Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

  1. #1
    TITIKI

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ. ΘΕΛΩ Ν' ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΩ)ΚΑΙ ΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΠΩΣ ΤΗΝ HONDA CBF 250 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΩ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ YAMAHA MT03 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ(ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ) Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
    ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΗ ΔΑΜΑΣΩ(ΛΕΩ ΤΩΡΑ).ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΛΛΗ ΡΙΞΤΕ ΤΗΝ.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της koutroulis
    Εγγραφή
    01/02/2006
    Μηνύματα
    357

    Re: ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TITIKI
    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ. ΘΕΛΩ Ν' ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΩ)ΚΑΙ ΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΠΩΣ ΤΗΝ HONDA CBF 250 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΩ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ YAMAHA MT03 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ(ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ) Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
    ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΗ ΔΑΜΑΣΩ(ΛΕΩ ΤΩΡΑ).ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΛΛΗ ΡΙΞΤΕ ΤΗΝ.

    μια γενικότερη συμβουλή:


    δεν θέλει φόβο! θέλει ψυχραιμία, προσοχή αλλα ποτέ φόβο!

    για τα υπόλοιπα πιστεύω οτί τα παιδιά εδω μέσα με πολύ μεγαλύτερη εμπειρία απο μένα σε μεγάλες μηχανές θα σε κατατοπίσουν

    καλως ήρθες!

    Common Sense is not that COMMON after all!!!!


  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Καλώς ήρθες!!!
    Συμβουλή δε θα σου δώσω για πρώτη μηχανή (αφήνω τις κυρίες του forum να απαντήσουν σαν πιο αρμόδιες), αλλά αν μπορείς μη γράφεις με κεφαλαία

  4. #4
    kalo einai na pareis kati iremo opos to cb pou eipes gia na matheis na to koumantareis na matheis ton symplexti kai pano apo ola ti simeni anoigo gazi kai pou !!!!!!giati oso na einai to cb einai pio grigoro apo yo papi sou!ayta apo emena !




    www.mototechnics.gr
    NEW SITE IN WWW.MOTOTECHNICS.GR

  5. #5
    Νομίζω πως το CBF250 που ανέφερες θα ειναι πολυ καλη επιλογη κοπελια! Η μεγαλη μηχανη συνηθιζεται με τον καιρο αλλα καλα ειναι να αρχισεις με κατι που να μη ξεφευγει και τοσο..! εξαλλου η CBF ειναι μια χαρα μηχανη,δεν ειναι παπακι! Παντως αν το εχεις τοσο μεγαλο παθος παρε την ΜΤ αλλα επειδη ειναι δυνατο εργαλειο καλυτερα μεχρι να τη μαθεις ΚΑΛΑ μη τη κυκλοφορεις και τοσο... Σκεψου το και καλη επιλογη! Καλως ηρθες!!
    We never get enough...

  6. #6
    το CBF250 είναι εξαιρετική επιλογή για την περίπτωση

    και μήν είσαι σίγουρη πως θα τη βαρεθείς σε ένα και μόνο χρόνο

  7. #7
    ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ?

    8 χρόνια τώρα τί είσαι δηλαδή????

    Πάρε αυτό που θες!

    Σημασία έχει πάντα να το αγαπάς και να μη το φοβάσαι!







    ΑΑΑΑΑ, ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠ'ΟΛΑ!

    ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  8. #8
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    Re: ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TITIKI
    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ. ΘΕΛΩ Ν' ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΩ)ΚΑΙ ΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΠΩΣ ΤΗΝ HONDA CBF 250 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΩ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ YAMAHA MT03 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ(ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ) Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
    ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΗ ΔΑΜΑΣΩ(ΛΕΩ ΤΩΡΑ).ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΛΛΗ ΡΙΞΤΕ ΤΗΝ.

    οτι κανεις να το κανεις χωρις φοβο!!!!

    αλλα εγω πιστευω οτι το MT ειναι λιγο μεγαλο για αρχη..................
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  9. #9
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    παρε το ΜΤ3 σιγα το δυσκολο! με προσοχη στη αρχη θα εισαι οκ. και παντα με κρανος

    ασε εχω ξενερωσει με αυτο το CBF απο τοτε που εμαθα τη τιμη του (και τιμες ανταλακτικων)... πολλα λεφτα για ενα ...απλουστατο μηχανακι!

  10. #10
    παρε το ΜΤ3 σιγα το δυσκολο! με προσοχη στη αρχη θα εισαι οκ. και παντα με κρανος


    Θα συμφωνισω με τον προλαλησαντα, παρε αυτο που σου αρεσει περισσοτερο. σιγα-σιγα θα το μαθεις και θα σ'αρεσει ολο κ πιο πολυ!
    Μη μασας (μονο τσιχλα) οι αλλοι -ες που περνουν κατι εργαλεια γενηθηκαν οδηγοι?
    Οχι, ολοι μαθαινουμε.


  11. #11

    Re: ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TITIKI
    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ. ΘΕΛΩ Ν' ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΩ)ΚΑΙ ΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΠΩΣ ΤΗΝ HONDA CBF 250 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΩ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ YAMAHA MT03 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ(ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ) Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
    ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΗ ΔΑΜΑΣΩ(ΛΕΩ ΤΩΡΑ).ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΛΛΗ ΡΙΞΤΕ ΤΗΝ.
    παρε οτι γουσταρεις.παρε το MT και θα το δαμασεις και θα του ριχνεις και στα αφτια

    α,και καλως ηρθες

  12. #12

    ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ

    ΕΓΏ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΤ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΛΑΤΙΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΕΝΑ ΞΕΦΩΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΚΕΙ ΠΡΩΤΑ ΕΠΕΙΤΑ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΜΤ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΙΓΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΝ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΚΑΤΙ ( ΠΛΗΡΩΝΕΣ) ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ . ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΟΤΟ ΠΑΣ ΣΙΓΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΙΟ ΑΡΓΗ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ?
    javra............r6.

    Το να ζητάς συγγνώμη δεν είναι χάρισμα αλλα αρετή που λίγοι την έχουν.

    …………

  13. #13
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563

    Re: ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

    Αν εχεις γιουργια παρε οτι γουσταρεις και να το φοβασαι !
    Καλο κανει !


  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas NL
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    908
    ΜΤ δαγκωτό, αυτό που καβαλάς πρέπει πρώτα να σου αρέσει.

    Με σύνεση, υπομονή, προσοχή και εγκράτεια θα το μάθεις στο τέλος.


  15. #15
    Ενας Σα(ρα)Μαριτης Το avatar του/της SaraMaritis
    Εγγραφή
    23/07/2004
    Μηνύματα
    484

    Re: ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TITIKI
    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ...
    ...YAMAHA MT03 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...
    Γειααα !!!

    Λοιπον...

    ... MT03 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ !!!
    "Είμαστε πολλοί...Αλλά είμαστε σκόρπιοι"

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2011, 20:53
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2007, 14:07
  3. Καλημερα Σε Ολο Το Μοτο...............
    από sozos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 13:32
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 18:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF