Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 95

Θέμα: PROSOXH: VIN apo klemenes mhxanes

  1. #46
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    to an kai poso tha zitisw einai allo thema teleios , logiko einai pws opoiadipote extra eksoda den tha ta vgalw apo tin tsepi mu.
    ψηλε μην το κουραζεις το θέμα. Ειπες οτι ηθελες να πεις και οποιος γουσταρει θα σου στειλει μηνυμα.

    Ασε μας εμας τους μικρούς και ανοητους να λεμε τις παπαριες μας.

    αντε στην ευχη της παναγιας γιατι το εχουμε περασει το λούκι.

    edit: και με κατι τετοιους να ΜΑΣ γινει μαθημα : φωτο με πινακιδες και προσωπικα στοιχεια κομμένα.
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  2. #47
    motosport
    to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.

  3. #48
    Μπαλαλάικα Το avatar του/της miraze
    Εγγραφή
    24/11/2005
    Μηνύματα
    439
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    .............για την αποστολή του...........
    Θα συμπλήρωνα.....ΙΕΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ!!!

    Πάντως είμαι σίγουρος ότι πολλά άτομα μέσα στο Forum θα ήθελαν τα στοιχεία του motorsport.
    Αυτό το μονοπάτι που να οδηγεί




  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413
    Απο μοτό κλεμένη από Ελλάδα δεν έχεις κανένα VIN;Μόνο από Ιταλία έχεις;
    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  5. #50
    Μπαλαλάικα Το avatar του/της miraze
    Εγγραφή
    24/11/2005
    Μηνύματα
    439
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.
    Κάνε μου μια χάρη ρε motorsport, γράψε λίγο Ελληνικά γιατί πρέπει να λυθούν οι απορίες σε κάτι φιλαράκια που έχω δίπλα μου τώρα.

    Και μή μου πείς ότι ο υπολογιστής δεν γράφει Ελληνικά γιατί είμαι σίγουρος ότι γράφεις από PC και όχι απο MAC.
    Αυτό το μονοπάτι που να οδηγεί




  6. #51
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.
    Ρε Βart; να το στείλω στα ανέκδοτα;

    Ρε φίλε.... ή δεν ξέρεις τι σου γίνεται ή έχεις μαύρα μεσάνυχτα ή είσαι πολύ αθώος τελικά.

    Ας το πάρουμε λογικά:

    ΟΚ μου βρήκες την R1 που μου είχαν κλέψει. ΟΚ, έρχομαι εκεί που μου λες, την βλέπω και πάω στο τοπικό ΑΤ.
    1. Πως τους μιλάω Ελληνικά; Και αντε συνενοούμαστε.
    2. Είσαι ΤΟΣΟ σίγουρος ότι θα έρθουν για κατάσχεση της μοτο από το μαγαζί;
    3. Πως θα την κατεβάσεις Ελλάδα; Οδικώς; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Απο Τιρανα ας πούμε... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Σου λείπουν κάποιες λεπτομέρειες για να κλείσει το πάζλ.

    1. Είναι γνωστό οτι πολλά κλεμμένα πάνε Αλβανία
    2. Εχεις δει πολλούς να πηγαίνουν πάνω να τα μαζέψουν;
    3. Εισαι σίγουρος ότι υπάρχει δικαστική συνδρομή μεταξύ των 2 χωρών;
    4. Έχεις υπόψιν σου ποιοι τα κλέβουν και τα διακινούν; Άγγελοι δεν είναι πάντως....

    Το νου σου εκεί πάνω... (κουραστικός γίνομαι)

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.
    Σε προηγούμενο ποστ σου, έγραψες οτι κυκλοφορούν κανονικότατα.

    Αν πάρουν οι κάτοχοι έναν αστυνομικό και του πουν ότι αυτό είναι δικό μου τι θα γίνει? Θα το δώσουν πίσω και θα πούν συγγνώμη?

    Δλδ οι αστυνομικοί εκεί δεν ξέρουν ότι τα μηχανάκια είναι αρπαγμένα?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #53
    motosport
    toyota pros to parwn afta ta 2 VIN exw vrei. Apo ellada mporw na vro vin alla prepei na exw ypopsin gia ti na kitaksw. den mporw na pigenw se kathe mixani kai na vlepw ton lemo san periergos.

    an esto mu elege kapoios ton typo i mu edeixne mia foto kati tha ginotan. Eipa ksana gia mia xaraktiristiki R1 me sponsores tu MOTO panw.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εισαστε τοσο επιθετικοι....

    Προσωπικα δεν θα εμπιστευομουνα τον μοτορσπορτ (γιατι απλα ειναι ενασ αγνωστος και οχι γιατι δεν εχει 10.000post στο forum) για να δωσω οποιοδηποτε στοιχειο αλλα μεχρι το να φτασουμε σε σημειο να τον κραζω και να τον βριζω απεχει πολυ.
    Το forum ειναι αρκετα μεγαλο για να μην το απασχολει τοσο πολυ ενα απλο μελος αλλα η συμπεριφορα προσ καποιον που δεν ξερουμε δεν νομιζω πως ειναι η πρεπουσα.
    ακομα κι αν ειναι αυτος που τις κλεβει εφοσον δεν εχουμε καμια αποδειξη δεν μπορουμε να του κανουμε επιθεση με αυτον τον τροπο.
    Νομιζω οτι αυτοι που του επιτιθονται τοσο εντονα χανουν με αυτο το τροπο και το δικιο τους.
    Δεν ειδα κανενα να του λεει με ευγενικο τροπο να τεκμηριωσει και να μας εξηγησει αυτα που λεει αλλα εξαρχης μια επιθεση και ειρωνια χωρις λογο κατα την γνωμη μου που μου εκανε μεγαλη εκπληξη γιατι δεν ειχα ξαναδει κατι αντοιστιχο σε αυτο το forum.

    Ελπιζω να μην παρεξηγηθω απλα αναφερω αυτο που μου εκανε εντυπωση διαβαζωντας ολα τα ποστ...

  10. #55
    to moto.gr den exi sponsores
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  11. #56
    motosport
    den thelw na vrisw re gmt kai krataw ta nevra mu. 100 FORES DEN EIPA MEXRI TWRA PWS STIN ARXH DEN EDWSA POLLA INFO GIATI TROS TO KEFALI SU ME TETOIES MALAKIES ?

    OSO GIA TA XARTIA , ESY TI LES : AMA PAS STIN TROXEA KAI PEIS NA TA XARTIA MU APO ANTIPROSOPEIA ME VIN ME TA OLA TUS KTL NA KAI I DILOSI PU EKANA STIN ASTYNOMIA ELLADOS GIA KLOPH DEN THA KANUN TPT ? KAI VEVAIA THA YPARKSI ANTIPARATHESI GIA TO POIANU EINAI TO MHXANAKI AFU KAI oi 2 FENONTE NOMIMOI KATOXOI ALLA MESO TIS INTERPOL LINETE ME TIN MIA TO THEMA. GIA NA MIN PW KAN PWS DEN EINAI ANAGH NA FTASEI KAN TO THEMA STIN INTERPOL GIATI OI ADEIES KYKLOFORIAS AFTON TON MHXANON EINAI PLASTES.

    OSO GIA TO AN RE FILARAKI VARIESE NA ERTHEIS NA PAREIS KATI GIA TO OPOIO PLIROSES 15.000e KAI ISOS THA PLIRONUN KAPOIOI GIA XRONIA AKOMA TOTE PRAGMATIKA .... .... ..@!#$@!$#@!$ DILADI EKEI KOLISES EKEI ? PWS THA METAKINISEIS TIN MHXANH SE MIA APOSTASI 200KM ? E EISAI XONDROKEFALOS RE MALAKA KAI KRIMA PU YPARXUN ATOMA SAN KAI SENA KAI EXEIS TO DIKEOMA NA PETAS TIS PIPES SU

  12. #57
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
    ...... DILADI EKEI KOLISES EKEI ? PWS THA METAKINISEIS TIN MHXANH SE MIA APOSTASI 200KM ? E EISAI XONDROKEFALOS RE MALAKA KAI KRIMA PU YPARXUN ATOMA SAN KAI SENA KAI EXEIS TO DIKEOMA NA PETAS TIS PIPES SU

    Αντιπαρέρχομαι το καλιτεχνικό σου ύφος και θα σου πω ότι αν ο έμπορας εκεί χάσει ένα μηχανάκι των 15.000 να είσαι σίγουρος οτι θα προσπαθήσει να το πάρει πίσω μέχρι να βγεις από τα σύνορα.... και τότε δεν θα χάσεις ΜΟΝΟ την μοτο.

    Δεν ξλερω αν γίνομαι κατανοητός αλλά ορισμένοι εδώ μέσα εκτός από ταινίες δράσης έχουν δει κι άλλες....

    και αυτά που λες για τα χαρτιά, Interpol κλπ... ανήκουν στην σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας. Δεν ξέρω τι νομικές γνώσεις ή διαδικαστικές έχεις αλλά είσαι μακράν νυχτωμένος.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
    to moto.gr den exi sponsores
    Αυτοκόλλητα moto.gr είπε ότι είχε πάνω...

    Αν είναι αλήθεια, πρέπει να είναι κάποιο γνωστό μέλος του Forum.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #59
    Μπαλαλάικα Το avatar του/της miraze
    Εγγραφή
    24/11/2005
    Μηνύματα
    439
    Μιλάμε είσαι τρελή απόλαυση!!!!!!!!!!!!

    Συνέχισε να γράφεις PLEASE, μη μας στερείς αυτή τη χαρά, μίλησέ μας κι άλλο για τον ΙΕΡΟ σου ΑΓΩΝΑ.

    Εμείς οι άσχετοι σε εκλιπαρούμε να μας δώσεις τα φώτα σου μεγάλε ΓΚΟΥΡΟΥ των κλεμμένων μηχανών
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αυτό το μονοπάτι που να οδηγεί




  15. #60
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
    ψηλε μην το κουραζεις το θέμα
    Ψηλέ ..???

    Μωρή κουφάλα λαθρεμπόρισα, τον ξέρεις τον "έτσι" ???

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Asxeto me MHxanes..
    από niko13g στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 10:55
  2. Plirofories apo service manual gia ZRX 1100 97'
    από KRHTIKOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2004, 19:24
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 14:55
  4. kalimerizo meta apo syntomes diakopes
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 10:53
  5. Pia einai h diefthinsh me ta metaxeirismena apo germania?
    από tryfonidis_g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 18:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF