Σελίδα 6 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 153

Θέμα: Κίνα VS ALL!

  1. #76
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.753
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Απλα το αφησα εδω,δεν καταλαβαινω την εκρηξη σου
    είδες, δεν υπήρχε έκρηξη.... τώρα που έσκασε, βγήκε και η κίτρινη.


  2. #77
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.847
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Αν πει ο παναβούρ ότι τον ενοχλεί είτε δημόσια είτε σε PM εννοείται σβήνονται και ζητώ συγνώμη.
    Εγώ αυτά που γράφει σε μένα δεν τα παίρνω προσωπικά, πιο πολύ χαβαλέ κάνουμε (τουλάχιστον από μεριάς μου) και εννοείται δεν υπάρχει προσωπικό, όντως διασκεδάζω να καβλαντίζω με Παναβουρ για τα κινέζικα και για αυτό και φτιάχτηκε το παρόν Thread.


    Εσύ τώρα που κολλάς στο ότι έγινε επι προσωπικού η ''διαμάχη'' δεν ξέρω αλλά είσαι Off topic και κυρίως κάνεις πιο σοβαρό από ότι του πρέπει ένα θέμα.

    Btw , ο κανόνας λέει ''Αλλά εάν η διαμάχη πάρει προσωπικό χαρακτήρα και τα κοσμητικά επίθετα αρχίζουν και γίνονται βαριά τότε τα ποστ θα παίρνουν την άγουσα.''
    Βλέπεις οπουδήποτε κοσμητικά επίθετα ή χαρακτηρισμούς?

    Παναγιώτη Panavour , αν προσβλήθηκες στείλε μου Pm να σβηστούν.
    Τελευταία τροποποίηση από CorpseAlive; 24/03/2024 στις 15:20.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  3. #78
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.753
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Αν πει ο παναβούρ ότι τον ενοχλεί είτε δημόσια είτε σε PM εννοείται σβήνονται και ζητώ συγνώμη.
    Εγώ αυτά που γράφει σε μένα δεν τα παίρνω προσωπικά, πιο πολύ χαβαλέ κάνουμε (τουλάχιστον από μεριάς μου) και εννοείται δεν υπάρχει προσωπικό, όντως διασκεδάζω να καβλαντίζω με Παναβουρ για τα κινέζικα και για αυτό και φτιάχτηκε το παρόν Thread.


    Εσύ τώρα που κολλάς στο ότι έγινε επι προσωπικού η ''διαμάχη'' δεν ξέρω αλλά είσαι Off topic και κυρίως κάνεις πιο σοβαρό από ότι του πρέπει ένα θέμα.

    Btw , ο κανόνας λέει ''Αλλά εάν η διαμάχη πάρει προσωπικό χαρακτήρα και τα κοσμητικά επίθετα αρχίζουν και γίνονται βαριά τότε τα ποστ θα παίρνουν την άγουσα.''
    Βλέπεις οπουδήποτε κοσμητικά επίθετα ή χαρακτηρισμούς?

    Παναγιώτη Panavour , αν προσβλήθηκες στείλε μου Pm να σβηστούν.
    Χαρη;

    Δε θα ανοίξουμε κουβέντα.

    Κυριοι;

    ΤΕΛΟΣ

  4. #79
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    656
    Συνεχίζουμε σωστά ;

    Λέγαμε λοιπόν για τις κινεζικές μπουρούχες εναντίον των γερμανικών ποτιστικων. Ειλικρινά όμως , με 6-7 χιλιάρικα που έχουν καινούργια , παίρνεις απίστευτα μεταχειρισμένα μηχανάκια , με πχιοτητα , με προσωπικότητα και χωρίς θύρα usb ..

    Θεωρώ ότι αυτά τα κινεζικά , δεν θα γεράσουν ωραία …

  5. #80
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Ο panavour ζει το ελληνικό όνειρο. Βγήκε στη σύνταξη, έχει πάρει καινούρια μοτοσυκλέτα και κάνει συνέχεια βόλτες και ταξίδια. Νομίζω κοντεύει τις 30.000 χιλιόμετρα σε 2 χρόνια, καθαρά για αναψυχή.

    Μέχρι στιγμής, έχει επιβεβαιωθεί η επιλογή του κι αυτό είναι το σημαντικότερο: ικανοποιημένοι αναβάτες με ό,τι επιλέξουν.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  6. #81
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    656
    Τα θέμα μας δεν είναι ο Παναβουρ αλλά τα κινεζικα . Βλέπω μάλιστα ότι ήδη έχουν αρχίσει να ξεφεύγουν οι τιμές τους.

  7. #82
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.170
    Ναι αλλα δίνουν 5 χρόνια εγγύηση.....
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.844
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viking Προβολή μηνύματος
    Συνεχίζουμε σωστά ;

    Λέγαμε λοιπόν για τις κινεζικές μπουρούχες εναντίον των γερμανικών ποτιστικων. Ειλικρινά όμως , με 6-7 χιλιάρικα που έχουν καινούργια , παίρνεις απίστευτα μεταχειρισμένα μηχανάκια , με πχιοτητα , με προσωπικότητα και χωρίς θύρα usb ..

    Θεωρώ ότι αυτά τα κινεζικά , δεν θα γεράσουν ωραία …
    Για να σκεφτώ κανα καθημερινό μέτριο να τα κάνει όλα.... strom, TA, cb500 versys ξεχνάω κανένα? crf καινούργιο...
    Και σε καινούργιο cb500 και μετά 750 και πάνω πλέον.
    Από εκεί και κάτω κινέζικα και Ινδικά ή κάνω λάθος?
    Όχι και πολλές επιλογές.

  9. #84
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.057
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viking Προβολή μηνύματος
    Τα θέμα μας δεν είναι ο Παναβουρ αλλά τα κινεζικα . Βλέπω μάλιστα ότι ήδη έχουν αρχίσει να ξεφεύγουν οι τιμές τους.
    οι μεγαλες κινεζικες πανε τραινο στις πωλησεις. σοβαρες βλαβες δεν εχουν, δικτυο πλεον εχουν αναπτυξει σε ολη την ευρωπη, οι τιμες λογικο ειναι σιγα σιγα να ακολουθησουν την ταση των υπολοιπων που εχουν ανεβει στο θεο. Ποιος ο λογος να πουλαει ο κινεζος το μεσαιο adve κατω απο 9κ, φορτωμένο με ενα καρο τεχνολογίες που οι άλλοι πουλανε σαν εξτρα, οταν η Honda ζηταει 11.500 για ενα cb500 με 750 μοτερ? ο μονος ανταγωνιστης τους πλην ιαπωνιας (η καβασακι δεν υπαρχει και η σουζουκι εχει ενα μηχανακι ολο κιολλο καινουργιο, αρα 2 φιρμες εμειναν) ειναι η κτμ με τα επισης κινεζικα/ινδικα. ζηταει 7 χιλιαρικα για το 390 adv (!) αλλα εχει τουλαχιστον καποιες προτασεις κοντα στο 10κ.

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.082
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος

    Παναγιώτη Panavour , αν προσβλήθηκες στείλε μου Pm να σβηστούν.
    ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΜΑΙ με τιποτα.Η μονη χοντρη προσβολη ειναι να μου πεις ,οτι δεν μπορω να φαω στην καθησιά μου, 3 κιλα προβατινα με την μια.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  11. #86
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.175
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Ο panavour ζει το ελληνικό όνειρο. Βγήκε στη σύνταξη, έχει πάρει καινούρια μοτοσυκλέτα και κάνει συνέχεια βόλτες και ταξίδια. Νομίζω κοντεύει τις 30.000 χιλιόμετρα σε 2 χρόνια, καθαρά για αναψυχή.

    Μέχρι στιγμής, έχει επιβεβαιωθεί η επιλογή του κι αυτό είναι το σημαντικότερο: ικανοποιημένοι αναβάτες με ό,τι επιλέξουν.

    Περιγράφεις κι εμένα έτσι
    Μόνο ταξίδια δεν κάνω (ακόμα....) αλλά οι καθημερινές μοναχικές, χαλαρές, νυχτερινές αλητείες χωρίς να με νοιάζει πλέον το "ωχ αμάν, πως θα ξυπνήσω το πρωί να πάω δουλειά" απλά ανεκτίμητες δια την ψυχική μου υγεία.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.082
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Ο panavour ζει το ελληνικό όνειρο. Βγήκε στη σύνταξη, έχει πάρει καινούρια μοτοσυκλέτα και κάνει συνέχεια βόλτες και ταξίδια. Νομίζω κοντεύει τις 30.000 χιλιόμετρα σε 2 χρόνια, καθαρά για αναψυχή.

    Μέχρι στιγμής, έχει επιβεβαιωθεί η επιλογή του κι αυτό είναι το σημαντικότερο: ικανοποιημένοι αναβάτες με ό,τι επιλέξουν.
    28500χλμ σε 21 μηνες.Κοντοζυγωνουν και τα 30000.Πασχα ερχεται θα παμε και στο χωριο ,με το τριβαλιτσο.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    750
    Νομίζω ότι υπάρχουν Κινέζοι σε διαφορετικά επίπεδα και είναι άδικο να τα βάζεις όλα στο ίδιο τσουβάλι.

    Έχουν μπει δυναμικά
    Είναι θέμα χρόνου

  14. #89
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.847
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΜΑΙ με τιποτα.Η μονη χοντρη προσβολη ειναι να μου πεις ,οτι δεν μπορω να φαω στην καθησιά μου, 3 κιλα προβατινα με την μια.
    για οποίον κακεντρεχή !
    where was Gondor when the Westfold fell?

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από george.S Προβολή μηνύματος
    Νομίζω ότι υπάρχουν Κινέζοι σε διαφορετικά επίπεδα και είναι άδικο να τα βάζεις όλα στο ίδιο τσουβάλι.

    Έχουν μπει δυναμικά
    Είναι θέμα χρόνου
    Θέμα χρόνου για να κάνουν τι ακριβώς εκτός απο την λυση για φτηνή ρόδα;Στην μεταπώληση όμως και εκτός εγγύησης να δούμε πόσο πραγματικά τα εκτιμάει για αγορά ο κοσμος.
    κουκουρουκουκου

Παρόμοια θέματα

  1. reinmeister vs all (regarding rc51)
    από reinmeister στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 385
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2012, 16:32
  2. Rossi Vs all... εν ενεργεία και μη
    από red_monster στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2008, 02:11
  3. DUKE III vs ALL
    από devil's animal στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 219
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2008, 23:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF