοσυκλέτες).
    Έχει ισχύ 12 μηνών, οπότε σε αυτό το διάστημα μπορεί να καταχωρηθεί οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να ασφαλίσετε το όχημά σας.
    Με την ενεργοποίησή του ή με την εμφάνιση ασφαλιστηρίου Interamerican/Anytime στο όνομά σας που είναι σε ισχύ, έχετε αυτόματα έκπτωση 10% σε επόμενο στάδιο εκπαίδευσης στο Riding School.
    Με κάθε επόμενο στάδιο εκπαίδευσης, λαμβάνετε νέο κωδικό της Anytime, ο οποίος διαμορφώνει μεγαλύτερη έκπτωση (Riding 1: 5% - Riding 2: 10% - Riding 3: 10% - Riding 4: 10%), επιβραβεύοντας ανάλογα τους οδηγούς και το επίπεδο εκπαίδευσης που έχουν ολοκληρώσει.
    Ο κωδικός έκπτωσης ισχύει μόνο για νέους πελάτες που θα συνάψουν για πρώτη φορά συμβόλαιο οχήματος στην Anytime και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ενεργό συμβόλαιο Interamerican ή Anytime. Άρα, εάν είστε ήδη πελάτης της Anytime ή της Interamerican, θα χρειαστεί να καλέσετε στο XXXXXXXXX, τον κ. XXXXXXXX XXXXXXXX (αρμόδιο συνεργάτη της Interamerican), για άμεση εξυπηρέτηση και αξιοποίηση του προνομίου.

    Η συμμετοχή σας στην Ημερίδα Riding School σας έχει κάνει πιο ασφαλή οδηγό και αυτό εκτιμάται!

    Καλή συνέχεια ευχόμαστε, ευχάριστα και ασφαλή χιλιόμετρα!

    Για το Riding School
    Νατάσα Κόλλια
    Η αλήθεια είναι πως επειδή τώρα έχω πέσει στην ανανέωση του συμβολαίου και δεδομένου πως έκανα το Riding School Level 2 έχω εκπτωτικό κωδικό, για Interamerican και κλοπή δεν το έχουν ενσωματώσει ακόμα όλο αυτό στο σύστημά τους, οπότε δεν μπορείς να πάρεις την έκπτωση.
    Μίλησα με τον άνθρωπο της Interamerican και ουσιαστικά η έκπτωση που θα μου γίνει σε σχέση με το ποσό που έχει έρθει για ανανέωση είναι 25€, δηλαδή 3,5%.
    Ωστόσο γίνεται χωρίς να ενεργοποιηθεί ο κωδικός μου και συνεπώς μπορώ να τον χρησιμοποιήσω στα άλλα 2 αυτοκίνητα που έχω όταν έρθει η ώρα για ανανέωση (δεδομένου πως είναι στην Anytime)
    No one told you when to run,
    you missed the starting gun

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. 16 και 31 Οκτωμβριου 0-300 Riding School
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:27
  2. 0-300 Riding School : 25/03/2006
    από McGyver στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 96
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2006, 15:00
  3. 0-300 Riding School Report
    από sniper στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2005, 09:23
  4. 0-300 Riding School
    από sniper στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2005, 21:38
  5. 0-300 riding school
    από sporky στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2005, 14:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF