Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 95

Θέμα: PROSOXH: VIN apo klemenes mhxanes

  1. #16
    Κακο σκυλι ψωφο δεν εχει! Το avatar του/της Vezouvios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    470

    Re: Re: Re: Re: PROSOXH: VIN apo klemenes mhxanes

    Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος
    Φίλαρακι δεν είναι σύμπτωση διαβάζω το forum εδώ και δυο χρόνια αλλά λόγω απόστασης ούτε σε συναντισεις μπορώ να συμετασχω ούτε να μιλήσω για μηχανικά θέματα γιατί δεν γνώσεις είμαι απλά οδηγοσ . οπότε μέχρι τωρα δεν είχα λόγο να γραφτό στο φόρουμ
    χόρια που μπενω απο νετψαφέ όχι και τοσο συχνα
    αλλά ο φίλος που του φάγανε το χόντα πριν ενα μήνα έχει πέσει σε μαύρη διαθεση και νομίζω ότι ο μοτοσπορτ μπορεί να έχη καμιά άκρη μπας και το βρει και εξαλου ζηταω να με δοσει το τηλ. του να μιλισουμε δεν ανακατεψα κανενα απο εσας,,,,,,,,,,,,,,,,, σωστά?
    και η καστοριανοί ήμαστε φιλικοι γιατί με τη λες?
    Εδω μεσα δεν γραφουμε οσοι εχουμε μηχανικες γνωσεις ουτε ολοι βρισκομαστε σε συναντησεις.
    Το οτι μπαινεις απο νετ καφε δεν εχει σχεση ,εφοσων μπορεις να δημιουργησεις λογαριασμο και να μπαινεις απο οπου δηποτε.
    Μου κανει εντυπωση ομως οτι παρολλα αυτα που εχουν γραφτει μετα την ανακοινωση του μοτορσπορτ εσυ ποσταρεις να σε βοηθησει.
    Ποιος σου ειπε οτι εγω ειμαι επιθετικος?
    Ισα ισα να σε προφυλαξω θελω.
    Απλα μου φαινετε λιγο παραδοξο οτι ποσταρες για βοηθεια υστερα απο ολα αυτα που γραφτηκαν.

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ελπίζω να είμαι σαφής και κατανοητός.

    Sniper, το όλο θέμα βρωμάει του κερατά...

    Αυτό το
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    Perimenw voitheia gia na dw an tha mporesw na kanw kati
    κάπως μου κάνει.

    Πριν λίγο καιρό δεν είχε βάλει ο alxk αυτήν τη
    συζήτηση , όπου ένας απατεώνας έψαχνε VIN?

    Μήπως πρέπει να πάει σε καμμιά ζώνη του λυκόφωτος το thread ?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #18
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Δεν πάτε καλά...


    Δεν τέθηκε ποτέ θέμα Β-Ν. Ελλάδας....

    Τα ίδια μηχανάκια καβαλάμε, και τα ιδια μαρουλια δίνουμε....

    και τα πονάμε τα μοτοσακά μας το ίδιο...

    Πάμε παρακάτω....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος


    και ο φιλος που με εγραψε για τη μακεδονια.. εμεις δηλαδη να μη μιλησουμε...?
    συγνωμη αν σασ ενοχλαω ρε παιδια αλλα ο φιλος ακομα πληρωνει δοσεις για τη μηχανη του και ειναι κρημα.... σωστά?



    ρε χαμενε και εγω απο Εδεσσα ειμαι αν ειδες..
    απλα λεω οτι ψαχνω βορειους ποσο καιρο και βρισκω δυο κοντινους σε ενα υποπτο ποστ
    Μακαρι να ειναι λαθος αυτο που λεω και να τα πουμε και απο κοντα
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  5. #20
    Κακο σκυλι ψωφο δεν εχει! Το avatar του/της Vezouvios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    470
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος
    [B]γιατι? τι μπορει να κανει μετο vin απο ενα κλεμενο μηχανακι?

    απλα ζηταω απο το μοτοσπορτ να μου στηλει το τηλεφωνο του για να ροτησω πως μπορει να βοηθίσει .. μπορω να προστατευσω και εμεν και το φιλο μου αλλιος θα τον πνιξω στη λιμη της πολης...

    και ο φιλος που με εγραψε για τη μακεδονια.. εμεις δηλαδη να μη μιλησουμε...?
    συγνωμη αν σασ ενοχλαω ρε παιδια αλλα ο φιλος ακομα πληρωνει δοσεις για τη μηχανη του και ειναι κρημα.... σωστά?




    απανταω το τι μπορει να κανει το vin.

    1) EAN εχει τα κονε να μαθει ποιος εχει στην κατοχη του το μηχανακι.
    Παραδειγμα...Εχεις στην κατοχη σου μοτοσυκλετα με εγγυηση,πας στον εξουσιοδοτημενο ,αυτος χτυπαει το vin σου στο komputer και βρισκει ποτε πουληθηκε και σε ποιον.

    2)μπορει απλα γνωριζοντας οτι καποιο κλεμενο μηχανακι με αριθμο vin ταδε εχει κλαπει οπωτε......Αφηνω την φαντασια σου να οργιασει λιγο.


    3)Αν και δεν το πιστευω .....Βρηκε μια μοτοσυκλετα και θελει να επιβεβαιωσει εαν ειναι κλεμενη..


    4)Οσο επιμενεις για να σε βοηθησει,τοσο μας βαζεις σε σκεψεις.

  6. #21
    Μπαλαλάικα Το avatar του/της miraze
    Εγγραφή
    24/11/2005
    Μηνύματα
    439
    Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος
    γιατι? τι μπορει να κανει μετο vin απο ενα κλεμενο μηχανακι?

    απλα ζηταω απο το μοτοσπορτ να μου στηλει το τηλεφωνο του για να ροτησω πως μπορει να βοηθίσει .. μπορω να προστατευσω και εμεν και το φιλο μου αλλιος θα τον πνιξω στη λιμη της πολης...

    και ο φιλος που με εγραψε για τη μακεδονια.. εμεις δηλαδη να μη μιλησουμε...?
    συγνωμη αν σασ ενοχλαω ρε παιδια αλλα ο φιλος ακομα πληρωνει δοσεις για τη μηχανη του και ειναι κρημα.... σωστά?



    φιλε μοτοσπορτ στειλε με μυνημα το τηλεφονο σου να τα πουμε
    Και στην τελική γιατί έχει εξαφανιστεί ο motorsport, γιατί δεν απαντά σε αυτά που γράφονται, γιατί δεν υπερασπίζεται το post του και τα όσα είπε


    Όλη η υπόθεση βρωμάει και μάλιστα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!
    Αυτό το μονοπάτι που να οδηγεί




  7. #22
    motosport
    Koitakste palikaria, ego irtha me kalh diathesi. Pro enos minos eimun Giugoslavia kai ekei eida tis protes malakies.

    Twra eimai stin gitoniki alvania (Oi admins tu site mporun na to diaveveosun meso tis IP mu) kai vlepw kai edw polles malakies.

    Exw dei ta apeira supersport kai kserw kati parapanw apo sas gia to ti simvenei giati exw rotisei edw. Sigekrimena ego psaxnw 3s CBR.

    Eixa skopo na katsw monos mu na masw ta VIN apo opoio supersport vlepw ston dromo alla eipa prota na exw mia lista.

    Polla grapsate se mia mera kai liga kserete kapoioi. VIN zitisa, kati pu einai public. Anyway, plz min grafete posts pu den einai usiastika giati den exw xrono na xanw. Perimenw apandiseis sxetika me to post.

  8. #23
    motosport
    Mia paraklisi ksana, mono sovara posts. Gia oso diastima eimai edw plirono kai den exw xrono na asxolume me malakies.

  9. #24
    κατ αρχην να ξερεις οτι οι τσαμπουκαδες δε περναν και πολυ εδω μεσα γι αυτο αλλαξε το υφακι που εχεις.
    αν μπορεις να τεκμηριωσεις αυτο που ζητας καντο , αλλιως...
    στην τελικη πες μας αυτο που εσυ ξερεις κι μεις δεν ξερουμε .
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  10. #25
    motosport
    Kai epeidi vidosa twra kai kathisa kai diavasa tis malakies pu egrapsan kapoioi kapoioi edw mesa zitaw apo tus admins na zvisun afta pu grapsan kapoioi baglamades edw giati den kserun ti tus ginete.

    BTW : exw dei mia kokini R1 me sponsores panw kai polla extra fiber carbon kai stickers tu moto.gr episis panw. Oi admins tu site an kserun kati gia th mhxanh as mu pune.

  11. #26
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
    [B]κατ αρχην να ξερεις οτι οι τσαμπουκαδες δε περναν και πολυ εδω μεσα γι αυτο αλλαξε το υφακι που εχεις.
    αν μπορεις να τεκμηριωσεις αυτο που ζητας καντο , αλλιως...
    στην τελικη πες μας αυτο που εσυ ξερεις κι μεις δεν ξερουμε .

    όσο για το τι είναι σοβαρο η όχι δε θα το υποδειξεις εσυ αΛΛα οι μοντς του φόρουμ !
    οβερ
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  12. #27
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    Mia paraklisi ksana, mono sovara posts. Gia oso diastima eimai edw plirono kai den exw xrono na asxolume me malakies.
    Γινε σοβαρός εσύ για να σε αντιμετωπίσουμε κι εμείς με την σειρά μας σοβαρά.

    Εμείς δεν πληρώνουμε.... είμαστε αραχτοί στην βεράντα και κοιτάμε τον κηπουρό που το κάνει με την γυναίκα μας ενώ πιάνουμε τον πισινό της υπηρέτριας και ο μπάτλερ πλένει τις 20 SS που έχουμε...

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #28
    Μπαλαλάικα Το avatar του/της miraze
    Εγγραφή
    24/11/2005
    Μηνύματα
    439
    Χίλια συγνώμη φίλε που σου γ@μήσαμε το post.

    Είμαι σίγουρος ότι οι mods θα ακούσουν την επιθυμία σου και θα διαγράψουν όλα αυτά τα ρεμάλια που σε ένα FORUM απάντησαν στην τόσο αθώα επιθυμία σου.

    Επειδή δεν έχω κάποιο VIN πρόχειρο να είσαι σίγουρος όταν θα πάω στο γραφείο μου στην ΑΣΦΑΛΕΙΑ θα σου τα στείλω όλα




    ΑΝΤΕ ΡΕ ΑΠΟ ΔΩ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ:a57: :a57: :a57:
    Αυτό το μονοπάτι που να οδηγεί




  14. #29
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Πες για ποιον λόγο θες λίστα με VIN...

    Αλλά φαντάζομαι με ένα τηλέφωνο στην Ασφάλεια θα σου την δώσουν....

    εδώ μέσα.... δεν έχουμε λίστες και φακέλους.

    Κι επειδή τώρα είδα την απάντηση για το R1....

    Αν θες να βοηθήσεις κάνε ένα τηλ στην Ασφαλεια επώνυμα. Γιατί το να πάει ο κάτοχος της μηχανής στην αλβανία και να τσαμπουκαλευτεί είανι από επικίνδυνο έως τραγελαφικό.

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    Kai epeidi vidosa twra kai kathisa kai diavasa tis malakies pu egrapsan kapoioi kapoioi edw mesa zitaw apo tus admins na zvisun afta pu grapsan kapoioi baglamades edw giati den kserun ti tus ginete.

    BTW : exw dei mia kokini R1 me sponsores panw kai polla extra fiber carbon kai stickers tu moto.gr episis panw. Oi admins tu site an kserun kati gia th mhxanh as mu pune.
    ωπα ρε !!!χαλαρωσε λιγάκι ...εσυ χτυπησες την πόρτα ..οποτε φροντισε να εισαι λιγακι ευπρεπής ..
    είπαμε είμαστε διστακτικοί για παρά πολλούς λόγους ...σεβάσου αυτά που σου γράφουνε και αν δεν σου αρεσουν αγνοησετα...
    ολοι μπορούμε να βιδωθούμε και να είσαι σίγουρος πολύ περισσότερο απο σενα ..οπότε κάλμα
    !
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Asxeto me MHxanes..
    από niko13g στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 10:55
  2. Plirofories apo service manual gia ZRX 1100 97'
    από KRHTIKOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2004, 19:24
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 14:55
  4. kalimerizo meta apo syntomes diakopes
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 10:53
  5. Pia einai h diefthinsh me ta metaxeirismena apo germania?
    από tryfonidis_g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 18:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF