Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 41

Θέμα: Ξερω.Τυπικο...ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΛΕΨΑΑΑΝ

  1. #1
    Κι μαρσάρω τη χουσβάρνα.. Το avatar του/της loumex
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    124

    Ξερω.Τυπικο...ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΛΕΨΑΑΑΝ

    παιδια το ακουγα. αλλα δεν το πιστευα. θρασος. Μου βουτηξαν την Χουσβαρνα μου ΣΜ610, κατω απο την Πυλωτη μου.. βραδυ μαλλον...αφου γυρισα απο εξοδο. στεγνα. κλειδωμενο τιμονι και πεταλακι. που να φανταζομουν... Εναμιση χρονο παιδια..παει. ποναω
    *The Lesson Of The Day: KILL EACH OTHER*

    Χάρτινος Κόσμος!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ!!!

    Δώσε κανένα στοιχείο παραπάνω ρε φίλε! Ποτέ δεν ξέρεις!

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!!!


  3. #3
    Κι μαρσάρω τη χουσβάρνα.. Το avatar του/της loumex
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    124
    Paidia einai klasiko montelo 2004, prin to kainourgio. auto pou tin kanei na diaferei (einai mauri klasiki) einai oti exei XEIROPOIHTH basi pinakidas kai trigwnika carbon flashakia mpros pisw, kai to aristero autokolito exei skistei sto tank. Acerbis mpros ftero. Genika poli mat mauri. arithmo pinakidas kai na lew den exei noima..apla oti mathete grapste mou edw, pm kati...
    *The Lesson Of The Day: KILL EACH OTHER*

    Χάρτινος Κόσμος!

  4. #4
    Ειναι γλυκο το γκαζι... Το avatar του/της PriestBecause
    Εγγραφή
    01/06/2006
    Μηνύματα
    57
    ελεος γαμωτο.Εμενα μου εχουν κλεψει βαλιτσες και ενα βαρελακι μερα μεσημερι με αδειες κτλ μεσα.Ρε τι κολοπαιδα ειναι...Που να τουσ μαραθουν τα @_____@ στα μαλακισμενα...

  5. #5
    καλα ρε πουστη μου μεσα απο τη πυλωτη ρε γμτ!!!

    φιλε περαστικα!

    ξερω ακριβως πως νιωθεις αφου τα εχω περασει κ εγω (μια με το παπι κ μια με το XR!)


    ελπιζω να εισαι ο τελευταιος
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  6. #6
    Ατσάτσος Το avatar του/της Atsatsos
    Εγγραφή
    24/02/2005
    Μηνύματα
    399
    Κι εμένα από την πυλωτή μου το φάγανε μεγάλε! Και δεν ήμουν έξω. Ανέβηκα 30' πάνω να κάνω κάτι και να ξαναφύγω, και όταν κατέβηκα βρήκα αέρα. Γάμησε τα, σε νιώθω.
    Ρε να σας πω.
    Αν ο Λουκάς γυρνούσε από την έξοδό του λίγο νωρίτερα ή εγώ κατέβαινα τελικά 10' νωρίτερα, τι θα γινόταν;
    No mercy :a015:
    Ατσάτσα

  7. #7
    Κι μαρσάρω τη χουσβάρνα.. Το avatar του/της loumex
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    124
    paidia einai trelo
    xtes kata tis 4 i wra mou xtipise to koudouni enas geitonas apo ton apo panw orofo, odigos taxi sto epagelma. mou eipe oti eide tin mixani mou, kapou enw ekane voltes. me pire pigame, eixe kalesei kai tin astinomia. pragmati.tin vrikame paratimeni se enan kentrikotato dromo, oxi kai toso makria apo to spiti mou. itan bgalmeni i mprostini maska kai eixan afairesei tin ipodoxi tou kleidiou, ta kalwdia ta eixan kopsei me maxairi kai kata ta alla, oute gratzounia. i astinomia eipe oti logika apla tha ekanan kapoies listies tsantes kai tha tin paratisan, kai apla mou eipan ola ok tin vrikes partin pisw spiti sou(sprwximooo). paidia mesa se mia mera vrika tin mixani, i xara einai apisteuti kai euxomai na stamatisoun auta ta fainomena.
    to thema einai oti paidia, opoios to ekane einai sigoura apo tin geitonia, kai panta einai apo tin geitonia gia olous mas...zoune oloi anamesa mas.tzogklania.
    *The Lesson Of The Day: KILL EACH OTHER*

    Χάρτινος Κόσμος!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από loumex
    paidia einai trelo
    xtes kata tis 4 i wra mou xtipise to koudouni enas geitonas apo ton apo panw orofo, odigos taxi sto epagelma. mou eipe oti eide tin mixani mou, kapou enw ekane voltes. me pire pigame, eixe kalesei kai tin astinomia. pragmati.tin vrikame paratimeni se enan kentrikotato dromo, oxi kai toso makria apo to spiti mou. itan bgalmeni i mprostini maska kai eixan afairesei tin ipodoxi tou kleidiou, ta kalwdia ta eixan kopsei me maxairi kai kata ta alla, oute gratzounia. i astinomia eipe oti logika apla tha ekanan kapoies listies tsantes kai tha tin paratisan, kai apla mou eipan ola ok tin vrikes partin pisw spiti sou(sprwximooo). paidia mesa se mia mera vrika tin mixani, i xara einai apisteuti kai euxomai na stamatisoun auta ta fainomena.
    to thema einai oti paidia, opoios to ekane einai sigoura apo tin geitonia, kai panta einai apo tin geitonia gia olous mas...zoune oloi anamesa mas.tzogklania.
    πάντα τέτοια.....

    τελικά το καλύτερο κονέ είναι οι ταρίφες με τα χιλιόμετρα που κάνουν....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  9. #9
    να και καποιος που τη βρηκε!!!!!

    ξερεις τωρα, 50 λουκετα απο σημερα!!!!
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  10. #10
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    φιλε διαβαζοντας

    το πρωτο ποστ ηθελα να σου γραψω οτι πρεπει να αρχισεις τις βολτες μεχρι να το βρεις γιατι αποκλειεται να στο φαγαν για ανταλακτικα κτλ η για πωληση σε αλλη χωρα.

    θα σου λεγα να πας βουτες κτλ μπας το βρεις να κανει κοντρες η βολτες πανω κατω.


    τετοια μηχανακια μη εμπορικα δε τα κλεβουν και το πιθανοτερο ειναι να το χε παρει κανα τσογλάνι οπως και εγινε.

  11. #11
    safety doesn't happen by accident

  12. #12
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Μόνο την χαρά σου μπορώ να φανταστώ... πάλι καλά.

    Τώρα ξέρεις... λουκέτα, ενα Rotweiler δεμένο επάνω του και καμπανάκια με σχοινάκια να το τυλίγουν , για να μην στο ξαναπάρουν.

    Φτηνά την γλύτωσες.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: φιλε διαβαζοντας

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    το πρωτο ποστ ηθελα να σου γραψω οτι πρεπει να αρχισεις τις βολτες μεχρι να το βρεις γιατι αποκλειεται να στο φαγαν για ανταλακτικα κτλ η για πωληση σε αλλη χωρα.

    θα σου λεγα να πας βουτες κτλ μπας το βρεις να κανει κοντρες η βολτες πανω κατω.


    τετοια μηχανακια μη εμπορικα δε τα κλεβουν και το πιθανοτερο ειναι να το χε παρει κανα τσογλάνι οπως και εγινε.
    ke ego mpimpiko mou otan to diavasa ta idia i8ela na tou po
    telika i gamimeni i pira den krivete
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #14
    Κι μαρσάρω τη χουσβάρνα.. Το avatar του/της loumex
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    124
    na deite pou tha einai kai kana pitsiriki. re to kwlopaidi twra prepei na trexw na bazw kleidaria epanw ,na alazw kleidia kai den xerw ti..re paidia twra to vazw apo pisw teleiws, me mia kouloura demeni me kagkelo kai ena petalaki sto mrposta troxo...timoni kleidwma giok. ti allo na kanw na eimai sigouros pia...?
    *The Lesson Of The Day: KILL EACH OTHER*

    Χάρτινος Κόσμος!

  15. #15
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Πάνω που θα σου έγραφα πόσο σίγουρος είμαι ότι θα την βρεις!
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2006, 22:20
  2. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2005, 19:07
  3. Δεν μου την χαρισανε....
    από AFTER στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 20:28
  4. Μου Την Πηραν...
    από Orgasmatron στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2005, 10:11
  5. Έτσι, γιατί μου την έδωσε...
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2004, 08:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF