Σελίδα 8 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 810

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ

  1. #106
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Ε ΡΕ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΗ ΑΕΚ..............

    Πού πάς ξεβράκωτη στά άγκάθια...?????????

    ΥΓ. Έχω ένα προαίσθημα ότι σήμερα μιά φοβερή όμάδα θά σπάσει τό άήττητο
    τής Ξάνθης.....!!!!!!

  2. #107
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Ο ΓΑΥΡΟΣ ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ........


    Τό σενάριο μέ ΑΕΚ δέ βλέπω πώς θά πάει γιά Χ.......

  3. #108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    Ε ΡΕ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΗ ΑΕΚ..............

    Πού πάς ξεβράκωτη στά άγκάθια...?????????

    ΥΓ. Έχω ένα προαίσθημα ότι σήμερα μιά φοβερή όμάδα θά σπάσει τό άήττητο
    τής Ξάνθης.....!!!!!!
    διαψεύστηκες....
    η ομάδα ήταν όντως καλή ....αλλά το αήττητο δεν έσπασε δυστυχώς για εμάς....
    μας μένει η καλή εμφάνιση ως παρακαταθήκη για τα επόμενα ματς....άιντε να δούμε τι θα γίνει....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  4. #109
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    διαψεύστηκες....
    η ομάδα ήταν όντως καλή ....αλλά το αήττητο δεν έσπασε δυστυχώς για εμάς....
    μας μένει η καλή εμφάνιση ως παρακαταθήκη για τα επόμενα ματς....άιντε να δούμε τι θα γίνει....

    MAΓΚΑΣ Ο ΠΑΝ................

    Μάλλον κρατάει τίς ίσορροπίες..... όχι σάν κάτι άλλους...!!!!!!!!!!

    Γιά γαύρο όμως...???
    Αύτοί πάνε στά ντέρμπυ μεταξύ μας μέ πάνω άπό 3 βαθμούς διαφορά....
    ξέρεις γιατί.....!!!!!!!!!
    Τό κόλπο είναι πιστεύω μεταξύ μας πιά...
    Άν σάς έχουμε διαφορά πρίν τό μεταξύ μας παιχνίδι τότε δύσκολα γιά σάς....
    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.........!!!!!!!!
    Καί δυστυχώς πιστεύω πώς τό παιχνίδι άλλος τό κανονίζει, γιά βρές.....!!!!!
    Όποιον θέλουν αύτοί πιστεύω πώς θά βγεί...........
    Τό γιατί τό ξέρεις......!!!!!!!!!!!!!!!!


  5. #110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    MAΓΚΑΣ Ο ΠΑΝ................

    Μάλλον κρατάει τίς ίσορροπίες..... όχι σάν κάτι άλλους...!!!!!!!!!!

    Γιά γαύρο όμως...???
    Αύτοί πάνε στά ντέρμπυ μεταξύ μας μέ πάνω άπό 3 βαθμούς διαφορά....
    ξέρεις γιατί.....!!!!!!!!!
    Τό κόλπο είναι πιστεύω μεταξύ μας πιά...
    Άν σάς έχουμε διαφορά πρίν τό μεταξύ μας παιχνίδι τότε δύσκολα γιά σάς....
    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.........!!!!!!!!
    Καί δυστυχώς πιστεύω πώς τό παιχνίδι άλλος τό κανονίζει, γιά βρές.....!!!!!
    Όποιον θέλουν αύτοί πιστεύω πώς θά βγεί...........
    Τό γιατί τό ξέρεις......!!!!!!!!!!!!!!!!

    την άποψη μου την έχω διατυπώσει και παλαιότερα
    πιστεύω ότι οι δύο (ΑΕΚ-ΠΑΟ) σέρνονται πίσω από το άρμα του Κόκκαλη...δεν ξέρω τους λόγους...μάλλον απο αδυναμία να περάσουν την άποψή τους....πιθανόν και οι δύο να πιστεύουν ότι θα κρατήσουν για την πάρτι τους της δεύτερη θέση....
    ποιος θα οφεληθεί θα δείξει....
    εγώ είδα πάντως τον ΠΑΟΚ να μας γ@@@ με τρελή διαιτητική αβάντα στο κύπελλο...
    και καπάκι πέρνει ένα 50-50 με τον γαύρο (με εξαίρεση το πρώτο γκολ που είναι οφσάιντ)....
    συμβαίνουν περίεργα πράγματα...
    όλοι πέρνουν από κάτι και δεν φωνάζει κανένας....
    στις κρίσιμες στιγμές όμως ο γαύρος είναι και θα είναι εποφελημένος.....
    σε κρίσιμες καμπές όπως αυτή στον αγώνα ΟΣΦΠ-ΑΕΚ, ΑΡΗΣ-ΟΣΦΠ, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΣΦΠ (καθαρό πέναλντ 3-0 και αντε γεια απο το κύπελλο), οι διαιτητές παίξανε ολυμπιακό και τον κρατησαν μέσα στους στόχους του...
    παράλληλα επιχείρησαν να πετάξουν τον βάζελο εξω απο το κύπελλο με σφαγιαστική διαιτησία στην τούμπα για να κατοχυρώσει το κύπελλο ο γαύρος....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  6. #111
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    παράλληλα επιχείρησαν να πετάξουν τον βάζελο εξω απο το κύπελλο με σφαγιαστική διαιτησία στην τούμπα για να κατοχυρώσει το κύπελλο ο γαύρος....


    __________________

    Ε είπαμε...στόχος για φέτος είναι το UEFA
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  7. #112
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    την άποψη μου την έχω διατυπώσει και παλαιότερα
    πιστεύω ότι οι δύο (ΑΕΚ-ΠΑΟ) σέρνονται πίσω από το άρμα του Κόκκαλη...δεν ξέρω τους λόγους...μάλλον απο αδυναμία να περάσουν την άποψή τους....πιθανόν και οι δύο να πιστεύουν ότι θα κρατήσουν για την πάρτι τους της δεύτερη θέση....
    ποιος θα οφεληθεί θα δείξει....
    εγώ είδα πάντως τον ΠΑΟΚ να μας γ@@@ με τρελή διαιτητική αβάντα στο κύπελλο...
    και καπάκι πέρνει ένα 50-50 με τον γαύρο (με εξαίρεση το πρώτο γκολ που είναι οφσάιντ)....
    συμβαίνουν περίεργα πράγματα...
    όλοι πέρνουν από κάτι και δεν φωνάζει κανένας....
    στις κρίσιμες στιγμές όμως ο γαύρος είναι και θα είναι εποφελημένος.....
    σε κρίσιμες καμπές όπως αυτή στον αγώνα ΟΣΦΠ-ΑΕΚ, ΑΡΗΣ-ΟΣΦΠ, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΣΦΠ (καθαρό πέναλντ 3-0 και αντε γεια απο το κύπελλο), οι διαιτητές παίξανε ολυμπιακό και τον κρατησαν μέσα στους στόχους του...
    παράλληλα επιχείρησαν να πετάξουν τον βάζελο εξω απο το κύπελλο με σφαγιαστική διαιτησία στην τούμπα για να κατοχυρώσει το κύπελλο ο γαύρος....

    AYTO ME TO KYΠΕΛΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ...........

    Γιατί έχουμε καί τήν Τούμπα στό πρωτάθλημα, τό ξέχασες..???

    Πάρε, δώσε,..........κάτσε νά δούμε τί θά γίνει πρώτα...!!!!!!!!

  8. #113
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Εμένα απ' όλη την αγωνιστική μΕ άρεσε που το πρώτο γκολ του γαύρου το έκαναν γαργάρα όλοι! Κανάλια, ραδιόφωνα, εφημερίδες και η ίδια η γαμημένη η διοίκησή μας (ή όπως σκατά λέγεται)...

    Ξέρω, ξέρω... έφαγες 3 και μιλάς; Το πολύ πολύ να ήταν 2-2 κλπ ΠΑΠΑΡΙΕΣ! ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ; Σούπερ λίγκες και @@! Πού είναι ρε οι καλές εποχές που έβραζε το γήπεδο και δεν τολμούσε το κοράκι να διανοηθεί τέτοιες διαιτησίες; Αλλά ξέχασα... 25 χρόνια στην πίεση είναι πολλά και πρέπει να ξεπληρωθούν... πού θα πάει ρε γαύροι θα γυρίσει ο τροχός και τότε θα είναι πολλοί (όλοι θα έλεγα) αυτοί που περιμένουν στη γωνία.

    ΝΑ ΠΑ' ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ! Και αυτοί και η σούπερ μαλακία που ξεκίνησε ο παπάρας ο πανόπουλος και τώρα δεν του αρέσει λέει... Δηλαδή τί περίμενε αυτός ο χριστιανός; Ή αφελής ή μαλάκας είναι, δεν εξηγείται αλλιώς...

    Καλός ο Ρίμπο αλλά δεν φτάνει ούτε στο μικό τους δαχτυλάκι κάτι Παπαπέτρηδες και Κασναφέρηδες και Παπουτσέληδες... και μετά φίλοι γαύροι αναρωτιέστε γιατί δεν πάτε καλά στην Ευρώπη και παραπονιέστε όταν ο Κάρλος πιάνει τη μπάλα με το χέρι στη γραμμή... Να ρε γιατί όλη η Ελλάδα παρακαλάει να χάνετε έξω! Ελληνικές ομάδες και @@... Σιγά να μη χαρώ για το γαύρο όταν εδώ και 10 χρόνια έχει ισοπεδώσει τα πάντα στο, ήδη ξεσκισμένο, ελληνικό ποδόσφαιρο...

    Περαστικά σε όλους τους υπόλοιπους... ακόμα και με τα παλτά ο γαύρος σας έχει ότι και να κάνετε... οπότε μη σφίγγεστε άδικα (κυκλοφορούν και αιμορροΐδες )
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  9. #114
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    απαπαπαπα... κάποιος πικράθηκε απο την ήττα.

    Τι περιμένες δηλαδή; ... Απο την στιγμή που μιλάς πάντως για τους υπόλοιπους να σου υπενθυμίσω οτι ο γαύρος , τα παλτά τα είχε και με εσάς.... μάλιστα ενα παλτό Βραζιλιάνικο (Ριβάλντο κατά πολλούς) και ενα "μισοφόρι" Μεξικανικής καταγωγής (Καστίγιο) σας ξεβρακώσαν. Αίντε πεθαμένοι... περιμένετε να ανέβουμε εμείς ή ο ΠΑΟ για να παίξετε.. γιατί με τον ΟΣΦΠ...τα είπαμε και παλιά... απλά κάθεστε και χάνετε. Όσο και αν σας ενοχλεί να το ακούτε αυτό.

    ή μήπως νόμιζεις οτι δεν μπορούσατε να κρατήσετε το 1-0 και να σκοράρετε άλλη μία;....

    Περαστικά τώρα και να δούμε τι θα κάνετε και εσείς , τώρα που το πρωτάθλημα τελειώνει και θα χρειαστούν και χρήματα.

    Για τους γαύρους... μην χαίρεστε... το είπα και πριν... 6 βαθμοί δεν είναι τίποτα για το χάλι που έχουν οι τρείς μεγάλοι και για την κάψα των υπολοίπων να σωθούν αλλά και να βγούν πιθανόν στο UEFA.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  10. #115
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ...........................
    Ποιός οφελήθηκε από το 2-1 στην Τούμπα με τον ΠΑΟ όταν ΚΑΙ ΤΑ 2 γκολ του ΠΑΟΚ ήταν ΑΚΥΡΑ ;;;;;;;;;;;;
    Ποιός οφελείται δηλαδή με απλά λόγια ΑΝ δεν συνεχίσει ο ΠΑΟ στο κύπελλο ;;;;;;;;;;;;;;;

    Ποιός οφελήθηκε από το 2-3 στην Τούμπα με ΟΣΦΠ όπου το πρώτο γκολ (ισοφάριση) ήταν ξεφωνημένη περίπτωση off-side, και 3 συνεχώμενα τετ-α-τετ με τον Νικοπολίδη σφυρίχτηκαν σαν off-side ενώ δεν ήταν ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    Και τέλος ποιός οφελήθηκε από εκείνο το πέναλτυ που ΔΕΝ δόθηκε στον ΠΑΣ και θα έκανε το σκορ 3-0 ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    Ελάτε βρε η απάντηση είναι εύκολη ...............................


  11. #116
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Μα ο ΠΑΟΚ βέβαια όπως κάθε χρόνο άλλωστε εδώ και δεκαετίες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ρε χανούμια είστε τελείως στραβοί; Δηλαδή το οφσάιντ το έστησαν πάλι οι δικοί μας; Σε σας έδωσε κάρτα στο Τσιρίλο την παναγίτσα και μας ζαλίσατε για δυο μήνες αλλά για το προχθεσινό μόκο. Μόνο ότι χάσαμε, όχι πώς.

    Όσο για τον Ριβάλντο και το τί έκανε σε μας λίγα λόγια γιατί σας έχει ταΐσει κι εσάς πολύ φαρμάκι. Άλλο είπα κι άλλο κατάλαβες εσύ... Αλλά ούτως ή άλλως, άλλο 1-0 κι άλλο 1-1. Ήταν άλλο ένα ματς που τα κοράκια έσωσαν τον γαύρο από πνιγμό...

    Όσο για το κάθε χρόνο καθόμαστε και χάνουμε, δες:

    α) Τα δικά σας σκορ με τον γαύρο τα τελευταία χρόνια
    β) Τον τρόπο που έχουμε χάσει κατά καιρούς (Παπουτσέλη, Παπαπέτρου, Κασναφέρης κλπ κλπ)
    γ) Ποιός ευνοείται απ' όλο το σκηνικό (πάντως όχι ο ΠΑΟΚ)

    Εγώ απλά είπα, χωρίς ίχνος ειρωνίας, ότι όσο και να ζορίζεστε δεν κάνετε τίποτα. Μόλις πάτε να σηκώσετε κεφάλι... φλαπ μία στο κασίδι (συνήθως κορακίστικα) και κάτω... Όποιος δεν το βλέπει και έχει αυταπάτες εθελοτυφλεί! Τα άτομα κάνουν ότι θέλουν, έχουν και μία ομάδα -αρκετή για εντός συνόρων- και γαμούν ότι κινείται. Λέρα! Ούτε ο Βαρδινογιάννης δεν τόλμησε τα όσα έγιναν τα τελευταία 10 χρόνια παρότι τότε οι καιροί ήταν σαφώς χειρότεροι και (λόγω έλλειψης TV) δεν ξέραμε τί θα πει μπάλα... Ξαναφέραν τη δεκαετία του 70 με τους εισαγώμενους διαιτητές...

    Δεν είναι τυχαίο που αν παίζει ελληνική ομάδα έξω και βάλει γκολ ακούγονται φωνές, ενώ με τον γαύρο συμβαίνει το αντίθετο. Δε νομίζω όλοι αυτοί να είναι απλώς κομπλεξικοί... κάτι συμβαίνει.

    Περαστικά μας/σας κύριοι
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  12. #117
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    ουπςςςςςςςςς

  13. #118
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Μα ο ΠΑΟΚ βέβαια όπως κάθε χρόνο άλλωστε εδώ και δεκαετίες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ρε χανούμια είστε τελείως στραβοί; Δηλαδή το οφσάιντ το έστησαν πάλι οι δικοί μας; Σε σας έδωσε κάρτα στο Τσιρίλο την παναγίτσα και μας ζαλίσατε για δυο μήνες αλλά για το προχθεσινό μόκο. Μόνο ότι χάσαμε, όχι πώς.

    Όσο για τον Ριβάλντο και το τί έκανε σε μας λίγα λόγια γιατί σας έχει ταΐσει κι εσάς πολύ φαρμάκι. Άλλο είπα κι άλλο κατάλαβες εσύ... Αλλά ούτως ή άλλως, άλλο 1-0 κι άλλο 1-1. Ήταν άλλο ένα ματς που τα κοράκια έσωσαν τον γαύρο από πνιγμό...

    Όσο για το κάθε χρόνο καθόμαστε και χάνουμε, δες:

    α) Τα δικά σας σκορ με τον γαύρο τα τελευταία χρόνια
    β) Τον τρόπο που έχουμε χάσει κατά καιρούς (Παπουτσέλη, Παπαπέτρου, Κασναφέρης κλπ κλπ)
    γ) Ποιός ευνοείται απ' όλο το σκηνικό (πάντως όχι ο ΠΑΟΚ)

    Εγώ απλά είπα, χωρίς ίχνος ειρωνίας, ότι όσο και να ζορίζεστε δεν κάνετε τίποτα. Μόλις πάτε να σηκώσετε κεφάλι... φλαπ μία στο κασίδι (συνήθως κορακίστικα) και κάτω... Όποιος δεν το βλέπει και έχει αυταπάτες εθελοτυφλεί! Τα άτομα κάνουν ότι θέλουν, έχουν και μία ομάδα -αρκετή για εντός συνόρων- και γαμούν ότι κινείται. Λέρα! Ούτε ο Βαρδινογιάννης δεν τόλμησε τα όσα έγιναν τα τελευταία 10 χρόνια παρότι τότε οι καιροί ήταν σαφώς χειρότεροι και (λόγω έλλειψης TV) δεν ξέραμε τί θα πει μπάλα... Ξαναφέραν τη δεκαετία του 70 με τους εισαγώμενους διαιτητές...

    Δεν είναι τυχαίο που αν παίζει ελληνική ομάδα έξω και βάλει γκολ ακούγονται φωνές, ενώ με τον γαύρο συμβαίνει το αντίθετο. Δε νομίζω όλοι αυτοί να είναι απλώς κομπλεξικοί... κάτι συμβαίνει.

    Περαστικά μας/σας κύριοι

    ΕΣΥ ΕΧΑΣΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ .................................


    Ντεν είμαι ΑΕΚ καρντιά μου ........................
    ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!
    :rotflmao: :rotflmao:

  14. #119
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    TΩΡΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ..............

    Αύτή ή όμάδα μέ τό έτσι ή μέ τό γκιουβέτσι............θά πάρει καί πάλι τόν
    τίτλο.........

    Διότι τό κουτόχορτο τελείωσε καί προκειμένου νά προκληθεί έμφύλιος
    ξανά..........πρέπει νά πάρουν καί πάλι τούς τίτλους......

    Κουράστηκα ,βαρέθηκα ,σιχάθηκα..........νά άναλύω καί νά λέω, νά λέω.....
    κι άν δέν είναι ό Χ Ριβάλντο θά ήταν κάποιος άλλος όπως στού Χαριλάου..
    ΤΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΡΕ SFERO......

    Έμάς πώς μάς κέρδισαν...???
    Δέν άκύρωσαν κανονικό γκόλ...????
    Δέν άπέβαλαν μέ τό ζόρι οί παίκτες τής ΑΕΚ τόν Τζώρτζεβιτς καί ό Βασσάρας
    τού ζήταγε συγνώμη.....?????????
    Δέν ήταν ...ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ....τό φάουλ πού μπήκε τό αύτογκόλ,
    άπό έναν τραυματία πού ζητούσε άλλαγή....??????

    Τί νά μού κάνει έντύπωση...!!!!!!!!
    Ένας παίκτης off-side πού παίρνει άγκαλιά τόν άμυντικό καί ταυτόχρονα κάνει φάουλ
    καί στόν τερματοφύλακα...????
    Ξέρεις πόσα τέτοια γκόλ έχει φάει ή ΑΕΚ άπό τόν Τζιοβάνι καί ό Καψής μέ κάταγμα άλλαγή..???

    Τί νά μού κάνει έντύπωση τό Χαριλάου μέ τόν Γεωργάτο καί τόν Ζωγράφο....???????
    Αύτή τήν όμάδα πάντα κάποιος τήν σώζει...!!!!!
    Πάλι τό τσιράκι στόν πάγκο , πάλι φτηνά θά τή βγάλουμε ,έτσι κι άλλιώς
    δικό μας είναι.....!!!!!!!!!!!!


    Καί έπειδή ή γυναίκα τού Καίσαρα φίλε SFERO ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΜΙΑ......
    δέν μάς πείθει μιά όμάδα πού άβέρτα παίρνει δίνει μέ τόν γαύρο, μέ άνοικτά τά σκέλια....

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ


    Τί έμεινε όρθιο στή Βόρειο Έλλάδα πιά....
    Καί έμείς άγοράσαμε παίκτη άπο τόν Ήρακλή άλλά μάς έριξε 4............!!!!!!!!!!!!!
    Δέ γράφω άλλα δέν έχει νόημα........
    Άπλά τού χρόνου μέ μία όμάδα στό CH.L. θά δείτε.....

    ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΡΑΤΑ..........
    Καί κάτι τελευταίο .......δέν ύπήρχε ούτε ύπάρχει περίπτωση νά πάει ό γαύρος στό ντέρμπυ
    μέ ΑΕΚ μέ κάτω άπό τέσσερεις βαθμούς διαφορά....!!!!!!!!!

    Γιαυτό καί θά κλείσω πάλι μέ τούς στίχους τού Παπακωνσταντίνου...........



    ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ

    ΚΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΞΕΠΟΥΛΗΜΕΝΟ


  15. #120
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Εσύ το έπιασες το υπονοούμενο ..............


    Sfero μετεξεταστέος και αύριο με τον κηδεμόνα σου .................

Σελίδα 8 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 13:37
  2. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 15:54
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF