Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: META ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ....Εικόνες, σκέψεις και ευχές!

  1. #16
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Είναι υπέροχο!!!!!!!

    Είναι υπέροχο το αποτέλεσμα της ένωσης και της προσπάθειας τόσων ανθρώπων!!!

    Όλοι ενωμένοι μπορούμε να πετύχουμε τα πάντα μα τα πάντα!!!

    Δεν μπόρεσα να παραβρεθώ εκει, λόγω απόστασης, αλλά η συγκίνηση που νιώθω είναι απεριόριστη.

    Γιώργο μόνο σε φωτογραφία έχω την τύχη να σε έχω δει μέχρι σήμερα (στο souza.gr) και φαίνεσαι υπομονετικό παλικάρι!! Το αμήχανο δε χαμόγελο στη φωτογραφία μου δείχνει οτι είσαι πολύ καλός και συγκρατημένος άνθρωπος!! Χάρηκα για τη γνωριμία έστω και σαν φωτο. Ευχομαι αυτή η κίνητοποίηση με το αποτέλεσμα που είχε να βάλει ένα λιθαράκι στη βελτίωση της ζωής σου και να σε κάνει να χαμογελάς συχνά και δυνατά και καθόλου αμήχανα!!! Οτιδήποτε και αν χρειάζεσαι απο δω και πέρα, και βεβαίως εννοώ κατα βάση οικονομική βοήθεια, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 1 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ!!!!!!

    Οσο για σένα ΛΙΛΙΑΝ πραγματικά δακρύζω σκεφτόμενος το μεγαλείο ανθρωπιάς, φιλίας, καλοσύνης και συμπαράστασης που δείχνεις παρόλο που δεν σε ξέρω καν!!

    Να είστε πάντα καλά και απο δω και στο εξής μονο
    Χ-Α-Μ-Ο-Γ-Ε-Λ-Α
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  2. #17

    h dunamh ths psuxhs

    h dunamh ths psuxhs toso tou giwrgou oso kai ths dikh ssou lilian htan kai ine ayth pou kani th diafora emeis oloi oi aploi kai anwnymoi uoposthriktes ayths ths prospa8ias,pou parolo pou emoiaze akator8wth ginete pragmatikothta,eimaste apla to meso ekfrashs ths aperanths agaphs pou krybei mesa tou o an8rwpos.giati egw eniwsa to giargo san aderfo mou xwris na ton kserrw xwris na tou xw milisei pote ,nai hmoun eki thn kyriakh siwphla parathrousa kai skeftomoun ti ine ayto pou enwnei olous aytous tous an8rwpous ki emena mazi,isws eimaste oloi a8erapeyta romantikoi isws...ena megalo eyxaristw sto 8eopou me a3iwse kai to ezhsa ayto giati exw zhsei stigmes ponou (lada-cbr 1-0) kai 3erw oti o giwrgos ine uperan8rwpos!
    as ginei paradeigma pros mimish gia olous mas!
    se eyxaristoume giwrgo!
    mas ekanes an8rwpous
    --IF U -R UNDER CONTROL.....U R NOT GOING FAST ENOUGH!!!

  3. #18
    Το ευχαριστώ δε χρειάζετε ! Για την αγκαλιά το το συζητάμε
    Καλους δρομους !

  4. #19
    ireneepi
    Εμεις ευχαριστουμε που μας θυμησατε οτι υπαρχουν ακομη ανθρωποι...

    Ας ευχηθουμε να πανε ολα καλα.

    Κ ενα συγγνωμη κ στους δυο που δεν μπορεσα να παρευρεθω,η ψυχη μου ομως βρισκονταν εκει χαρις ολους εσας να μου τηλ κ να μου μεταβιβαζετε τα υπεροχα αυτα νεα...


    Υπαρχουν ακομη ανθρωποι,ενα μεγαλο ευχαριστω κ στους 2 σας κ σε ολους ..................

  5. #20
    LILIAN

    ΠΩΠΩΠΩ...AMNHΣΙΑ.....

    NLS QUOTE:

    "και το "ευχαριστώ" να πάει σε πολύ κόσμο που ξέρω ότι δεν πήγε αλλά ξέρω ότι μια βόλτα από την Alpha Bank την έκανε"


    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!Πραγματικά, δεν βρίσκω λόγια, για να ευχαριστήσω αυτούς τους ανθρώπους!! Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω και κάποιους, οι οποίοι μου στείλανε e-mail, μου εκφράσανε πολύ όμορφα λόγια συμπαράστασης και εμψύχωσης και μου είπαν οτι δυστηχώς, είναι πολύ άσχημα, οικονομικά και οτι λυπούνται πολύ που δεν μπορούν να συνεισφέρουν! Πραγματικά, ράγισε η καρδιά μου, λες και ένιωθα τον πόνο τους!Να είναι ΠΑΝΤΑ καλά και να μην στεναχωριούνται!Όπως έχω ξαναπεί..."ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ, ΓΙΑ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ!"

    TAKISKAN

    Ε βέβαια...αφού δεν διάβασες όλο το κείμενο, μίλησες εκ του ασφαλούς!αααααααχαχχαχχαχαχαχαχα!ΣΕ ΕΔΩΣΑ
    Κ Α Ν Ο Ν Ι Κ Ο Τ Α Τ Α!!!!

    NIKO13g

    Θα κάνουμε, ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ....μα ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ!!! EN N O E I T A I !

    ---------------------------------------------------------------
    *****NEA ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΧΝΗΤΟ ΜΕΛΟΣ:*****
    ---------------------------------------------------------------

    Σήμερα μου είπε ο Γιώργος, οτι τον πήρανε τηλέφωνο απο την εταιρεία προσθετικής και είπανε οτι απο Δευτέρα, θα του τηλεφωνήσουνε οι ’γγλοι, για να του πούνε πότε θα του βάλουνε το τεχνητό μέλος!!!
    Βέβαια όπως είπα και στον Γιώργο, απο δω και πέρα, θέλει πολύ υπομονή και εξάσκηση! Όπως καταλαβαίνετε, θα χρειαστεί ένα χρονικό διάστημα, προκειμένου να τον εκπαιδεύσουνε.Φανταστείτε, να πάει να δώσει χειραψία, σε κάποιον και να του σπάσει το χέρι!!! Αυτό που έχει όμως σημασία, είναι οτι δόξα το Θεο. έγινε το πρώτο βήμα! Και γι'αυτό....είστε ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΣΕΙΣ!!!

  6. #21
    Για την Lilian και Γίωργο:

    Οταν βρεθείς σε δύσκολη θέση, όταν όλα είναι εναντίον σου μέχρι που νομίζεις πως δεν θ' αντέξεις λεπτό περισσότερο, μην τα παρατήσεις γιατί τότε είναι ο κατάλληλος τόπος και χρόνος που η παλίρροια θα υποχωρήσει.
    ΧΑΡΙΕΤ ΜΠΙΤΣΕΡ ΣΤΟΟΥ


    Να σται καλά!!!

    Εμείς ευχαριστούμε για όλα........
    "Τυφλός είναι κι εκείνος που κάνει ότι δεν ξέρει,
    πως πίνει απ’ το πηγάδι το σκοτεινό
    που, ό,τι τον κατατρώει, ανάγκη το ‘χει κάνει
    ή στην αυλή το κρύβει, να ξεχαστεί".

  7. #22
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    τι γίνεται σε τι στάδιο είμαστε, το έβαλε το τεχνητό χέρι ή όχι ακόμα;
    Εύχομαι να χαιρετήσει το νέο έτος δια χειραψίας

  8. #23
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2003
    Μηνύματα
    29
    ΝΑΙ ΝΑΙ !!!!


    ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!!!
    MSF

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 162
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2005, 13:30
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2004, 18:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF