Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2007

  1. #1

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2007

    Βγηκε η αποφαση ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ .
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ΄ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!

  2. #2
    Βγήκε και ημ/νία;

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
    Βγήκε και ημ/νία;
    Η ημερομηνια ειναι δεδομενη του Αγιου πνευματος
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ΄ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
    Η ημερομηνια ειναι δεδομενη του Αγιου πνευματος
    Μαλακια το μερος...και απ'οτι ακουσα φετος υπαρχει και η διαθεση για αυστηροτερο ελεγχο,θα δουμε...

    Καλα να ειμαστε και θα τα πουμε εκει απο Τεταρτη φετος για οσους μπορεσουν..

  5. #5
    Δηλαδή

    28 Μαίου

    (για όσους δεν ξέρουν πως του Αγ. Πνεύματος είναι κινητή εορτή και πέφτει 50 μέρες μετά το Πάσχα που επίσης είναι κινητή εορτή)

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Μαλακια το μερος...και απ'οτι ακουσα φετος υπαρχει και η διαθεση για αυστηροτερο ελεγχο,θα δουμε...

    Καλα να ειμαστε και θα τα πουμε εκει απο Τεταρτη φετος για οσους μπορεσουν..
    Μακάρι να έχει αυστηρότερο έλεγχο. Αν δεν πήγες στην περσινή, κάνε ένα search στο forum και κοίτα τι έγινε περυσι.


  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
    Μακάρι να έχει αυστηρότερο έλεγχο. Αν δεν πήγες στην περσινή, κάνε ένα search στο forum και κοίτα τι έγινε περυσι.

    Πηγα στην Ασπροβαλτα...απο οσο ξερω υπηρξαν θυματα οπως και καθε φορα,καθε χρονο...

    Ο αυστηροτερος ελεγχος μεσα στο καμπινγκ με στρουμφακια δεν νομιζω να αρεσει σε κανενα ομως,ολα τα ατυχηματα (τα θανατηφορα τουλαχιστον),απ'οσω ξερω εγιναν απ'εξω...
    Το να μην αφησεις η να γραψεις καποιον που δεν εχει τελικο ή πινακιδα,δεν νομιζω να βοηθαει και πολυ σ'αυτο...

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    ομως,ολα τα ατυχηματα (τα θανατηφορα τουλαχιστον),απ'οσω ξερω εγιναν απ'εξω...
    Και όμως ... ένα οδηγός ΧΤ δεν ήταν πολύ τυχερός

    Συμφωνώ με το να μην υπάρχει αστυνομία μέσα, αλλά κάποιου είδους security πρέπει να υπάρχει. Πολλοί μου είπαν για ευτράπελα που συνέβησαν λόγω συνδυασμού ανδρικής μέθης και γυναικείας παρουσίας, ανωριμότητας και ψευτομαγκιάς.

  9. #9
    gia mena poy piga stin persini motosygkentrosi alios prepei na tin onomasoyn:
    kagkoyrosigkentrosi

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
    Και όμως ... ένα οδηγός ΧΤ δεν ήταν πολύ τυχερός

    Συμφωνώ με το να μην υπάρχει αστυνομία μέσα, αλλά κάποιου είδους security πρέπει να υπάρχει. Πολλοί μου είπαν για ευτράπελα που συνέβησαν λόγω συνδυασμού ανδρικής μέθης και γυναικείας παρουσίας, ανωριμότητας και ψευτομαγκιάς.
    Αυτα τα ευτραπελα συμβαινουν παντου,καθε μερα...Οπου και να κοιταξεις γυρω σου...

    Τωρα αν καποιος θελει ολη την ωρα ενα μπατσο απο διπλα να τον παιρνει απ'το χερακι και να του λεει τι να κανει,τι να πω...

    Να τον κανεις τι τον σεκιουριτα ρε φιλε στην Πανελληνια?
    Καμπιγκ πας να κανεις να γουσταρεις με ατομα που εχουν τα ιδια (λεμε τωρα) ενδιαφεροντα με σενα...Πρεπει να εχεις και ενα μπατσο απ'εξω απ'την σκηνη σου για να νιωθεις ασφαλης?

    Συχωρεσε με,αλλα δεν την καταλαβαινω αυτη την λογικη...Αν ακολουθηθει απο την ΜΟΤΟΕ,απλα δεν μπαινω μεσα,στηνω την σκηνη μου αλλου η παω σε ξενοδοχειο...

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panos26
    gia mena poy piga stin persini motosygkentrosi alios prepei na tin onomasoyn:
    kagkoyrosigkentrosi
    Τα εχουμε ξαναπει...ειναι γνωστο οτι Πανελληνια παει καθε καρυδιας καρυδι...

    Το τι θα επιλεξεις να κανεις εσυ εκει ειναι δικο σου θεμα...Εχει απ'ολα τα γουστα....

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Τα εχουμε ξαναπει...ειναι γνωστο οτι Πανελληνια παει καθε καρυδιας καρυδι...

    Το τι θα επιλεξεις να κανεις εσυ εκει ειναι δικο σου θεμα...Εχει απ'ολα τα γουστα....
    Αρκεί να μην βρίσκεσαι στους παθόντες, σωστά;

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
    Αρκεί να μην βρίσκεσαι στους παθόντες, σωστά;
    Δεν σε εννοω...αν θες γινε πιο συγκεκριμενος...

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Δεν σε εννοω...αν θες γινε ποιο συγκεκριμενος...
    Εννοώ πως επιλέγεις να κάνεις ότι θες, χωρίς επιτήρηση από κανέναν, πλήρης ελευθερία κινήσεων. Όμορφα και ωραία χωρίς να ενοχλείς κανένα γιατι είσαι και γαμώ τα άτομα και σέβεσαι τον διπλανό σου.

    Εγώ όμως που είμαι χεράς και έχω το τούμπανο, είδα το γκομενάκι πιο κάτω και για να με κοιτάξει, περνάω με 299 ανάμεσα στις σχοινές, μαρσάρω μέχρι τις 20000 στροφές και γενικά αποτελώ δημόσιο κίνδυνο.

    2 ενναλακτικές:

    1) Το παίζεις λακαμας και δεν μιλάς και υπομένεις τις λακαμίες μου
    2) Αποφασίζεις να μου πεις να κάτσω ήρεμος, αλλά εγώ σε γράφω και συνεχίζω.

    Τι κάνεις; Πλακώνεσαι στις μπούφλες με κίνδυνο να γυρίσεις σπίτι με τετράτροχο;

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
    Εννοώ πως επιλέγεις να κάνεις ότι θες, χωρίς επιτήρηση από κανέναν, πλήρης ελευθερία κινήσεων. Όμορφα και ωραία χωρίς να ενοχλείς κανένα γιατι είσαι και γαμώ τα άτομα και σέβεσαι τον διπλανό σου.

    Εγώ όμως που είμαι χεράς και έχω το τούμπανο, είδα το γκομενάκι πιο κάτω και για να με κοιτάξει, περνάω με 299 ανάμεσα στις σχοινές, μαρσάρω μέχρι τις 20000 στροφές και γενικά αποτελώ δημόσιο κίνδυνο.

    2 ενναλακτικές:

    1) Το παίζεις λακαμας και δεν μιλάς και υπομένεις τις λακαμίες μου
    2) Αποφασίζεις να μου πεις να κάτσω ήρεμος, αλλά εγώ σε γράφω και συνεχίζω.

    Τι κάνεις; Πλακώνεσαι στις μπούφλες με κίνδυνο να γυρίσεις σπίτι με τετράτροχο;

    Οχι,δεν λεω αυτο...λεω οτι αν δεν γουσταρεις τη φασαρια πας και στηνεις την σκηνη σου παραπερα και οχι στην εισοδο του καμπινγκ...

    Και στην Ασπροβαλτα,δεν ειδα προσωπικα κανενα να περναει τεζα αναμεσα απο τις σκηνες...
    Να μου πεις για το τι γινοταν ακριβως εξω απο την εισοδο του καμπινγκ,να σου πω μαλιστα,συμφωνω...

    Αλλα απλα αν δεν γουσταρεις πας και καθεσαι παραπερα...

    Τα μαρσαρισματα,burnouts,κοφτες χωρις τελικο κτλ ειναι μεσα στο προγραμμα και συμβαλουν στο ολο κλιμα θετικα...

    Σιγουρα στην Πανελληνια δεν πας για να ησυχασεις παντως...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. πανελληνια μοτοσυγκεντρωση...
    από foti στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2008, 18:40
  2. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ 2007 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
    από sakisdani750 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2007, 22:47
  3. Πανελληνια
    από africanos31 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 84
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 18:36
  4. Λοιπόν..Τέρμα τα ψέματα: Χειμερινή Πανελλήνια τώρα.
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2003, 17:24
  5. Χειμερινη Πανελληνια 03"!!!
    από BIKENEST στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 22:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF