Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 89

Θέμα: CBR 600RR vs ανταγωνισμός

  1. #1
    onireum

    CBR 600RR vs ανταγωνισμός

    ΠΑΙΔΙΑ ΨΗΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ SS600 ΒΙΚΕ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ.. ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ!!! lol....
    Ειδικά τo CBR 600RR το γουστάρω τρελά αλλά...ο ανταγωνισμός έχει πιο πολλά άλογα.. Δε θέλω να τρώω σκόνη σε ευθεία... Υπάρχει κάποιο κιτ βελτίωσης που το ανεβάζει?? Επίσης...το προηγούμενο R6 αξίζει??
    Το συζητάω και για μεταχειρισμένο!! Με λίγα km και χρονολογία μετά το 2004...! Ευχαριστώ!!

  2. #2
    Στα @@ οι ευθειες εκει ολοι γρηγοροι ειναι...
    Παρε οτι γουσταρεις πιο πολυ,εγω παντως θα χτυπαγα 749

  3. #3
    onireum
    Φίλε μου η αρρώστεια μου είναι το aprilia rsv 1000r... Αλλά δε με παίρνει οικονομικά...
    Οπότε πέφτω στα 600 κυβικά αλλά σε παρεμφερή γκάζια λόγω ιαπωνικών ιπποδυνάμεων..
    Α.. μην ξεχάσω και το MV Agusta F4 1000... Ε ρε και να κερδίσω το τζόκερ!!! χαχαχαχ :rotflmao:

  4. #4

    Re: CBR 600RR vs ανταγωνισμός

    Αρχικά δημιουργήθηκε από onireum
    ΠΑΙΔΙΑ ΨΗΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ SS600 ΒΙΚΕ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ.. ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ!!! lol....
    Ειδικά τo CBR 600RR το γουστάρω τρελά αλλά...ο ανταγωνισμός έχει πιο πολλά άλογα.. Δε θέλω να τρώω σκόνη σε ευθεία... Υπάρχει κάποιο κιτ βελτίωσης που το ανεβάζει?? Επίσης...το προηγούμενο R6 αξίζει??
    Το συζητάω και για μεταχειρισμένο!! Με λίγα km και χρονολογία μετά το 2004...! Ευχαριστώ!!

    πάρε το μπουζούκι to GSXR750.
    ιδανικός κυβισμός και μικρή διαφορά στα χρήματα (νομίζω κανα 600ε απο το νέο R6 ή όχι).

    αλλά και μεταχειρισμένο το βρίσκεις
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  5. #5
    onireum
    Έχεις δίκιο για το gsxr750... Αλλά δε με ανάβει... Πως λέμε (φοβερή αυτή η ξανθιά αλλά δεν έχει το κατιτίς που να με ξεσηκώσει..)

    Υπάρχει περίπτωση να βρω καινούρια μηχανή αλλά μοντέλο 2005 και να είναι πιο κάτω σε τιμή σε σχέση με τα 2006 μοντέλα???
    (Εννοείται να δίνει και αυτή τα δώρα αξίας 700-800 euro που δίνουν οι αντιπροσωπείες..κράνος μπουφάν κλπ)

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Κοιτα, το κακο του να παρεις ενα SS600 για την ευθεια ειναι οτι πολλοι μπαινουν με φορα στην στροφη που προηγειται αυτης, (της ευθειας ντε), και δεν μπορεις να τους μαζεψεις μετα ετσι που βγαινουν με περισσοτερα χλμ απο σενα στην εξοδο.:rotflmao:

    Οι λυσεις ειναι δυο:

    1)Ειτε τους την εχεις στημενη σε τεραστια ευθεια της οποιας δεν προηγειται στροφη...

    2)Ειτε μαθαινεις να ψωνιζεις συμφωνα με τις αναγκες σου
    http://www.triumph.co.uk/uk/263.aspx

    Με ροπη επιπεδου Intercity τσε βαλε, θα τους εχεις ουλους.(Και θα μαζευεις και τα πιο πολλα γκομενακια), τα SS ειναι ντεμοντε, μπαναλ και κιτς πλεον.
    Και δεν φοριουνται πολυ εφετο....

    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  7. #7
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    +1 στο gcrook

    αμα εγραφες "θελω ss γιατι γουσταρω να στριβω ,να μαθω με μαθηματα και διαβασμα, να μπαινω πιστα να κανω τη @αυλα μου" θα σου ελεγα να παρεις το καλυτερο δηλ... ΚΑWASAKI


    εσυ ΜΗ παρεις Kawasaki.... παρε το Honda που σου αρεσει κιολλα και βαλε 3 κιτ ιπποδυναμης και τετραγωνα λαστιχα να τους πατας ολους!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    +1 στο gcrook

    αμα εγραφες "θελω ss γιατι γουσταρω να στριβω ,να μαθω με μαθηματα και διαβασμα, να μπαινω πιστα να κανω τη @αυλα μου" θα σου ελεγα να παρεις το καλυτερο δηλ... ΚΑWASAKI


    εσυ ΜΗ παρεις Kawasaki.... παρε το Honda που σου αρεσει κιολλα και βαλε 3 κιτ ιπποδυναμης και τετραγωνα λαστιχα να τους πατας ολους!
    +1 στον Ιντι απο αλλυλεγγυη, και -1 επειδη λεει οτι το Καβαζουκι ειναι το καλυτερο:rotflmao:

    Αρα ειμαστε πατσι.

    Χωρις πλακα, παρε οτι θες, αλλα ευχομαι να γνωριζεις οτι σε λιγους μηνες θα το πουλησεις για χιλιαρι, μιας και το γκαζι θα το βαρεθεις απο την πρωτη μερα κιολας.
    Τα ιδια ισχυουν και για το χιλιαρι που θα παρεις μετα.
    Κοιτα τουλαχιστον να τα δωσεις σε καλη κατασταση σε καποιον που θα τα εκτιμησει
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  9. #9
    onireum
    Ωραίος gcrook χαχαχαχ!!
    Να ξεκαθαρίσω κάτι... Δε θέλω το SS600 για ευθεία μόνο...όσο με τρώει η ευθεία με τρώει και η στροφή.. Απλά όσο να΄ναι όταν μάθεις καλά το SS600 σου και έρθει δίπλα σου ένα άλλο 600άρι.. και βαράει γκαζιές... τι κάνεις????????????? Εδώ σε θέλω...

    Δε θέλω το πιο γρήγορο πάντως γιατί δεν έχει νόημα να κερδίζεις με το πιο γρήγορο..
    Θέλω ένα ανταγωνιστικό... με εξατμισόνι made by κουτρούμπας racing φουλ ελεύθερο!!!!!! Να λυσάω και να κρατιέμαι οριακά μπροστά... Αυτά είναι!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Τι να σου πω ρε συ, αμα το θες για να το γουσταρεις πρωτιστως, παρε οποιο σου κανει κλικ.

    Πλεον τα μηχανακια σε αυτη την κατηγορια δεν εχουν μεγαλες διαφορες, οποτε η εκκινηση και γενικα η κοντρα, σε γλιστερο Ελληνικο δρομο δεν ειναι θεμα ιπποδυναμης.

    Εγω θα επαιρνα παντως το GSXR, σε κακο μαυρο χρωμα αλλιως το R6 η το 636.

    Καλα γκαζια.



    Υ.Γ Ποιος ειναι αυτος ο Κουτρουμπας που φτιαχνει τιγκα ρεισινγκ εγκζοστς?:rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #11
    onireum
    Ευχαριστώ πολύ φίλοι δικυκλιστές!
    Εύχομαι κάποια στιγμή να τα πούμε και απο κοντά.. Γεια χαρααααααααά!!! :smilea:

  12. #12
    onireum
    ο Κουτρούμπας είναι καταπληκτικός... Είναι ο κλασσικός έλλην εξατμισάς που εδρεύει στα άνω λιόσια και συνήθως πηγαίνουν εκεί όσοι θέλουν να τρίζουν τα τζάμια του γείτονα μόλις το εργαλείο τους βγει από το γκαράζ....
    Πέραν της πλάκας.. δεν είναι υπαρκτός ο Κουτρούμπας... απλά μου αρέσει πολύ η λέξη!!! Πως λέμε βαRRβάRRα.....
    :hypnotize :rotflmao:

  13. #13
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Φιλαράκι διάβασε εδώ MotorcycleUSA (είναι 9 σελίδες συγκριτικό 600SS)

    Κατά δεύτερο πήγαινε κάνε test drive.



    Καλά γκάζια
    Triple 1050


  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Τι να σου πω ρε συ, αμα το θες για να το

    Εγω θα επαιρνα παντως το GSXR, σε κακο μαυρο χρωμα αλλιως το R6 η το 636.




    κλασσικό μπλε/άσπρο πάντα.



    αφού η μαμά kafasaki δεν βγάζει 750 τότε πάμε buzuki
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  15. #15
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    εγω που θελω να γινω οδηγος αγωνων παιδια τι μηχανακι να παρω να τους παταω ουλους

    αν υποψιαστω οτι ο τουλουμπας ειναι υπευθυνος για τις αυπνιες μου το τελευταιο μηνα ...θα τον παρει και θα τον σηκωσει
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CBR 600rr vs yzf R6
    από ποπαϋ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2011, 23:40
  2. CBR 600RR vs R6
    από giorgos600rr στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2009, 11:19
  3. cbr-125 vs CBR-600RR!!!
    από Kizoku στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2006, 11:14
  4. cbr 600rr vs yamaπα r6
    από tassosrr στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 110
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 10:54
  5. ΑΠΟΡΙΑ : χρώματα CBR 600RR 2005
    από djchech στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2005, 07:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF