Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 34

Θέμα: Γυναικα Και ΜηΧανη

  1. #16
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    O συνδιασμος γυναικα-μηχανη ειναι πολυ γοητευτικος αλλα και προκλητικος. Το αν καβαλαει μηχανη ή σκουτερ/παπι εχει διαφορα γιατι το πρωτο σημαινει πωρωση ενω το δευτερο μαλλον σημαινει απλη αναγκη για μεταφορα. Μια φορα μονο τα ειχα παρει κρανιο οταν ειδα γυναικα πανω σε μηχανη: 10 μερες περιπου πριν παρω τον δουκα, οταν περιμενα να βγει το κωλοδανειο, ειδα ενα DukeII με γυναικα οδηγο!!!! Μιλαμε θα την δαγκωνα αν μπορουσα, απαλα βεβαια

  2. #17
    ireneepi

  3. #18

    kai h mhxanh gyneka ine!!!

    o synduasmos gynaika kai mhxanh me ekstasiazei
    ma se poion den aresei ayto!!!
    8umamai otan eida prwth fora kopela me cbr 954 kitrino!
    kati fterougise mesa mou
    h mera mou ekeinh htan uperoxh!!
    an deite kai kopela me sp2 thn pantreyomai aytomatws me synoptikes diadikasies!!!!!!
    --IF U -R UNDER CONTROL.....U R NOT GOING FAST ENOUGH!!!

  4. #19
    Κοιτα συμπτωση!
    Αποψε ημουν συνοδηγος σε μια κοπελα,και την κρατουσα αγκαλια απο πισω,η οποια παραπιμπτοντως ειναι πολυ ομορφη(μην ακουσω κανενα σχολιο με βαση το αλλο ποστ ),και καθως πηγαιναμε να φαμε μας επιασε βροχη(αυτη φορουσε πληρη αδιαβροχο εξοπλισμο),και εγω ειχα γινει παπι!Δεν με πειραζε καθολου που ημουν μουσκεμα,ασε το γελιο που αν μας εκλεινε κανενας πεφτανε κατι βρισιδια.....,για να μην πω για τα κοιταγματα στα φαναρια απο οδηγους κουτιων(ζηλια? ζηλια?)!

    Φυσικα και δεν εχω προβλημα με το να οδηγαει μια γυναικα μεγαλη μοτοσυκλετα,η κοπελα αλλωστε που ανεφερα ειναι πρωην μου!
    Μονο που θα εχω(ειχα και εχω) μεγαλο αγχος για να μην χτυπησει!Πιο πολυ απο τον εαυτο μου!

    Να προσεχεις γλύκα!

  5. #20
    με καλυψε ο deminio στην πρωτη του απαντηση ολοκληρωτικα.

  6. #21
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    δεν ξέρω αν είναι κορίτσι ή αδερφάρα (εχμ... gay ρε παιδί μου)... αλλά εγώ σίγουρα είμαι λεσβία

    πάω με γυναίκες

    ...

    όσο για το συνδιασμό γυναίκα-μηχανή, αφού και οι δυο θυλυκές, δεν σημαίνει υποχρεωτικά ότι πάνε καλά... κάλιστα μπορεί να σημαίνει ότι βγάζει η μια τα μάτια στην άλλη ή ότι έχουμε μια καλή τσόντα (διαβάστε το όπως θέλετε αυτό)

    πάντως πιο σοβαρά τώρα, δεν είναι υποχρεωτικά θέμα ρατσισμού το να μην νιώθει άνετα κάποιος με γυναίκα rider

    δεν κρύβω ότι υπάρχει και η ζήλια... πχ. σαν την περίπτωση του τύπου με το TDM850 και την τύπισα με το TDM900 ή ο XTMPAM (αν και αδερφή :P) να έβλεπε μια τύπισσα με LC8

    λογικό το βλέπω

    επίσης λογικό το βλέπω λόγω της μικρής αναλογίας (άρα ασύνηθες στο μάτι)

    επίσης ΚΑΠΟΙΟΙ μπορεί να το θεωρήσουν και "άκομψο" (όσο και αν είναι μαλακία λόγος, υπάρχει η περίπτωση αυτή), πχ. σαν να βλέπεις γυναίκα σε γερανό (ας εξαιρέσουμε ιδρωμένα μοντέλα του playboy)

    επίσης κάποιος μπορεί να πει λόγους που λένε και για τα αυτοκίνητα

    πχ. ότι το αυτοκίνητο είναι φτιαγμένο από άντρες με τον τρόπο που σκέφτονται εκείνοι και άρα εκείνοι μπορεί να το οδηγούν πιο "σωστά" (με άλλα λόγια αν το σχεδίαζαν γυναίκες μπορεί να ήταν αλλού το τιμόνι, άλλη φιλοσοφία στις ταχύτητες κλπ.) ή ότι οι γυναίκες αντιδρούν ΣΥΝΗΘΩΣ πιο πανικόβλητα και πιο μαλακισμένα στις ξαφνικές αλλαγές (έχω δει εγώ γυναίκα αντί να φρενάρει να σηκώνει χέρια και πόδια από πεντάλ τιμόνι λες και αυτό θα "φτιάξει" τα πράγματα) ή ότι μπερδεύουν ακόμα και το δεξί-αριστερό (γάμησε τα - δεν είναι και ψέμα... μια στις δυο έτσι κάνει)

    αυτά είναι λόγοι
    και όχι όλοι τόσο χαζοί (όσο φαίνονται)

    (χωρίς να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν εξαιρέσεις)

    πάντως πέρα από όλα αυτά γουστάρω "συνειδητοποιημένες" riders είναι αλήθεια (άλλο αν ενδόμυχα μου περνάνε κάποια από τα παραπάνω)

  7. #22
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ....

    ...ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΟΥΣ!!!

    ΑΡΚΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΖΙ !!!

    ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΟΥΝ,ΝΑ ΤΙΣ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ...
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  8. #23
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΡΕ ΝLS

    ΡΕ ΑΕΙ ΓΑΜ@#$ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΜΙΑ BMW!ANTE ΠΑΛΙ###ΣΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!
    ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ DUKE II EN ONOMATI MAΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!ΑΠΟ ΣΟΥΖΑ ΣΕ ΕΝΤΟ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΕΙΣ (ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ) ΤΟ ΜΑΤΡΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ!
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ EXTREME DRIVERS ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΖΩ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ!!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  9. #24
    motopower
    OXI ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΕΛΦΑΡΑ Η GAY(ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΕ ΜΕ ΤΑ
    ΠΑΙΔΙΑ!) Γ Υ Ν Α Ι Κ Α ΕΙΜΑΙ.....

  10. #25
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    relax ok, Niko den sthn eipe kanenas nomizo,.
    Giorgo eisai poly eyaksaptos, ean theleis na vristite kanteto stis diamaxes kai mhn xalate to post.

  11. #26
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    SORY RE JUL

    ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΟΚ?ΣΟΡΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ POST!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  12. #27
    motopower

    Re: SORY RE JUL

    ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ Ο BMWakias.....ΜΗΠΩΣ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΜΙΑ
    ΥΠΕΡΒΟΛΗ??ΟΚ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΕΣ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΟΔΗΓΟΙ....
    ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΟΠΟΙΟΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ,ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ...

  13. #28
    Εγώ λοιπόν γουστάρω να βλέπω ωραίες γυναίκες και ωραίες μηχανές .Όταν λοιπών βλέπω μια ωραία γυναίκα πάνω σε μια ωραία μηχανή έχω συνδυασμό και των δυο !!

    Γιώργο το θυμάσαι το DTaki ? είχαμε πάθει λίγο ε !
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  14. #29
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΠΣΣΣΣΣΣ

    ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΩΡΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ!!ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΜΕ!!!SUPERWOMAN!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  15. #30

    ρε panoramix

    ευτύχως που το διόρθωσες περί κανόνων κ εξαιρέσεων γιατί θα σε παρέπεμπτα στο πρόσφατο γεγονός γυναίκας οδηγού που είναι μόνη της Ιταλία με FIAT FIORINO και τρία μηχανάκια στην καρότσα!!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΥΟΠΙΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗ
    από symvoulos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2007, 17:49
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2006, 17:21
  3. η γυναίκα και η ιστορία...
    από nimbus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 17:56
  4. Προφίλ και μηχανή
    από latris mixanis στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2005, 20:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF