Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Κληση Γαμωτοοοοοοοοοοοοοο

  1. #1

    Κληση Γαμωτοοοοοοοοοοοοοο

    ΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΠΡΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΑΠΟ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΜΕ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ.ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΔΕΞΙΑ.ΝΑ ΦΥΓΩ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ...ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΝ .ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΕΦΑΓΑ ΚΛΗΣΗ (ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΙΠΟΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ) ΓΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ. 33 Ε ΔΗΛΑΔΗ.

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ???ΑΥΤΟΣ ΕΓΡΑΨΕ ΧΟΛΑΡΓΟ ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΡΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.


    ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ..........ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ.(ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ) ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 90 ΤΟΥ Κ.Ο.Κ.

    ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΩ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΚΡΙΘΩ ΕΝΟΧΟΣ ΤΟΤΕ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΚΛΗΣΗ????


    ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΟ ΠΟΣΟ ΚΛΗΣΗΣ???ΜΗΠΩΣ ΞΕΧΑΣΤΕΙ-ΧΑΘΕΙ?????????


    ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ...............
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Εχω μια ιδέα...

    ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΗΝ και μετά βάλε και την πινακίδα στην θέση της...

  3. #3
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Re: Κληση Γαμωτοοοοοοοοοοοοοο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    ΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΠΡΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΑΠΟ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΜΕ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ.ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΔΕΞΙΑ.ΝΑ ΦΥΓΩ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ...ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΝ .ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΕΦΑΓΑ ΚΛΗΣΗ (ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΙΠΟΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ) ΓΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ. 33 Ε ΔΗΛΑΔΗ.

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ???ΑΥΤΟΣ ΕΓΡΑΨΕ ΧΟΛΑΡΓΟ ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΡΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.


    ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ..........ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ.(ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ) ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 90 ΤΟΥ Κ.Ο.Κ.

    ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΩ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΚΡΙΘΩ ΕΝΟΧΟΣ ΤΟΤΕ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΚΛΗΣΗ????


    ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΟ ΠΟΣΟ ΚΛΗΣΗΣ???ΜΗΠΩΣ ΞΕΧΑΣΤΕΙ-ΧΑΘΕΙ?????????


    ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ...............

    Δεν βγάζεις άκρη.
    Πλήρωσε τη.
    Με έχουν γράψει για βρόμικη πινακίδα, χειμώνα καιρό με βροχή στον κηφισό.....
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  4. #4
    Por donde saldra el sol? Το avatar του/της antares
    Εγγραφή
    21/06/2004
    Μηνύματα
    68
    Πληρωσέ την τη ρημάδα να πάει στο διάολο!!
    33 ευρώπουλα... πες πως ήπιες 3-4 ποτά παραπάνω...
    και ξέχνα το.
    Θ' αποθάνω θ'αποθάνω
    στο τιμόνι μου απάνω

  5. #5
    οχι δεν το ξεχναω.οι βρωμομπατσοι(οχι ολοι) γιατι κυκλοφορουν χωρις πινακιδες????

    α!ο μπατσος ηρθε πηγε και αντιθετα στην μεσογειων για να μου πει να κανω στην ακρη.


    καποιος με καμια καλυτερη ιδεα απο τους παραπανω??
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  6. #6
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    ..........
    καποιος με καμια καλυτερη ιδεα απο τους παραπανω??

    Ναι!
    Εγω!




    Πληρωσε την να παει στο 'διαλο!

    Νομιζω οτι αν την πληρωσεις εντος 10 μερων εχεις καποια εκπτωση.
    Ενω με καθυστερηση εχεις επιβαρυνση.
    Δεν ειμαι παντως σιγουρος ...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  7. #7
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    οχι δεν το ξεχναω.οι βρωμομπατσοι(οχι ολοι) γιατι κυκλοφορουν χωρις πινακιδες????

    α!ο μπατσος ηρθε πηγε και αντιθετα στην μεσογειων για να μου πει να κανω στην ακρη.


    καποιος με καμια καλυτερη ιδεα απο τους παραπανω??
    Λοιπόν....

    Λύσεις :

    1) Την πληρώνεις και το ξεχνάς το θέμα (αφού την βάλεις την πινακίδα στην θέση της)

    2) Δεν την πληρώνεις, πας δικαστήριο, και αρχίζεις το κλάψιμο.. Μου είχε σπασει από τους κραδασμούς το πλαστικό, έφυγαν οι βίδες, στο δρόμο για το συνεργείο ήμουνα... ΑΝ Ο ΔΙΚΑΣΤΗΣ σε λυπηθεί σε αθωώνει... Αλλιώς θα πληρώσεις την κλήση μαζί με τα δικαστικά έξοδα....

    3) Δεν την πληρώνεις καθόλου.... Οπότε είσαι πλέον κανονικός παραβάτης του νόμου και άρα όλα μετά είναι πιθανά...


    Πλήρωσέ τη να πάει στο διάολο. 33 Ευρώ είναι....

    Τώρα όσ' αναφορά τους αστυνομικούς που παρανομούν.... εσένα τι σε νοιάζει; Μην κάνετε σαν κακομαθημένα μωρά.... Ήσουν φάουλ και σε έπιασαν. Όλα τ' άλλα είναι για τα σήριαλ του Φώσκολου...

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #8
    Por donde saldra el sol? Το avatar του/της antares
    Εγγραφή
    21/06/2004
    Μηνύματα
    68
    Εντάξι, μην το ξεχνάς!!
    Μην την πληρώσεις, ασ' τη λίγο καιρό στο ντοσιέ του αρχιφύλακα Καράμπελα να μεστώσει, να αναδείξει τα πλούσια της αρώματα. Και όταν παλιώσει αρκετά θα επιληφθεί το "ουόργανουν" να σε ειδοποιήσει πως είναι έτοιμη για σερβίρισμα.
    Και στο δικαστήριο πες τους ότι την πινακίδα την είχες στην τσάντα σου, να αρχίσουν να χτυπιούνται και τα έδρανα απ' τα γέλια.:rotflmao:
    Θ' αποθάνω θ'αποθάνω
    στο τιμόνι μου απάνω

  9. #9
    εκπτωση????σιγα μην δινουν και ατοκες δοσεις χααχαχα

    αν παω στο δικαστηριο ρε σεις και βγω ενοχος πληρωνω παραπανω??


    μια αλλη φορα δεν πηγα να την πληρωσω εντος 10 ημερων......την ειχα ξεχασμενη στην τσαντα μου......και λεω στην κυρια στην ΓΑΔΑ...αν θα πληρωσω παραπανω και μου λεει οχι καλε......

    ευγε στην κυρια......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




    ....ποσο πανε τα δικαστικα εξοδα???????
    το 2 μου φααινεται καλη ιδεα!χμμμμ 19 μιση ειμαι θα σκασω και ψιλολετσαρια και οτι γινει εγινε........


    33ε εδω 63 για την σχολη 90 για πισω λαστιχο μαμηθηκαμε λεμε

    χλωμο να την αποφυγω αλλα θα προσπαθησω
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  10. #10
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΣΠΑΖΑΚΟ .....

    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΓΡΑΨΑΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΒΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΤΜ ΕΝΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕ 0 ΧΛΜ ΕΤΣΙ??
    ΟΔΗΓΗΣΗ ΣΕ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ 83 ΕΥΡΩ!!!!

    ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ??ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΤΣΟ ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ!!!!

    ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΗΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΠΤΑΙΣΜΑΤΟΔΙΚΕΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΕΤΣΙ???

    P.S ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΠΑΛΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ.....
    ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝΕ ΓΑΜΗΘΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  11. #11
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    ............................


    ....ποσο πανε τα δικαστικα εξοδα???????
    το 2 μου φααινεται καλη ιδεα!χμμμμ 19 μιση ειμαι θα σκασω και ψιλολετσαρια και οτι γινει εγινε........


    ............
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Και νομίζεις ότι αν εμφανιστείς λέτσος στο δικαστήριο θα σε λυπηθούν; ΕΛΑ ΑΛΕΚΟοοοοοο!!!!!

    Τα έξοδα είναι ο δικηγόρος που θα έχεις μαζί σου και κάτι άλλα για χαρτόσημα, σπατόσημα, παραβολόσημα, χαρτουροσημα....

    ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ πας να γλυτώσεις 33 ευρώ και κινδυνεύεις να πουλήσεις το μοτοσακό σου για να μην μείνεις στο Γεντί Κουλέ..

    Καλώς όρισες στον κόσμο των μεγάλων παιδιών....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #12
    χαχα ποιος δικηγορος ρε!σε πταισματοδικειο θα παω οχι σε κακουργιοδικειο!


    καλη η ιδεα σου XTMPAM .τελικα μονον οι KTM εχοντες ειναι λιγο ξυπνιοι! χεχεχε
    πλακα κανω
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  13. #13
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz


    μια αλλη φορα δεν πηγα να την πληρωσω εντος 10 ημερων......την ειχα ξεχασμενη στην τσαντα μου......και λεω στην κυρια στην ΓΑΔΑ...αν θα πληρωσω παραπανω και μου λεει οχι καλε......

    ευγε στην κυρια......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ρε συ spazz πήγαινε να την πληρώσεις , μην παιδευτείς άδικα και άλλη φορά μην τα κρατάς όλα μέσα στην ΤΣΑΝΤΑ ασε και τίποτα έξω...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  14. #14
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    χαχα ποιος δικηγορος ρε!σε πταισματοδικειο θα παω οχι σε κακουργιοδικειο!


    καλη η ιδεα σου XTMPAM .τελικα μονον οι KTM εχοντες ειναι λιγο ξυπνιοι! χεχεχε
    πλακα κανω

    Καλαααααααά.... Εμείς φταίμε που πάμε να βοηθήσουμε λιγάκι.....

    Την επόμενη φορά Σπαζάκο να ρωτήσεις μόνο τους Περτικαλί φίλους σου :rotflmao: :rotflmao:
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #15
    χααχα οκ απο αυριο θα κρεμονται απο πισω εργαλεια σπρει για αλυσιδα λαδι σουτιεν.....οπα λαθος
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2004, 18:33
  2. Κουλή κλήση από μπάτσο ζαβό !!!
    από motoris στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2004, 12:37
  3. Κληση Στην Εθνικη
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2004, 08:16
  4. Κλήση από τροχαία
    από Nefeli στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 21:40
  5. Κλήση με φώτο
    από flavor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 17:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF