Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 28 από 28

Θέμα: απο το ιστορικο μου αρχειο.......

  1. #16
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    BMW και παλι BMW.
    απο το R26 του 53 και το R65 του 84 μεχρι το R1100RT του 2000 υπαρχουν τα παντα αμεσα.
    πχ σελες καθρεπτες ντιζες πιστονια φαναρια βαλιτσες και δεν ξερω εγω τι αλλο την ιδια μερα.
    Επισης πας στον γιατρο Παναγιωτοπουλο και το φτωχο μου R65 το κοιταει σα να ειναι το 1200GS.
    Συν οτι δεν σου πουλαει ανταλλακτικα αν δεν τα χρειαζεσαι πραγματικα.
    Εμενα μου ειχε χαλασει το kill engine switch στο R65 και το ανταλλακτικο ειχε νομιζω 45000 δρ.Μολις με ειδε να στεναχωριεμαι με τα λεφτα καθησε και μου απεκοψε τον διακοπτη ωστε να ανοιγοκλεινει απο τον κεντρικο διακοπτη ΤΖΑΜΠΑ!!!
    Μιλαμε για μιση ωρα δουλεια στο συνολο και το εκανε ο ιδιος.
    ΣΕΒΑΣΜΟΣ και ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ!!!!!!
    Keep on rocking in a free world !!!

  2. #17
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ...

    ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!
    Η ΗΟΝDA ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΔΟ ΤΑ 20 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ΄???
    ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ....ΝΑΙ!!

    ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ LABERDA ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

    ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΚΕΛΙΑΣ ΜΟΥ!

    ΤΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ!

    ΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝΕ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΣΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ HONDA ΘΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΥΣΦΗΜΙΖΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ!

  3. #18
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΡΕ ΣΠΥΡΟ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΜΙΑ ΤΗ ΧΑΡΗ

    ΠΟΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ ΜΑΣ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ (ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΟΝΤΕΛΑ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΜΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!!ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΚΑΙ ΕΛΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΕΝΑ ΦΛΑΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΤΜ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΛΑΣΑΚΙ ΤΗΣ ΥΑΜΑΗΑ (ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΙΝΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ)???

    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΧΤ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΜΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΚΤΜ (ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΒΛΕΠΕ ΨΥΓΕΙΟ Κ.Α), ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ!!!

    ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΤΜ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΖΗΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ!!!ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  4. #19
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ego pali ...

    ta flashakia moy ta exo sth thesh toys mia zoh kai h lampa moy alazei pio eykola apo to oti bazo bezinh kai exei 0.30 lepta!

    TORA TI EXEI O MATRAKAS SOY KAI TA KANEI AYTA....DEN EXO APOPSH!TO OTI TO KTM EXEI KRADASMOYS...STO EIPANE..H PERIMENES NA FYGOUNE OLA KAI META NA BRISEIS;;
    KOINOS...KOITAME KAI TIPOTA BIDES POY KAI POY! OXI MONO BOLTA KAI PRA PRA!AINTE !EGO PALI FLASHAKI PANTOS SOY LEO...OYTE POY TA EIXA KOITAXEI...OXI NA TA BIDOSO...
    ALA XEXASA...ESY EXEI LC...!!

    KAI NA MHN EXEI DIAFORA TO ENA FLASHAKI APO TO ALO[POU DEN EXEI -GENIKA GIA TA ANTALAKTIKA MILAGA EGO ..ALA EIPAME...KOYRAMPIES]
    EXHGHSE MOY GIATI OLA TA ALA MHXANAKIA..PANE KAI MOY BAZOYNE TA IDIA FLASHAKIA ME THS KTM KAI MALISTA DIAFORA AFTER MARKET EINAI IDIA AKRIBOS;;;MOSTRA THA MOY PEIS...ALA POYLAEI THA SOY PO..KAI EFOSON POYLAEI...POYLAEI OSO THELO EGO..O POLHTHS! ALIOS...STA TETRAGONA MEGALE..POY EINAI SA MPOUGATSES KANAKI !
    TO THEMA OMOS DEN EINAI AYTO ...ALA ESY STENAXORIESAI FENETAI POY PLHROSES TO FLASHAKI TOSO..MIAS KAI DEN TO KOITAXES POTE..AN THELEI KANA BIDOMATAKI!TO OTI AN EIXES HONDA AS POYME .....THA EISOYNA XORIS FLASHAKI ...GIA KANA MHNA AS POYME...THA EBRIZES PALI!
    DE TO POYLAS..NA PAREIS KANA HUNDAI POS TA LENE;;;

    A KAI STO INTERNET POY LES..H DIAFORA AS POYME APO TA KABALETA POY PHRA...EINAI 3 EYRO.....
    AFTA...APLA GIA NA KATALABEIS OTI EFOSON PHRES KTM...PLERONE..NA KANEIS KEFI!
    POPO...TSIGOYNHS MAS BGHKES AYTO TO MHNA RE ADERFAKI...

  5. #20
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΜΑΤΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ

    ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ LC ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΔΑΕΙ ΣΤΗ ΣΤΙΓΜΗ:rotflmao: :rotflmao:


    ΑΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΒΕΝΖΙΝΗ.....ΑΛΛΑΖΕ ΛΑΜΠΕΣ.....ΤΙΙΙΙ ΩΩΩΩΡΡΡΑΑΑ!!!

    ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΕΡΠΕΤΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  6. #21
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    E KALA TORA...

    TO OTI ME PHDAEI ..MH TO LES DYNATA MONO..KAI TA AKOYSEI....
    KAI DE TO XANABGALEIS APO TO GARAZ...

    LC ...KAI NA PHDAEI...EGO AKOMA DEN EXO DEI...
    MPAS PHRES KANA KAGOURO;;;;

    TO TELEYTAIO LC POY THIMAME NA LEEI KATI TETOIA.......TORA TON LEO ....PELATH...XORHGO...EPENDYTH...KAI APO TI THIMAME..EIXE GEMISEI TIS TSEPES MOY...EYRO!!

    ERPETO....o

    [SIZE=4]DOUKAS MOY RE TSOGLANI;;;;;;;
    TH MAMHSES....[SIZE=4]

  7. #22
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Ρε χαλαρωστε και μην ακουω κουφα αυτα που λετε και ειδικα Ρε μιχαλη εχουν συμβει σε ολες τις αντιπροσωπειες και στη yamaha.Σιγουρα ο Σαραβαλάκης ειναι καπως αλλα εχει δειξει εμφανη σημαδια βελτιωσης.Τωρα εχω ακουσει πολλους που λενε εχω παραγγειλει το ταδε ανταλλακτικο και ηρθε σε 6 μηνες....και λεω μηπως δεν το παραγγειλε απευθειας στο Σαρακακη αλλα μεσω τριτου γιατι εκει ειναι το προβλημα.Πολλοι ενδιαμεσοι δεν κανουν την δουλεια σωστα για να μην αναφερω ονοματα γνωστα και αυτο ειναι τσεκαρισμενο απο εμενα προσωπικα.Το μαξιμουμ που περιμενα ανταλλακτικο ηταν 2 εδομαδες αλλα μεσα στις εορτες των χριστουγεννων και με απογραφη.Μην τα ισοπεδωνουμε δειχνει σημαδια βελτιωσης

  8. #23
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες γιατί σκέφτομαι πολύ σοβαρά το επόμενο μηχανάκι μου να είναι Honda... Όχι ότι από την Kawasaki είμαι καμμένος..... έτσι για αλλαγή.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  9. #24
    την καβασακι οταν την ειχε ο καμενος αν ηθελες ανταλακτικο ησουν και εσυ καμενος απο χερι. απο οταν την πειρε ο θεωχαρακης τα παντα αλαξαν. παραδιγμα, οταν πηγα να παρω καδενα εκεντροφορων πιγενα μουδιασμενος περιμενα να μου βαλουν δαχτιλο και να φταση στον λεμο. οταν μου ειπαν 50 ευρω εκανα τουμπες. περιστατικο αλλο. τον νοεμβρη του 2002 πριν περιπου 15 μηνες αποφασισα να αγωρασω καινουρια μοτο αλλα μου επερναν την γιαγια μου για ενα κοματι ψωμι. αν και δεν ειχε προβλημα κανενα πιγα στον μηχανικο μου και του λεω οτι θελω να κατεβασουμε μοτερ και να κανουμε γενικη. μου ειπε οτι αυτοε θελει για την δουλεια του 300 ευρω και οτι ανταλακτικα χρηαστη. λοιπων εβαλα καινουρια χυτονια, 4 πιστονια, 3 σετ ελατιρια, 4 πιρους, σετ φλαντες, αμορτισερ τεχνοφλεξ πλιρως ριθμιζομενο πησο, ελατιρια και λαδια μπροστα, βαψιμο στην μοτο, αλαγη ζελατηνας φερινκ, συνολο με την εργασια του μαστορα 2000 ευρω. αρκη να σας πω οτι οταν πηγα στον σπιλιοτη για να παρω τα αμορτισερ και ειδε την σακουλα με τα ανταλακτηκα της καβασακι, ( 4 πιστονια, 3 σετ ελατιρια, 4 πιρους, σετ φλαντες,) μου ειπε << φιλε σου πηραν και τα σωβρακα εε.>> οταν του ειπα οτι ολα αυτα εκαναν με το φπα 324 ευρω και ειδε την αποδηξη δεν το πιστευε. τη λες ρε φιλε δεν το πιστευω της R1 μονο το ενα πιστονη σκετο εχει 320 ευρω και εσυ πιρες 4 κομπλε? μην το πης πουθενα.. και σας ενιμερωνο παιδια πως οτι ανταλακτικο και να εχω ζητηση ειναι ετοιμοπαραδοτο. και οχι μονο στο δικο μου μοντελο αλλα σε 99% τον μοτο που εχει η καβασακι και σε τιμες που δεν σου πιανουν τον κολο. οσο και να μου αρεσουν τα χοντα οσο υπαρχει ο σαρακακης δεν θα ξαναπαρω χοντα. ειχα χοντα και ποναγα πολυ καθε φορα που ηθελα ανταλακτικο.
    γιωργος

  10. #25
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Όντως όταν την είχε ο Καμμένος η αντιπροσωπεία ήταν για τον τιιιιιτ καβάλα!!! Τώρα είναι πολύ καλύτερα και φθηνότερα.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  11. #26
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ta pragmata exoun os eksis
    afou i elada ine mikri agora se sxesi me tin ameriki as poume ine poli fisiko na eksiperetite stin paradosi antalaktikon argotera apo ales xores

    episis pali epidi ine mikri agora ke paragkelni ligotera temaxia den exi ekptosi stin agora tis

    episis i iaponia ine stin ali akri tis gis gia mas ke ta eksoda metaforas ine poli akriva

    episis epidi i metafora ginete me karavia pou pianoun para pola limania mexri na er8oun edo i ka8isterisi ine megali

    ta teleftea xronia omos exoun dosi i iapones fason ta antalaktika se xores opos i ispania i italia ke paragonte me pio ftina ergatika ke enas apo tous logous ine oti i italoi as poume vriskoun megales monokatikies i palies viles ke tis metatrepoun se ergostasia ke dilonoun stin eforia san ikotexnia ke exoun xamili forologisi ke etsi mporoun ektos oti paradidoun grigora na ine ke ftinoteri

    to uema omos ine oti i iapones ine arosti me tin leptomeria stin kataskevi ke me tis prosmiksis metalon to akrivi xrono diastolon stin kataskevi metalon ke ala pola
    i italoi den ine se 8esi na ine toso kali stin doulia tous gia polous logous.as poume pios italos 8a ekane xarakiri an ton katigorousan gia tin doulia tou xaxaxaxaxa
    oi italoi opos ke i elines ua erixnan alou to fteksimo ke ua eprepe na apilisis tous pantes gia na sou alaksoun to elatomatiko antalaktiko pou sou edosan.

    episis stin italia den mporis na vris kataskevasti gia na parapone8is ine adinato

    afti i adiaforia stin telia leptomeria ine o logos pou ta italika moter ksernane ladia as poume eno xrisimopioun tis idies prosmiksis sta metala sta xitiria tous entoutis den mporoun na paragoun an8ektika mpistonia as poume

    an paroume ena kapaki kefalis apo italiko moter kenourio ke to akoumpisoume se ena tzami 8a efaptete telia epano tou
    an to ksanakanoume meta apo merikes xiliades xiliometra 8a to vroume petsikarismeno

    prosopika piga stin ek8esi ke ida kati honda transalp ispanias as poume milame den agoraza tetia mixani me tipota me epiase krios idrotas

    diladi na kserete oti akoma ke an to mixanaki sas ine giaponeziko otan 8elete antalaktika pernete evropaika ke fisika den ua anteksoun ta idia xiliometra me ta mamisia ke merikes fores aksizi na pernis metaxirismeno giaponeziko para kenourio evropaiko

    opote i xara tis grigoris eksipiretisis den ine akrivos xara
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Ρε λογικό είναι η ΚΤΜ να έχει καλή εξυπηρέτηση στα ανταλλακτικά...
    ...αν ο μέσος αναβάτης της χρειάζεται να αλλάξει τα πάντα στο μηχανάκι σε έναν χρόνο!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Ρε χαλαρωστε και μην ακουω κουφα αυτα που λετε και ειδικα Ρε μιχαλη εχουν συμβει σε ολες τις αντιπροσωπειες και στη yamaha.Σιγουρα ο Σαραβαλάκης ειναι καπως αλλα εχει δειξει εμφανη σημαδια βελτιωσης.Τωρα εχω ακουσει πολλους που λενε εχω παραγγειλει το ταδε ανταλλακτικο και ηρθε σε 6 μηνες....και λεω μηπως δεν το παραγγειλε απευθειας στο Σαρακακη αλλα μεσω τριτου γιατι εκει ειναι το προβλημα.Πολλοι ενδιαμεσοι δεν κανουν την δουλεια σωστα για να μην αναφερω ονοματα γνωστα και αυτο ειναι τσεκαρισμενο απο εμενα προσωπικα.Το μαξιμουμ που περιμενα ανταλλακτικο ηταν 2 εδομαδες αλλα μεσα στις εορτες των χριστουγεννων και με απογραφη.Μην τα ισοπεδωνουμε δειχνει σημαδια βελτιωσης
    Στάθη δεν είναι μόνο αυτό που είπα.Ο κολλητός μου όταν είχε CBR 600 πήγη για τεντωτήρα καδένας σε Μπαξεβάνηδες κτλ πρώτα και δεν είχε κανένας.Έπαιρναν μάλιστα αυτοί τον Σαρακάκη και τους έλεγε ότι δεν είχε.Πάει απο Σαρακάκη ο κολλητός και τους ρωτάει του λένε δεν υπάρχει.Και ξάφνου ακούει την κουβέντα κάποιος από εκεί υπεύθυνος και λέει τι λέτε ρε μαλάκες έχουμε καμιά 30 αριά σίγουρα!!!Ψάξτε!Ψάχνουν και τις βρίσκουν.Όλα αυτά αφού έψαχνε ο κολλητός γύρω στον μήνα παντού και με τηλέφωνο Σαρακάκη.Και υπόψιν ότι η Honda θεωρεί ότι ο τεντωτήρας είναι φυσική φθορά όπως π,χ λάδια κτλ!!!!Εν ολίγοις δεν ξέρουν τι τους γίνεται εκεί μέσα.
    Θα σου πω και κάτι άλλο.Τα κλιπσάκια στα φαίρινγκ η Honda τα ΠΟΥΛΑΕΙ γύρω στα 2-3 euro τα 3 αν θυμάμαι καλά σε συσκευασία.Ενώ π.χ η YAMAHA τα δίνει τσάμπα!Ήμουν μπροστά που τα ζήταγε ένας φίλος και του λέει χαρακτηριστικά ο υπάλληλος πόσα θες πάρε μια χούφτα!Και είναι τα ίδια έτσι?!!

    Σαν αντιμετώπιση σε 3 YAMAHA CENTER Που έχω πάει είναι πολλοί φιλικοί και εξυπηρετικοί!Πήγαινε Σαρακάκη και σε γράφουν κανονικά!Βαριούνται που περπατάνε!Και πολλές άλλες ιστορίες που ακούμε και έχουμε ακούσει!

    Δεν νομίζω να είμαι υπερβολικός!Καθώς μιλάμε για την εταιρία με τις περισσότερες πωλήσεις στην Ελλάδα!!!Και θα είχε πολύ περισσότερα κέρδη αν πρόσεχε τον πελάτη της!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Τι έλειπε από το κράνος μου?
    από hidefnick στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2007, 14:56
  2. ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΙΚΟΝΑ
    από alex-vstrom στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2007, 10:51
  3. Δυναμομετρηση απο το Vfr μου
    από hornet στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2007, 20:38
  4. Φωτο απο το Sv μου
    από gcrook στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2005, 12:53
  5. το μοτερ απο το παπι μου
    από karelis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2005, 23:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF