Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 95 από 95

Θέμα: PROSOXH: VIN apo klemenes mhxanes

  1. #91
    ¤Ερώτηση POST
    Καλημέρα παιδιά, έχω δει πολλές μαλακίες τώρα τελευταία και θα ήθελα μια λίστα από Αριθμούς Πιστωτικών καρτών visa-master cart , να δω μήπως παίζει να χρησιμοποιήσω καμία. Μιλάμε για κάρτες από Ελλάδα πάντα. Περιμένω βοήθεια για να δώ αν θα μπορέσω να κάνω κάτι.
    Απάντηση 1.Σε ότι ειπώθηκε
    Κοίταξε παλικάρια, εγώ ήρθα με καλή διάθεση. Προ ενός μηνός ήμουν Γιουγκοσλαβία και εκεί είδα τις πρώτες μαλακίες.
    Τώρα είμαι στη γειτονική Αλβανία (οι admins του side μπορούν να το διαβεβαιώσουν μέσω τις IP μου) και βλέπω και εδώ πολλές μαλακίες.
    Έχω δει τις άπειρες κάρτες(πάντα κλεμμένες αφού αυτή τη δουλειά κάνω) και ξέρω κάτι παραπάνω από σας για το τι συμβαίνει και γιατι έχω ρωτήσει εδώ. Συγκεκριμένα εγώ ψάχνω για 3ς Master. Είχα σκοπό να κάτσω μόνος μου να μασώ όλους τους Αριθμούς master cart από όποιον μαλακά έκλεβα στο δρόμο. Αλλά είπα πρώτα να έχω μια λίστα από τις καλύτερες.
    Πολλά γράφετε σε μία μέρα και λίγα ξέρετε κάποιοι. Αριθμούς καρτών ζήτησα κάτι που είναι δημόσιο( φυσιολογικό) Τεσπα, παρακαλώ μη γράφετε post που δεν είναι ουσιαστικά γιατί δεν έχω χρόνο να χάνω .Περιμένω απαντήσεις σχετικά με το post.
    Μια παράκληση ξανά, μόνο σοβαρά post .Για όσο διάστημα είμαι εδώ πληρώνω (το σπίτι τις μάνας μου) και δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι με μαλακίες.
    Απαντηση 2.
    Και επειδή βίδωσα τώρα και κάθισα και διάβασα τις μαλακίες που έγραψαν κάποιοι κάποιοι εδώ μέσα ζητώ από τους admins να σβήσουν αυτά που έγραψαν κάποιοι μπαγλαμάδες εδώ μέσα γιατί δεν ξέρουν τι τους γίνετε.
    BTW! ;έχω τα στοιχεία από μια master cart τις εμπορικής με σπόνσορες και πολλά extra stickers του moto.gr επίσης πάνω. Οι admins του side αν ξέρουν κάτι για την κάρτα ας μου πούνε ( να ξέρω ποιων θα εκβιάσω για να βγάλω και γώ κανένα φράγκο).
    Απάντηση 3. Λοιπών, αφού είναι έτσι τα πράγματα και αφού ο κάθε πικραμένος (σαν εμένα) έρχεται και κάνει post και το παίζει δικηγόρος, ξεχάστε τα όλα και αγνοείστε το post.
    Προφανώς η περισσότεροι δεν ξέρετε πως οι κάρτες αυτές μπορούν να χρησιμοποιηθούν και στο εξωτερικό χωρίς επιδείξει τις ταυτότητας. Προφανώς έπρεπε να βγάλω καμιά 100αρια φωτό από τις κλαμένες που έχω εμπορικής, Πειραιώς εθνικής και ότι άλλο έχω στη συλλογή μου και να τα επισυνάψω με το post ,αλλά εγώ έχω έρθει εδώ για προσωπική δουλειά όπως είπα. Για 3ης master (που βούτηξα τελευταία και θέλω να πουλήσω σε κάτι φιλαράκια εδώ στην Αλβανία) και μάλλον δεν έπρεπε καν να χάσω νεύρα και χρόνο και να ασχοληθώ . πόσο μάλλον με 5-6 κοκοράκια εδώ μέσα που δεν έχουν ιδέα πως μπορείς να φας το κεφάλι σου προσπαθώντας να βρεις Αριθμούς Καρτών.
    Λοιπών αρχηγοί μου γεια σας . Είμαι αρκετά ώριμος (μαλάκας ) ώστε να τραβηχτώ τώρα και να μη σας δώσω ψωμί για άλλες μαλακιες . οι admins ας κοιτάξουν την IP μου (να δουν ότι είμαι καραΑλβανός κλεφτρόνι του ΚΕΡΑΤΑ ) και ας κρίνουν μόνοι τους.
    Για όσους πάλι έχουν αρκετό μυαλό (σαν το δικό μου ) να ξεχωρίσουν το καλό από το κακό ας μου κάνουν ένα pm με λεπτομέρειες foto κτλ( ώστε να αρχίσω τους εκβιασμούς και να αρχίσω να ζητάω χρήματα γιατί δήθεν θα τις έχω βρει) και ίσως μπορέσω να κάνω κάτι να ελαφρύνω τον τραπεζικό σας λογαριασμό.
    Για άλλη μια φορά γεια σας, και μεγαλώστε λίγο γιατί ακόμα πιτσιρίκια είστε κάποιοι εδώ μέσα.
    Απαντηση 4.
    Είπα ότι ήταν να πω. Είπα που βρίσκομαι που ήμουν και τι έχω δει. Είπα πως έχω δει άπειρες κάρτες και πως ξέρω ότι το 90+% από αυτές είναι κλεμμένες από Ελλάδα – Ιταλία (αφού εγώ τις έκλεψα) όσους το θέμα τους καίει ας επικοινωνήσουν μαζί μου. Απλά τα πράγματα. Και μιας και τις φέρνεται έτσι τις δουλειές και δεν σας νοιάζει αν χαλάω χρόνο και χρήμα, (όχι ρε φίλε μην το λες αυτό μας πληγώνεις . όλους μας νοιάζει και λυπούμαστε. Σκεφτήκαμε να σου στείλουμε όλοι μαζί από το foroum και χρήματα να κάνεις καλύτερα την δουλειά σου). Για ότι κάρτα βρω θα ζητήσω και το κομμάτι μου. (- Να τα! Έσκασε!!! Εδώ που πήγε το μυαλό όλων από την αρχή! Θα μας εκβιάσεις χωρίς να βρεις τίποτα φαντάζομαι, γι αυτό θες και φωτό, για να μας την περιγράψεις, και να σκάσουμε κανένα φράγκο)
    Προς το παρόν έχω βρει τις : JS1BG111200103408 εμπορική
    Και JYARN091000008521 εθνική από Ιταλία. Έχω μιλήσει και με τους κατόχους (τους ζήτησα από χίλια ευρώ)
    Για άλλη μια φορά γεια αρχηγοί μου thx που κάποιοι εδώ μέσα με κάνουν και γελάω (- Εσύ να δεις πως μας κάνεις να γελάμε )
    Απάντηση 5.
    Το αν και πόσο θα ζητήσω είναι άλλο θέμα (του θέμου) λογικό είναι πως οποιαδήποτε extra έξοδα (εκτός από το σπίτι τις μάνας μου ,καμιά μπύρα δηλαδή με τα παιδιά στη μάντρα μας που τα κάνουν όλα βίδες , κανα κοκο κτλ ) δεν θα τα βάλω από την τσέπη μου.
    Απάντηση 6.
    Το ότι βρήκα τους κατόχους των 2 καρτών σημαίνει πως θα έρθουν προσωπικά με τα χαρτιά τους (να τους τα κλέψουμε και αυτά για να κάνουμε την δουλειά μας ευκολότερη). Θα τσιμπήσουν 2 αστυνομικούς (ή θα τους τσιμπήσουν οι αστυνομικοί) εδώ και θα πούνε ΤΟ και ΤΟ εγώ ούτε λεφτά πήρα ούτε ονόματα είπα ούτε τίποτα ( μη με καθαρίσουν τα φιλαράκια μου). Εγώ είπα η κάρτα σου είναι σε αυτή την πόλη σε αυτό το δρόμο σε αυτό το μαγαζί.
    Απάντηση 7.
    Toyota προς το παρών αυτές έχω βρει. Από Ελλάδα μπορώ να βρω αλλά πρέπει να έχω υπόψιν γιατί να κοιτάξω. Αν έστω μου έλεγε κάποιος τον τύπο ή μου έδειχνε μία φοτό, κάτι θα γινόταν ( θα άρχιζα τις συμφωνίες για τα λύτρα). Είπα για μία χαρακτηριστική με αυτοκόλλητα του moto.gr πάνω. (ξέρετε ποιος την έχασε να αρχίσω να του τα παίρνω ρε παιδιά,? Καλό πάω να κάνω. )
    Απάντηση 8. Δεν θέλω να βρίσω ρε γαμώτο και κρατάω τα νεύρα μου . 100 φορές δεν είπα μέχρι τώρα πως στην αρχή δεν έδωσα πολλές πληροφορίες γιατί τρως το κεφάλι σου με κάτι τέτοιες μαλακιες ? (τι θέλετε να με βρουν και να με κλείσουν μέσα ρε παιδιά? )

    Υ.Γ ορίστε γράφω και ελληνικά για να μη μου την λέτε. ¨έκανα χρόνια στην Ελλάδα.



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a53: :rotflmao:

  2. #92
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    PERIPOU. SXIZOFRENEIA DEN EINAI TO IDIO ME TO DIXASMENH PROSWPHKOTHTA.

    ETSI TOULAXISTO MOU LENE "OI ALLOI"

    XAXAXA
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  3. #93
    Αρχικά δημιουργήθηκε από quintezz
    &
    Υ.Γ ορίστε γράφω και ελληνικά για να μη μου την λέτε. ¨έκανα χρόνια στην Ελλάδα.



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a53: :rotflmao:
    που ? κορυδαλλο?

  4. #94
    Ρακό - μέλος Το avatar του/της villy
    Εγγραφή
    30/04/2006
    Μηνύματα
    291
    Αρχικά δημιουργήθηκε από quintezz
    ¤Ερώτηση POST
    Καλημέρα παιδιά, έχω δει πολλές μαλακίες τώρα τελευταία και θα ήθελα μια λίστα από Αριθμούς Πιστωτικών καρτών visa-master cart , να δω μήπως παίζει να χρησιμοποιήσω καμία. Μιλάμε για κάρτες από Ελλάδα πάντα. Περιμένω βοήθεια για να δώ αν θα μπορέσω να κάνω κάτι.
    Θα μπορούσε κάλιστα να είναι από φόρουμ της EUROBANK!!!

    Παίζουμε?

    Θέλω...
    Θέλω κι άλλες...
    Θέλω κι άλλες διακοπές...
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη............
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη το καλοκαίριιιιιιιιιιιι......

  5. #95
    :a16:



    :a16:




    :a16:



    ΕΓΟ ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΙΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΛΕΒΟΥΝΕ.

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Asxeto me MHxanes..
    από niko13g στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 10:55
  2. Plirofories apo service manual gia ZRX 1100 97'
    από KRHTIKOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2004, 19:24
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 14:55
  4. kalimerizo meta apo syntomes diakopes
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 10:53
  5. Pia einai h diefthinsh me ta metaxeirismena apo germania?
    από tryfonidis_g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 18:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF