Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: oneira!

  1. #1
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176

    oneira!

    eirini apo ti mera pou se gnorisa exei allaksei i zoi mou pros to kalitero eferes o ilio mesa sinefiasmeni mou kardia.se eroteukia apo proti stigmi kai se agapisa metepita!thelo na sou prosfero ta panta oti exeis onireuti moni sou kai mazi mou na kaneis giati ego kano oneira mono mazi tora!
    den me peirazei pou to leo edo sto forum thelo na to mathoun oloi oti se AGAPO!sinxorame mono pou den mporo tora na sou prosfero auta pou thelis ta ta3idia kai tis voltes!sou iposxome mono oti sintoma tha ftia3o ti kali mou!kai sintoma tha se pao volta ekei pou theleis na kanoume ena ta3idi xoris proorismo kai esy na eisai i pi3ida mou!se agapo mikri mou!!!
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  2. #2
    ireneepi
    Αγαπη μου και εγω απο την μερα που σε γνωρισα αλλαξες την ζωη μου και παντα προς το καλυτερο,αλλωστε το ξερεις αυτο...!

    Βαλε καλα στο μυαλο σου αυτο που σου εχω πει χιλιαδες φορες..οτι ειμαι μαζι σου επειδη ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ πραγματικα,επειδη εισαι εσυ,επειδη εισαι ο ανθρωπος μου!Σε αυτον λοιπον τον τομεα δεν με απασχολουν ουτε τα υλικα πραγματα ,ουτε οι μηχανες ,ουτε οι βολτες και γενικοτερα τιποτα που εχει να κανει με την υλικη υποσταση των ανθρωπων.
    Σε αγαπω επειδη εισαι εσυ!!!!!!,και για κανεναν αλλον λογο.!!!

    Μην ανυσηχεις για τιποτα λοιπον και μην ζητας συγγνωμη για βλακιες.


    Και τα ονειρα μας (γιατι πια δεν υπαρχουν δικα σου και δικα μου..αλλα μας...)να ξερεις οτι θα τα πραγματοποιησουμε μαζι....!

  3. #3
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885


    παντα ευτυχισμένοι
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  4. #4
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Μπράβο σας παιδιά!!!!
    Καλά το πάτε!!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
    Βαλε καλα στο μυαλο σου αυτο που σου εχω πει χιλιαδες φορες..οτι ειμαι μαζι σου επειδη ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ πραγματικα,επειδη εισαι εσυ,επειδη εισαι ο ανθρωπος μου!Σε αυτον λοιπον τον τομεα δεν με απασχολουν ουτε τα υλικα πραγματα ,ουτε οι μηχανες ,ουτε οι βολτες και γενικοτερα τιποτα που εχει να κανει με την υλικη υποσταση των ανθρωπων.
    Σε αγαπω επειδη εισαι εσυ!!!!!!,και για κανεναν αλλον λογο.!!!

    Μπράβο ρε παιδιά!!!Αυτά είναι!!Και αυτό που έκανα quote το έκανα επειδή μου άρεσε περισσότερο!!!Μπράβο Ειρήνη και μπράβο ρε Θόδωρα!Αυτή είναι η σημασία της Αγάπης!Και δεν έχει καμία σχέση με υλικά πράγματα ή χρήμα!!!Πάντα ευτυχισμένοι και πάντα έτσι!!!Θα έρθουν και τα καλύτερα!!!

    Keep On Rocking!!

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Πως μ'αρεσει να βλεπω αγαπη γυρω μου....


    H ΑΓΑΠΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ
    ΘΕΛΕΙ ΠΑΘΟΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
    ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΧΩΡΕΙ

    Η ΑΓΑΠΗ ΑΝΑΤΡΕΠΕΙ
    ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΕΠΕΙ
    Η ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΡΕΙ....


    Αφιερωμενο το τραγουδακι στο ερωτευμενο μας ζευγαράκι!!!!!!!!!!!




    (αντε βρε Τζουλ..βαλε καμια φατσουλα με καρδουλες..... !!!!)
    www.copacampagnia.gr

  7. #7
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΟΠΟΥ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ !!!!!!

    ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ Α ΚΑΙ Η ΤΟΥΡΤΑ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kakku2.jpg 
Προβολές:	236 
Μέγεθος:	60,6 KB 
ID:	1748
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  8. #8
    .......καλα τα πατε εσεις!........κανα παιδακι θα κανετε????????:smilea:
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  9. #9
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Μπράβο σας!!!!!!!!

    Να'στε πάντα κλά παιδιά και πάντα έτσι ευτυχισμένοι!!!!!!!!!

    Με συγκινήσατε κωλόπαιδα!
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  10. #10
    Na;ste panta kala kai eutixismenoi
    Anytime, Anyplace.....

  11. #11
    Μπράβο παιδιά...

    Η αληθινή αγάπη είναι το πιο δυσεύρετο αγαθό στον κόσμο σήμερα και δείχνει να εξαντλείται στις μέρες μας πιο γρήγορα και από το πετρέλαιο!.... Δε με απασχολεί τόσο η επερχόμενη ενεργειακή κρίση αλλά η επερχόμενη κρίση των σχέσεων μεταξύ των ανθρώπων.....

    Εγώ δυστυχώς ανήκω στην αντίθετη κατηγορία, αυτών που γνώρισαν την άσχημη πλευρά αυτών των υποσχέσεων και γιαυτό ομολογώ οτι ζηλεύω λιγο...

  12. #12
    Tria Poulakia Kathontan Το avatar του/της Ora_Nihil
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    85
    Μπράβο παιδιά και ότι επιθυμείτε

  13. #13

    erotas

    erotas erotas erotas erotas erotas erotas erotas erotas erotas erotas :rotflmao: kali fasi na eroteymenos soy vgainei mai zontania se empneei na kaneis oraia kai glyka pragmata soy leo einai kali fasi
    100 ΑΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ....

Παρόμοια θέματα

  1. Mas fagane ta oneira!!!!
    από lifecatcher στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2008, 16:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF