Σελίδα 42 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 32373839404142434445464752 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 616 έως 630 από 810

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ

  1. #616
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    αντε να γεάσουμε και λιγο....

    δειτε τη μεγαλη ποδοσφαιρικη κλαση του Παντελη Καπετανου...

    http://video.tinypic.com/player.php?v=43qnf9f


    χαχααχαχααχ απο τα highlights Του παγκοσμιου ποδοσφαιρου χαχααχχα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΡΧΑ,ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙ Ο ΜΑΡΙΤΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ο ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΣΤΙΓΙΟ.ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΑΤΟΛΑΚΗ.

  2. #617
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Το oiko ειναι θηλαστικο το οποιο απανταται στις παραλιμανιες περιοχες της Αττικης.

    Τρεφεται αποκλειστικα με δημοσιευματα εντυπων καθως και παρακολουθηση τηλεοπτικων εκπομπων προσκειμενες στον γαυρο.

    Οι δεξιοτητες και η αντιληπτικη του ικανοτητα ειναι προσαρμοσμενες με τετοιο τροπο , που εξυπηρετουν μοναχα το βασικο ενστικτο της επιβιωσης...συνοπτικα θα λεγαμε οτι ειναι ον το οποιο απλως μετατρεπει Ο2 σε CO2 , και μεταβολιζει το φαγητο...εντυπωσιακο ειναι πως ,οπως και στα αλλα oiko , σημαντικο μερος των κοπρανων δεν αποβαλεται απο τον οργανισμο , αλλα ανεβαινει μεσω του οισοφαγου και εγκαθισταται στον εγκεφαλο.

    Τα oiko ζουν μοναχικη ζωη , αλλα υπακουωντας σε ενα αταβιστικο ενστικτο , συναθροιζονται καθε Κυριακη σε μεγαλα πληθη ειτε στα Νοτια της Αττικης , ειτε παλι αποδημουν για λιγο στην ευρυτερη περιοχη της Ελλαδος.

  3. #618
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Το oiko ειναι θηλαστικο το οποιο απανταται στις παραλιμανιες περιοχες της Αττικης.

    Τρεφεται αποκλειστικα με δημοσιευματα εντυπων καθως και παρακολουθηση τηλεοπτικων εκπομπων προσκειμενες στον γαυρο.

    Οι δεξιοτητες και η αντιληπτικη του ικανοτητα ειναι προσαρμοσμενες με τετοιο τροπο , που εξυπηρετουν μοναχα το βασικο ενστικτο της επιβιωσης...συνοπτικα θα λεγαμε οτι ειναι ον το οποιο απλως μετατρεπει Ο2 σε CO2 , και μεταβολιζει το φαγητο...εντυπωσιακο ειναι πως ,οπως και στα αλλα oiko , σημαντικο μερος των κοπρανων δεν αποβαλεται απο τον οργανισμο , αλλα ανεβαινει μεσω του οισοφαγου και εγκαθισταται στον εγκεφαλο.

    Τα oiko ζουν μοναχικη ζωη , αλλα υπακουωντας σε ενα αταβιστικο ενστικτο , συναθροιζονται καθε Κυριακη σε μεγαλα πληθη ειτε στα Νοτια της Αττικης , ειτε παλι αποδημουν για λιγο στην ευρυτερη περιοχη της Ελλαδος.

    ΤΟ ΧΕΙΣ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΚΑΛΑ...

    ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΒΙΑΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ...

    ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΣΤΑΣΕΙΣ...

    ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

    ΜΠΡΑΒΟ...

    Humans beings that leave from this the world are not lost, when we continue to honouring and loving them.
    We contribute therefore also at some way in their unending survival, in their floruit, with our effort becomes always perceptible, live around us their presence.

  4. #619
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ..????? ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΙΓΗ.....????


    ΟΙΚΟ ΓΕΡΑ............Η ΦΙΕΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ..........

    Φροντίζουν άλλοι γιά σένα πρίν άπό σένα........άλλά 10 χρόνια τό ίδιο...ΧΟΡΤΟ.......
    ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ......!!!!!!!!!!!

    Καί άπό Σεπτέμβρη..........ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟ ΘΕΑΤΕΣ.........!!!!!!!!!!!
    Καί μετά πάλι τό ίδιο παραμύθι.............
    Καί μετά πάλι τό ίδιο παραμύθι.........μύθι......μύθι...........

    ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΗΚΕΣ ΑΡΑΓΕ ΡΕ ΚΟΡΟΙΔΟ................

    τό ότι έγώ φέτος πέρασα καλύτερα άπό σένα.........????
    ΜΕ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΛΥΠΕΣ....????

    ΤΗΝ ΛΟΒΟΤΟΜΗ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΣΟΥΗΔΟΙ........
    ΜΕΤΑ ΤΟΝ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ........!!!!!!!!!

    Άλλά μέ χειρουργική έπέμβαση............

    Έσύ καί οί όμοιοι σου ..ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ............χωρίς νά έχετε κάνει τήν
    έπέμβαση..........!!!!!!!!!
    ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΑΛΙΑ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ........άπό τό πολύ τό λέγε λέγε στό τέλος σέ έψηναν.......
    τί νά τό κάνουμε τό αύτοκίνητο άφού έχει λεωφορείο..!!!!!!!!!


    ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ............καί άμα χρειαστεί κανάς Ζωγράφος έμείς έδώ είμαστε
    Μόνο προσοχή ,μάσα καλά μή βαρυστομαχιάσεις γιατί τά χόρτα.......
    ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΠΕΠΤΑ..........
    [/QUO


    ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΣΥ Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΞΕΡΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ?
    ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ?
    ΓΙΑ ΟΛΑ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΑΣ ΓΑΡΓΑΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Η ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ.ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΣ,ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΛΛΟΘΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΕΧΩ ΟΜΑΔΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ.ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΟΣ ΦΙΛΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΣΟΥ
    ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΙΡΟ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΚΑΛΑ ΤΡΩΝΕ ΚΡΑΞΙΜΟ.ΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΤΕ ΣΑΣ ΦΤΑΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΑΥΤΑ

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ...............

    Άτιμούλι είσαι καί άδιάβαστος.............

    Τό τί κάνεις Γιάννη, ΚΟΥΚΙΑ ΣΠΕΡΝΩ..........

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ................

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.............!!!!!!!!!!!!!

    ΥΓ. Μήν τό παίρνεις καί προσωπικά...!!!!Πλάκα κάνουμε............



  5. #620
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    ΒΑΖΕΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΓΤΠ !!!!!!!!!!

    ΤΕΛΟΣ !!!!!!!!!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #621
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Ftoy gmt.... Τζαμπα χασαμε το κρανακι !!

    Βαζελοι..... Αφηστε τα ψωνια να φωναζουν ρε......

    ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΛΕΜΕ !!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #622
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Ξεφτιλα ρε πουστη μου....ελεος δηλαδη....μα απο τον Ατρομητο και απο τον Εργοτελη??!! ημαρτον!!!

    ...τελειωσε!! ειμαστε για τον που**ο!

    μονο κανα γαυρο μπορουμε να κερδισουμε... για τις υπολοιπες μεγαλες ομαδες ουτε λογος....ποσο χαμηλα εχουμε πεσει ρε πουστη μου...

  8. #623
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Ξεφτιλα ρε πουστη μου....ελεος δηλαδη....μα απο τον Ατρομητο και απο τον Εργοτελη??!! ημαρτον!!!

    ...τελειωσε!! ειμαστε για τον που**ο!

    μονο κανα γαυρο μπορουμε να κερδισουμε... για τις υπολοιπες μεγαλες ομαδες ουτε λογος....ποσο χαμηλα εχουμε πεσει ρε πουστη μου...
    Βρωμοζωη φιλε μου.... Χεστα !!!

    Μεχρι και ο Ατρομητος και ο Εργοτελης στην παραγκα ειναι και εσεις... Στην απεξω !!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #624
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Βρωμοζωη φιλε μου.... Χεστα !!!

    Μεχρι και ο Ατρομητος και ο Εργοτελης στην παραγκα ειναι και εσεις... Στην απεξω !!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Θα παρουμε στεγαστικο να κανουμε δικια μας παραγκα ρε!!!

  10. #625
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Ftoy gmt.... Τζαμπα χασαμε το κρανακι !!

    Βαζελοι..... Αφηστε τα ψωνια να φωναζουν ρε......

    ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΛΕΜΕ !!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    AΣ ΤΟΒΑΖΕΣ ΦΙΛΑΡΑΚΟ..............ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ..........!!!!!!!!

    Μά ένας ρέ πούστη.........ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ...???
    Ούτε ένας Άεκτσής γιά τήν τιμή τών όπλων........Καλά μάς λέτε κότες........
    Έμένα είναι τό γούρι μου, νά προκαλώ πάντα μέ τό άντίθετο άπό αύτό πού θέλω...!!!!!!!
    Άλλά έδώ πού τά λέμε αύτή ή ΑΕΚ φέτος ..........
    ΟΛΟ ΜΕ ΘΑΥΜΑΤΑ ΣΩΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑ............
    Έργοτέλη καί Άτρόμητο........τήν πιό χωνί άμυνα τού πρωταθλήματος,ποιός τό περίμενε.......



  11. #626
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Εμένα πάντως,φίλτατε iriniaa,δεν θα μ' άρεσε να δω την ΑΕΚ φέτος στο C.L.-ή,πιο σωστά,στους προκριματικούς.-
    Χρειάζονται πολλές αλλαγές σε έμψυχο υλικό,πράγμα που σημαίνει χρήμα,πράγμα που σημαίνει ότι χρήμα δεν υπάρχει!
    Ο κίνδυνος διασυρμού είναι μεγάλος,γιατί φέτος στα προκριματικά δεν θα έχει ούτε Τσερνομόρετς ούτε Χαρτς.Με την κατρακύλα που έχει πάρει το ελληνικό ποδόσφαιρο και λόγω βαθμολογίας,μάς βλέπω να παίζουμε με καμμιά Μπάγερν και να μην ξέρουμε πού να τα βάλουμε.
    Και δεν είναι και ό,τι καλύτερο ν' αρχίζεις τη χρονιά σου έτσι.
    Τέλος πάντων,θα δούμε...

    Ας συμβεί για μια φορά να μείνει ένας καλός προπονητής,όπως είναι ο Φερέρ,για μερικά χρόνια και είμαι σίγουρος πως τότε θα δούμε μια μεγάλη ΑΕΚ.

    Καλημέρα σας
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  12. #627
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
    Εμένα πάντως,φίλτατε iriniaa,δεν θα μ' άρεσε να δω την ΑΕΚ φέτος στο C.L.-ή,πιο σωστά,στους προκριματικούς.-
    Χρειάζονται πολλές αλλαγές σε έμψυχο υλικό,πράγμα που σημαίνει χρήμα,πράγμα που σημαίνει ότι χρήμα δεν υπάρχει!
    Ο κίνδυνος διασυρμού είναι μεγάλος,γιατί φέτος στα προκριματικά δεν θα έχει ούτε Τσερνομόρετς ούτε Χαρτς.Με την κατρακύλα που έχει πάρει το ελληνικό ποδόσφαιρο και λόγω βαθμολογίας,μάς βλέπω να παίζουμε με καμμιά Μπάγερν και να μην ξέρουμε πού να τα βάλουμε.
    Και δεν είναι και ό,τι καλύτερο ν' αρχίζεις τη χρονιά σου έτσι.
    Τέλος πάντων,θα δούμε...

    Ας συμβεί για μια φορά να μείνει ένας καλός προπονητής,όπως είναι ο Φερέρ,για μερικά χρόνια και είμαι σίγουρος πως τότε θα δούμε μια μεγάλη ΑΕΚ.

    Καλημέρα σας
    υπαρχουν και ομαδες σαν την Rangers στους δυνατους

  13. #628
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Και τι θα γίνει,ρε idi,άμα περάσουμε στους ομίλους;Θα πιάσουμε τον παπά απ' τα αρχίδια;
    Θα ήθελες εσύ να κάνουμε 1-2 εθιμοτυπικές μεταγραφές για τα μάτια τού κόσμου και,κατά βάθος,να μην έχει γίνει τίποτα ουσιαστικό;
    Διότι αυτή τη στιγμή υλικό(εκτός από δυο-τρεις εξαιρέσεις)για τέτοιου επιπέδου παιγνίδια, δεν υπάρχει.
    Και να σού πω και κάτι;Εχεις δει τι τρέξιμο ρίχνουν αυτές οι ομάδες;Ασε που η Rangers έχει χώσει και θα χώσει ακόμα πολύ χρήμα.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  14. #629
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    αν θες τη γνωμη μου παιρνεις λεφτα απο τους ομιλους του CL και τα στερεις απο 1 απο τους 2 αντιπαλους σου...

    δε ξερω πιο απο τα 2 ειναι πιο σημαντικό αν με ρωτας!!!

  15. #630
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Και πέρσυ πέσανε λεφτά από τούς ομίλους αλλά πήγανε υπέρ πίστεως.
    Τώρα...πιστεύεις ότι ο Κόκκαλης και ο Βαρδινογιάννης θα στερηθούνε αυτά τα ποσά;Δεν το νομίζω ρε φίλε.
    Προσωπικά το μόνο μου ενδιαφέρον για την ΑΕΚ είναι να την ξαναδώ να παίζει τη μπαλάρα που έπαιζε!!
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 13:37
  2. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 15:54
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF