Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Ερωτηση!!

  1. #16
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Χωρις προσωπικη εμπειρια και μεταφεροντας αποψεις γνωστων και φιλων, καταλαβα οτι το εν λογο μαγαζι εχει ορκισμενους εχθρους και φιλους....Αυτο μου ειναι αρκετο για να παω το φιλο μου καπου αλλου..Χωρις προσωπικα με το μαγαζι ή με καποιον απο εδω!

    Και καλο ειναι που ακουγοντε ολες οι αποψεις και ας θιγοντε καποια συμφεροντα!!Βοηθα ολους μας να μην την πατησουμε!!

    Ευχαριστω για την βοηθεια ολους!!
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  2. #17

    Re: Re: Re: Re: Re: Ερωτηση!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
    κι εγω την αποψη μου ειπα,

    ειχα προβλημα και με καλυψαν πληρως...

    εγω δεν ειπα οτι ειναι το σουπερ μαγαζι και ο καλος εμπορος, οπως ειπα αυτα συμβαινουν, οπως εσενα σε καλυψε ο σαρακακης και αλλους τους εχει γραψει στα α@@@δια του ετσι κι εμενα στο moto japan με καλυψαν πληρως ενω εσενα σε εγραψαν στα α@@@δια τους...

    αν δεν το καταλαβαινεις αυτο το πραγμα δεν φταιω...

    δεν χαρακτηρισα κανεναν, οπως εκανες εσυ...

    "2. Το MOTOJAPAN είναι απάτη (Γιώργος - Σπύρος - Μαστρο Αντώνης ο καστανάς)"

    αυτο που μου συνεβει ειπα...

    δεν προσπαθω να πεισω κανεναν, ρωτησε ο rsp να του πουμε για ενα συγκεκριμενο καταστημα και του ειπα την προσωπικη μου εμπειρια...

    στην τελικη ας ψωνισει απ'οπου θελει ο αλλος...
    Ένα λεπτό.. σε κάλυψαν, ok, πως όμως; Τη ζημιά στην επισκεύασε το motojapan κατευθείαν γνωρίζοντας τι να κάνουν; ή χρειάστηκε να πας αλλού και απλά "καθαρίσαν";
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  3. #18

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ερωτηση!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Ένα λεπτό.. σε κάλυψαν, ok, πως όμως; Τη ζημιά στην επισκεύασε το motojapan κατευθείαν γνωρίζοντας τι να κάνουν; ή χρειάστηκε να πας αλλού και απλά "καθαρίσαν";
    αυτοι μου το επισκευασαν φιλε μου...

    ας μην το συνεχισουμε ομως σε παρακαλω, εδω μεχρι και οτι εχω συμφεροντα απο το μαγαζι ακουσα, ελεος, ειπα την προσωπικη μου εμπειρια απλα...

    στα α@@@δια μου το moto japan...

  4. #19

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ερωτηση!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
    αυτοι μου το επισκευασαν φιλε μου...

    ας μην το συνεχισουμε ομως σε παρακαλω, εδω μεχρι και οτι εχω συμφεροντα απο το μαγαζι ακουσα, ελεος, ειπα την προσωπικη μου εμπειρια απλα...

    στα α@@@δια μου το moto japan...
    Καλά, δεν είναι θέμα αυτό για να κολλάς. Εγώ για παράδειγμα δε πίστεψα ό,τι έχεις κάποιο συμφέρον αλλά και να είχες πάλι αδιάφορο θα μου ήταν.. εδώ γράφονται απόψεις και περιστατικά και ο καθένας κρίνει.. και για να επανέλθω, κοίτα τη λεπτομέρεια που νομίζω πως κάνει τη διαφορά της δική σου περίπτωσης με αυτή του spyrakos35 :
    Εσύ δε χρειάστηκε να πας αλλού τη μηχανή σου προκειμένου να διορθώσεις το όποιο πρόβλημα αντίθετα με τον spyrakos35 που μη μπορώντας διαφορετικά εφόσον η βλάβη συνέχιζε να είναι υπαρκτή και μετά την επισκεψή του εκεί, έπραξε το αυτονόητο.. κατέφυγε στην επίσιμη αντιπροσωπεία όντας η μηχανή του εντός εγγύησης και δε καλύφθηκε..

    Δεν είναι πουστιά λοιπόν αυτό;
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  5. #20

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ερωτηση!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Καλά, δεν είναι θέμα αυτό για να κολλάς. Εγώ για παράδειγμα δε πίστεψα ό,τι έχεις κάποιο συμφέρον αλλά και να είχες πάλι αδιάφορο θα μου ήταν.. εδώ γράφονται απόψεις και περιστατικά και ο καθένας κρίνει.. και για να επανέλθω, κοίτα τη λεπτομέρεια που νομίζω πως κάνει τη διαφορά της δική σου περίπτωσης με αυτή του spyrakos35 :
    Εσύ δε χρειάστηκε να πας αλλού τη μηχανή σου προκειμένου να διορθώσεις το όποιο πρόβλημα αντίθετα με τον spyrakos35 που μη μπορώντας διαφορετικά εφόσον η βλάβη συνέχιζε να είναι υπαρκτή και μετά την επισκεψή του εκεί, έπραξε το αυτονόητο.. κατέφυγε στην επίσιμη αντιπροσωπεία όντας η μηχανή του εντός εγγύησης και δε καλύφθηκε..

    Δεν είναι πουστιά λοιπόν αυτό;
    να δεις που εμεις θα γίνουμε κολλητοι.....

    και με τον kalant βεβαιως βεβαιως.....

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Παιδες ερωτηση για κάγκελα στο transalp
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 09:20
  2. Ερωτηση Για Ολους...
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 11:43
  3. Ερωτηση Για Fmf
    από ctpanoramix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:58
  4. Ερώτηση
    από cityfly στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:46
  5. Ερωτηση Για Fmf
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF