Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 54 από 54

Θέμα: πΑρΝΩνας Χριστούγεννα2006...

  1. #46
    παλι χαλια περασαμε

    http://www.symofe.gr/christ2006.html
    ΖΗΤΩ ΟΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ!!!!

    www.symofe.gr

  2. #47
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Μπραβο ρε ΣΥΜΟΦΙΤΕΣ,παντα τετοια!Και του χρονου!





    Προς τι το καρφακι ομως?"Καλό και το Ιντερνετ και οι ευκαιριακές περέες των forums και οι τσάμπα εξυπναδούλες αλλά με την πραγματική επαφή γνωρίζονται και δένονται οι άνθρωποι.''
    Αρκετες αντιπαλοτητες εχουμε στην Ελλαδιτσα μας,να κανουμε κι αλλες?
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  3. #48
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
    Μπραβο ρε ΣΥΜΟΦΙΤΕΣ,παντα τετοια!Και του χρονου!





    Προς τι το καρφακι ομως?"Καλό και το Ιντερνετ και οι ευκαιριακές περέες των forums και οι τσάμπα εξυπναδούλες αλλά με την πραγματική επαφή γνωρίζονται και δένονται οι άνθρωποι.''
    Αρκετες αντιπαλοτητες εχουμε στην Ελλαδιτσα μας,να κανουμε κι αλλες?
    και του χρονου..........και του μηνα........http://www.symofe.gr/programa.html

    για αυτο που ρωτας δε ξερω,τα σχολια τα εκανε ο γιαννης και νομιζω ειναι δικη του αποψη(σιγουρα δεν ειναι ολων των συμοφιτων)
    ΖΗΤΩ ΟΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ!!!!

    www.symofe.gr

  4. #49
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    παντα τετοια παιδια!!!!!

    εχω παθει πλακα!!!!

    και του χρονου!!!!
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/09/2006
    Μηνύματα
    19

    Talking

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
    Μπραβο ρε ΣΥΜΟΦΙΤΕΣ,παντα τετοια!Και του χρονου!


    Προς τι το καρφακι ομως?"Καλό και το Ιντερνετ και οι ευκαιριακές περέες των forums και οι τσάμπα εξυπναδούλες αλλά με την πραγματική επαφή γνωρίζονται και δένονται οι άνθρωποι.''
    Αρκετες αντιπαλοτητες εχουμε στην Ελλαδιτσα μας,να κανουμε κι αλλες?
    Δεν ειναι καρφάκι ούτε χρειάζεται για να κλάσει κάποιος να εκφράζει τις επίσημες απόψεις ομάδων ή συλλόγων.
    Λέω κάτι απλό. Η επικοινωνία και το καλαμπουράκι από τις στήλες του φόρουμ είναι κάτι καλό και ευχάριστο αλλά άλλο πράγμα η επαφή και η τριβή και η παρέα αυτομουτσούνως ρέ παιδιά!!
    Κάνω προτροπή να βρισκόμαστε και να ζούμε από κοντά περισσότερο.
    Πώς λέει το ρητό ρε φιλαράκια: Καλή και η μα...κία αλλά με το γ..σι γνωρίζεις και κόσμο!!
    Παρεπιπτόντως Χρόνια πολλά σε όλους και καλές βόλτες!!!!
    Γιάννης.
    :wacko:
    2ΒΒkoy
    Το τυρί το είδες! Τήν φάκα δεν την είδες??

  6. #51
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2BBkoy
    ..................................
    Παρεπιπτόντως Χρόνια πολλά σε όλους και καλές βόλτες!!!!
    Γιάννης.
    :wacko:


    Μερσι, επισης!

    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  7. #52
    Δεν ποστάρισα τίποτα ρε κωλόπαιδα γιατί μου στοίχισε που δεν κατάφερα να έρθω

    Ας πάει στα κομάτια, δεν μου έλειψε ο Πάρνωνας ή το χιόνι και τα μονοπάτια που διαβήκατε αλλά η παρέα σας

  8. #53
    Εξαιρετικό. Μπράβο σας....

    Ρε γμτ....αυτά τα χωματερά όσο τα βλέπω τόσο μου γυρίζουν τα μυαλά.....ή θα πουλήσω το Fazer ή θα αγοράσω κι ένα 250WRF να τελείώνει η ιστορία.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  9. #54
    δύο ημισφαιρίων Το avatar του/της ΙΠΠΕΑΣ
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    896
    Αν και άργησα να επισημάνω το ταξιδιωτικό - γιατί έχω τρεχάματα τελευταία - συγχαρητήρια και σας εύχομαι πάντα τέτοια.

    Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο πολύτιμες είναι αυτές οι εμπειρίες σας για εμένα γιατί είχα από καιρό στο πρόγραμμα να επισκευτώ το βουνό(Δυστυχώς με το κουτί ). Μένει να κρατήσω κάποιες σημειώσεις από το παρόν και να μελετήσω το χάρτη που έχω. Θα έχω βέβαια πολύ χρόνο να το σχεδιάσω αφού δεν θα πάω άμεσα.

    Έτσι πρόχειρα διαβάζοντας, διαπιστώνω ότι ο Πάρνωνας έχει τη ψηλότερη κορυφή του στα 1934 μέτρα !!!!! :hypnotize Είναι δηλαδή αρκετά υψηλότερο απ ότι το πίστευα από τις διελεύσεις μου καθώς κατέβαινα για τη Σπάρτη.

    Κάποιες ερωτήσεις:

    Στο καταφύγιο πήγες μέσω του χωριού Καρυές ή από αλλού; Στο χάρτη μου είναι το κοντυνότερο από τα μεγάλα χωριά.

    Εξερευνήσατε μονο την βόρεια πλευρά του βουνού ή κινηθήκατε και προς τις άλλες πλευρές και αν ναι σε ποιές περιοχές-χωριά ;
    Πάντα όρθιοι

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2008, 23:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF