Σελίδα 9 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 320

Θέμα: Transalp 650 ή V-STROM 650 εσείς τι θα αγοράζατε?

  1. #121
    Επειδή μιλάμε για αξιοπηστία εδώ στην δουλειά συνάδελφος έχει vstrom 06 με 130,000 χιλιομετρα!

    Τα προβλεπόμενα service και μόνο!! Ούτε μία ζημιά μέχρι στιγμής και συνεχίζει....

  2. #122
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    προτίμησε το V-Strom...
    ...αν η χρήση που το προορίζεις είναι πιο πολύ για εθνική,
    ...αν ταξιδεύεις δικάβαλος καθώς η σέλα του συνεπιβάτη είναι εξαιρετική.

    Προτίμησε το Transalp...
    ...αν προορίζεις και λίιιγο χωματάκι
    ...αν μετακινείσαι πολύ στην πόλη.

    Πέραν όλων κατά τη γνώμη μου θεωρώ το V-Strom ανώτερο "πακέτο"
    καθώς και άριστο value for money. Έχει μάλιστα και περισσότερη δύναμη
    από αυτή του Transalp. Βέβαια σημαντικό ρόλο παίζει κι ο τομέας της εμφάνισης!
    Σε πολλούς απ' όσο έχω παρατηρήσει δεν αρέσει το V-Strom.

    Και κάτι άλλο: 5.500 ευρώ για V-Strom 650 του 2004 είναι πολλά χρήματα.

    Ό,τι και να επιλέξεις πάντως σου εύχομαι να έχεις καλά, ασφαλή και ποιοτικά χιλιόμετρα
    μαζί του!

    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  3. #123
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2010
    Μηνύματα
    7
    Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου, ηθελα να παρω μηχανη, θυμαμαι μικρος εβαζα τα ποδια στα πηρουνια μπροστα και εκανα πως ειχα Harley, χανομουν στο κοσμο μου. Αργοτερα ηρθε η σχολη, ο γαμος, το παιδι, αλλες προτεραιοτητες και το θεμα ξεχαστηκε. Μολις περσι τον Ιουνιο αγορασα την ποιο ομορφη κουκλα, την τριτη γυναικα (μανα-γυναικα-μηχανη) της ζωης μου.
    Ειναι ενα Honda Transalp 650. Θυμαμαι οταν ανακοινωσα οτι θα την αγορασω, ολοι ή σχεδον ολοι (πλην της γυναικας μου) μου ελεγαν "...δεν αφηνεις τις βλακειες τωρα στα γεραματα" και οταν εβλεπαν οτι αυοτο δεν πιανει συνεχιζαν"...δεν τα αφηνεις αυτα με γιο της παντρειας", (ο γιος μου 5 ετων). Τελικα την πηρα και θυμαμαι οτι εκεινο το βραδυ μονο μαζι δεν κοιμηθηκαμε, ενα ονειρο χρονων στεκοταν ολοζωντανο στην πυλωτη του σπιτιου μου, δεν το πιστευα. Μεχρι τωρα οπου και να παω παω μαζι της, δεν την αφηνω σε ησυχια. Ο λογοι που διαλεξα την συγκεκριμενη μηχανη πολλοι και καποιοι απο αυτους εχουν αναφερθει και πααπανω, αν ειχα περισσοτερα χρηματα να διαθεσω θα επερνα το v-strom, και ακομα περισσοτερα το Varadero, και ακομα περισσοτερα...(βλεπεται οτι οσο και να συνεχισω δεν τελιωνω, ετσι ειναι η φυση μας μονιμως θελει και κατι παραπανω). Νιωθω απολυτα ικανοποιημενος που εστω και αργα ικανοποιησα το ονειρο μου και ευχαριστω το Θεο που βοηθησε. Εβλεπα τις μηχανες στο λιμανι του Ναυπλιου και σκεφτομουν δεν θα κατσει καποτε να παρω κι γω μια, εβλεπα τα παιδια με τα μπουφαν μηχανης και μου ετρεχαν τα σαλια, αλλα και στενοχωριομουν. Εφτασε ομως η μερα.
    Γιατι τα λεω ολα αυτα? Να ειστε ευχαριστημενοι μ αυτο που εχετε, να αγορασετε οποια μηχανη θελετε, οποια σας κανει κεφι, να την αγαπατε και να την φροντιζετε δεν εχουν ολοι την τυχη την δικη μας (ναι πλεον μπορω κι γω να χρησιμοποιησω το 1ο πληθυντικο). ο αναβατης κανει την μηχανη και οχι η μηχανη τον αναβατη. Μην αναλωνεστε στα υπερ και τα κατα αλλα στην ευχαριστηση μια βολτας εξω απο την πολη.
    Χαρηκα που μοιραστηκα την εμπειρια μου μαζι σας. Να στε καλα και ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ.

    Φιλε μου παρε οποια σου κανει κεφι και ζυγισε ολα οσα σου ειπαν τα παιδια παραπανω, μην αφηνεις το καιρο να περναει, αδραξε την ευκαιρια. Παρτη και λιωστη.

  4. #124
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KARGIO

    ............Φιλε μου παρε οποια σου κανει κεφι και ζυγισε ολα οσα σου ειπαν τα παιδια παραπανω, μην αφηνεις το καιρο να περναει, αδραξε την ευκαιρια. Παρτη και λιωστη.
    Χωρις να θελω να σε προσβαλω η κατι τετοιο ...παντα φιλικα ....
    δεν εχει νοημα να του απαντας μιας και το συγκεκριμενο θρεντ εχει ποσταριστει 04-07-2006 11:34
    Ο μονος λογος που υπαρχει και μαλιστα στις αντιπαραθεσεις ειναι για να λεμε τη γνωμη μας για τα δυο αυτα μοτο.Και σημερα που μιλαμε ...υπαρχει ενα ΑΛΛΟ τρανσαλπ στην αγορα.


    Α ! Καλοταξιδο

  5. #125
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2010
    Μηνύματα
    7
    thx lioulios, δεν το προσεξα καθολου. Με συνεπηρε η ροη της αντιπαραθεσης και ο δικος μου μονολογος.

    Υ.γ. ...μ αρεσουν οι παρατηρησεις, διορθωνομαι.

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Δεν πειραζει τελικα αν ενα thread παλιο απαντηθηκε τωρα , γιατι καποιος μπορει να χει την ιδια απορια ........... καλα χιλιομετρα κ μην παραενθουσιαζεσαι γιατι η μηχανη εκτος απο γεκιο φερνει κ κλαμα........... Ελπιζω για ολους μονο χαμογελα........
    love will save the planet,hate is a good start.

  7. #127
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KARGIO
    .....
    Τα είπες πολύ καλά!

  8. #128
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Τα είπες πολύ καλά!
    ...Σε αυτο θα συμφωνησω .
    + Σε ολα οσα ειπε ο KARGIO . Ετσι πρεπει να το βλεπουμε ...
    Τυχεροι που εχουμε μοτο και τυχεροι που ειμαστε μεχρι σημερα ΟΚ και ορθιοι.

  9. #129
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ααα παλιο καλοο μοτο... 2006...


    btw το versaki μου σας εχει ολους

  10. #130
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KARGIO
    Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου, ηθελα να παρω μηχανη, θυμαμαι μικρος εβαζα τα ποδια στα πηρουνια μπροστα και εκανα πως ειχα Harley, χανομουν στο κοσμο μου. Αργοτερα ηρθε η σχολη, ο γαμος, το παιδι, αλλες προτεραιοτητες και το θεμα ξεχαστηκε. Μολις περσι τον Ιουνιο αγορασα την ποιο ομορφη κουκλα, την τριτη γυναικα (μανα-γυναικα-μηχανη) της ζωης μου.
    Ειναι ενα Honda Transalp 650. Θυμαμαι οταν ανακοινωσα οτι θα την αγορασω, ολοι ή σχεδον ολοι (πλην της γυναικας μου) μου ελεγαν "...δεν αφηνεις τις βλακειες τωρα στα γεραματα" και οταν εβλεπαν οτι αυοτο δεν πιανει συνεχιζαν"...δεν τα αφηνεις αυτα με γιο της παντρειας", (ο γιος μου 5 ετων). Τελικα την πηρα και θυμαμαι οτι εκεινο το βραδυ μονο μαζι δεν κοιμηθηκαμε, ενα ονειρο χρονων στεκοταν ολοζωντανο στην πυλωτη του σπιτιου μου, δεν το πιστευα. Μεχρι τωρα οπου και να παω παω μαζι της, δεν την αφηνω σε ησυχια. Ο λογοι που διαλεξα την συγκεκριμενη μηχανη πολλοι και καποιοι απο αυτους εχουν αναφερθει και πααπανω, αν ειχα περισσοτερα χρηματα να διαθεσω θα επερνα το v-strom, και ακομα περισσοτερα το Varadero, και ακομα περισσοτερα...(βλεπεται οτι οσο και να συνεχισω δεν τελιωνω, ετσι ειναι η φυση μας μονιμως θελει και κατι παραπανω). Νιωθω απολυτα ικανοποιημενος που εστω και αργα ικανοποιησα το ονειρο μου και ευχαριστω το Θεο που βοηθησε. Εβλεπα τις μηχανες στο λιμανι του Ναυπλιου και σκεφτομουν δεν θα κατσει καποτε να παρω κι γω μια, εβλεπα τα παιδια με τα μπουφαν μηχανης και μου ετρεχαν τα σαλια, αλλα και στενοχωριομουν. Εφτασε ομως η μερα.
    Γιατι τα λεω ολα αυτα? Να ειστε ευχαριστημενοι μ αυτο που εχετε, να αγορασετε οποια μηχανη θελετε, οποια σας κανει κεφι, να την αγαπατε και να την φροντιζετε δεν εχουν ολοι την τυχη την δικη μας (ναι πλεον μπορω κι γω να χρησιμοποιησω το 1ο πληθυντικο). ο αναβατης κανει την μηχανη και οχι η μηχανη τον αναβατη. Μην αναλωνεστε στα υπερ και τα κατα αλλα στην ευχαριστηση μια βολτας εξω απο την πολη.
    Χαρηκα που μοιραστηκα την εμπειρια μου μαζι σας. Να στε καλα και ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ.

    Φιλε μου παρε οποια σου κανει κεφι και ζυγισε ολα οσα σου ειπαν τα παιδια παραπανω, μην αφηνεις το καιρο να περναει, αδραξε την ευκαιρια. Παρτη και λιωστη.
    +660
    Μαζί σου φιλαράκι !!!!
    Καλοτάξιδος και να χαίρεσαι την οικογένεια και τη μηχανάρα σου!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #131
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KARGIO
    Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου, ηθελα να παρω μηχανη, θυμαμαι μικρος εβαζα τα ποδια στα πηρουνια μπροστα και εκανα πως ειχα Harley, χανομουν στο κοσμο μου. Αργοτερα ηρθε η σχολη, ο γαμος, το παιδι, αλλες προτεραιοτητες και το θεμα ξεχαστηκε. Μολις περσι τον Ιουνιο αγορασα την ποιο ομορφη κουκλα, την τριτη γυναικα (μανα-γυναικα-μηχανη) της ζωης μου.
    Ειναι ενα Honda Transalp 650. Θυμαμαι οταν ανακοινωσα οτι θα την αγορασω, ολοι ή σχεδον ολοι (πλην της γυναικας μου) μου ελεγαν "...δεν αφηνεις τις βλακειες τωρα στα γεραματα" και οταν εβλεπαν οτι αυοτο δεν πιανει συνεχιζαν"...δεν τα αφηνεις αυτα με γιο της παντρειας", (ο γιος μου 5 ετων). Τελικα την πηρα και θυμαμαι οτι εκεινο το βραδυ μονο μαζι δεν κοιμηθηκαμε, ενα ονειρο χρονων στεκοταν ολοζωντανο στην πυλωτη του σπιτιου μου, δεν το πιστευα. Μεχρι τωρα οπου και να παω παω μαζι της, δεν την αφηνω σε ησυχια. Ο λογοι που διαλεξα την συγκεκριμενη μηχανη πολλοι και καποιοι απο αυτους εχουν αναφερθει και πααπανω, αν ειχα περισσοτερα χρηματα να διαθεσω θα επερνα το v-strom, και ακομα περισσοτερα το Varadero, και ακομα περισσοτερα...(βλεπεται οτι οσο και να συνεχισω δεν τελιωνω, ετσι ειναι η φυση μας μονιμως θελει και κατι παραπανω). Νιωθω απολυτα ικανοποιημενος που εστω και αργα ικανοποιησα το ονειρο μου και ευχαριστω το Θεο που βοηθησε. Εβλεπα τις μηχανες στο λιμανι του Ναυπλιου και σκεφτομουν δεν θα κατσει καποτε να παρω κι γω μια, εβλεπα τα παιδια με τα μπουφαν μηχανης και μου ετρεχαν τα σαλια, αλλα και στενοχωριομουν. Εφτασε ομως η μερα.
    Γιατι τα λεω ολα αυτα? Να ειστε ευχαριστημενοι μ αυτο που εχετε, να αγορασετε οποια μηχανη θελετε, οποια σας κανει κεφι, να την αγαπατε και να την φροντιζετε δεν εχουν ολοι την τυχη την δικη μας (ναι πλεον μπορω κι γω να χρησιμοποιησω το 1ο πληθυντικο). ο αναβατης κανει την μηχανη και οχι η μηχανη τον αναβατη. Μην αναλωνεστε στα υπερ και τα κατα αλλα στην ευχαριστηση μια βολτας εξω απο την πολη.
    Χαρηκα που μοιραστηκα την εμπειρια μου μαζι σας. Να στε καλα και ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ.

    Φιλε μου παρε οποια σου κανει κεφι και ζυγισε ολα οσα σου ειπαν τα παιδια παραπανω, μην αφηνεις το καιρο να περναει, αδραξε την ευκαιρια. Παρτη και λιωστη.

    Απο τη μία σκέφτομαι έτσι και αισθάνομαι ευγνωμοσύνη, αλλά απο την άλλη δεν μπορώ ρε πστ μου να μην ψάχνω διαρκώς για κάτι καλύτερο και κυρίως για κάτι που τη συγκεκριμένη περίοδο της ζωής μου θα το ευχαριστηθώ περισσότερο. Και δώστου τα έξοδα και δώστου τα δάνεια...

  12. #132
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Η ψυχικη ευχαριστηση δεν αναπληρωνεται ουτε με λεφτα ουτε με τιποτα ............. Αμα εισαι στεναχωρημενος κ την βγαζεις με τσιγαρα κ ποτα κ οτι αλλα υλικα υποκαταστατα , ποιο ακριβα θα σου ερθει στο τελος............... Μου ετυχε να παρω μια φτινοτερη μηχανη γιατι ακουσα την λογικη κ στο τελος ουτε την ευχαριστηθηκα , τις εβαλα ενα καρο extra κ στο τελος πηγε ακριβοτερα απο εκεινη που ηθελα στην αρχη.............
    love will save the planet,hate is a good start.

  13. #133
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2010
    Μηνύματα
    7
    Παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια και ...φυσικα ανταποδιδω.
    Ευχομαι καλες βολτες και παντα ΟΡΘΙΟΙ.

  14. #134
    Γεια σε ολη τη παρεα!Ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα να πω κι εγω τη γνωμη μου για τις 2 αυτες μηχανες(transalp 650 & v strom 650),μπορει λιγο καθυστερημενα,αλλα νομιζω πως ακομα και σημερα πολλοι ειναι αυτοι που ενδιαφερονται να αγορασουν καποιο απο τα 2 μοντελα(μεταχειρισμενα κυριως).
    Ειμαι κατοχος τρανσαλπ 650 εδω και 2 χρονια και περιπου την ιδια εποχη πηρε και ενας φιλος μου το vstrom 650.O φιλος μου ειχε πριν το ktm lc4 640 το οποιο και οδηγησα μερικες φορες,πριν παρω το τρανσαλπ.Το εργαλειο ειχε ωραιο γκαζι και σηκωνοταν ευκολα σουζα με πρωτη και δευτερα.Επειτα απο λιγο διαστημα αγορασα τη μηχανη μου και διαπιστωσα οτι απο αποψη δυναμης και ροπης ηταν περιπου το ιδιο με το ktm,απλως λογω βαρους δε σηκωνοταν σουζα ουτε και σπινιαριζε ευκολα.Η δυναμη του ηταν πληρως αξιοποιησιμη και αυτο μου αρεσε πολυ,γιατι μπορουσες να το πας τερμα χωρις να το φοβασαι.
    Αγορασε λοιπον και ο φιλος μου το vstrom και πηγαμε μια βολτα μετα απο λιγο καιρο.Στη διαδρομη ανταλλαξαμε τις μηχανες μας.Η πρωτη εντυπωση που μου εκανε το vstrom μολις ξεκινησα,ηταν οτι χαμηλα ηταν πολυ πιο αδυναμο απο το τρανσαλπ και μου εκανε μεγαλη εντυπωση,καθως διαβαζα τοσο καιρο οτι σκοτωνει απο επιδοσεις.Μεχρι τισ 6000 στροφες το τρανσαλπ το νιωθεις πολυ πιο ροπατο.Απο εκει και πανω το vstrom το ενιωσα να κοιταει στα ισα το τρανσαλπ και μονο μετα τις 7000 αρχισε να τραβαει πιο δυνατα(οχι ομως πολυ πιο δυνατα).Η αισθηση οτι σκοτωνει σε επιδοσεις πιστευω οτι οφειλεται κυριως στο 6αρι κιβωτιο,στο οποιο και γεμιζουν πιο γρηγορα οι ταχυτητες και νομιζεις οτι τρεχεις περισσοτερο.Το vstrom βεβαια εχει πιο ξυραφενια αισθηση στην ασφαλτο,αφου πλασαρεται καλυτερα στις στροφες και αυτο ειναι ενα απο τα συν σε σχεση με το τρανσαλπ.Επισης μου αρεσε και η σελα γιατι ειναι πιο σκληρη και για πολυωρο ταξιδι νομιζω πως ειναι καλυτερη.
    Τωρα οσον αφορα το χωμα,επειδη οδηγησα το vstrom και σε χωματοδρομο,εχω να πω οτι η αποσταση μεταξυ τους ειναι τεραστια.Ειδα πολλους εδω μεσα να γραφουν διαφορα και ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι απο αυτους που λενε οτι και τα δυο το ιδιο πανε στο χωμα,μαλλον δεν τα εχουν οδηγησει και τα 2.Καταρχην με το vstrom νιωθεις το καθε πετραδακι,ακομα και στην ασφαλτο και κατα δευτερον στους επιτοπιους ελιγμους στο χωμα(αλλα και στην ασφαλτο)ειναι δυσκολοτερο.Δεν μπορει κανενα μηχανακι που εχει χυτες αλουμινενιες ζαντες,αναρτησεις σφιχτες με καθαρα ασφαλτινο προορισμο και χαμηλο προφιλ ελαστικων να πηγαινει το ιδιο ανετα και το ιδιο ασφαλες στο χωμα,με ενα που εχει ακτινωτες ζαντες,21" τροχο εμπρος και αναρτησεις με 20 ποντους διαδρομη(μπροστα) και σαφως πιο ανετες αναρτησεις και πιο "ελαστικο" πλαισιο.Και το vstrom παει χωμα,αλλα με πολυ περισσοτερους συμβιβασμους και στο τελος της βολτας θα νιωθεις οτι το ταλαιπωρησες.Στο τρανσαλπ προσωπικα,δεν ενιωσα ποτε κατι τετοιο,και πιστεψτε με,το εχω παει σε πολυ δυσβατα μερη και δικαβαλος μαλιστα(ακομα και σε πιστα μοτοκρος,χαλαρα βεβαια)και δε μασησε ποτε,ουτε μου εδωσε την αισθηση οτι το ταλαιπωρω,το αντιθετο μαλιστα,ηταν διασκεδαστικο!
    Τωρα ενα αλλο θεμα που εχει να κανει με την ταχυτητα.Πηγαμε μια αλλη φορα εκδρομη δικαβαλοι και οι 2 και διαπιστωσα αλλον ενα μυθο.Σε μια ευθεια που γκαζωσαμε και οι 2,ο φιλος μου βρισκοταν μπροστα και εγω προσπαθουσα να τον φτασω.Δε τα καταφερα βεβαια αλλα η αποσταση που απομακρυνοταν απο μενα καθε λεπτο ηταν το πολυ 2-3 μετρα,δηλαδη πηγαινε ελαχιστα πιο γρηγορα απο μενα,εως μηδαμινα.Οταν σταματησαμε τον ρωτησα ποσο ετρεχε και μου ειπε πως πηγαινε με 180.Η πλακα ειναι οτι ενω πηγαιναμε σχεδον το ιδιο,το δικο μου το κοντερ εδειχνε 153 χλμ,ενω το δικο του 180!!!Πιστεψτε με το τρανσαλπ εχει ενα απο τα πιο ακριβη κοντερ,το εχω τσεκαρει πολλες φορες με ρανταρ της αστυνομιας και παντα δειχνει οτι και το ρανταρ.Αντιθετως για το vstrom ειχα ακουσει οτι κλεβει λιγο το κοντερ του,αλλα οχι και τοσο,δεν το πιστευα!Ο μυθος λοιπον που διαπιστωσα ειναι οτι το vstrom οταν καποιοι λενε οτι βλεπουν μεχρι και 200 στο κοντερ του,δεν ειναι διακοσια,αλλα το πολυ 180 πραγματικα.στο τρανσαλπ εχω δει μεχρι 167 περιπου,και στη χειροτερη περιπτωση να ειναι 163 πραγματικα.Αρα οι διαφορες τους δεν ειναι και τοσο τεραστιες σε επιδοσεις στην ασφαλτο,οπωσ απεδειξα και παραπανω που πατουσαμε σχεδον τερμα γκαζι(με κοντρα αερα και δικαβαλοι με top kase και οι 2).Αντιθετως οπως ειπα και πιο πριν στο χωμα εχουν τεραστια διαφορα και επισης οπως ξαναειπα το vstrom δινει την αισθηση του γκαζατου λογω των 6 σχεσεων και της πιο ξυραφενιας γεωμετριας του στην ασφαλτο.
    Γι αυτο πολυ θα ηθελα απο εδω και περα οταν αναφερεται ο κοσμος στα δυο αυτα μηχανακια και θελει να πει τη γνωμη του,να την τεκμηριωνει κιολας και οχι να λενε ολοι ακουσα,διαβασα,μου ειπε καποιος κλπ κλπ.Εγω τα οδηγησα ταυτοχρονα ακι σε διαφορες διαδρομες και συνθηκες και εβγαλα τα παραπανω συμπερασματα,χωρις βεβαια να θελω να προσβαλω κανεναν και καμμια μηχανη,απλως εγραψα τις διαπιστωσεις μου.Α,και κατι ακομα που δεν ανεφερα πριν:οταν οδηγησα το vstrom ενιωσα πολυ πιο εκτεθειμμενος απ'οτι στο τρανσαλπ,κυριως λογω ελλειψης ποδιας και χουφτων(εννοω τα ποδια και τα χερια εκτειθονταν περισσοτερο απ'οτι στο τρανσαλπ.Το τζαμι μια χαρα δουλεια κανει).Αυτα,φιλικα παντα!

  15. #135
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.196
    Ωραίος!

    ΥΓ (φιλικό): Βάλε και καμμιά παράγραφο,μου βγήκαν τα ματάκια μου!

Σελίδα 9 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ..εσεις τι θα διαλεγατε??
    από trelokefaloitis στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2012, 15:40
  2. Transalp 650 ή V-STROM 650 εσείς τι θα αγοράζατε?
    από giannhse στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2006, 14:11
  3. Εσεις τι θα παραγγειλετε;;;;
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2005, 09:05
  4. transalp?v-strom 650?freewind?aprilia pegaso?
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2004, 00:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF