Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 95

Θέμα: PROSOXH: VIN apo klemenes mhxanes

  1. #31
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Ετσι κι αλλιώς λίστα με κλεμμενα VIN απ οσο ξέρω δεν υπάρχει στην ελλάδα.
    Ούτε η αστυνομία δεν έχει....

    Η μόνη προσπάθει σ αυτόν τον τομέα, είχε γίνει από το Μοτο πριν από χρόνια.
    Ειχαν πάρει ολα τα τμήματα και τις αλάνες τους σβάρνακαι κατεγραφαν αρ.πλαισίου.

    Πάντως απ οσο ξέρω στην Αλβανία το οχημα νομιμοποιείται κανονικά κι ας είναι κλεμμένο. Δεν μπορείς να το πάρεις πίσω.
    Ανήκει 'νόμιμα' στον καινούριο του ιδιοκτήτη με χαρτιά και τα πάντα!
    Μου ειχαν κλέψει αυτοκίνητο και το εψαχνα παλια....

    Ακόμα και ο υπουργός δημόσιας τάξης της Αλβανίας είχε έρθει επίσημη επίσκεψη με κλεμμένο Mercedes S300 και είχε γίνει θέμα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  2. #32
    motosport
    Loipon, afu einai etsi ta pragmata kai afu o kathe pikramenos erxete kai kanei post kai to paizei dikigoros ksexaste ta ola kai agnoiste to post.

    Profanos oi perisoteroi den kserete pws to mhxanaki opws klevete pernaei ta sinora kai kykloforei kanonikotata kai me tis pinakides tis xoras malista. Profanos eprepe na vgalw kamia 100aria fotos apo R1,ZXR,CBR,hayabuses, burgman kai oti allo exun dei edw ta matia mu kai na ta episinapsw me to post alla egw exw erthei gia prosopiki duleia opws eipa gia 3 CBRakia kai mallon den eprepe kan na xasw nevra kai xrono gia na asxoleithw. Poso mallon me 5-6 kokorakia edw mesa pu den exun idea pws mporeis na fas to kefali su prospathwntas na vreis klemenes mhxanes.

    Loipon, arxhgoi mu arrivederci; eimai arketa orimos oste na travixtw twra kai na min sas doso psomi gia alles malakies. Oi admins as kitaksun tin IP mu kai as krinun monoi tus.

    Gia osus pali exun arketo myalo na ksexorisun to kalo apo to kako as mu kanun ena PM me leptomeries ( photo would help ) kai eisos mporesw na kanw kati.

    Gia alli mia fora, arrivederci kai megaloste ligo giati akoma pitsirikia eistai kapoioi edw mesa.

  3. #33
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    Loipon, afu einai etsi ta pragmata kai afu o kathe pikramenos erxete kai kanei post kai to paizei dikigoros ksexaste ta ola kai agnoiste to post.

    Profanos oi perisoteroi den kserete pws to mhxanaki opws klevete pernaei ta sinora kai kykloforei kanonikotata kai me tis pinakides tis xoras malista. Profanos eprepe na vgalw kamia 100aria fotos apo R1,ZXR,CBR,hayabuses, burgman kai oti allo exun dei edw ta matia mu kai na ta episinapsw me to post alla egw exw erthei gia prosopiki duleia opws eipa gia 3 CBRakia kai mallon den eprepe kan na xasw nevra kai xrono gia na asxoleithw. Poso mallon me 5-6 kokorakia edw mesa pu den exun idea pws mporeis na fas to kefali su prospathwntas na vreis klemenes mhxanes.

    Loipon, arxhgoi mu arrivederci; eimai arketa orimos oste na travixtw twra kai na min sas doso psomi gia alles malakies. Oi admins as kitaksun tin IP mu kai as krinun monoi tus.

    Gia osus pali exun arketo myalo na ksexorisun to kalo apo to kako as mu kanun ena PM me leptomeries ( photo would help ) kai eisos mporesw na kanw kati.

    Gia alli mia fora, arrivederci kai megaloste ligo giati akoma pitsirikia eistai kapoioi edw mesa.
    Να προσέχεις εκεί πάνω....

    Από τα λίγα που ξέρω είναι και εκεί σοβαροί..... τόσο που δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο....

    Και δεν έχεις μαζί και τον Σηγκάλ...

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #34
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Στο καλό να πάς παλικαριμ'
    Στο καλό.....






    :a12:
    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    .... megaloste ligo giati akoma pitsirikia eistai kapoioi edw mesa.

    Ναι δάσκαλε.....













    Ξέρεις, το οτι δεν συμφωνούμε μαζί σου ή θέλουμε περισσότερες εξηγήσεις για κάτι τόσο ευαίσθητο όπως η κλοπή μιας μηχανής, δε μας κάνει απαραίτητα λιγότερο "έξυπνους" από εσένα, ή ανώριμους, ή "πιτσιρίκια...

    Οι πιο πολλοί εδώ στα ποστ που εσύ συλληβδην απορρίπτεις ως "μαλακίες για τις οποίες δεν έχεις χρόνο" ζήτησαν διευκρινίσεις...

    Υπάρχει πολύς κόσμος που χρεώνεται μέχρι τα μπούνια για να κάνει την καύλα του και ένα πρωί το μηχανάκι κάνει φτερά... Είναι λογικό να είμαστε ΟΛΟΙ καχύποπτοι...

    Στην τελική ΔΕΝ μας νοιάζει πόσο και ΑΝ έχεις χρόνο...


    Μάλλον εσύ πρέπει να μεγαλώσεις...

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #36
    ρε σεις ....μήπως είναι ο καρέλης ??????
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  7. #37
    motosport
    eipa oti itan na pw.

    eipa pu vriskome, pu eimun kai ti exw dei. Eipa pws exw dei apeira supersports kai pws kserw pws to 90+% apo aftes einai klemenes apo ellada/italia. Osus to thema tus kaiei, as epikinonisun mazi mu. Apla ta pragmata. Kai mias kai tis fernete etsi tis duleies kai den sas noiazei an xalaw xrono kai fraga edw, gia oti mixani vro tha zitisw kai to komati mu.


    Pros to parwn exw vrei ta :

    SUZUKI GSXR 600 apo italia : VIN : JS1BG111200103408
    kai
    R1 apo italia : VIN : JYARN091000008521

    kai exw milisei me tus katoxus.

    Gia alli mia fora, arrivederci arxhgoi mu kai thx pu kapoioi edw mesa me kanun na gelaw.

  8. #38
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Α = motosport
    Β = λοιποι χρηστες του φορουμ


    Α: "γεια σας, με λενε Θρασυβουλα, και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας"

    Β: "φιλε που εμφανιστηκες απο το πουθενα και ξαφνικα, δεν μας λες καμμια info για σενα?"

    Α: "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας"

    Β: "τα εχουν οι ασφαλιστικες, ασε που νομιμοποιουνται οταν μπουν στα συνορα καποιων βαλκανικων χωρων"

    Α: "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο"

    Β: "και γιατι δεν πας στην ασφαλεια?"

    Α: "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο" "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο" "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο" "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο"

    Β:"δεν μας τα λες καλα"

    Α: "ειστε ανωριμοι και δεν θα σας πω ποτέ που ειδα τις κλεμμενες μηχανες σας"



    ................φιλαρακο, κατσε διαβασε αυριο, που θα εισαι πιο χαλαρος τι εχεις γραψει, και τι σου εχουν απαντησει. αν δηλ ερχομουν εγω (που δεν με ξερεις και δεν με εχεις δει) και σε πετυχαινα στο δρομο, μαζι με αυτους που πουλανε λαθραια αντικειμενα, και σου ελεγα ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΟΥ, θα το εκανες? μην σκεφτεσαι εν θερμω, γιατι και να θελεις να βοηθησεις, χανεις το οποιο δικιο (μπορει) να εχεις. τα δολωματα του στυλ: ειδα R1 που ειχε αυτοκολητα moto.gr, R1,ZXR,CBR,hayabuses, burgman που ειναι το top 5 κλεμμενων μοτο δεν νομιζω οτι ειναι αρκετα για να τσιμπησουν ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΟΥΣ (αν οχι ηδη τσουρουφλιασμενους) χρηστες. στο Αμερικα ισως να ησουν πιο αποδεκτος με τετοια εισοδο...

    φιλικα,

    Γιωργος







    ΥΓ: εσυ θα μας χαρισεις το ονοματακι σου?
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  9. #39
    Μπαλαλάικα Το avatar του/της miraze
    Εγγραφή
    24/11/2005
    Μηνύματα
    439
    Ρε παιδιά αφού βρήκαμε την αρσενική μητέρα ΤΕΡΕΖΑ γιατί να μην μας βοηθήσει ο άνθρωπος.

    Λοιπόν φίλε motorsport αφού μπορείς να κάνεις τόσα πολλά για εμάς θέλω μια προσωπική χάρη.

    Στο ΕλληνοΑλβανικό μέτωπο το 1941 ο καημένος ο παππούς μου έχασε το ποδήλατό του, από ότι μου είπε ήταν ΜΑΥΡΟ, με ΔΥΟ ΡΟΔΕΣ. Δυστυχώς δεν έχω περισσότερες πληροφορίες, όμως αν τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ σου στην Αλβανία ή στη Γιουγκοσλαβία ξέρουν κάτι θα με υποχρέωνες.

    Αν στην τελική σε βγάζει ο δρόμος από Γιάννενα μεριά έλα μια βόλτα από το μεγάλο ΜΠΛΕ ΚΤΗΡΙΟ στο κέντρο της πόλης. Μην ανυσηχείς για το σκοπό στην είσοδο, αθώο στρουμφάκι είναι και αυτό
    Αυτό το μονοπάτι που να οδηγεί




  10. #40
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Να σου κανω μια σοβαρη ερωτηση motosport.

    Ποσο χρεωνεις την ''ευρεση''. Το ''τσαμπα'' δεν θεωρειται σοβαρη απαντηση.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  11. #41
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    ...gia oti mixani vro tha zitisw kai to komati mu.....
    ε, μην μΕ πεις τωρα οτι εχουμε ολοι μας αδικο!



    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  12. #42
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Πασο

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  13. #43
    motosport
    to an kai poso tha zitisw einai allo thema teleios , logiko einai pws opoiadipote extra eksoda den tha ta vgalw apo tin tsepi mu.

  14. #44
    Μπαλαλάικα Το avatar του/της miraze
    Εγγραφή
    24/11/2005
    Μηνύματα
    439
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    .......................Pros to parwn exw vrei ta :

    SUZUKI GSXR 600 apo italia : VIN : JS1BG111200103408
    kai
    R1 apo italia : VIN : JYARN091000008521

    kai exw milisei me tus katoxus...........
    Μπράβο σου που τα βρήκες, και μετά τί έγινε

    Πήρες τα χρήματα και είπες στους ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ σου να τα επιστρέψουν στους καημένους κατώχους?

    Το ότι αυτά είναι VINαπό μηχανές κλεμμένες είμαι απολύτως σίγουρος όπως ειμαι σίγουρος ότι και εσύ


    ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΡΧ@@@@ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΛΕΒΕΙ!!!
    Αυτό το μονοπάτι που να οδηγεί




  15. #45
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Μην παιδιαρίζετε.....

    Ο άνθρωπος πήγε επάνω για να βρει 3 CBR που του έχουν κλέψει, και στο μεταξύ κοιτάει και άλλα μηχανάκια.

    Ειχε δε την ευγενική καλοσύνη, στο ήδη φορτωμένο πρόγραμμά του να μπει στο Internet, να μπεί εδώ μέσα και να μας πει για την αποστολή του.

    Αν ειναι να βγάλει και κάτι ε τότε... χαλάλι του.... άλλωστε θα τις πληρώσει στον Αλβανό έμπορα για να μας τις δώσει πίσω.

    Έτσι δεν είναι motorsport; Ή πρέπει να έρθουμε εμείς επάνω; Τα καλάσνικοφ θα τα έχεις έτοιμα ή να φέρουμε κανένα MG3 από εδώ;

    Ωραίος...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Asxeto me MHxanes..
    από niko13g στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 10:55
  2. Plirofories apo service manual gia ZRX 1100 97'
    από KRHTIKOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2004, 19:24
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 14:55
  4. kalimerizo meta apo syntomes diakopes
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 10:53
  5. Pia einai h diefthinsh me ta metaxeirismena apo germania?
    από tryfonidis_g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 18:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF